/

NX300 (18-55 mm)

NX300

NX300 (18-55 mm) قابلیت های عملکردی بالا این دستگاه را به یک دوربین خوش دست تبدیل کرده است - که به عنوان یک عکاس تا به حال نظیر آن را تجربه نکرده اید. دوربین هوشمند NX300 سامسونگ دارای سنسور جدید APS-C CMOS 20.3 مگاپیکسلی فوق حساس و یک سیستم فوکوس خودکار ترکیبی پیشرفته است که تصاویری با جزئیات کامل در اختیار می گذارد و مرز بین عکاسی حرفه ای و تفریحی را از میان بر می دارد. و سرعت شاتر 1/6000 این امکان را برایتان فراهم می آورد تا کوچکترین حرکات - جزئی ترین حرکات - سوژه را دنبال کنید و لحظات بسیار سریعی که در یک چشم به هم زدن اتفاق می افتند را به تصویر بکشید، چیزی که ممکن است در صورت عدم دسترسی به این دوربین از دست بدهید.

بازیافت باتری ها به نحوی مسئولانه

 • «دستور اروپا در مورد باتری ها و اکومولاتورها» به این هدف تصویب شده است که تأثیر باتری ها روی محیط زیست به حداقل برسد و عمل بازیابی مواد داخل آنها توسعه یابد. در انگلستان، مقررات مربوط به بازیافت باتری ها و اکومولاتورها (باتری های قابل شارژ) در سال 2009 ارائه شد. هدف از «مقررات باتری های فرسوده» این است که جمع آوری و بازیافت باتری های قابل حمل مصرفی را در انگلستان به طور قابل توجهی افزایش دهد، و همانطور که از 3% در سال 2007 به 25% در سال 2012 افزایش یافته، این میزان به 45% در سال 2016 برسد.

 • علامت باتری روی محصول یا بسته آن نشان دهنده آن است که محصول را نباید با پسماند خانگی عمومی دور بریزید. بلکه مصرف کننده مسئول است باتری های فرسوده خود را به یکی از محل های جمع آوری مربوطه تحویل دهد تا بتوان آنها را بازیافت کرد. جمع آوری جداگانه و بازیافت باتری ها به هنگام دفع به حفظ منابع طبیعی کمک می کند، و همچنین اطمینان حاصل می شود که به نحوی سازگار با سلامت انسان و محیط زیست بازیافت می شوند. فهرست جامعی از مراکز بازیافت باتری را می توانید از آدرس www.recycle-more.co.uk دریافت نمایید

 • کلیه محصولات سامسونگ که تابع «قانون باتری ها» باشند با الزامات حاکم بر باتری ها و اکومولاتورهای انگلستان مطابقت دارد. بنا به قانون ملی، شرکت سامسونگ الکترونیکس ال تی دی (انگلستان) عضوی از یک «طرح نظارت بر قانونمندی تولیدکنندگان باتری های مورد تأیید است. در این برنامه، باتری ها از طرف سامسونگ جمع آوری، بازیافت و دفع می شوند.

بستن لایه پاپ آپ

ویژگی ها

 • به اشتراک گذاری آنی لحظات زندگی

تجربه یک سنسور پیشرفته تر

تجربه یک سنسور پیشرفته تر
سنسور APS-C CMOS پیشرفته 20.3 مگاپیکسلی هرچند ارزش این سنسور APS-C CMOS 20.3 مگاپیکسلی در سطح عکاسان حرفه ای است، اما اکنون -به همراه قابلیت فوکوس خودکار تشخیص فاز- در دسترس علاقه مندان غیر حرفه ای عکاسی نیز قرار می گیرد تا تصاویری با کیفیت و رنگ های واقعی را با بالاترین دقت تصویر در میان دوربین های هم سطح خود ضبط نمایند. همچنین بواسطه برخورداری از سنسوری که بزرگترین سنسور مورد استفاده در دوربین های بدون آینه است، برای عکاسی خارج از فوکوس نیز مناسب می باشد. این سنسور که در ابعاد 15.7 × 23.5 میلیمتر ارائه می شود، بیشترین میزان نور را دریافت می کند، در نتیجه می توانید تصاویر زیبا و بدون نویز حتی در شرایط کم نور نیز ضبط نمایید.

