/

بازیافت باتری ها به نحوی مسئولانه

 • «دستور اروپا در مورد باتری ها و اکومولاتورها» به این هدف تصویب شده است که تأثیر باتری ها روی محیط زیست به حداقل برسد و عمل بازیابی مواد داخل آنها توسعه یابد. در انگلستان، مقررات مربوط به بازیافت باتری ها و اکومولاتورها (باتری های قابل شارژ) در سال 2009 ارائه شد. هدف از «مقررات باتری های فرسوده» این است که جمع آوری و بازیافت باتری های قابل حمل مصرفی را در انگلستان به طور قابل توجهی افزایش دهد، و همانطور که از 3% در سال 2007 به 25% در سال 2012 افزایش یافته، این میزان به 45% در سال 2016 برسد.

 • علامت باتری روی محصول یا بسته آن نشان دهنده آن است که محصول را نباید با پسماند خانگی عمومی دور بریزید. بلکه مصرف کننده مسئول است باتری های فرسوده خود را به یکی از محل های جمع آوری مربوطه تحویل دهد تا بتوان آنها را بازیافت کرد. جمع آوری جداگانه و بازیافت باتری ها به هنگام دفع به حفظ منابع طبیعی کمک می کند، و همچنین اطمینان حاصل می شود که به نحوی سازگار با سلامت انسان و محیط زیست بازیافت می شوند. فهرست جامعی از مراکز بازیافت باتری را می توانید از آدرس www.recycle-more.co.uk دریافت نمایید

 • کلیه محصولات سامسونگ که تابع «قانون باتری ها» باشند با الزامات حاکم بر باتری ها و اکومولاتورهای انگلستان مطابقت دارد. بنا به قانون ملی، شرکت سامسونگ الکترونیکس ال تی دی (انگلستان) عضوی از یک «طرح نظارت بر قانونمندی تولیدکنندگان باتری های مورد تأیید است. در این برنامه، باتری ها از طرف سامسونگ جمع آوری، بازیافت و دفع می شوند.

بستن لایه پاپ آپ
کنترل اجرا
بستن لایه پاپ آپ

ویژگی ها

 • برای عکس گرفتن به صورت پرتره یا از دوستان خود با دوربین های دو ال سی دی میتوانید از دوربین عقب یا جلو استفاده کنید
 • سپس عکس ها را بطور بیسیم به یک تلفن هوشمند، کامپیوتر یا هر شبکه اجتماعی دلخواه ارسال کنید

ساده ترین راه برای حرفه ای شدن

ساده ترین راه برای حرفه ای شدن
سرویس خودکار هوشمند 2.0 اگر در نور شدید عکس می گیرید و نمی توانید چهره سوژه را ببینید، از حالت نور زمینه استفاده کنید و با سرویس هوشمند خودکار 2.0 (فیلم و عکس) تصویر واضح تری داشته باشید. هر بار و همیشه بهترین نتیجه را کسب کنید. فن آوری تشخیص صحنه می تواند تا 16 وضعیت تصویربرداری مختلف را تشخیص داده، مؤلفه های کلیدی ترکیب بندی شما را فوراً تحلیل نموده و سپس تنظیمات بهینه را برای هر وضعیت بطور اختصاصی انجام دهد.

فیلم و عکس، بالاخره با هم

فیلم و عکس، بالاخره با هم
تصویر در تصویر (عکس/فیلم) با قابلیت تصویر در تصویر (عکس/فیلم) می توانید دو تصویر را همزمان نمایش دهید. کافی است یک عکس را در عکس دیگر قرار دهید و سپس اندازه و موقعیت آنرا تنظیم کنید. حتی می توانید فیلم به یک عکس اضافه کنید. تمام شد؟ حال می توانید لحظات خاطره انگیز را در YouTube یا شبکه اجتماعی محبوب خود آپلود کرده و به دیگران نشان دهید.

