Okamžité chladenie

Chladenie rýchlejšie o 38%

Inovatívna trojuholníková architektúra odchladzuje vzduch o 38% rýchlejšie, čim vytvára komfortné prostredie1. Vďaka zväčšeniu nasávacej a výdychovej plochy, väčšiemu ventilátoru a unikátnemu tvaru je dosiahnuté rýchlejšie ochladenie prostredia.

Okamžité chladenie

Nasávanie väčšieho množstva vzduchu

Klimatizácia Samsung bola od základov navrhnutá tak, aby bola výnimočne účinná. Jej jedinečný trojuholníkový dizajn má širší prívod vzduchu, vďaka čomu môže klimatizácia nasávať a ochladzovať väčšie množstvo vzduchu.

A top view of the AR7500 is emphasizing how the air intake is 139% wider.

Okamžité chladenie

Rýchlejšie prúdenie vzduchu

Klimatizácia Samsung bola od základov navrhnutá tak, aby bola výnimočne účinná. Jej jedinečný trojuholníkový dizajn a väčší ventilátor zaisťujú, že je vzduch ochladzovaný a distribuovaný rýchlejšie.2

A side view of the AR7500 is showing how the triangle design allows for a fan that is 122% bigger, for a increase in air flow rate.

Okamžité chladenie

Ešte viac chladného vzduchu

Klimatizácia Samsung bola od základov navrhnutá tak, aby bola výnimočne účinná. Jej jedinečný trojuholníkový dizajn, väčšia šírka, uhol jej výdychu a viac lopatiek v tvare písmena V zaisťujú, že je vzduch vyháňaný do širšieho priestoru a väčšej vzdialenosti3

A front view of the AR7500 is showing that the outlet is 154% wider, allowing for more air to be expelled more powerfully.

Corner to corner cooling

Distribuuje chladný vzduch do ešte väčšej vzdialenosti

Ochladzuje rovnomerne vo všetkých častiach miestnosti. Viac lopatiek v tvare písmena V vďaka väčšiemu4 uhlu pohybu distribuuje ochladený vzduch do oveľa širších oblastí a vzostupný prúd vzduchu vyháňa do väčšej vzdialenosti.

AR7500 has 30 degrees wider angle movement, 14 meters-long air flow capability, and extra v-blades to send cool air corner to corner.

Digital Inverter

Smart režim pre úsporu energie

Klimatizácia Samsung je vybavená technológiou Digital Inverter, vďaka ktorej dosahuje SEER 10,1. Požadovanú teplotu dokáže zachovať bez nutnosti častého vypínania a zapínania, vďaka čomu šetrí spotrebu energie. Digitálny Inverter vám pomáha zostať v príjemnom prostredí dlhšie a zároveň zaisťuje minimálnu spotrebu energiey5

Digital Inverter

Optimalizované 2-stupňové ochladenie

Klimatizácia Samsung pomocou režimu Fast Cool - rýchleho ochadenia, zabezpečí príjemné a rýchle ochladenie. Následne sa automaticky prepne na režim Comfort Cool, ktorý udržuje požadovanú teplotu, takže nebudete musieť meniť nastavenie klimatizácie.

Digital Inverter

Šetrite energiu, aj keď ste sami

Režim jedného užívateľa klimatizácie Samsung využíva menšiu spotrebu energie6, a zároveň vytvára chladné a príjemné prostredie. Môžete ju používať, aj v prípade, keď sa v miestnosti nachádzate len vy, dokonca aj počas horúceho dňa, bez obáv o výšku faktúry za elektrinu.

In a living room, one lady is reading a book on the sofa, and the air conditioner is running in a single user mode to give her cool air with less energy than full mode. A graph shows that with Single user mode, you can save 26% of energy compared to full mode.

Virus doctor & Easy filter

Virus Doctor

Systém Virus Doctor aktívne čistí vzduch v miestnosti pomocou iontovej technológie S-Plasma a odstraňuje tak až 99% baktérií a vírusov (vrátane chrípkového vírusu A a koronavírusov). Vzduch, ktorý dýchate, bude čistejší a zdravší.

Virus doctor & Easy filter

Jednoduché čistenie filtra

Filter Easy Filter klimatizácie Samsung je umiestnený na vonkajšej hornej časti zariadenia. Môžete ho vďaka tomu jednoducho vybrať a vyčistiť. Antibakteriálny povrch filtra okrem toho odstraňuje prach, nebezpečné znečisťujúce látky a alergény8.

