/

MV800

SAMSUNG MV800

MV800 می خواهید عکس هایی عالی بگیرید؟ پس باید به دنبال زوایای غیرمنتظره باشید! MV800 سامسونگ مجهز به نمایشگر متحرک را به شما معرفی می کنیم، دوربینی که اجازه ثبت لحظات خاطره انگیز زندگی را به روشی کاملاً جدید به شما می بخشد، روشی که قبلاً آنرا تجربه نکرده اید. با ویژگی ها و امکانات بسیار متنوع MV800 می توانید از هر جهت قابل تصور به عکس نزدیک شده و هر فرصت خلق هنری را تجربه کنید. از زاویه بالا یا زاویه پایین تصویر بگیرید – حس دراماتیکی به تصویر افزوده می شود که هرگز در عکس های از روبرو وجود ندارد. سپس از نمایشگر متحرک بعنوان پایه نگهدارنده دوربین استفاده کرده و تصاویر حیرت انگیز خود را برای همه پخش کنید.

بازیافت باتری ها به نحوی مسئولانه

 • «دستور اروپا در مورد باتری ها و اکومولاتورها» به این هدف تصویب شده است که تأثیر باتری ها روی محیط زیست به حداقل برسد و عمل بازیابی مواد داخل آنها توسعه یابد. در انگلستان، مقررات مربوط به بازیافت باتری ها و اکومولاتورها (باتری های قابل شارژ) در سال 2009 ارائه شد. هدف از «مقررات باتری های فرسوده» این است که جمع آوری و بازیافت باتری های قابل حمل مصرفی را در انگلستان به طور قابل توجهی افزایش دهد، و همانطور که از 3% در سال 2007 به 25% در سال 2012 افزایش یافته، این میزان به 45% در سال 2016 برسد.

 • علامت باتری روی محصول یا بسته آن نشان دهنده آن است که محصول را نباید با پسماند خانگی عمومی دور بریزید. بلکه مصرف کننده مسئول است باتری های فرسوده خود را به یکی از محل های جمع آوری مربوطه تحویل دهد تا بتوان آنها را بازیافت کرد. جمع آوری جداگانه و بازیافت باتری ها به هنگام دفع به حفظ منابع طبیعی کمک می کند، و همچنین اطمینان حاصل می شود که به نحوی سازگار با سلامت انسان و محیط زیست بازیافت می شوند. فهرست جامعی از مراکز بازیافت باتری را می توانید از آدرس www.recycle-more.co.uk دریافت نمایید

 • کلیه محصولات سامسونگ که تابع «قانون باتری ها» باشند با الزامات حاکم بر باتری ها و اکومولاتورهای انگلستان مطابقت دارد. بنا به قانون ملی، شرکت سامسونگ الکترونیکس ال تی دی (انگلستان) عضوی از یک «طرح نظارت بر قانونمندی تولیدکنندگان باتری های مورد تأیید است. در این برنامه، باتری ها از طرف سامسونگ جمع آوری، بازیافت و دفع می شوند.

بستن لایه پاپ آپ

ویژگی ها

 • زندگی را از زوایای مختلف ببینید

طراحی زیبا که نظر شما را جلب خواهد کرد

طراحی زیبا که نظر شما را جلب خواهد کرد
MV800 برای کاربرانی طراحی شده که به زیبایی اهمیت می دهند، به همین خاطر شاهد بدنه ای باریک، زیبا و ساده هستیم که بمانند ویژگی ها و قابلیت های عکاسی دوربین جذاب و قابل توجه است. از پیچ های روی توپی لنز گرفته تا بدنه جلوی فوق العاده زیبا و شکیل دوربین، همه آنها بطور همسان از فلز با رنگ درخشان و عالی ساخته شده اند. تمام اینها تکمیل کننده صفحه لمسی 3.0 اینچی حیرت آور دوربین هستند.

با کادر جادویی حس شگرف جادو را به تصاویر اضافه کنید

با کادر جادویی حس شگرف جادو را به تصاویر اضافه کنید
یک پرتره را مانند تصویری قدیمی آرایش کنید یا چهره خود را روی ماه قرار دهید – 12 الگوی پس زمینه کادر جادویی قابلیت های سرگرم کننده ای برای عکسبرداری در اختیار شما قرار می دهند. شما حتی می توانید ناحیه ای از عکس را برای ایجاد کادر جادویی خود پاک کرده و یک تصویر دیگر بجای آن قرار دهید. دوست خود را به عکس های گروهی اضافه کنید و یا خودتان را در عکسی از جمعیت وارد نمایید. امکانات سرگرم کننده متعددی در اختیار شماست – بخصوص وقتی که نتایج با کیفیت پوستر را به دیگران نشان می دهید!

