/

PL121

SAMSUNG PL121

PL121 با دو ال سی دی PL120 همیشه در کادر قرار خواهید داشت! سیستم عالی دو نمایشگره (dual-view) متشکل از یک نمایشگر بزرگ 1.5 اینچی در جلو و یک نمایشگر عریض 2.7 اینچی در عقب به شما اجازه می دهد تا عکس هایی عالی از خود بگیرید و پیش از عکسبرداری، تصویر را براحتی روی صفحه نمایشی بزرگتر مشاهده کنید. با دکمه بسیار کارآمد بالای دوربین می توانید ال سی دی جلو را خیلی سریع و آسان روشن/خاموش کنید یا براحتی بین حالت عکسبرداری و فیلمبرداری جابجا کرده یا به سایر حالت های تصویربرداری دسترسی داشته باشید. تنظیمات هوشمند متعدد کار تصویربرداری از خود را بسیار آسان ساخته اند

بازیافت باتری ها به نحوی مسئولانه

 • «دستور اروپا در مورد باتری ها و اکومولاتورها» به این هدف تصویب شده است که تأثیر باتری ها روی محیط زیست به حداقل برسد و عمل بازیابی مواد داخل آنها توسعه یابد. در انگلستان، مقررات مربوط به بازیافت باتری ها و اکومولاتورها (باتری های قابل شارژ) در سال 2009 ارائه شد. هدف از «مقررات باتری های فرسوده» این است که جمع آوری و بازیافت باتری های قابل حمل مصرفی را در انگلستان به طور قابل توجهی افزایش دهد، و همانطور که از 3% در سال 2007 به 25% در سال 2012 افزایش یافته، این میزان به 45% در سال 2016 برسد.

 • علامت باتری روی محصول یا بسته آن نشان دهنده آن است که محصول را نباید با پسماند خانگی عمومی دور بریزید. بلکه مصرف کننده مسئول است باتری های فرسوده خود را به یکی از محل های جمع آوری مربوطه تحویل دهد تا بتوان آنها را بازیافت کرد. جمع آوری جداگانه و بازیافت باتری ها به هنگام دفع به حفظ منابع طبیعی کمک می کند، و همچنین اطمینان حاصل می شود که به نحوی سازگار با سلامت انسان و محیط زیست بازیافت می شوند. فهرست جامعی از مراکز بازیافت باتری را می توانید از آدرس www.recycle-more.co.uk دریافت نمایید

 • کلیه محصولات سامسونگ که تابع «قانون باتری ها» باشند با الزامات حاکم بر باتری ها و اکومولاتورهای انگلستان مطابقت دارد. بنا به قانون ملی، شرکت سامسونگ الکترونیکس ال تی دی (انگلستان) عضوی از یک «طرح نظارت بر قانونمندی تولیدکنندگان باتری های مورد تأیید است. در این برنامه، باتری ها از طرف سامسونگ جمع آوری، بازیافت و دفع می شوند.

بستن لایه پاپ آپ

ویژگی ها

 •  

ویرایش جلوه های ویژه شخصی

ویرایش جلوه های ویژه شخصی
قابلیت منحصر بفرد کادر جادویی به شما اجازه می دهد تا تصاویر پیچیده و جلوه های بصری پوستر مانند برای بیان حس و حال و شخصیت خود خلق کنید. فقط کافی است یکی از الگوهای از پیش تنظیم شده کادر جادویی مانند هنر دیواری، فیلم قدیمی، موج و شکن، ماه کامل، نوار قدیمی، مجله، تعطیلات، تلویزیون کلاسیک و بسیاری دیگر را انتخاب کنید. دوربین را به سمت سوژه دلخواه گرفته، آنرا با الگوی روی صفحه میزان کرده و عکس بگیرید. به همین آسانی. حالا سوژه شما در یک کادر مخصوص با حس و حال و پس زمینه ای منحصر بفرد قرار گرفته است – درست مثل جادو.

فیلمبرداری با کیفیت اچ دی. حالا با یک دوربین کامپکت.

فیلمبرداری با کیفیت اچ دی. حالا با یک دوربین کامپکت.
PL120 ترکیبی است هنرمندانه از یک دوربین عکاسی حرفه ای و یک دوربین فیلمبرداری کامپکت اچ دی. فیلم هایی با کیفیت 720p اچ دی با 30 کادر در ثانیه بدست خواهید آورد. از زوم 5 برابر این دوربین استفاده کرده و به سوژه ها نزدیک شوید.