عکس هایی با شفافیت و سرعت بالاتر بگیرید

عکس هایی با شفافیت و سرعت بالاتر بگیرید
سیستم فوکوس خودکار ترکیبی پیشرفته سیستم AF (فوکوس خودکار) ترکیبی به منظور فراهم ساختن امکان فوکوس سریعتر و دقیقتر، دو سیستم فوکوس خودکار تشخیص فاز و فوکوس خودکار کنتراست را با هم ترکیب می کند. قابلیت فوکوس خودکار تشخیص فاز فاصله شما با سوژه را به طور آنی تعیین می کند در حالیکه قابلیت فوکوس خودکار کنتراست امکان تنظیم دقیق فوکوس برای دستیابی به بهترین کنتراست ممکن را فراهم می آورد. و بواسطه زمان تاخیر شاتر بسیار کوتاه، سیستم فوکوس خودکار ترکیبی به شما اجازه می دهد عکس های دقیق، شفاف و با جزئیات بیشتر از سوژه های سریع تهیه کنید.

عکس برداری از سریعترین لحظات در یک چشم به هم زدن

عکس برداری از سریعترین لحظات در یک چشم به هم زدن
عکسبرداری پیوسته 8.6 فریم در ثانیه وقتی قصد عکسبرداری از سوژه ها بسیار سریع مانند تنیس بازی که توپ را به تور می زند را دارید، بدون اینکه خود را به دردسر بیاندازید، کل مسیر توپ را با کمک یکسری تصاویر ثابت با وضوح فوق العاده ضبط نمایید. دوربین NX300 هوشمند سامسونگ این امکان را برای شما فراهم می سازد تا با نرخ فریم فوق سریع 8.6 فریم در ثانیه به طور پیوسته عکسبرداری نمایید تا اطمینان حاصل کنید که در نهایت عکسی که مدنظر دارید را خواهید گرفت. سیستم فوکوس خودکار پیشرفته عکس هایی به شفافیت کریستال از سوژه های پرتحرک می گیرد و تاخیر زمانی کوتاه تر شاتر کمک می کند قبل از اینکه سوژه از کادر خارج شود، لحظات زودگذر را ثبت نمایید.

همه چیز این دوربین سریع است از جمله رابط کاربری آن

همه چیز این دوربین سریع است از جمله رابط کاربری آن
تنوع رابط کاربری ترکیبی (لمسی و کلید 5 جهته) دوربین هوشمند NX300 سامسونگ از گزینه های متعدد برخوردار است و حتی برای جهت یابی و جابجایی در منو بر روی صفحه نمایش WVGA 3.31 اینچی (84 میلیمتری) نیز گزینه های مختلف در اختیار دارید. رابط کاربری لمسی ترکیبی پیشرفته یک کلید 5-جهته را با صفحه لمسی مرتبط می سازد در نتیجه قادر خواهید بود به سرعت گزینه های منو را برای به عنوان مثال اعمال افکت ها، اشتراک گذاری تصاویر، وارد کردن متن و امثال آن انتخاب کنید. چه بر روی صفحه ضربه بزنید و چه مکان نما را حرکت دهید، در هر صورت قادر خواهید بود کارها را به سرعت و به راحتی انجام دهید.