با قابلیت پانورامای زنده نتیجه کار را مشاهده کنید

با قابلیت پانورامای زنده نتیجه کار را مشاهده کنید
با قابلیت پانورامای زنده می توانید عملاً بدون اینکه لازم باشد مکان خود را تغییر دهید تمام مناظر اطراف را بی هیچ کاستی ، به تصویر بکشید! پانورامای زنده به شما اجازه می دهد تا نتیجه کار را از قبل مشاهده کنید و مطمئن شوید عکسی که می گیرید دقیقاً همانی است که می خواستید. فقط کافی است دکمه شاتر را نگه داشته و دوربین را در برابر کل منظره حرکت دهید.

لذت بیشتر، و خلاقیت هنری افزون تر با فیلتر هوشمند

لذت بیشتر، و خلاقیت هنری افزون تر با فیلتر هوشمند
سرگرمی و خلاقیت بیشتر با فیلتر هوشمند 3.0 – همه تغییرات در خود دوربین قابل اجرا است! فیلتر کارتون ظاهری انیمیشنی به هر عکس می بخشد و منابع نور با فیلتر کراس بمانند ستاره ها به نظر می رسند، گویی که چندین نقطه نورانی دارند. ثبت زوم نیز خطوط حرکتی به تصویر اضافه می کند تا حسی مانند سرعت گرفتن به سمت سوژه را تداعی نماید. آبرنگ، نقاشی رنگ و روغن، نقطه هف تون – و بسیاری دیگر از انواع فیلتر هوشمندی هستند که در این دوربین تعبیه شده است!
با کیفیت تصویر فوق العاده سطح عکاسی خود را ارتقا دهید

با کیفیت تصویر فوق العاده سطح عکاسی خود را ارتقا دهید

چه در حال بوتیک گردی با دوستان باشید و چه در حال لذت بردن از یک موکا لاته و گپ و گفت دوستانه در یک کافه، می توانید لحظات را با کیفیت بسیار عالی 16.1 مگاپیکسل به تصویر بکشید. اما کار به اینجا محدود نمی شود: لنزی که قابلیت بزرگ نمایی را 5 برابر میکند به شما اجازه می دهد تا بیشتر و حتی بیشتر به دوستان خود نزدیک شوید. اگر گروهی از دوستان به شما پیوستند جای نگرانی نیست، چون می توانید همه آنها را در تصویر جا دهید - MV800 یک لنز بسیار عریض26 میلیمتری داردکه می تواند تصاویری حقیقتاً عریض بگیرد تا هیچ لبخندی را از دست ندهید.

با قابلیت شوخی با صورت لبخند بر لب ها بنشانید

با قابلیت شوخی با صورت لبخند بر لب ها بنشانید
با داشتن MV800 دیگر چه نیازی به آینه های خنده دار است که تصویر ما را واژگون و دگرگون می سازند؟ قابلیت شوخی با صورت به شما اجازه می دهد تا تصویر دوستان و فامیل را تغییر شکل داده، بکشید و یا خم کنید تا جلوه های مفرحی بدست آیند. کافی است روی صفحه ضربه بزنید تا سر یا بینی بزرگ شود، یا می توانید انگشت خود را روی صفحه بکشید تا تغییرات شدیدی را در چهره ها مشاهده کنید. قابلیت ردیابی چهره اطمینان حاصل می کند که چهره تغییر شکل یافته همان باقی می ماند، حتی اگر دوربین را جابجا کنید.
  هر آنچه در صفحه لمسی 3 اینچی وجود دارد کاملا قابل شخصی سازی است

