یخچال شما: سامان دهنده ای عالی برای میهمانی های شما

2012-01-12

یک خانم در حال نظارت بر دختری که مشغول خرد کردن خیار در آشپزخانه است

به عنوان میزبانی سخاوتمند، می خواهید ضیافت های خود را با انواع غذاهای لذیذ تزئین کنید، اما آماده کردن چنین غذاهایی هم وقت گیر است و هم پر زحمت. خوشبختانه، یخچال شما می تواند نقشی بیشتر از محل نگهداری مواد غذایی ایفا کند—در واقع نوعی سامان دهنده عالی هم هست. رهنمودهای مفید زیر که موجب می شود یخچالتان بخشی از کارها را انجام دهد را امتحان کنید.

2 یا 3 روز قبل تر: تخلیه کامل یخچال

قبل از اقدام برای پر کردن یخچال با مواد غذایی لذیذ، حتماً اول فضای کافی را برای آنها فراهم کنید. هر چیزی که تاریخ مصرف آن گذشته است را دور بیاندازید تا جای کافی برای سور و سات میهمانی باز شود.

1 یا 2 روز قبل تر: آماده کردن اسنک ها

مواردی مانند سبزیجات خرد شده را می توان تا چندین روز تازه نگه داشت؛ بنابراین، آنها را از قبل خرد و آماده کنید. آنها را در کیسه های زیپ دار مناسب در قسمت مناسبی از یخچال قرار دهید. فناوری خنک کننده دوقلوی سامسونگ با کنترل دما و رطوبت یخچال و فریزر به صورت مجزا، آنها را تازه نگه می دارد. هر محفظه دارای دستگاه خنک کننده جداگانه ای است، بنابراین هوا بین یخچال و فریز جابجا نمی شود و بوهای نامطلوب پخش نمی گردد. یک مرطوب کننده سرخود، رطوبت دائمی 75 درصد را حفظ می کند—که برای نگهداری مواد غذایی در بهترین حالت ممکن عالی است.

روز میهمانی سازماندهی

قفسه های داخل یخچال را به گونه ای مرتب کنید که به خوبی همه سبزیجات، سینی ها، کیک ها، و اقلام بزرگتر مانند بوقلمون یا بره کباب شده را در خود جای دهد. یخچال های سامسونگ از گزینه های مختلفی برای سفارسی کردن و افزایش فضای نگهداری داخل یخچال برخوردارند. برخی از مدل ها دارای سینی های بلند و قابل بیرون آوردن هستند. این سینی ها عرض یخچال را در بر می گیرند و می توان مستقیماً آنها را از یخچال به میز غذاخوری منتقل کرد. به این ترتیب، با کاهش تعداد ظرف های نشسته، در وقت شما صزفه جویی می کنند. قفسه Z سامسونگ یک قفسه انعطاف پذیر است که با هدف نگهداری قوطی ها، بطری های بزرگ، و سایر اقلام طراحی شده اند و قفسه ویژه مشروبات آن بطری ها را به نحوی مطلوب نگهداری می کند و مانع از غلتیدن آنها می شود.

قبل از رسیدن اولین میهمانان، ظروف شیشه ای تمیز را نزدیک درب یخچال قرار دهید تا میهمانان بتوانند مستقیماً یخ را از یخ ساز تعبیه شده روی درب بردارند—بسیار زیباتر و باشکوه تر از سطل های یخ جاگیر یا، از آن بدتر، کیسه های پلاستیکی تهیه شده از بقالی محل. اگر لیوان های آبخوری شما بیش از حد بزرگ هستند، نگران نباشید. حتی لیوان های بزرگ هم زیر یخ ساز سرخود یخچال سامسونگ جای می گیرند.

در حین ضیافت: یخچال به عنوان نقطه کانونی

میهمانان دوست دارند در آشپزخانه ازدحام کنند؛ بنابراین، اجازه دهید یخچالتان به عنوان یک تابلوی اطلاع رسانی عمل کند. از آهن رباهایی برای چسباندن یادداشت هایی جهت راهنمایی میهمانان به محل نگهداری نوشابه ها، یخ، آب، سطح زباله، و—از همه مهم تر—دستشویی استفاده کنید.

ممکن است دچار کمبود یخ شوید--به ویژه در هوای گرم--بنابراین، برای اینکه مطمئن باشید، در حین میهمانی بر آن نظارت کنید. یخ ساز ClearView سامسونگ دارای یک محفظه شفاف است و به راحتی می توان داخل آن را دید.

بعد از ضیافت

سینی های یخچال را در ماشین ظرفشویی بریزید و باقیمانده مواد غذایی را به یخچال برگردانید (چون یک عالمه فضا برای آنها وجود خواهد داشت). بقیه به هم ریختگی ها چطور؟ آنها برای فردا صبح بگذارید و بروید کمی بخوابید.