با طراحی مدرن سال های اخیر، توجهات را به خود جلب می کند

با طراحی مدرن سال های اخیر، توجهات را به خود جلب می کند
طراحی مدرن اما خاطره انگیز طراحی دوربین هوشمند NX300 سامسونگ که بر گرفته از سادگی طراحی دوربین های خاطره انگیز قدیمی و نوآوری های مدرن می باشد، با داشتن خطوط زیبا بر روی بدنه و ظاهر شیک آن همه را تحت تاثیر قرار می دهد. این بدنه هر چند از جنس فلز و محکم است اما بنحوی فشرده و سبک وزن طراحی شده است که به همراه داشتن آن برای عکسبرداری مداوم را براحتی امکان پذیر کرده است. هنگامی که از بالا به دوربین نگاه کنید، بواسطه لبه های تیز آن را به صورت یک نیمرخ مشکی براق خواهید دید در حالیکه طراحی سازگار با دست، قرارگیری مطمئن و محکم آن در دست ها را تضمین می نماید.

ثبت چشم انداز جدیدی از زندگی

ثبت چشم انداز جدیدی از زندگی
صفحه نمایش انعطاف پذیر AMOLED 3.31 اینچی (84 میلیمتری) جهان را متفاوت ببینید و - عکس های متفاوت بگیرید. صفحه نمایش انعطاف پذیر AMOLED 3.31 اینچی (84 میلیمتری) تا 90 درجه به بالا و 45 درجه به پایین خم می شود. بنابراین اکنون براحتی می توانید کادر دلخواه خود را بر روی سوژه تنظیم کنید و تصویری با زاویه کم داشته باشید بدون اینکه مجبور شوید بدن خود را خم و راست کنید یا بر روی زمین دراز بکشید. همچنین می توانید برای تهیه یک عکس با زاویه زیاد دوربین را بالای سر جمعیت نگه دارید و قبل از عکاسی تصویر نهایی را در صفحه نمایش ببینید. عکسبرداری از زوایای مختلف کمک می کند آلبوم های عکس هیجان انگیزتری داشته باشید.

یک موتور قدرتمند برای عکسبرداری عالی

یک موتور قدرتمند برای عکسبرداری عالی
موتور تصویر پرداز جدید DRIMe IV پردازشگر تصویر DRIMe IV که تحت پشتیبانی موتور تصویربرداری DSP نسل آینده سامسونگ می باشد، تصاویر دقیق از لحظات خاص زندگی شما ثبت می کند. این موتور به لحاظ عملکرد کلی بهبود یافته از قبیل بازآفرینی فوق العاده رنگ ها و کاهش نویز، نسبت به همتایان قبلی خود از سرعت بالاتری برخوردار است. اعم از اینکه در حال تصویر برداری 2بعدی یا 3بعدی باشید، به لطف این موتور قدرتمند دوربین -همراه با کیفیت فیلم اچ دی بهبود یافته- از خاطرات خود گنجی گرانبها برای مابقی دوران زندگی تان می آفرینید.

فیلم ها و عکس ها را برجسته کنید

فیلم ها و عکس ها را برجسته کنید
قابلیت تهیه تصاویر 3بعدی واقعی (نخستین سیستم تک لنزه 3بعدی جهان) - قابلیت فیلمبرداری/عکسبرداری 3بعدی - *فقط با کیت لنز 2بعدی/3بعدی 45 میلیمتری با کمک قابلیت تهیه تصاویر 3بعدی واقعی، عکس ها و فیلم هایی تهیه کنید که گویی از صفحه بیرون می زنند. دوربین هوشمند NX300 سامسونگ به نخستین سیستم تک لنزه جهان برای فیلمبرداری و عکسبرداری 2بعدی و 3بعدی مجهز است و همچنین تنها دوربین با لنزهای قابل انتخاب است که این امکان را برای شما فراهم می سازد تا با استفاده از لنز 2بعدی/3بعدی سیستم عکس ها و فیلم های 3بعدی تهیه کنید. وقتی تصویر برداری را انجام دادید با نمایش تصاویر و فیلم های با کیفیت خود بر روی تلویزیون اچ دی سازگار با دوربین کاری کنید دوستان تان خود را در کنار شما احساس کنند.
سرعتی فوق العاده مناسب برای عکسبرداری ایده آل