هر آنچه در صفحه لمسی 3 اینچی وجود دارد کاملا قابل شخصی سازی است

اگر یک تلفن هوشمند با صفحه لمسی داشته باشید، محیط کار MV800 را بسیار آشنا خواهید یافت – و با تصویر پس زمینه قابل انتخاب می توانید آنرا دقیقاً همانطور که مایلید تزیین کنید. صفحه لمسی هوشمند 3.0 اینچی به شما اجازه می دهد تا گزینه های منو را بدون هیچ زحمتی بصورت هوشمندانه کشیده و در میان آنها حرکت کنید تا فقط با یک لمس، ویژگی دلخواه را اجرا نمایید. این دوربین متعلق به شماست – پس با تصویر زمینه اختصاصی و قابل تغییر نقش شخصی خود را بر نمایشگر آن حک کنید. تصاویر زمینه بسیار جذابی همراه MV800 عرضه شده اند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید – یا اینکه برای سرگرمی بیشتر می توانید با تصاویر دلخواه خود پس زمینه های زیبایی بسازید. سپس آنها را در هر زمان که دوست داشتید به بقیه نشان دهید!
با قابلیت ثبت تصویر در تصویر دو روی سکه را روایت کنید

با قابلیت ثبت تصویر در تصویر دو روی سکه را روایت کنید

چرا وقتی می توان همزمان دو تصویر گرفت باید به یک تصویر اکتفا کنیم؟ قابلیت ثبت تصویر در تصویر به شما اجازه می دهد تا یک تصویر را در تصویری دیگر وارد کنید، و روایت کامل و باشکوهی را برای نشان دادن به دیگران بسازید. از یک دوست در حال پرتاب توپ بولینگ عکس بگیرید، بعد آنرا با عکسی از دوستان که امتیاز بدست آمده را تشویق می کنند ترکیب کنید. اندازه و موقعیت تصویر کوچکتر را می توانید تغییر دهید، حالت ها و امکانات بی پایان هستند.
عکس 3 بعدی

عکس 3 بعدی

عکس های 3 بعدی می توانند تمام شکوه و جزییات تصاویر را بصورت 3 بعدی نمایش دهند. کافی است دوربین خود را به یک تلویزیون 3 بعدی وضوح بالا HD وصل کنید تا عکس ها و تصاویر پانوراما را با عمق و جزییات حیرت آور مشاهده کنید. حالا می توانید خاطرات را بگونه ای مرور کنید که هرگز قبلاً مشابه آنرا تجربه نکرده اید.
راهنمای حالت گرفتن برای عکسبرداری

راهنمای حالت گرفتن برای عکسبرداری

از راهنمای حالت گرفتن برای عکسبرداری برای کمک به سوژه ها استفاده کنید تا بدانند برای داشتن عکسی زیبا و عالی چگونه می توانند بایستند و حالت بگیرند. حالتی را از گالری مدل ها روی صفحه ال سی دی انتخاب کرده و سپس از سوژه خود بخواهید تا در آن حالت بایستد. پرتره ای عالی در یک چشم بهم زدن!
ویرایشگر عکس

ویرایشگر عکس

کار با ویرایشگر عکس بسیار آسان است و با استفاده از آن می توانید تصاویر را چرخانده، جلوه به آنها اضافه کنید و بخش های ناخواسته پس زمینه را از عکس ها برش زده و حذف کنید – تمام این کارها را از روی صفحه نمایشگر انجام خواهید داد. همچنین یک قابلیت ثبت زیبایی نیز ارائه شده است که می توانید از آن برای ویرایش مؤلفه های نامطلوب از روی چهره، مانند لکه ها استفاده کنید.
قابلیت ساخت اسلاید شو (فیلم نوشت)

قابلیت ساخت اسلاید شو (فیلم نوشت)

برای فیلم ها یا سایر تلاش های خلاق خود اسلاید شو (فیلم نوشت) ایجاد کنید. کافی است الگوی دلخواه را انتخاب کرده و تصاویر را در طرح چیدمان آن قرار دهید. یک صفحه کلید مجازی به شما اجازه افزودن متن را می دهد – حالا می توانید روایت خود را به روشنی روی صفحه نمایش مشاهده کنید!