چهره فکاهی لبخند را بر لبان همه می نشاند

چهره فکاهی لبخند را بر لبان همه می نشاند
قابلیت چهره فکاهی به عکس دوستان و فامیل لبخندهای مضحک، بینی های کمیک و چشم های خنده دار اضافه کنید. چهره فکاهی دارای 8 حالت مانند پروفسور، پرخور و فضایی است و با آنها می توانید جلوه های بسیار خنده داری به چهره ها، درست در نمایشگر اضافه کنید. قابلیت ردیابی چهره اطمینان حاصل می کند که چهره های خنده دار همان طور که می خواهید باقی می مانند، حتی اگر دوربین را جابجا کنید.

قاب های جذاب برای عکس های شما

قاب های جذاب برای عکس های شما
قابلیت کادر جادویی پرتره ای را به یک عکس بسیار قدیمی تبدیل کنید و یا چهره دوست خود را روی یک بیلبورد تبلیغاتی بگذارید. کادر جادویی همراه با 12 قالب پس زمینه مانند هنر دیواری، ماه کامل، مجله و تعطیلات ارائه شده است که با استفاده از آنها می توانید آثار هنری پوستر مانند برای اشتراک گذاری تهیه کنید.

تبدیل صحنه های عادی زندگی به آثار هنری

تبدیل صحنه های عادی زندگی به آثار هنری
قابلیت قلم موی هنری قلم موی هنری یک قابلیت جدید و جذاب است که روی صحنه های عادی زندگی شما نقاشی می کند. هر عکس اعم از عکس از نمای نزدیک (پرتره)، منظره یا عکس های فوری را با این قابلیت می توان به نقاشی های زیبای سیاه و سفید تبدیل کرد – و سپس آنها را مانند یک هنرمند واقعی رنگ کرد! انیمیشن مراحل خلق اثر هنری را در ال سی دی دوربین به دوستان و بستگان نشان دهید.

خلق آثار منحصر بفرد با ترکیب عکس ها

خلق آثار منحصر بفرد با ترکیب عکس ها
قابلیت عکس تقسیمی با قابلیت عکس تقسیمی می توانید تا سه تصویر مختلف را با هم ادغام کرده و یک اثر هنری جذاب بسازید – با ترکیب کردن عکسی از خود با یک اسب، تصویری افسانه ای بسازید. یا کافی است یک عکس گرفته و آنرا از سه فیلتر مختلف بگذرانید تا کلاژی بسیار زیبا و هیجان انگیز بسازید. بگذارید تخیل تان به پرواز درآید و از نتایج سرگرم کننده، سرشار از انرژی و اساطیری کار لذت ببرید.
از خود عکس بگیرید

از خود عکس بگیرید

دو ال سی دی (ال سی دی جلو 1.5 اینچ) DV300F به یک ال سی دی در جلو مجهز شده است که گرفتن عکس های گروهی و سایر عکس های دشوار از خود را بسیار آسان می سازد. برای اینکه کودکان در هنگام عکسبرداری حرکت نکنند انیمیشن حالت کودک را برای آنها پخش کنید؛ گروهی که با هم عکس می گیرید می توانند با شمارشگر بصری تایمر خودکار در زمان درست لبخند بزنند. با ال سی دی جلوی این دوربین می توانید در عکس هایی که می گیرید حضور داشته باشید، عکس را پیش نمایش کرده و کلیک کنید، به همین آسانی بهترین عکس ها را خواهید گرفت که خودتان در آنها حاضر هستید. با عکس پرشی 2.0 از پرش دوستان خود به اطراف عکس بگیرید و بعد GIF انیمیشن های جذاب با آن عکس ها بسازید.
اشتراک گذاری و ذخیره سازی آسان و فوری