سرعتی فوق العاده مناسب برای عکسبرداری ایده آل

سرعت شاتر 1/6000 ثانیه شما در کسری از ثانیه عکسی می گیرید که خانواده تان تا چندین نسل از آن خواهند گفت. عکس های یادگاری ماندگار خود را با دوربین هوشمند NX300 سامسونگ بگیرید که از بالاترین سرعت شاتر در میان دوربین های همردیف خود یعنی معادل 1/6000 ثانیه بهره می برد. با این سرعت شاتر بسیار بالا - و سیستم فوکوس خودکار سریع - می توانید بدون اینکه کمترین میزان تاری را در عکس ها ببینید، از سریعترین حرکات مانند چرخش های ناگهانی یک اسکیت باز یا پرش های یک ورزشکار اسنوبورد را عکسبرداری کنید.

زیبایی واقعی ویدیو فول اچ دی را تجربه کنید

زیبایی واقعی ویدیو فول اچ دی را تجربه کنید
فیلم فول اچ دی (1080/60P) دوربین هوشمند NX300 سامسونگ هر چند ممکن است شبیه یک دوربین فیلمبرداری به نظر نرسد، اما از توانایی فیلمبرداری با کیفیت فول اچ دی 1080/60P برخوردار است. دوربین هوشمند NX300 سامسونگ با عملکردی بینظیر که برگرفته از یک لنز 18-200 میلیمتری و قابلیت زوم منحصر به فرد آن می باشد، ویدیوهایی بسیار شفاف و حرفه ای ارائه می نماید که به خوبی در تلویزیون اچ دی شما پخش می شوند. وقتی قصد تماشای فیلم ها را دارید، یک رابط کاربری HDMI این امکان را برای شما فراهم می آورد تا ویدیوی خود را مستقیماً به صفحه نمایش بزرگ انتقال دهید.
همیشه آماده به اشتراک گذاری خاطره ها باشید

همیشه آماده به اشتراک گذاری خاطره ها باشید

دوربین هوشمند 2.0 (Wi-Fi دو بانده) به دنیای اطراف و به دستگاه های هوشمند خود متصل شوید. یک کلید میانبر لینک مستقیم (Direct Link) اختصاصی این امکان را برای شما فراهم می آورد تا تصاویر را از دوربین خود مستقیما به روش بیسیم به یک تلفن همراه، تبلت، رایانه یا تلویزیون اچ دی هوشمند ارسال نمایید. این قابلیتی بینظیر برای به اشتراک گذاری لحظه به لحظه تصاویر با دوستان، اعضای خانواده و شبکه های اجتماعی مورد علاقه شما می باشد. دوربین هوشمند NX300 سامسونگ از اتصال دو بانده (2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز) نیز پشتیبانی می کند در نتیجه قادر خواهید بود اتصال سریعتر و بدون اختلال با شبکه های بیسیم اطراف خود برقرار نمایید.
دامنه گسترده ISO (100~25600)

دامنه گسترده ISO (100~25600)

عکسبرداری در فضای بسته یا در ساعات شبانه در محیط بسته بطوریکه تصاویر طبیعی به نظر برسند، به ISO بالاتری نسبت به آنچه اغلب دوربین های امروزی ارائه می دهند نیاز دارد. دوربین هوشمند NX300 سامسونگ این امکان را برای شما فراهم می آورد برای عکسبرداری از ISO تا حداکثر 25600 واحد استفاده کنید که حساسیت دوربین به نور را تا دو برابر مدل قبلی افزایش می دهد - بنابراین می توانید تصاویر با کیفیت بالا با کمترین نویز و تار شدگی حتی در شرایط نور کم تهیه نمایید.
حالت هوشمند

حالت هوشمند

برای دسترسی به تنظیمات مختلفی که اجازه می دهند در هر زمان - و حتی اگر حرفه ای نیستید - عکس های عالی بگیرید، بر روی حالت هوشمند (Smart Mode) ضربه بزنید. یک صحنه پرتحرک را با قابلیت عکسبرداری ورزشی (Sports Capture) ضبط کنید یا اجازه دهید قابلیت رنگ و نور واقعی (Rich Tone) عکس های بی نهایت واقعی با رنگ هایی که گویی از صفحه بیرون می زنند، برای شما ضبط نماید. تنها حالت مدنظر خود را انتخاب کنید تا عکسبرداری به بهترین شکل انجام شود.
قابلیت عکس خلاقانه

