پرش و رفتن به محتوا
محتوا
 • پزشکی که به یک نمایشگر دیجیتال بزرگ اشاره می‌کند تا سوابق پزشکی بیمار را به او و اعضای خانواده‌اش نشان دهد. پزشکی که به یک نمایشگر دیجیتال بزرگ اشاره می‌کند تا سوابق پزشکی بیمار را به او و اعضای خانواده‌اش نشان دهد.

  حوزه سلامت

  کمک سامسونگ به شما برای پیگیری مداوم وضعیت بیماران از مرکز مراقبتها

به اشتراک گذاری

google plus linkedin pinterest

برای بسته شدن این صفحه، خدمات شبکه‌های اجتماعی خود را انتخاب کنید.

بستن پنجره
سؤالی دارید؟ تماس با ما

تجربه‌ای نو در بهداشت ‌و درمان

 • سلامت همراه

  سلامت همراه

  خدمات همراه گوناگونی را از طریق پلتفرم یکپارچه مدیریت خدمات درمانی ارائه دهید

  • با ارائه مراقبت‌های پیوسته از بیمارستان تا خانه، کیفیت خدمات مراقبتی را ارتقا دهید.
  • هزینه‌های خدمات‌رسانی را با بکارگیری مراقبت‌های راه دور/مراقبت از خود بهینه کنید.
  • اعتماد و وفاداری را در بیماران بسازید.