ساده ترین راه برای حرفه ای شدن.

ساده ترین راه برای حرفه ای شدن.
هر لحظه را به خاطره ای عالی بدل سازید. و یک عکس حرفه ای. چه بخواهید از جمعی دوستانه تصویربرداری کنید یا از بازتاب ماه روی برکه، قابلیت هوشمند خودکار 2.0 (فیلم و عکس) مؤلفه های اصلی ترکیب بندی تصویر شما را فوراً تحلیل و بررسی کرده و سپس تنظیمات لازم را بطور خودکار انجام می دهد تا بهترین تصویر ممکن را با حالتهای متعدد عکس و فیلم بگیرد. و از آنجائیکه زندگی ساکن نیست، قابلیت ردیابی شی دوربین اشیا و سوژه های متحرک را دنبال خواهد کرد.

دوربین شما را می شناسد، و بهترین عکسها را از شما می گیرد

دوربین شما را می شناسد، و بهترین عکسها را از شما می گیرد
برتری های PL120 فقط منحصر به طراحی آن نیست. PL120 با قابلیت تشخیص چهره هوشمند خود هر بار عکسهای ممتاز می گیرد. هر بار و همیشه. دوربین می تواند تا 20 نفر از دوستان و بستگان شما را تشخیص دهد و ابتدا روی آنها فوکوس می کند تا مهمترین سوژه ها همیشه واضح و خوب در عکس ثبت شوند. و از آنجایی که PL120 هرگز چهره ای را فراموش نمی کند همیشه می توانید عکسها را بر اساس افرادی که در دوربین ثبت کرده اید مشاهده کنید.
دو برابر امکانات با دو نمایشگر ال سی دی

دو برابر امکانات با دو نمایشگر ال سی دی

راحت ترین و بدون زحمت ترین شیوه عکاسی، دوربین 2View مدل PL120 سامسونگ به یک نمایشگر 1.5 اینچی در جلو مجهز است تا در همه عکس ها حضور داشته باشید. کادر پرتره خود را از قبل مشاهده کرده و سپس کلیک کنید، بدین ترتیب در همه کادرها حاضر خواهید بود. دوربین را برگردانید تا از تماشای عکس های خود در نمایشگر عریض 2.7 اینچی این دوربین لذت ببرید. قابلیت های جدید این دوربین، امکانات متنوعی برای ثبت لحظاتی که قبلاً تصویربرداری از آنها دشوار بود ایجاد کرده است. حالت مخصوص کودکان دارای گزینه های انیمیشن از پیش نصب شده و قابل دانلود است تا توجه بچه ها را بخود جلب کند. قابلیت عکس پرشی پیش از گرفتن دو عکس سریع به شما اعلان می دهد. تایمر خودکار نیز یک شمارش معکوس بصری می دهد تا همه در عکس های گروهی لبخند بر لب داشته باشند. با فشار دادن سریع دکمه روشن/خاموش نمایشگر بالا می توانید توان مصرفی را بنحو موثر مدیریت کنید. از این به بعد می توانید مشکلاتی مانند کادرهای ناقص و بیرون ماندن از کادر را به تاریخ بسپارید. هیچ کودکی در عکس گریه نخواهد کرد. هیچ دوربین دیگری به این اندازه سرگرم کننده و لذت بخش نیست.
دید جدید

دید جدید

چه بخواهید یک منظره طبیعی را ثبت کنید و یا عکس گروهی دوستان دور میز رستوران، لنز این دوربین امکانات فراوانی در اختیار شما قرار خواهد داد. با لنز بسیار دقیق 26 میلیمتری واید و زوم نوری 5 برابر دوربین PL120 می توانید میدان دید گسترده ای را در یک چشم بهم زدن پوشش دهید. حالا می توانید بناهای مهم و مناظر زیبا، همه حاضران در مراسم عروسی و بلندترین آسمان خراش ها را با اندازه کامل به تصویر بکشید.
خلق نماهای جدید برای تصاویر شما