فیلم اچ دی با ZNR

فیلم اچ دی با ZNR

فیلم های دیجیتالی فوق العاده واضح باید از صدایی عالی برخوردار باشند. فیلم اچ دی با کاهش صدای زوم (ZNR) صداها را موقع ضبط اچ دی بطور خودکار تنظیم و بهینه می سازد، و حتی صدای عملکرد زوم را نیز حذف می کند. گوش های شما از شما ممنون خواهند بود.
پرتره هوشمند

پرتره هوشمند

با قابلیت پرتره هوشمند از منظره ای واحد در یک زمان سه عکس مختلف بگیرید. از یک دوست تصویری عریض بگیرید تا دوربین علاوه بر آن دو زاویه و ترکیب بندی خوب دیگر نیز برای شما بگیرد – با یک کلیک سه عکس در اختیار خواهید داشت.

مشخصات فنی

EC-MV800ZDPWIR ابعاد

حسگر تصویر

 • نوع حسگر

  CCD

 • پیکسل موثر

  تقریباً 16.15 مگاپیکسل

 • مجموع پیکسل

  تقریباً 16.44 مگاپیکسل

لنز

 • طول کانونی

  4.7 - 23.5 میلیمتر (معادل 26 - 130 در فرمت 35 میلیمتر)

 • F No.

  F3.3 - F5.9

 • زوم اپتیکال

  5X

 • بزرگنمایی دیجیتال

  حالت عکس: 1 - 5X

نمایش مشخصات بیشترگسترش دادن

تثبیت تصویر

 • حالت

  IS دوگانه (OIS + DIS)

نمایشگر

 • نوع

  ال سی دی TFT

 • اندازه

  3.0 اینچ عریض

 • ویژگی‌ها

  3.0 اینچ (7.62 سانتیمتر) 288000 پیکسل

فوکوس

 • نوع

  TTL فوکوس خودکار

 • Range

  عادی: 80 سانتیمتر - بینهایت (واید) / 150 سانتیمتر - بینهایت (تله)،
  ماکرو: 5 - 80 سانتیمتر (واید)، 100 - 150 سانتیمتر (تله)،
  ماکرو خودکار: 5 سانتیمتر - بینهایت (واید) / 100 سانتیمتر - بینهایت (تله)

سرعت شاتر

 • سرعت شاتر

  خودکار: 1/8 - 1/2,000 ثانیه / برنامه: 1 - 1/2,000 ثانیه /
  شب: 16 - 1/2,000 ثانیه / AEB، پیوسته: 1/4 - 1/2000 ثانیه

نوردهی

 • کنترل

  برنامه AE

 • سیستم اندازه‌گیری

  مرکزی / چند نقطه ای / تک نقطه ای / تشخیص چهره

 • جبران

  ±2 EV (فواصل 3/1 EV)

 • برابری ISO

  خودکار / 100 / 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200

فلاش

 • حالت

  خودکار / قرمزی چشم / پر کننده / سینک آهسته / تصحیح قرمزی چشم

 • Range

  واید: 0.2 - 3.2 متر، تله: 0.5 - 1.8 متر (ISO خودکار)

 • زمان شارژ

  4 ثانیه

توازن سفیدی

 • حالت

  WB خودکار / ابری / سفارشی / نور روز / فلورسنت_H / فلورسنت_L / تنگستن

تصویر ثابت

 • حالت

  حالت: خودکار هوشمند / برنامه / منظره / عکس 3 بعدی / پانوراما زنده / عکسبرداری از خود / تصویر در تصویر / کادر جادویی / چهره خنده دار / فیلتر هوشمند / ثبت زیبایی / تاری پس زمینه / IS دوگانه / پرتره هوشمند / زوم خودکار /
  عکسبرداری لمسی / راهنمای حالت گرفتن برای عکسبرداری / شب / کلوزآپ
  هوشمند خودکار: پرتره / پرتره شب / پرتره با نور زمینه / پرتره ماکرو / نور زمینه / منظره / سفید / اکشن / سه پایه / شب / ماکرو / ماکرو متن / آسمان آبی / آسمان غروب / ماکرو رنگ / سبز طبیعی،
  صحنه: منظره / متن / غروب / طلوع / نور زمینه / ساحل و برف،
  پیوسته: تکی / پیوسته / ثبت حرکت / AEB،
  تایمر خودکار: 10 ثانیه / 2 ثانیه / دو برابر

نمایش تصویر

 • نمایش تصویر

  تصویر تکی / نمایه تصاویر / نمایش اسلاید چندگانه با موسیقی و جلوه / فیلم / آلبوم هوشمند / آلبوم تم دار