  ارتباطات الکترونیکی متخصصان بالینی با بیماران سال به سال 131% افزایش دارد1

  1نظرسنجی پزشکان Accenture، ایالات متحده ‎(2015)‎
  متخصص بالینی در حال پاسخ دادن به پرسش‌های بیمار خود به کمک تبلتی که سوابق پزشکی الکترونیکی بیمار را نشان می‌دهد.
  تجربه‌ای متصل برای بیماران بستری فراهم کنید و ارتباطاتی مؤثر را بین متخصص بالینی و بیمار ممکن سازید
  یک تجربه دیجیتالی متصل که از لحظه پذیرش بیمار آغاز می‌شود و در لحظه ترخیص او پایان می‌یابد می‌تواند بازدهی کلینیک را در جهت منافع بیماران و کارکنان افزایش دهد. حین اینکه بیماران با استفاده یک تبلت گلکسی و نرم‌افزاری از پیش‌بارگذاری‌شده خود را پذیرش می‌کنند، پرستاران می‌توانند بلافاصله مطلع شوند. سپس پزشک اصلی می‌تواند بیمار را معاینه نماید، آزمایش‌هایی انجام دهد، و اطلاعات تشخیص بیماری را در «پرونده پزشکی الکترونیکی» (EMR) بیمار به صورت خودکار بارگذاری نماید. هرگونه درمان انجام‌گرفته را نیز می‌تواند در پرونده پزشکی الکترونیکی بیمار به‌روزرسانی کرد. پزشک نیز می‌تواند تبلت را با نمایشگر «علائم هوشمند» در داخل اتاق بیمار همگام‌سازی کند تا وضعیت پیشرفت و نمودارها را مستقیماً برای بیمار نمایش و توضیح دهد. و نهایتاً وقتی بیمار مرخص می‌شود، پرستار می‌تواند برنامه‌های پسامراقبتی را توضیح داده و اطلاعات مربوط و نیز نسخه الکترونیکی را به دستگاه همراه بیمار ارسال نماید. علاوه بر این، می‌تواند امضای دیجیتالی بیمار را از روی دستگاه او دریافت کند تا برای تأیید عملیات ترخیص و تسویه حساب استفاده شود.
  متخصص بالینی در حال استفاده از تبلتی مجهز به برنامه پیگیری و نظارت جهت نظارت بر سلامت قلبی-عروقی بیمار.
  مراقبت‌هایی پیوسته را برای بیماری‌های مزمن ارائه دهید
  متخصصان بالینی می‌توانند به کمک دستگاه‌های همراه، خدمات مراقبتی را به نحوی بهتر برای بیماری‌های بالینی هماهنگ‌سازی کنند. پزشکان با یک تبلت گلکسی که دارای نرم‌افزار «ثبت و نظارت» است می‌توانند نظارت‌های قلبی و عروقی را انجام دهند، و از راه دور نیز بر بیماری‌های قند خون (دیابت) نظارت و مدیریت داشته باشند. در مورد نظارت قلبی و عروقی، تبلت می‌تواند هم به عنوان دستگاه نظارتی بیمار استفاده گردد، و هم یک دستگاه برنامه‌ریز برای پزشک تا بر دستگاه‌های شوک‌دهنده قابل کاشت زیرپوستی نظارت داشته باشد. برای نظارت بر قند خون، تبلت می‌تواند به عنوان ابزاری آموزشی و شخصی‌شده استفاده شود تا در مورد نحوه مدیریت قند خون بیماران از طریق تغییراتی در سبک زندگی آن‌ها، به بیماران اطلاع‌رسانی شود. این تبلت می‌تواند برای ثبت و تحلیل میزان گلوکز خون از راه دور استفاده گردد تا پزشک قادر باشد برنامه‌های درمانی را مطابق با نیاز بیمار ارائه دهد.
  مادر و پسر جوانش در حالی که دست او در آتل است، از طریق تبلتی با پزشک خود یک کنفرانس ویدئویی برگزار کرده‌اند.