خلق نماهای جدید برای تصاویر شما

با لنز هوشمند و گزینه های متنوع رنگی سامسونگ می توانید جلوه های گوناگونی برای عکس ها و فیلم های خود بسازید. جلوه کج کردن و انتقال لنز ظاهر مینیاتوری به تصاویر شما می افزاید و جلوه سایه روشن نیز کنتراست های فوق العاده ای به ترکیب بندی تصاویر شما می بخشد. از جلوه های ویژه جدید می توان به فوکوس نرم برای نرم کردن رنگ ها و افزودن جلوه ای احساسی و جلوه نقطه هف تون برای کارتونی ساختن تصاویر اشاره کرد. جلوه های رنگی نیز ابعاد حسی فوق واضح و گزینه های رنگی متنوعی به تصاویر می افزایند. خلاقیت در یک چشم بهم زدن.
سیستم پرتره عالی

سیستم پرتره عالی

با سیستم پرتره عالی این دوربین می توانید در هر شرایط و در هر لحظه پرتره های زیبا و جذابی بیافرینید.
برجسته سازی اشیا

برجسته سازی اشیا

با ویژگی جدید برجسته سازی اشیا PL120 می توانید پس زمینه های تصاویر را مدیریت و تنظیم کنید تا تک تک چهره ها در تصویر برجسته تر شده و در کانون توجه قرار گیرند. عملکرد آن مانند یک دوربین دیجیتال تک لنز بازتابی است که بر پرتره تاکید می کند.

مشخصات فنی

EC-PL121ZHPPIR ابعاد

حسگر تصویر

 • نوع حسگر

  1/2.3″ (تقریباً 7.76 میلیمتر) CCD

 • پیکسل موثر

  تقریباً 14.2 مگاپیکسل

 • مجموع پیکسل

  تقریباً 14.4 مگاپیکسل

لنز

 • طول کانونی

  لنز زوم 5X Samsung f = 4.7~23.5 میلیمتر (معادل فیلم 35 میلیمتری: 26~130 میلیمتر)

 • مقدار F

  (F3.3(W)~F5.9(T

 • بزرگنمایی دیجیتال

  • حالت عکس: 1X~5X (نوری x دیجیتال: 25X)
  حالت پخش: 1X~13.5X (بسته به اندازه تصویر)

نمایش مشخصات بیشترگسترش دادن

تثبیت تصویر

 • حالت

  DIS

نمایشگر

 • نوع

  ال سی دی TFT

 • ویژگی‌ها

  نمایشگر اصلی: 2.7 اینچ (6.9 سانتیمتر) (QVGA (230K
  (نمایشگر جلو: TFT LCD 1.5" (3.8 سانتیمتر 61K

منظره‌یاب

 • نوع

  موجود نیست

فوکوس

 • نوع

  TTL فوکوس خودکار (AF چندگانه، AF مرکزی، AF تشخیص چهره، AF ردیابی اشیا، AF تشخیص هوشمند چهره)

 • Range

  عادی: 80 سانتیمتر~∞ (واید)، 100 سانتیمتر~∞ (تله)
  ماکرو: 5 سانتیمتر~80 سانتیمتر (واید)/100 سانتیمتر~150 سانتیمتر (تله)
  ماکرو خودکار: 5 سانتیمتر~∞ (واید)، 100 سانتیمتر~∞ (تله)

سرعت شاتر

 • سرعت شاتر

  خودکار: 1/8~1/2000 ثانیه، برنامه: 1~1/2000 ثانیه،
  شب: 8~1/2000 ثانیه، آتش بازی: 2 ثانیه

نوردهی

 • کنترل

  برنامه AE

 • سیستم اندازه‌گیری

  چند نقطه ای، تک نقطه ای، مرکزی، تشخیص چهره AE

 • جبران

  ±2EV (فواصل 3EV/1)

 • برابری ISO

  خودکار، 80، 100، 200، 400، 800، 1600، 3200 (3M)

فلاش

 • حالت

  خودکار، خودکار با کاهش قرمزی چشم، فلاش پرکننده، سینک آهسته، فلاش خاموش، تصحیح قرمزی چشم

 • Range

  واید: 0.2 متر~3.4 متر، تله: 1.0 متر~1.9 متر (ISO AUTO)

