آپلود کردن آنی فیلم ها – خاطرات خود را افزون سازید

2012-01-12

یک آقا در پارک تفریحات با دوربین ویدیویی سامسونگ از یک خانم و دو کودک فیلم می گیرد

رخدادهای مهم زندگی، چه کوچک و چه بزرگ را ثبت کنید – دوربین های ویدیویی دیجیتال اندازه و ابعاد کوچکی دارند اما توانایی ثبت تصاویری با کیفیت بالا را داشته و به آسانی می توانند عکس یا فیلم بگیرند و آنها را در کامپیوتر یا تلویزیون شما آپلود نمایند.

منتشر شده در: 16 سپتامبر 2010

تجربیات خود را با دیگران قسمت کنید

امکانات بیسیم در کنار دوربین های ویدیویی دیجیتال سازگار با WIFI و DLNA به شما امکان آپلود و پخش آنی را می بخشند.

دیگر خبری از دشواری ها و تاخیرهای مربوط به کارهای "پس از تولید" نیست. همه چیز در دسترسی آنی خلاصه می شود. حالا پدربزرگ ها و مادربزرگ ها که در مناطق دور زندگی می کنند می توانند اولین لغت های نوه خود را از طریق ایمیل تماشا کرده و به او افتخار کنند. عروس ها و ساقدوش های آنها می توانند توصیه های خرید خود را همزمان از شهرهای مختلف به یکدیگر اطلاع دهند.

خاطرات خود را در تلویزیون پخش کنید

برای اینکه فیلم ها را برای عزیزان خود در منزل نمایش دهید، دوربین های ویدیویی دیجیتال که از قابلیت DLNA (ائتلاف شبکه زندگی دیجیتال) پشتیبانی می کنند می تواند بدون نیاز به سیم و کابل، فیلم ها را از مستقیماً از دوربین ویدیویی بر یک کامپیوتر یا تلویزیون سازگار با DLNA پخش کنند.

اتصال بیسیم دوربین ویدیویی به شما اجازه می دهد تا عکس ها و فیلم های خود را در اشتراک ایمیل تان آپلود کرده و یا آنها را مستقیماً در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید. همه این کارها فقط با فشار یک دکمه انجام می شود.