  دامنه خدمات مراقبتی را از بیمارستان‌ها فراتر ببرید
  همواره بیماران بیشتر و بیشتری با ایده استفاده از فناوری برای برقراری ارتباط با پزشکان به جای مراجعه حضوری احساس راحتی می‌کنند. با بکارگیری تبلت گلکسی یا ساعت هوشمند که به راهکار «احیای سلامت» (Vivify Health) مجهز شده‌اند، دامنه خدمات مراقبتی را از دیوارهای بیمارستان فراتر ببرید و بیماران را از راه دور تحت نظارت و مدیریت قرار دهید. پزشکان می‌توانند اندازه‌گیری‌ها و ارزیابی‌های سلامت را به صورت مجازی انجام دهند، مصرف صحیح داروها را بررسی کنند و آموزش‌هایی در رابطه با سلامت ارائه دهند. با تلفیق «سوابق الکترونیکی سلامت» (EHR) و دفتر ثبت، پزشکان می‌توانند برای خدمات مراقبتی هماهنگی کنند و اسناد کلینیکی تهیه نمایند. و نهایتاً پزشکان می‌توانند به لطف قابلیت‌هایی همچون کنفرانس ویدئویی با کیفیت اچ دی، پزشکی راه دور به صورت یکپارچه، تماس چندطرفه، و اشتراک‌گذاری تصویر، ویزیت‌هایی را به صورت مجازی انجام دهند.
  خانمی در حال دویدن که دستگاه همراهش را روی دست خود بسته است و داده‌هایی در مورد فعالیت‌های تناسب اندام او جمع‌آوری می‌شود.
  سلامت و تناسب اندام خود را روزانه به آسانی مدیریت کنید
  می‌توانید بیمارانتان را توانمند سازید تا کنترل سلامت و تندرستی شخصی‌ خود را از طریق یک برنامه مدیریت سلامت برای تلفن‌های همراه همچون برنامه S Health به دست بگیرند. بیماران با استفاده از تبلتی که دارای برنامه S Health است می‌توانند تناسب اندام خود را به کمک یک مربی خصوصی تناسب اندام حفظ کنند، فعالیت‌های روزانه خود را تحت پیگیری قرار دهند، و برنامه‌های تناسب اندام را به انجام برسانند. کل داده‌هایی که به آسانی توسط برنامه جمع‌آوری شده است را می‌توانند یکجا به پزشکشان نشان دهند، و او نیز سپس می‌تواند مراقبت‌های بهتری را ارائه داده و توصیه‌های درمانی را بر طبق داده‌ها تجویز نماید.
  پزشکی در حال ورود به پایگاه داده سوابق بیمار روی تبلت بسیار امن خود.
  محیطی بسیار امن ایجاد کنید تا دسترسی را کنترل کرده و از تمامیت سوابق الکترونیکی سلامت محافظت نمایید
  امنیت یکی از نگرانی‌های اساسی در رابطه با پشتیبانی همراه در زمینه مراقبت‌های بهداشتی است. این است که پلتفرم امنیتی همراه سامسونگ یعنی KNOX در پس‌زمینه تمامی دستگاه‌های شما در حال کار است تا امنیتی فوق‌العاده و با تأییدیه دولتی را برایتان فراهم کند. پلتفرم KNOX که مفتخر به داشتن امنیتی با درجه دفاعی و قابلیت مدیریت آسان و امن است اقدامات امنیتی فراوانی را ارائه می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات بیمار یا سوابق محرمانه همواره به نحوی امن و دور از دسترسی‌های غیرمجاز، فاش شدن یا هک شدن نگهداری می‌شود.
 • خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی

  خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی

  مراقبت‌ها و تشخیص‌هایی آگاه‌کننده و صحیح انجام دهید

  • از طریق بازدهی و حسابرسی خودکار، توان بازدهی را بالا ببرید.
  • با طرحی بیمارمدار و محیطی مبتنی بر تشخیص بیماری، آسایش بیماران را به حداکثر برسانید.
  %75

  از مشتریان معتقدند که ارائه امکانات الکترونیکی از طرف ارائه‌دهندگان خدمات پزشکی آنان امری مهم است.1

  Accenture¹، نظرسنجی مشتریان Accenture نسبت به مشارکت بیمار ‎(2013)‎
  متخصصان بالینی در حال مشاهده و صحبت در مورد تصویر رادیولوژی بر روی یک سیستم تصویربرداری واضح.
  درستی تشخیص‌ها و عمل‌ها را با فناوری‌های مدرن بهینه کنید
  در زمینه رادیولوژی، تصویربرداری عالی و قابلیت استفاده آسان عواملی بنیادی در یک سیستم رادیوگرافی کارآمد هستند. با سیستم رادیوگرافی دیجیتال سامسونگ می‌توانید آسوده خاطر باشید که به هردوی این جوانب توجه می‌شود. تصویربرداری فوق شفاف و پرجزئیات به همراه عمق بیشتر و طیف تصویر پویای عالی امکان دقت و قابلیت دید افزون‌تری را ایجاد می‌کند. یک شناساگر سبک و بی‌سیم که در اندازه‌های گوناگون موجود است نه تنها توان رسیدگی به بیماران را افزایش می‌دهد، بلکه عملیات پیوسته و قابل اطمینانی را در کنار بهره‌وری بیشتر ممکن می‌سازد. دقت تشخیص را بهینه کنید تا اطمینان بیشتری نسبت به تشخیص داشته باشید.
  یک متخصص پزشکی در حال نظارت بر سی‌تی اسکن بیمار با یک دستگاه سی‌تی اسکن سیار.
  قدرت تصویربرداری پیشرفته را تجربه کنید
  وقتی بحث ایجاد انعطاف‌پذیری در سراسر بیمارستان مطرح است، یک سی‌تی (توموگرافی کامپیوتری) سیار می‌تواند بسیار مؤثر واقع شود. دستگاه سی‌تی اسکن سیار سامسونگ، به لطف سیستم پیشران و باتری داخلی، امکان جابجایی را به صورت کامل فراهم می‌کند. چنین چیزی برای بخش اورژانس بسیار حائز اهمیت است، چرا که در آنجا امدادرسانی سریع به بیماران دارای صدمات حاد و مدیریت آن‌ها از عوامل کلیدی است، و همچنین در بخش آی‌سی‌یو، که بیماران را نمی‌توان به آسانی حرکت داد. دستگاه سی‌تی اسکن سیار برای بخش عصب‌شناسی نیز مناسب است، زیرا به کمک آن می‌توان هرگونه اتاق عملی را به یک واحد کامل تصویربرداری حین عمل با قابلیت تصویربرداری باکیفیت تبدیل کرد که می‌تواند رهیابی عصبی و نتایج جراحی را بهبود بخشد. گذشته از این، تلفیقی ساده بین سوابق پزشکی الکترونیکی و سیستم‌های برنامه‌ریزی، سی‌تی اسکن‌های تلفن همراه را بیشتر کرده است
  پزشکی که در کنار بیمار نشسته و اسکن اولتراسوند او که در صفحه تشخیص در پشت صحنه قابل مشاهده است.
  به کمک فرآیندهای نوآورانه دیجیتال، عمل تشخیص را به نحوی مؤثر انجام دهید
  چه برای بخش رادیولوژی باشد یا عصب‌شناسی، قلب و عروق، مامایی یا زنان و زایمان؛ در هر صورت داشتن یک دستگاه اولتراسوند معتبر و قابل اطمینان ضروری است تا اعتماد و شفافیتی برای تشخیص صحیح داشته باشید. سیستم‌های اولتراسوند سامسونگ به لطف داشتن ویژگی‌های گوناگون که شفافیت تصویر بیشتر، حساسیت و نفوذ بالاتر، یکپارچگی بی‌نظیر، و کمترین نویز را ایجاد می‌کند، تصویرهای فوق‌العاده شفافی را که برای تشخیص صحیح ضروری است تهیه می‌نماید. این سیستم‌ها با پیشرفته‌ترین فناوری‌ها عرضه می‌شوند که مخصوص تشخیص‌های دشوار است، از جمله تشخیص مولتی مدالیته، ارزیابی سینه، بیماری قلبی عروقی و مشکلات سلامت زنان. بدین ترتیب امکان تشخیص‌هایی مؤثرتر فراهم می‌شود که می‌تواند منجر به رسیدگی به بیماران بیشتری می‌گردد.
  یک متخصص پزشکی در حال نگه داشتن دست بیماری که تحت یک آزمایش خون اورژانسی در آمبولانس قرار گرفته است.
  آزمایش‌ خون را سریع و دقیق با تشخیص‌های آزمایشگاهی انجام دهید
  ابزار «تشخیص‌های آزمایشگاهی سامسونگ» (Samsung In-Vitro Diagnostics) امکان نمونه‌برداری آسان از خون و آزمایش ساده در سه مرحله را با روتور خودکار نمونه‌ها فراهم می‌کند تا نتایجی سریع و دقیق که پزشکان به آن نیاز دارند حاصل شود. طراحی جمع و جور و ارگونومیک آن به همراه رابط کاربری ساده استفاده از آن را در شرایط اضطراری آسان کرده است.
  یک نماینده خدمات مشتری که در حال صحبت با بیمار از طریق تلفن است و وضعیت بیمار روی مانیتور خود بررسی می‌کند.
  حداکثر زمان کار و عملکرد سیستم‌ها را تضمین کنید
  از طریق خدمات «Samsung Value Care»، چرخه عمر تجهیزاتتان را افزایش دهید. Samsung Value Care نوعی خدمات مدیریت‌شده قابل اعتماد و جامع است که دوره خرابی محصولات را کاهش می‌دهد، چرخه عمر آن‌ها را زیاد می‌کند و امنیت اطلاعات بیمار را تضمین می‌نماید. این خدمات شامل یک سری «خدمات مدیریت راه دور» می‌شود که بر خطاهای سیستم‌ها نظارت می‌کند و عیب‌یابی خودکار را در داخل سیستم و نرم‌افزار انجام می‌دهد. یک مرکز تماس 24 ساعته در هفت روز هفته و در کل 365 روز سال فعالیت می‌کند تا به هرگونه مشکلی سریعاً پاسخ دهد، و «خدمات ارتقا» نیز با تشخیص اختیاری نیاز به ارتقا و ارائه ارتقاهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، این اطمینان را به شما می‌دهد که از جدیدترین محصولات استفاده می‌کنید. نهایتاً، «ارائه منحصر به‌فرد خدمات» به شما اجازه انتخاب خدماتی که مناسب نیازهای شما است را می‌دهد.
 • بیمارستان دیجیتال

  بیمارستان دیجیتال

  از طریق دسترسی‌پذیری بیماران به قابلیت‌های دیجیتال و عملیات بی‌وقفه، محیطی بیمارمدار را ایجاد کنید