قابلیت عکس خلاقانه

بدون اینکه لازم باشد بررسی کنید در حال استفاده از دوربین در کدام حالت هستید، به سرعت حس و حال عاطفی به عکس های خود اضافه کنید. قابلیت عکس خلاقانه (Create Shot) به طور خودکار صحنه ای که از آن عکس می گیرید را تحلیل کرده و افکت های مناسب را آماده می کند. بنابراین یک چهره خندان را کمی روشن تر خواهید دید و غروب آفتاب یک تلالو سرخگون را نشان خواهد داد.
فیلتر هوشمند

فیلتر هوشمند

با کمک قابلیت فیلتر هوشمند (Smart Filter) سرگرمی های خلاقانه -درست بر روی صفحه نمایش - داشته باشید! قابلیت فیلتر کارتون (Cartoon filter) کاری می کند که عکس شبیه به صحنه انیمیشن به نظر برسد، در حالیکه با قابلیت کراس فیلتر (Cross Filter) طوری منبع نوری را تغییر دهید که گویی نور از چندین نقطه می آید، چیزی شبیه به ستاره ها را تجربه کنید. همچنین قابلیت های دیگری نظیر رنگ آمیزی با جوهر (Ink Painting)، نقاط سایه رنگ (Half-tone Dot) و امثال آنها را نیز برای بروز خلاقیت های خود در اختیار خواهید داشت.
HDMI

HDMI

تنها یک کابل HDMI تمام آن چیزی است که برای وصل کردن مستقیم دوربین عکاسی/دوربین فیلمبرداری خود به تلویزیون، رایانه یا پخش کننده دی وی دی نیاز دارید. دوربین عکاسی/دوربین فیلمبرداری، ضبط ویدیوهای با کیفیت حرفه ای به همان راحتی به اشتراک گذاری آنها امکان پذیر می باشد.
Adobe Photoshop Lightroom 4

Adobe Photoshop Lightroom 4

برنامه Adobe Photoshop Lightroom 4 به بهترین شکل با دوربین هوشمند NX300 مطابقت دارد و می توان از آن برای برجسته سازی تمامی جزئیات و حرفه ای کردن عکس ها استفاده کرد. با کمکم قابلیت برچسب زنی GPS عکس ها را بر اساس محلی که گرفته شده اند مرتب نمایید. کلیپ های ویدیویی را تماشا کرده و تصحیحات لازم را بر روی آنها انجام دهید و سپس آنها را به تصاویر ثابت تبدیل کنید یا مطابق با نیازهای خود ویرایش و بهینه سازی کنید.

مشخصات فنی

EV-NX300ZDSVIR ابعاد

Image Sensor

 • نوع

  CMOS

 • Sensor Size

  23.5x15.7 میلیمتر

 • Effective Pixel

  تقریباً 20.3 MP

 • Total Pixel

  تقریباً 21.6 MP

 • Color Filter

  فیلتر رنگ RGB اصلی

Lens Mount

 • پایه

  NX سامسونگ

 • Usable Lens

  لنزهای سامسونگ برای پایه NX سامسونگ

نمایش مشخصات بیشترگسترش دادن

Image Stabilization

 • نوع

  شیفت لنز (بسته به لنز)

 • حالت

  OIS حالت 1/ حالت 2 /خاموش

Distortion Correct

 • Distortion Correct

  ال سی دی فعال / غیرفعال (بسته به لنز)

i-Function

 • i-Function

  i-Depth، i-Zoom (x1.2, 1.4, 1.7, 2.0)

Display

 • نوع

  AMOLED با قابلیت های لمسی (کنترل لمسی نوع-C فعال) و انعطاف پذیری (تا 90 درجه به بالا و 45 درجه به پایین)