 • زمان شارژ

  تقریباً 4 ثانیه

شفافیت

 • شفافیت

  نرم+، نرم، عادی، واضح، واضح+

توازن سفیدی

 • حالت

  خودکار، نور روز، ابری، فلورسنت_H، فلورسنت_L، تنگستن، سفارشی

کلیپ ویدئوی

 • جلوه‌ها

  - فیلم > جلوه: [■ فیلتر هوشمند 2.0: جلوه رنگ 1، جلوه رنگ 2، جلوه رنگ 3، جلوه رنگ 4، مینیاتور، سایه روشن، فیش آی، مه زدایی، کلاسیک، قدیمی، نگاتیو، RGB سفارشی]
  - عکس > جلوه: [■ فیلتر هوشمند 2.0: مینیاتور، سایه روشن، نقطه هف تون، طرح، فیش آی، مه زدایی، قدیمی، کلاسیک، نگاتیو، RGB سفارشی
  ▶ تنظیم تصویر: وضوح، کنتراست، اشباع (5 مرحله)
  ■ تنظیم تصویر: وضوح، کنتراست، اشباع

 • ویرایش

  - فیلم > ویرایش: [مکث در ضبط، عکسبرداری، ویرایش زمانی]
  - عکس > ویرایش: [■ ویرایش تصویر: تغییر اندازه، دوران، برش
  ■ فیلتر هوشمند 2.0:
  : مینیاتور، سایه روشن، فوکوس نرم، سینما 1، سینما 2، نقطه هف تون، طرح، فیش آی، مه زدایی، کلاسیک، قدیمی، نگاتیو، RGB سفارشی
  ■ تنظیم تصویر: رتوش چهره،

 • ضبط

  با یا بدون صدا - گزینه روشن/خاموش کردن بیصدا در حین زوم: گزینه بیصدا در حین زوم بطور پیش فرض خاموش است (حداکثر زمان ضبط 20 دقیقه)
  اندازه: 1280x720 (15/30 کادر در ثانیه)، 640x480 (15/30 کادر در ثانیه)، 320x240 (15/30/60 کادر در ثانیه) - هر فایل: حداکثر 4 گیگابایت
  زوم: نوری 5 برابر
  *فیلم هوشمند خودکار
  : منظره، آسمان آبی، سبز طبیعی، غروب
  * ال سی دی جلو (کلید میانبر): فیلم از خود، فیلم انیمیشن کودک.

تصویر ثابت

 • حالت

  ■ حالت: برنامه هوشمند، برنامه، صحنه، فیلم
  * ال سی دی جلو (کلید میانبر) - عکسبرداری آسان از خود
  : ال سی دی جلو (کلید میانبر): پرتره از خود، عکس پرشی، حالت کودک
  * ضربه تنظیم حالت جلو
  : لبخند روشن/خاموش، لبخند کودک روشن/خاموش، صدای کودک، نمایشی در نمایشگر جلو
  * خودکار هوشمند
  : پرتره، پرتره شب، پرتره با نور زمینه، شب، نور زمینه، منظره، سفید،
  سبز طبیعی، آسمان آبی، غروب، ماکرو، ماکرو متن، ماکرو رنگ، سه پایه، اکشن، آتش بازی
  *صحنه
  : کادر جادویی، برجسته سازی شی، ثبت زیبایی، شب، منظره، متن، غروب، طلوع، نور زمینه، ساحل و برف
  ■ درایو
  : تکی، پیوسته، AEB، ثبت حرکت
  ■ تایمر خودکار
  : تایمر خودکار: 2 ثانیه، 10 ثانیه، دو برابر (10 ثانیه، 2 ثانیه)
  (در صورت انتخاب تایمر خودکار، ال سی دی جلو روشن خواهد شد)

نمایش تصویر

 • نمایش تصویر

  تصویر تکی، نمایه تصاویر، آلبوم هوشمند، نمایش اسلاید پیشرفته، فیلم
  * نمایش اسلاید: نمایش اسلاید با جلوه و موسیقی
  - گروه بندی آلبوم هوشمند: نوع، تاریخ، رنگ، هفته، چهره
  (برای مرتب کردن عکس ها بر اساس چهره نیاز به کارت حافظه خارجی است)

ضبط صدا

 • ضبط صدا

  ضبط صدا (حداکثر 10 ساعت)
  یادداشت صوتی در عکس (حداکثر 10 ثانیه)

Date Imprinting

 • Date Imprinting

  تاریخ و زمان، تاریخ، خاموش (به انتخاب کاربر)

کارکرد چندرسانه‌ای

 • MP3

  موجود نیست

 • PMP

  موجود نیست

 • نمایشگر متن

  موجود نیست

 • راهنمای جهان

  موجود نیست

 • امکانات اضافه

  موجود نیست

ذخیره

 • رسانه

  • حافظه داخلی: 30 مگابایت
  • حافظه خارجی: کارت Micro SD (تا 2 گیگابایت تضمینی)
  Micro SDHC (تا 8 گیگابایت تضمینی)