اشتراک گذاری و ذخیره سازی آسان و فوری

قابلیت اتصال Wi-Fi با قابلیت اتصال Wi-Fi این دستگاه می توانید در بیرون و یا در سفر تمام لحظات خاص و هیجان انگیز را به اشتراک بگذارید. عکس های خود را در Facebook™، Picasa™، Photobucket™ آپلود کرده و یا مستقیماً از خود دوربین ایمیل کنید. شما حتی می توانید فیلم های خود را در YouTube آپلود کرده و منتظر ابراز احساسات بینندگان باشید. با DV300F می توانید عکس های خود را در سرویس ذخیره سازی ابری آپلود کنید تا دیگر هرگز نگران از دست دادن عکس های خود در بیرون از منزل و یا از دست دادن فرصت عکاسی به دلیل محدودیت ظرفیت حافظه نباشید. سرویس پیوند همراه سامسونگ به شما اجازه می دهد تا تصاویر خود را مستقیماً به تلفن هوشمند و تبلت بفرستید. شما حتی می توانید با قابلیت پشتیبان گیری خودکار و فقط با یک کلیک تصاویر را در کامپیوتر خود ذخیره نمایید. نیازی نیست دنبال سیم و کابل بگردید، کار به همین سادگی انجام می شود. * فقط برای DV300F موجود می باشد
به عکس های خود هیجان ببخشید

به عکس های خود هیجان ببخشید

قابلیت عکس متحرک با قابلیت عکس متحرک می توانید زمان را در اطراف یک سوژه در حال حرکت ثابت کنید تا تصاویر فوق العاده ای خلق گردند. دوستی را در حال حرکت به تصویر بکشید در حالی که بقیه در اطراف او مانند مجسمه ثابت شده اند – درست مثل فیلم های پرفروش هالیوودی. کافی است فیلم بگیرید و بعد جایی را که می خواهید متحرک باقی بماند انتخاب کنید – تصویر اطراف آن ناحیه ثابت خواهد شد. واقعاً تا این حد ساده است.
نزدیک تر، عریض تر، روشن تر

نزدیک تر، عریض تر، روشن تر

زوم 5 برابر / لنز 25 میلیمتری F2.5 / 16.1 مگاپیکسل اگر از یک اجرا عکس می گیرید، تمام صندلی ها بهترین صندلی سالن خواهند بود. لنز زوم 5 برابر به شما اجازه می دهد حتی از ردیف های پشتی عکس های از نمای نزدیک بسیار خوبی بگیرید. جلو نشسته اید؟ لنز عریض (واید) 25 میلیمتری تمام هیجان صحنه را ثبت خواهد کرد. ویژگی های 16.1 مگاپیکسلی و عدد دیافراگم F2.5 لنز تصاویری با کیفیت عالی برای شما خلق می کنند – حتی در نور کم.
طراحی کلاسیک به سبک مدرن

طراحی کلاسیک به سبک مدرن

طراحی دو صفحه ال سی دی این دوربین از طراحی پیشرفته ای برخوردارند و ال سی دی جلوی آن با ظرافت تمام مخفی شده است تا فضای بیشتری برای ارائه جذابیت های بصری دستگاه باقی بماند. رنگ متالیک قسمت جلو چشم سوژه را به خود جذب می کند و جای دست طرح دار چرمی پشت, تضاد دلنشینی با آن دارد. بدنه جذاب، یکپارچه و انحنا دار این دوربین باعث شده که در دست گرفتن آن به اندازه عکاسی با آن لذت بخش باشد.
قابلیت OIS (لرزش گیر نوری تصاویر)

قابلیت OIS (لرزش گیر نوری تصاویر)

لرزش گیر نوری تصاویر (OIS) دوربین DV300F عکس هایی فوق العاده برای شما می گیرد، حتی اگر کاملاً بی حرکت نباشید. عکسها در کلیه شرایط مانند نور کم، زوم کردن یا لرزش دست واضح و دقیق خواهند بود.
ال سی دی 3.0 اینچی hVGA

ال سی دی 3.0 اینچی hVGA

نمایشگر ال سی دی بزرگ 3.0 اینچی hVGA مشاهده سوژه های تصویربرداری را برای شما آسان تر می سازد – بنابراین موقع عکس گرفتن با شک و تردید روبرو نخواهید شد. تعداد نقاط صفحه که 460k است قابل ملاحظه می باشد – یعنی حدوداً دو برابر QVGA، این نمایشگر وضوح بالا بازآفرینی بهبود یافته کنتراست و رنگ را نیز به شما عرضه می نماید. آنچه را که می بینید به همان خوبی و وضوح تصویری خواهد بود که از آن می گیرید.

