چرا سامسونگ الکترونیکس

«الهام‌بخش دنیای ما باشید
آینده‌ای جهانی بسازید»

ما در سامسونگ همواره متعهد به ایجاد فرهنگ رهبری واقعاً جهانی هستیم، فرهنگی که درست به اندازه بازارهای خدمات‌رسانی ما و محصولات ما، م

افراد ما تنها با وسعت بی‌نظیر و گسترش عمیق و جهانی ما می‌توانند شادی را از طریق تلفن‌ها، رسانه ها و سرگرمی‌ها به ارمغان بیاورند. و تنها با «راهکارهای مدارس هوشمند» و تجهیزات پزشکی قابل‌حمل ما، که همواره به تنوع آنها افزوده می‌شود، می‌توانند آموزش و مراقبت‌های بهداشتی را در بخش‌هایی از تمدن جهانی ما که به آنها نیاز مبرم دارد، بگسترانند و از این طریق، زندگی‌ها را بهبود بخشند.

ملحق شدن به سامسونگ الکترونیکس، در کنار توانایی بی‌کران ما در پیش‌بینی امواج بزرگ بعدی (و ایجاد امواجی از طرف خود)، شما را به آینده پیوند می‌دهد و شغل شما را در پیشرفته‌ترین عرصه فناوری روز دنیا قرار می‌دهد. ما به دنبال استعدادهای برجسته جهانی و رهبران آینده خود هستید، کسانی که برای رشد و تکامل ما و تبدیل شدن به شرکتی واقعاً جهانی حیاتی و ارزشمند هستند. فصل بعدی تاریخ ما در شرف شروع است. پس به ما بپیوندید و نقشی واقعی در شکل دادن آینده‌مان، و به ارمغان آوردن دستاورد بزرگ بعدی در زندگی، نقشی واقعی ایفا کنید.

اگر مایل به پیوستن به سامسونگ الکترونیکس هستید، لطف اً برای جستجوی شغل اینجا را کلیک کنید.