در عکس باشید – سیستم دو نمایشگره گرفتن عکس از خود را آسان می سازد

2012-01-12

یک زوج از خود عکس پرتره می گیرند

امروزه گرفتن عکس از خود و عکس از زوج ها بیشتر از همیشه طرفدار پیدا کرده است و سیستم نوآورانه دو نمایشگره به همین منظور طراحی شده تا شما از پشت دوربین به جلوی دوربین و داخل عکس بروید. این دوربین دو صفحه نمایش دارد که در کادربندی عکس ها به شما کمک می کنند – یک نمایشگر ال سی دی 1.5 اینچی در جلو برای عکاسی آسان از خود و یک ال سی دی لمسی در پشت با دسترسی آسان به آرشیو عکس های شما.

منتشر شده در: 16 سپتامبر 2010

گرفتن عکس عالی – از خود

سیستم دو نمایشگره ایده جدیدی در دوربین های دیجیتال است. با محبوبیت روزافزون شبکه های اجتماعی و سایت های اشتراک گذاری عکس، مردم عملاً همه جا مشغول عکاسی هستند. مردم چه در گشت و گذار خود در پارک ملی یا سفر روزانه به فروشگاه ها مایلند از جایی که هستند و کاری که می کنند عکس بگیرند. حالا دیگر می توانید هم به دوربین لبخند بزنید و هم عکاس باشید.

دوربین دو نمایشگره ST550 علاوه بر داشتن دو نمایشگر به یک لنز واید 27 میلیمتری نیز مجهز است. زوم نوری 4.6 برابر آن دامنه عکاسی را از فاصله کوتاه برای شما بیشتر می کند و انعطاف پذیری بیشتری در مقایسه با دوربین های 35 میلیمتری دارد.

عکس گروهی

دوربین دو نمایشگره قابلیتی تحت عنوان "حالت زوج" دارند که چهره ها را تشخیص داده و هرگاه شما و زوج عزیزتان در کادر بهم نزدیک بودید بطور خودکار عکس می گیرد. در عکس های گروهی با تایمر خودکار نیز یک شمارشگر معکوس زمان روی صفحه جلو نمایش داده می شود تا همه دقیقاً بدانند چه موقع باید لبخند بزنند. یک حالت "عکس پرشی" نیز وجود دارد که با دادن یک اعلام بصری در نمایشگر جلو به همه حاضران در عکس زمانی که باید با هم به هوا بپرند را یادآوری می کند.

ثبت لبخند

عکس گرفتن از کودکان کم سن و سال با حالت مخصوص کودکان دوربین های دو نمایشگره بسیار آسان است. در این قابلیت یک انیمیشن خنده دار در صفحه جلو نمایش داده می شود تا توجه کودک جلب شود و حالت راحت و طبیعی به خود بگیرد تا شما در این فاصله بتوانید بهترین عکس ممکن را بگیرید.

ثبت تصاویر با وضوح بالا

قرار داشتن همه در کادر – من جمله خود شما – به تنهایی کافی نیست، بلکه باید مطمئن باشیم که لحظات و خاطرات ما با دقت و وضوح بالا ثبت می شوند. دوربین های دو نمایشگره مجهز به CCD 12.2 مگاپیکسلی با فیلتر رنگ حقیقی هستند تا تصاویر را با بالاترین وضوح ثبت کنند. مضافاً اینکه این دوربین ها تصاویری فوق العاده دقیق می آفرینند که حتی برای چاپ در اندازه پوستر مناسبند.

قابلیت خودکار هوشمند مؤلفه های کلیدی ترکیب بندی شما مانند رنگ، روشنایی، حرکت و سوژه را تحلیل می کند – و سپس تنظیمات لازم را برای گرفتن بهترین عکس بطور خودکار انجام می دهد. خودکار هوشمند دارای 16 حالت از پیش تنظیم شده مختلف با تنظیمات متنوع است. البته برای کنترل دستی می توانید از این حالت ها صرف نظر کنید.

فیلمبرداری حرفه ای
آیا می خواهید از جشن تولد پسر خود فیلمی عالی تهیه کنید؟ با دوربین دو نمایشگره ST550 می توانید خودتان فیلم های کیفیت اچ دی با دقت 1280x720p با 30 کادر در ثانیه بگیرید. این دوربین از فرمت H.264 استفاده می کند که عملاً دو برابر فرمت MP4 و چهار برابر فرمت MJPG – فرمتی که در بسیاری از دوربین های دیجیتال کاربرد دارد – ظرفیت فیلمبرداری به شما می دهد و کیفیت صدا و تصویر آن بسیار بهتر است.

حالا تنها کاری که باید انجام دهید، تمرین بهترین لبخند است.