  • اعتماد بیماران را با ارائه بهترین تجربه بیمارستانی ممکن افزایش دهید.
  • با بهینه‌سازی عملیات بیمارستانی، از هزینه‌ها بکاهید و بهره‌وری را بالا ببرید.
  %90

  از بیماران حامی سرمایه‌گذاری بیمارستان‌ها در بخش فناوری اطلاعات جهت بهبود ارتباطات با کارکنان هستند1

  1نظرسنجی Accenture ‎(2013)‎
  کارکنان بیمارستان در حال مشاهده سوابق پزشکی الکترونیکی بیمار روی تبلت و مانیتور رایانه.
  محیط بیمارستان را با فناوری بهینه‌سازی کنید

  استفاده از یک زیرساخت دیجیتال آغاز ایجاد محیطی بیمارمدار است تا امکان ارائه خدماتی گسترده فراهم شود که باعث بالا رفتن آسایش بیماران، افزایش تعاملات بین کارکنان و بیماران، و تضمین عملیات بی‌وقفه و مقرون بصرفه در تأسیسات ‌گردد. و در قلب هر زیرساخت دیجیتال یک راهکار بی‌سیم وجود دارد. شما با راهکار WLAN هوشمند می‌توانید به اتصالات و دسترسی بی‌وقفه‌ای در همه جای بیمارستان دست یابید. حتی به لطف IBSA (آنتن قابل انتخاب اشعه هوشمند)، پوشش بی‌سیم 30% دیگر نیز افزایش یافته است. در رابطه با مدیریت انرژی ساختمان، می‌توانید با استفاده از سیستم تهویه مطبوع مجهز به DMS و S-Net 3، بهره‌وری انرژی بیمارستانتان را به حداکثر برسانید و از هزینه‌های انرژی بکاهید. طبق چندین گزینه کنترلی مختلف، تعداد زیادی از واحدها را از هر کجا و در هر لحظه، به‌صورت مجزا یا همزمان به‌صورت گروهی، کنترل کنید. با بررسی میزان مصرف انرژی به‌منظور مدیریت بهینه ساختمان، کارآمدی هزینه را حتی به حداکثر برسانید.
  متخصص بالینی که از نمایشگر دیجیتال تعاملی استفاده می‌کند تا در مورد یک تصویر پزشکی با همکارش که تبلتی در دست دارد گفتگو کند.
  اطلاعات حیاتی را به حضور بیماران و کارکنان برسانید
  نصب «علائم هوشمند» همچون «نمایشگر تعاملی» با راهکار MagicIWB در سراسر بیمارستان می‌تواند کمک کند اطلاعات و خدمات را در زمان واقعی در کل ساختمان به حضور بیماران و ملاقات‌کنندگان برسانید. در لابی یا سالن‌های انتظار، بیماران می‌تواند در حین انتظار، با محتوای لمسی تعاملی خود را مشغول کنند؛ محتوایی که به صورت مرکزی از طریق شبکه بیمارستان ایجاد و کنترل می‌شود. آن‌ها حتی می‌توانند ضمن برقراری ارتباط با دستگاه‌های اطراف جهت انتشار پیام‌ها و اعلان‌های مهم، کلیه اطلاعات مورد نیاز کارکنان را در زمان واقعی ارائه دهند تا همکاری‌ها و جلسات به نحوی مؤثرتر و کارآمدتر انجام گیرد.
  متخصص بالینی در کنار تخت یک بیمار مسن در حال توصیف نقشه و امکانات بیمارستان به کمک تبلت و تلویزیون هوشمند.
  تجربه بیمار را با وسایل آسایشی دیجیتال بهبود بخشید
  اتاق‌های بیمارستان را به کمک وسایل آسایشی دیجیتال همچون «نمایشگر مهمانداری هوشمند» با راهکار LYNC SINC / LYNC REACH، به اندازه اتاق‌های هتل راحت و شخصی کنید. به محض ورود بیمار به اتاقش، «نمایشگر مهمانداری هوشمند» با پیامی اختصاصی به او خوش‌آمد می‌گوید تا تجربه‌ای گرم و صمیمانه برای بیمار رقم بخورد. وقتی بیمار بخواهد به سرگرمی بپردازد، نیازی نیست بین بی‌نهایت شبکه بگردد، بلکه می‌توانند دستگاه همراهش را به آسانی با تلویزیون همگام‌سازی کرده تا محتوای شخصی خود را پخش کند. او حتی می‌تواند از طریق تلویزیون سفارشاتی را بدهد و درخواست خدمات کند تا حداکثر آسایش ممکن برای وی فراهم شود، درست مثل خدمات اتاق در اتاق یک هتل.
  یک متخصص پزشکی که با در دست داشتن کارت شناسایی هوشمند کارکنان، اسنادی را با چاپگر مجهز به قابلیت‌های چاپ همراه چاپ می‌کند.
  کارکنان را به راهکارهایی امن و قانونمند تجهیز کنید
  در صنعتی که تلف شدن زمان می‌تواند مرزی بین مرگ و زندگی باشد، ارتباطات پرسرعت و آنی یک لازمه به شمار می‌رود. فناوری ارتباطی منسوخ از قبیل پیجرها برای کارکنان و پزشکان فقط تلف کردن زمان است. همه کارکنان را با استفاده یک گوشی هوشمند یا تبلت گلکسی که مجهز به راهکار «پالس» (PULSE) است به یکدیگر متصل کنید. این راهکار امکان پیام‌رسانی سریع و امن را به همراه فناوری پیجر هوشمند فراهم می‌کند تا یک دستگاه واحد و مورد اعتماد شرکت در اختیار متخصصان خدمات درمانی قرار بگیرد. به‌روزرسانی سیستم‌های پیام‌رسانی برای بهبود ارتباطات بین کارکنان یک مسئله است، ولی بهینه‌سازی هزینه‌های چاپ در کنار افزایش بهره‌وری مسئله‌ای دیگر. با راهکار «چاپ ابری PrinterOn»، عمل چاپ و اسکن همراه ابری را می‌توان به نحو سریع و امن انجام داد و روند انجام آن را همراه با زمان انتظار به حداقل رساند. این راهکار همچنین به کارکنان امکان چاپ از هرجا و از روی هر دستگاهی را می‌دهد، از جمله نمایشگرها، تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند.