 • فرمت فایل

  عکس: JPEG (DCF), EXIF 2.21, DPOF 1.1, PictBridge 1.0
  فیلم: AVI (تصویر: MJPEG، صدا: AAC)

 • اندازه تصویر

  14M : 4320x3240, 12M P : 4320x2880,
  10M : 3648x2736, 10M W : 4320x2432,
  5M : 2592x1944, 3M : 1984x1488,
  2MW : 1920×1080, 1M : 1024x768

واسط

 • ارتباط خروجی دیجیتال

  USB 2.0

 • صدا

  میکروفون: مونو
  بلندگوی داخلی: مونو

 • خروجی ویدئو

  AV: NTSC، PAL (به انتخاب کاربر) SCC-AV20

 • ورودی جریان مستقیم

  4.2 ولت 20 پین

 • Cradle

  موجود نیست

برق

 • منبع تغذیه
  نوع

  باتری شارژی: BP70A
  آداپتور: SAC-48, CB20U05A
  نوع رابط: 20 پین

مشخصات فيزيکی

 • ابعاد
  ابعاد (عرض×ارتفاع×طول)

  94x54.5x18.8میلیمتر

 • وزن

  110گرم

 • دمای کاری

  0~40 درجه سانتیگراد

 • رطوبت کاری

  5~85%

نرم افزار

 • برنامه

  Intelli Studio

ويژگی‌های خاص

 • ويژگی‌های خاص

  • 14 مگاپیکسل
  • لنز 26 میلیمتری باریک با زوم نوری 5 برابر
  • نمایشگر اصلی 2.7 اینچی (230K)، نمایشگر جلو 1.5 اینچی (61K)
  • لرزش گیر تصویر: IS دیجیتال
  • نمایشگر جلو: پرتره از خود، حالت کودک، عکس پرشی، عکس آسان از خود
  (کاربر می تواند فایل فلش حالت کودک را با دانلود فایل جدید از وب سایت سامسونگ یا ایجاد با استفاده از Intelli Studio تغییر دهد)
  • تایمر خودکار (ال سی دی جلو روشن: 2 ثانیه، 10 ثانیه، دو برابر (10 ثانیه، 2 ثانیه)
  • تشخیص هوشمند چهره
  (ثبت دستی 8 نفر و خودکار 20 نفر/ستاره من: 8 نفر که بطور دستی ثبت شده اند)
  - AF تشخیص چهره، فهرست چهره ها، ستاره من (ثبت دستی)، آلبوم هوشمند (چهره)
  • هوشمند خودکار، فیلم هوشمند
  • آلبوم هوشمند (گروه بندی آلبوم هوشمند: نوع، تاریخ، رنگ، هفته، چهره)
  • سیستم پرتره عالی (تشخیص چهره، ثبت لبخند، تشخیص پلک زدن، تشخیص هوشمند چهره، ثبت زیبایی، پرتره از خود - LCD جلو)
  • ثبت زیبایی (1،2،3 مرحله)
  • AF ردیابی اشیا
  • فیلمبرداری وضوح بالا: - دقت 720p، 30 کادر در ثانیه/MJPEG
  • نمایش اسلاید چندگانه

الزامات کلی سیستم

 • برای ویندوز

  Intel Pentium 4, 3.2GHz یا جدیدتر/ AMD Athelon 2.6GHz یا جدیدتر
  حداقل بالای 512 مگابایت RAM (1 گیگابایت توصیه می شود)
  Windows XP/VISTA/7
  250 مگابایت (بالای 1 گیگابایت توصیه می شود)
  درایو سی دی CD-ROM
  USB 2.0
  Microsoft 9.0c یا جدیدتر
  نمایشگر رنگی با دقت بیش از 1024×768 پیکسل، 16 بیتی یا بالاتر (1280×1024 پیکسل رنگی 32 بیتی پیشنهاد می شود)
  کارت ویدیویی با حافظه بیش از 64 مگابایت (nVIDIA Geforce 7600GT یا جدیدتر/سری ATI x1600 یا جدیدتر)

 • برای مک‌اینتاش

  پشتیبانی نمی شود

پشتیبانیآخرین به روز رسانی ها

 • NEWEST
 • MOST HELPFUL
 • HIGHEST RATING
 • LOWEST RATING