 • Size

  84 میلیمتر (3.31 اینچ)

 • وضوح

  WVGA (800X480) 768 هزار نقطه (پنج تایی)

 • Field of View

  تقریباً 100 %

 • Guide Display

  دارد

Focusing

 • نوع

  فوکوس خودکار تشخیص فاز و کنتراست

 • Focusing point

  مجموع نقاط AF: 105 نقطه (AF تشخیص فاز)، 247 نقطه (AF کنتراست)، انتخاب: 1 نقطه (انتخاب آزاد) / متعدد: عادی 21 (7×3) نقطه (نقطه منقطع 1)، کلوزآپ 35 نقطه / تشخیص چهره: حداکثر 10 چهره

 • حالت

  AF واحد، AF پیوسته، MF، AF لمسی و شاتر

 • AF-Assist Lamp

  دارد

Shutter

 • Speed

  خودکار: 1/6000 ثانیه تقریباً 30 ثانیه دستی: 1/6000 ثانیه تقریباً 30 ثانیه. (فواصل 1/3EV)، چراغ (محدودیت زمانی: 4 دقیقه. )

Exposure

 • Metering System

  TTL 221 -13×17- واحد سازنده. اندازه گیری: چندگانه، وزن مرکزی، نقطه ای. دامنه اندازه گیری: EV 0 -18 ISO 100 · 30mm, F2

 • Compensation

  ±3 EV (فواصل 1/3EV)

 • AE Lock

  کلید سفارشی قابل اعمال است

 • ISO Equivalent

  خودکار، 100، 200، 400، 800، 1600، 3200، 6400، 12800، 25600 (فواصل 1 یا 1/3EV).* حد بالایی ISO خودکار قابل انتخاب است. (حداکثر تا ISO3200)

Drive Mode

 • حالت

  تکی، پیوسته، قطاری (فقط اندازه 5M)، تایمر خودکار، محدوده بندی (AE/WB/PW)

 • Continuous

  JPEG: بالا (8.6 فریم در ثانیه)، معمولی (تا حداکثر 5 فریم در ثانیه) قابل انتخاب است. قطاری: 10، 15 و 30 فریم در ثانیه قابل انتخاب است، 30 عکس در 1 بار عکسبرداری. RAW: بالا (8.6 فریم در ثانیه)، معمولی (تا حداکثر 5 فریم در ثانیه) قابل انتخاب است

 • Bracket

  محدوده بندی خودکار نوردهی (±3EV)، WB، PW

 • Self-Timer

  2-30 ثانیه (با فواصل 1 ثانیه ای)

Flash

 • نوع

  فقط فلاش خارجی (در ترکیب با SEF8A)

 • حالت

  فلاش هوشمند، خودکار، خودکار + کاهش قرمزی چشم، پرکننده، پرکننده + کاهش قرمزی چشم، پرده اول، پرده دوم، خاموش

 • Guide Number

  8 (در ISO 100) (SEF8A)

 • Angle of View Coverage

  28 میلیمتری زاویه واید (معادل 35 میلیمتری)

 • Sync Speed

  کمتر از 180/1 ثانیه

 • Flash Compensation

  -2 - +2 EV (فواصل 1/2 EV)

 • External Flash

  فلاش خارجی سامسونگ موجود است

 • Synchro (Flash attachment)

  کفشک فلاش

White Balance

 • Micro Adjustment

  هریک دارای 7 درجه در محور کهربایی / آبی / سبز / قرمز جوهری

 • حالت

  خودکار، نور روز، ابری، فلورسنت (W، N، D)، تنگستن، فلاش، سفارشی، K (دستی)

Dynamic Range Expansion

 • Dynamic Range Expansion

  خاموش / افزایش دامنه هوشمند / HDR

Effect

 • Picture Wizard

  استاندارد، واضح، پرتره، منظره، جنگل، قدیمی، جذاب، آرام، کلاسیک، سفارشی (1~3)