مشخصات فنی

EC-DV300FBPBSA ابعاد

حسگر تصویر

 • نوع حسگر

  16M CCD

 • پیکسل موثر

  تقریباً 16.1 مگاپیکسل

 • مجموع پیکسل

  تقریباً 16.4 مگاپیکسل

لنز

 • طول کانونی

  لنز زوم 5 برابر سامسونگ f = 4.5~22.5 میلیمتر (معادل فیلم 35 میلیمتری: 25~125 میلیمتر)

 • F No.

  (W)2.5~6.3(T)

 • زوم اپتیکال

  5 برابر

 • بزرگنمایی دیجیتال

  حالت عکس: 1.0 برابر~5.0 برابر

نمایش مشخصات بیشترگسترش دادن

تثبیت تصویر

 • حالت

  OIS

نمایشگر

 • نوع

  ال سی دی TFT

 • اندازه

  ال سی دی جلو 1.5 اینچ
  ال سی دی اصلی 3.0 اینچ

 • ویژگی‌ها

  3.0 اینچ (7.62 سانتیمتر)، 460K نقطه+ال سی دی جلو 1.5 اینچ (3.8 سانتیمتر)، 61K نقطه

فوکوس

 • نوع

  TTL فوکوس خودکار

 • Range

  عادی: 80 سانتیمتر - بینهایت (واید)، 250 سانتیمتر-بینهایت (تله)/ماکرو: 5 سانتیمتر~80 سانتیمتر (واید)، 100 سانتیمتر~250 سانتیمتر (تله) ماکرو خودکار: 5 سانتیمتر~بینهایت (واید)، 100 سانتیمتر~بینهایت (تله)

سرعت شاتر

 • سرعت شاتر

  سرویس خودکار هوشمند: 1/8~1/2,000 ثانیه، برنامه: 1~1/2000 ثانیه، شب: 16~1/2,000 ثانیه، آتش بازی:2 ثانیه

نوردهی

 • کنترل

  برنامه AE

 • سیستم اندازه‌گیری

  چند نقطه ای، تک نقطه ای، مرکزی، تشخیص چهره AE

 • جبران

  ±2EV (فواصل 1/3EV)

 • برابری ISO

  خودکار، 80، 100، 200، 400، 800، 1600، 3200

فلاش

 • حالت

  خودکار، خودکار با کاهش قرمزی چشم، فلاش پر کننده، سینک آهسته، فلاش خاموش، تصحیح قرمزی چشم

 • Range

  واید: 0.2 متر~4.1 متر، تله: 0.5 متر~1.6 متر

 • زمان شارژ

  تقریباً 4 ثانیه

توازن سفیدی

 • حالت

  WB خودکار، نور روز، ابری، فلورسنت_H، فلورسنت_L، تنگستن، سفارشی(دستی)

تصویر ثابت

 • حالت

  حالت: خودکار هوشمند، برنامه، منظره، پانوراما زنده، عکسبرداری از خود، تصویر در تصویر، کادر جادویی، چهره خنده دار، فیلتر عکس، ثبت زیبایی، پرتره هوشمند، شب، تقسیمی، عکس حرکتی، پرشی، کودکان، کلوزآپ، قلم موی هنری

نمایش تصویر

 • نمایش تصویر

  تصویر تکی، نمایه تصاویر، نمایش اسلاید پیشرفته، فیلم، آلبوم هوشمند

Date Imprinting

 • Date Imprinting

  تاریخ و زمان، تاریخ، خاموش (به انتخاب کاربر)

