سری NX سامسونگ: استانداردی جدید برای دوربین ها

2012-01-12

دوربین NX سامسونگ

دوربین های سری NX مفهوم دوربین های دیجیتال و عکاسی را متحول ساخته اند. با اجرای تنظیمات مختلف این دوربین ها که از یک سیستم لنز فشرده قابل تعویض بهره می برند می توانید نتیجه را آناً مشاهده کنید. این دوربین ها از قابلیت های پیشرفته متعددی برخوردارند و زیبا و خاطره انگیز بودن عکس های شما حتی پیش از فشار دادن شاتر تضمین می گردد.

منتشر شده در: 11 نوامبر 2010

سعی بیشتر، خطای کمتر

هنگام عکسبرداری، هیچ راهی برای مطمئن شدن از خوب بودن عکس بهتر از این نیست که بتوانید قبل از اینکه همه بگویند "پنیر" نتیجه را مشاهده کنید! با لنز های انقلابی iFunction سامسونگ، این کار نه تنها ممکن بلکه بسیار آسان است. هنگامی که دکمه iFunction واقع در کنار لنز را فشار می دهید، می توانید تاثیر تنظیمات خود را آناً بصورت کاملاً دقیق روی صفحه نمایش 3 اینچی بسیار واضح AMOLED مشاهده کنید.

 

این قابلیت مشاهده آنی نتایج به شما اجازه می دهد تا بتوانید بدون اتلاف عکس تنظیمات را بصورت دقیق تر انجام داده و از کار حدسی در زمینه تنظیمات دستی دوربین پرهیز کنید. با این دوربین بجای اینکه وقت خود را با گزینه های گیج کننده تلف کنید می توانید به کادربندی لحظات هنری شگفت انگیز و یا ثبت مناظر زیبا بپردازید. علاوه بر این با قابلیت مشاهده آنی نتایج می توانید اثر هر تنظیم را با جزییات کامل ببینید تا درک عمیق تری از عکس و عکاسی بدست آورید.

سنسور دوربین های بزرگ، بدنه دوربین های کوچک

بزرگ بودن سنسور یک دوربین بدین معنی است که در هر بار تصویربرداری اطلاعات تصویری بیشتری دریافت می کنید و نتیجه آن، تصاویر واضح تر و بهتر علی الخصوص در شرایط نور کم است.
به همین دلیل در سری NX از سنسور بزرگتری استفاده کرده ایم – به عبارت دقیق تر یک سنسور 14.6 مگاپیکسلی CMOS اندازه APS-C.

 

در کوچه و خیابان های شهر گردش کنید و عکس هایی بگیرید که کیفیت آنها مانند کار عکاسان حرفه ایست. لحظات ارزشمند را با جزییات فوق العاده ثبت کنید تا بعداً از مشاهده آنها لذت ببرید. برای زنده ساختن خاطره یک مکان، یک لحظه یا احساس عکس بگیرید – مگر غیر از این است که عکس ها باید کاملاً دقیق باشند؟

اگرچه بسیاری از دوربین های دیجیتال و دوربین هایی که با عنوان حرفه ای معرفی می شوند از سنسورهای کوچکتر برای کاستن از ابعاد و اندازه دوربین استفاده می کنند، اما دوربین های NX10 و NX100 بدون اینکه از دوربین های عادی نشانه گیری و عکاسی بزرگ تر باشند از سنسورهای بسیار بزرگتری بهره می برند. قدرت گرفتن عکس های کیفیت بالا در دستان شماست... به معنی اخص کلمه!

توسعه پذیری

 

برای اینکه کنترل بیشتری روی عکس های خود داشته باشید می توانید یکی از لنزهای گروه قابل تعویض، شامل لنز زوم فشرده 20 میلیمتری برای گرفتن تصاویری با وضوح بیشتر بدون نیاز به زوم و یا لنز 20 – 50 میلیمتر برای عکس های محدوده متوسط را انتخاب کنید که هر دو دارای قابلیت iFunction هستند.

با اعضای خانواده آشنا شوید

دوربین NX100

جدیدترین عضو خانواده. سبک طراحی NX-100 بسیار زیبا و برخوردار از مؤلفه های قدیمی و مدرن است و همراه با لنز انقلابی iFunction عرضه می گردد. کسب اطلاعات بیشتر درباره NX100.

 

دوربین NX10

دوربین اصلی سری NX. اولین دوربین فشرده با لنز قابل تعویض و سنسور قطع DSLR که اینک با یک ارتقای ساده ثابت افزار می تواند از لنزهای iFunction نیز پشتیبانی کند. کسب اطلاعات بیشتر درباره NX10.

 

سری NX آخرین پیشرفت های دنیای طراحی و مهندسی دوربین را به شما عرضه می کند تا دوربینی فشرده داشته باشید که ابعاد آن برای حمل و ثبت لحظات غیرمنتظره مناسب بوده و در عین حال به قابلیت پیش نمایش لحظه ای iFunction و سنسور قطع دوربین های بزرگ برای بدست آوردن نتایج زیبا مجهز است. ما در سری NX کلیه وقایعی را که پیش از فشار دادن شاتر رخ می دهند بطور دقیق مد نظر قرار داده ایم تا نتیجه کار حقیقتاً خاطره انگیز باشد.