Date Imprinting

 • Date Imprinting

  تاریخ و زمان / تاریخ / خاموش (به انتخاب کاربر)

کلیپ ویدئوی

 • ضبط

  صدا: بیصدا، Sound Alive روشن، Sound Alive خاموش، زمان ضبط (حداکثر): 20 دقیقه
  اندازه: 1280 X 720 / 640 x 480 / 320 x 240 (زوم نوری 5X)
  نرخ کادر: 30 کادر در ثانیه/15 کادر در ثانیه

 • جلوه‌ها

  فیلتر هوشمند: مینیاتور / سایه روشن / نقطه هف تون / طرح / فیش آی / کلاسیک / قدیمی / جلوه رنگ 1 / جلوه رنگ 2 / جلوه رنگ 3 / جلوه رنگ 4

 • ویرایش

  عکسبرداری / ویرایش زمانی

ذخیره

 • رسانه

  حافظه داخلی: تقریباً 10 مگابایت /
  حافظه خارجی: MicroSD (تا 8 گیگابایت) / MicroSDHC (تا 32 گیگابایت)

 • فرمت فایل

  DCF / EXIF 2.21 / DPOF 1.1 / Pictbridge 1.0
  عکس: JPEG(DCF) / MPO /
  فیلم: MP4 (تصویر: MPEG-4.AVC / H.264، صدا: AAC)

 • اندازه تصویر

  16 M: 4,608 x 3,456 / 14 MP: 4,608 x 3,072 / 12 MW: 4,608 x 2,592 / 10 M: 3,648 x 2,736 / 5 M: 2,592 x 1,944 / 3 M: 1,984 x 1,488 / 2 MW: 1920 x 1080 / 1 M: 1,024 x 768

واسط

 • ارتباط خروجی دیجیتال

  USB 2.0 (سرعت بالا)

 • صدا

  میکروفون: مونو /
  بلندگوی داخلی: مونو

 • خروجی ویدئو

  AV: NTSC / PAL (به انتخاب کاربر)
  HDMI 1.3 : NTSC / PAL (به انتخاب کاربر)

 • ورودی جریان مستقیم

  5 ولت

برق

 • منبع تغذیه
  نوع

  باتری شارژی: BP-70A (3.7 ولت، 740 میلی آمپر ساعت، حداقل 700 میلی آمپر ساعت) /
  نوع رابط: میکرو USB

مشخصات فيزيکی

 • ابعاد
  ابعاد (عرض×ارتفاع×طول)

  92.0 x 56.2 x 18.3 میلیمتر (بدون احتساب جلوآمدگی ها)

 • وزن

  121 گرم (بدون باتری و کارت حافظه)

 • دمای کاری

  0 - 40°C

 • رطوبت کاری

  5 - 85%

نرم‌افزار و سیستم‌عامل رایانه

 • نرم‌افزار رایانه‌ای همراه دستگاه

  بسته نرم افزار نصب شده

 • سیستم‌عامل سازگار

  Windows XP SP2 / Vista / Windows 7

الزامات کلی سیستم

 • برای مک‌اینتاش

  Power Mac G3 یا جدیدتر /
  Mac OS 10.4 یا جدیدتر /
  256 مگابایت RAM (حداقل) (512 مگابایت یا بیشتر پیشنهاد می شود) /
  110 مگابایت (حداقل) فضای خالی روی دیسک سخت /
  درگاه USB / درایو سی دی CD-ROM

 • برای ویندوز

  کامپیوتر با پردازنده بهتر از Intel Pentium IV 3.2 GHz / AMD Athlon FX 2.6 GHz یا بالاتر /
  Windows XP / Vista / 7,
  512 مگابایت RAM (حداقل) (1 گیگابایت یا بیشتر پیشنهاد می شود) /
  250 مگابایت فضای خالی روی دیسک سخت (1 گیگابایت یا بیشتر پیشنهاد می شود) /
  درگاه USB / درایو سی دی CD-ROM /
  نمایشگر 1,024 x 768 P / رنگی 16 بیتی
  (رنگ 24 بیتی پیشنهاد می شود) /
  Microsoft Direct X 9.0c یا جدیدتر

پشتیبانیآخرین به روز رسانی ها

 • NEWEST
 • MOST HELPFUL
 • HIGHEST RATING
 • LOWEST RATING