Wi-Fi Control

Ovládajte ju z akéhokoľvek miesta

Pri použití aplikácie9 na vašom smartfóne vám funkcia10 Wi-Fi control umožní vzdialenú klimatizáciu zapnúť alebo vypnúť, vybrať prevádzkový režim a teplotu. Alebo si môžete naplánovať, kedy klimatizáciu zapnúť, kedy vypnúť a ovládať aj jej ďalšie funkcie.

Triple Protector Plus

Ochrana výmenníka a krytu klimatizácie

Model AR7500 zvládne aj extrémne vysoké teploty vďaka väčšiemu kondenzátoru a optimálnemu prietoku chladiva. Klimatizačná jednotka je okrem toho chránená antikoróznym povrchom, ktorý zabraňuje korózii kondenzátora a krytu klimatizácie..11

Triple Protector Plus

Spoľahlivá ochrana kompresora

Model klimatizácie AR7500 vás nesklame ani v najnáročnejších prostrediach. Jej technológia Triple Pretector Plus, chráni kompresor pred preťažením v prípade prepätia.12

The outdoor unit of the AR7500 is being shown in the desert under a hot sun. A graphic chart shows how the AR7500's Triple Protector Plus technology protects the compressor from low voltage attacks.

Triple Protector Plus

Ochrana proti preťaženiu riadiacej jednotky

Technológia Triple Protector Plus nepoužíva samostatný stabilizátor napätia a zabraňuje preťaženiu riadiacej jednotky v prípade prepätia a kolísavého elektrického prúdu.13

In the left half of the image, the outdoor unit of the AR7500 is being shown in the desert withstanding a lightning storm. In the right half of the image, the indoor unit of the AR7500 is being shown protected from the lightning strike.

Viac vlastností

 • Záruka bezchybnej inštalácie

  Funkcia Smart Installatiom automaticky zabezpečuje správnosť nainštalovania jednotky sevisným technikom. Funkcia zároveň zisťuje možné chyby inštalácie, ktoré môžu spôsobovať problémy počas jej používania.

 • Jednoduché riešenie problémov

  Klimatizácia Samsung používa automatický systém sledovania chýb Smart Check, ktorý rozpoznáva a diagnostikuje problémy v ich počiatočnej fáze a poskytuje jednoduché a rýchle riešenia prostredníctvom aplikácie pre smartfóny**. Ušetríte tak svoj čas aj možné výdavky za opravy.***

  * Dostupné len pre model s Wi-Fi pripojením
  ** K dispozícii pre iPhone a Android zariadenia. Vyžadované pripojenie k sieti.
  *** Občasné servisné opravy sú nevyhnuté, čo môže spôsobiť ďalšie náklady

Bližší pohľad

1 Testované na modeli AR09JSPFAWK v porovnaní s bežným modelom AR09JQFPAUR.

2 Testované na modeli AR09HSFSBWK v porovnaní s bežným modelom AQV09TWS.

3 Testované na modeli AR09HSFSBWK v porovnaní s bežným modelom AQV09TWS.

4 Testované na modeli AR09FSSSBWK v porovnaní s bežným modelom AQV12TWS.

5 Testované na modeli AR09HSSDAWK/EU v porovnaní s bežným modelom AQ09TSB.

6 Testované na modeli AR09FSSSCWK/SA v porovnaní s bežnými modelmi spoločnosti Samsung. Založené na akumulovanej spotrebe energie pri používaní normálneho režimu v porovnaní s režimom jedného užívateľa..

7 Testované v stredisku Kitasato Environmental Science Center (Japonsko) a na unoverzite Yonsei (Kórea). Účinné proti 4 vírusom vrátane podtypu H1N1 a určitým baktériám. Údaje bolo namerané v špecifických testovacích podmienkach a môžu sa líšiť v závislosti od vlastnostiach prostredia.

8 Testované v testovacom laboratóriu v Kórei (FITI/KEMTI) a v Japonsku (ITEA). Údaje boli namerané v špecifických testovacích podmienkach a môžu sa líšiť v závislosti od vlastnosti prostredia.

9 K dispozícii iba pri modeloch s Wi-Fi..

10 K dispozícii pre iPhone a Android zariadenia. Vyžadované pripojenie k sieti.

11 Testované na modeli AR09HPSDDWK/SG v porovnaní s bežným modelom AR09HPSDFAP/RC.

12 Testované na modeli AR09HPSDDWK/SG v porovaní s bežným modelom AR09HPSDFAP/RC

13Testované na modeli AR09HPSDDWK/SG v porovaní s bežným modelom AR09HPSDFAP/RC.