داستان‌های مشتریان

Healthcare images
راهکار‌های همراه با قدرت دگرگون‌سازی خدمات درمانی: سیستم GlucoTab
Healthcare images
شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات درمانی در کانادا نوآوری‌های همراه را با سامسونگ گسترش می‌دهند
دانلود PDF
پرستاران خانگی شرکت Wit-Gele Kruis، مجهز به سامسونگ گلکسی تب
پرستاران خانگی شرکت Wit-Gele Kruis، مجهز به سامسونگ گلکسی تب

بینش‌های مرتبط

بروشور
سفارشی‌سازی :KNOX معرفی
نیم‌نگاهی بر نحوه استفاده از «سفارشی‌سازی KNOX» توسط شرکای سفارشی‌سازی سامسونگ جهت ساخت دستگاه‌هایی تخصصی برای رفع نیازهای مشتریان، و مروری بر چند نمونه از کاربردهای آن.
بروشور
سفارشی‌سازی :KNOX تبدیل دستگاه‌های همراه به تجهیزات حوزه بنگاه با بنگاه
داده‌نمایی همراه با نیم‌نگاهی اجمالی بر بازار باجه‌های تعاملی و منابعی در مورد نحوه رفع نیازهای مختلف توسط «سفارشی‌سازی KNOX» سامسونگ و موارد استفاده از آن در صنایع بزرگ، از جمله صنعت فروش، آموزش و پرورش، و مهمان‌داری.
گزارش
نگاهی عمیق به قابلیت‌ها KNOX سامسونگ و Android for Work
قابلیت‌های امنیتی KNOX سامسونگ را با Android for Work مقایسه کنید و ببینید که KNOX چگونه تدافع را به ژرفای عملکرد خود افزوده است.
گزارش
امنیت اندروید با KNOX سامسونگ به حداکثر رسید
با ویژگی‌های امنیتی بسیار یکپارچه، ویژگی‌های قانون‌مداری و کنترلی، از فعالیت‌های شرکت با تلفن همراه محافظت کنید.