 • Smart Filter

  سایه روشن، مینیاتور، مداد رنگی، آب رنگ، ابرنگ سیاه، رنگ و روغن، طراحی با جوهر، آکریل، منفی، رنگ انتخابی (R/G/B/Y 4 رنگ)

Still

 • حالت

  خودکار هوشمند، برنامه، اولویت دیافراگم، اولویت شاتر، دستی، اولویت لنز، هوشمند

 • Smart

  چهره زیبا، منظره، ماکرو، ثبت حرکات اکشن، آهنگ غنی، پانوراما، آبشار، شبح، غروب، شب، آتش بازی، نور زمینه، عکس خلاقانه، بهترین چهره

 • Image Size

  JPEG (3:2): 20.0M (5472x3648)، 10.1M (3888x2592)، 5.9M (2976x1984)، 2.0M (1728x1152)، 5.0M (2736x1824): فقط حالت قطاری / JPEG (16:9): 16.9M (5472x3080)، 7.8M (3712x2088)، 4.9M (2944x1656)، 2.1M (1920x1080)، JPEG (1:1):13.3M (3648x3648)، 7.0M (2640x2640)، 4.0M (2000x2000)، 1.1M (1024x1024)، RAW: 20.0M (5472x3648) *اندازه تصویر لنز 3بعدی: JPEG (16:9) 4.1M (2688x1512)، (16:9) 2.1M (1920x1080)

 • Quality

  بسیار خوب، خوب، معمولی

 • Color Space

  sRGB / Adobe RGB

Video

 • Format

  MP4 - H.264

 • Compression

  Movie : H.264 , Sound : AAC

 • حالت

  برنامه، اولویت دریچه دیافراگم، اولویت شاتر، دستی

 • Image Size

  1920x1080، 1920x810، 1280x720 ، 640x480، 320x240 برای به اشتراک گذاری

 • Frame Rate

  60فریم در ثانیه، 30 فریم در ثانیه، 24 فریم در ثانیه (فقط 1920x810)، 15 فریم در ثانیه (فقط با برخی گزینه های فیلتر هوشمند کار می کند)

 • Multi-Motion Recording

  x0.25 (640, 320 only), x0.5 (1280, 640, 320 only), x5, x10, x20

 • Quality

  کیفیت بالا، معمولی

 • صدا

  صدای استریو

Image Play

 • نوع

  فیلتر هوشمند، تصحیح قرمزی چشم، تغییر اندازه، چرخش، روتوش چهره، روشنایی، کنتراست

Edit

 • Still

  فیلتر هوشمند، تصحیح قرمزی چشم، تغییر اندازه، چرخش، روتوش چهره، روشنایی، کنتراست

 • Movie

  عکسبرداری تصاویر ثابت، تصحیح زمانی

Memory

 • External Media

  پشتیبانی SD, SDHC, SDXC, UHS-1

 • Capacity (2GB)

  20 مگابایت RAW 69 20.0M (3:2) : بسیار خوب 151، خوب 179، معمولی 218، 10.1 مگابایت (2:3): بسیار خوب 276، خوب 321، معمولی 384، 5.9 مگابایت (2:3): بسیار خوب 423، خوب 484، معمولی 565، 2 مگابایت (3:2): بسیار خوب 845، خوب 923، معمولی 1016، قطاری (5 مگابایت): بسیار خوب 479، خوب 545، معمولی 631، 16.9 مگابایت (9:16): بسیار خوب 177، خوب 208، معمولی 252، 7.8 مگابایت (9:16): بسیار خوب 343، خوب 396، معمولی 467، 4.9 مگابایت (9:16): بسیار خوب 487، خوب 553، معمولی 640، 2.1 مگابایت (9:16): بسیار خوب 827، خوب 905، معمولی 999، 3 مگابایت (1:1): بسیار خوب 218، خوب 255، معمولی 307، 7 مگابایت (1:1): بسیار خوب 373، خوب 429، معمولی 504، 4 مگابایت (1:1): بسیار خوب 559، خوب 630، معمولی 721، 1.1 مگابایت (1:1): بسیار خوب 1111، خوب 1180، معمولی 1258، فیلم: 1920x1080 60p: کیفیت بالا 10 دقیقه و 10 ثانیه، معمولی 12 دقیقه و 43 ثانیه 1920x1080 30p: کیفیت بالا 17 دقیقه و 41 ثانیه، معمولی 22 دقیقه و 9 ثانیه 1920x810 24p: کیفیت بالا 21 دقیقه و 35 ثانیه، معمولی 27 دقیقه و 2 ثانیه، 1280x720 60p: کیفیت بالا 16 دقیقه و 51 ثانیه، معمولی 21 دقیقه و 6 ثانیه 1280x720 30p: کیفیت بالا 29 دقیقه و 11 ثانیه، معمولی 36 دقیقه و 35 ثانیه 640x480 30p: کیفیت بالا 120 دقیقه و 47 ثانیه، معمولی 153 دقیقه و 30 ثانیه 320x240 30p: کیفیت بالا 218 دقیقه و 48 ثانیه، معمولی 278 دقیقه و 24 ثانیه ※ این ارقام بر اساس استاندارد سامسونگ اندازه گیری شده اند.