کلیپ ویدئوی

 • ضبط

  حالت: فیلم، فیلم هوشمند، فیلم PIP
  دازه فیلم (نرخ کادر):1280x720 (30 کادر در ثانیه/15 کادر در ثانیه)، 640X480 (30 کادر در ثانیه/15 کادر در ثانیه)
  320x240 (30 کادر در ثانیه/15 کادر در ثانیه)، برای اشتراک گذاری (30 کادر در ثانیه/15 کادر در ثانیه) فرمت: MP4 (حداکثر زمان ضبط: 20 دقیقه) Sound Alive روشن/خاموش/بیصدا

 • جلوه‌ها

  فیلتر فیلم هوشمند: مینیاتور/سایه روشن/نقطه های نورانی با شدت نور نیم پرده/طرح/فیش آی/کلاسیک/قدیمی/جلوه رنگ 1/جلوه رنگ 2/جلوه رنگ 3/جلوه رنگ 4

 • ویرایش

  عکسبرداری/ویرایش زمانی

ذخیره

 • رسانه

  حافظه خارجی (اختیاری): micro SD™ (تا 1~2 گیگابایت تضمینی)، micro SDHC (تا 32 گیگابایت تضمینی)، micro SDXC (تا 64 گیگابایت تضمینی)

 • فرمت فایل

  عکس: JPEG (DCF), EXIF 2.21, DPOF 1.1, PictBridge 1.0, GIF فیلم: MP4)H.264) ، صدا: AAC

 • اندازه تصویر

  16 M:4,608x3,456/14MP:4,608x3,072/12 MW:4,608x2,592/10M:3,648x2,736/5M:2,592x1,944/3M:1,984x1,488/2MW:1920x1080/1M:1,024x768

واسط

 • ارتباط خروجی دیجیتال

  USB 2.0

 • صدا

  میکروفون: بلندگوی داخلی مونو: مونو

 • خروجی ویدئو

  AV: NTSC، PAL (به انتخاب کاربر)

 • ورودی جریان مستقیم

  5.0 ولت

برق

 • منبع تغذیه
  نوع

  باتری شارژی: BP88 (حداقل 880 میلی آمپر ساعت) نوع رابط: میکرو USB

مشخصات فيزيکی

 • ابعاد
  ابعاد (عرض×ارتفاع×طول)

  (95.2x56.5x18.3(20.0

 • وزن

  120 گرم (بدون باتری و کارت حافظه)

 • دمای کاری

  0~40 درجه سانتیگراد

 • رطوبت کاری

  5~85%

نرم‌افزار و سیستم‌عامل رایانه

 • نرم‌افزار رایانه‌ای همراه دستگاه

  Intelli-studio

 • سیستم‌عامل سازگار

  Windows XP SP2/Vista/7

الزامات کلی سیستم

 • برای مک‌اینتاش

  Power Mac G3 یا بالاتر Mac OS 10.4 یا بالاتر

 • برای ویندوز

  Intel® Pentium®4 3.2 GHz یا بالاتر/AMD Athlon™ FX 2.6 GHz یا بالاتر Windows XP_SP2/Vista/7 32 بیتی 250 مگابایت فضای خالی روی دیسک سخت (بالای 1 گیگابایت توصیه می شود) 512 مگابایت RAM (بالای 1 گیگابایت توصیه می شود) nVIDIA Geforce 7600GT یا ب+الاتر / سری ATI X1600 یا بالاتر نمایشگر سازگار 1024×768 پیکسل، رنگی 16 بیتی (1280×1024 پیکسل، رنگی 32 بیتی توصیه می شود) USB 2.0 درایو سی دی DirectX 9.0c یا جدیدتر

 • NEWEST
 • MOST HELPFUL
 • HIGHEST RATING
 • LOWEST RATING