Languages

 • Languages

  29 زبان (کره ای، انگلیسی، دانمارکی، آلمانی، هلندی، سوئدی، اسپانیایی، ایتالیایی، چک، فرانسوی، پرتغالی، لهستانی، فنلاندی، روسی، نروژی، چینی ساده/سنتی، عربی، فارسی، ترکی، عبری، تایلندی، یونانی، مجاری، استونیایی، لیتوانیایی، لتونیایی، صربی، کروات)

Network and Wireless Connectivity

 • Wi-Fi

  IEEE 802.11b/g/n، پشتیبانی کانال دوگانه. AutoShare . SNS و سیستم ابری. پشتیبان گیری خودکار. نمایاب راه دور. Mobile Link . قابلیت WiFi مستقیم. AllSharePlay. ایمیل

 • NFC

  دارد

Interface

 • Digital Output Connector

  USB 2.0 (فیش USB میکرو)

 • خروجی تصویر

  NTSC, PAL, HDMI

 • External Release

  دارد

Battery

 • قابلیت

  باتری قابل شارژ: BP1130 - میلی آمپر در ساعت 1130

 • Charging

  DC 5.0V, 1A از طریق پورت میکرو USB

 • Still Image Capturing Time

  165 دقیقه / 330 عکس (استاندارد CIPA)

Physical specification

 • Dimension (WxHxD)

  122x63.7x40.7 mm

 • Weight

  284 g

Operating Environment

 • Operating Temperature

  0 تا 40 °C

 • Operating Humidity

  5 تا 85 %

Software

 • Application

  Adobe Photoshop Lightroom, iLauncher

System Requirement

 • Windows

  Intel® i5 3.3GHz یا بالاتر AMD Phenom™ II x4 3.2GHz یا بالاتر حداقل 512 مگابایتRAM (1 گیگابایت یا بالاتر توصیه می شود) Windows XP SP2 / Vista / 7 / 8 250 مگابایت حافظه خالی در دیسک سخت (1 گیگابایت یا بالاتر توصیه می شود) پورت USB 2.0 درایو CD-ROM nVIDIA Geforce 7600GT یا بالاتر / ATI سری X1600 یا بالاتر نمایشگر سازگار 1024×768 پیکسل، رنگی 16 بیت (نمایشگر رنگی 1280x1024 پیکسل، 32-بیت توصیه می شود) Microsoft DirectX 9.0c یا بالاتر

 • Macintosh

  Mac OS 10.5 یا بالاتر (بجز PowerPC) حداقل 256 مگابایت RAM (512 مگابایت یا بالاتر توصیه می شود) حداقل 110 مگابایت فضای خالی در دیسک سخت پورت USB 2.0 درایو CD-ROM

 • NEWEST
 • MOST HELPFUL
 • HIGHEST RATING
 • LOWEST RATING