/

PL170

SAMSUNG PL170

PL170 با دو ال سی دی PL170 همیشه در کادر قرار خواهید داشت! سیستم عالی دو نمایشگره (dual-view) متشکل از یک نمایشگر بزرگ 1.5 اینچی در جلو و یک نمایشگر عریض 3.0 اینچی در عقب به شما اجازه می دهد تا عکس هایی عالی از خود بگیرید و پیش از عکسبرداری، تصویر را براحتی روی صفحه نمایشی بزرگتر مشاهده کنید. با دکمه بسیار کارآمد بالای دوربین می توانید ال سی دی جلو را خیلی سریع و آسان روشن/خاموش کنید یا براحتی بین حالت عکسبرداری و فیلمبرداری جابجا کرده یا به سایر حالت های تصویربرداری دسترسی داشته باشید. تنظیمات هوشمند متعدد کار تصویربرداری از خود را بسیار آسان ساخته اند.

بازیافت باتری ها به نحوی مسئولانه

 • «دستور اروپا در مورد باتری ها و اکومولاتورها» به این هدف تصویب شده است که تأثیر باتری ها روی محیط زیست به حداقل برسد و عمل بازیابی مواد داخل آنها توسعه یابد. در انگلستان، مقررات مربوط به بازیافت باتری ها و اکومولاتورها (باتری های قابل شارژ) در سال 2009 ارائه شد. هدف از «مقررات باتری های فرسوده» این است که جمع آوری و بازیافت باتری های قابل حمل مصرفی را در انگلستان به طور قابل توجهی افزایش دهد، و همانطور که از 3% در سال 2007 به 25% در سال 2012 افزایش یافته، این میزان به 45% در سال 2016 برسد.

 • علامت باتری روی محصول یا بسته آن نشان دهنده آن است که محصول را نباید با پسماند خانگی عمومی دور بریزید. بلکه مصرف کننده مسئول است باتری های فرسوده خود را به یکی از محل های جمع آوری مربوطه تحویل دهد تا بتوان آنها را بازیافت کرد. جمع آوری جداگانه و بازیافت باتری ها به هنگام دفع به حفظ منابع طبیعی کمک می کند، و همچنین اطمینان حاصل می شود که به نحوی سازگار با سلامت انسان و محیط زیست بازیافت می شوند. فهرست جامعی از مراکز بازیافت باتری را می توانید از آدرس www.recycle-more.co.uk دریافت نمایید

 • کلیه محصولات سامسونگ که تابع «قانون باتری ها» باشند با الزامات حاکم بر باتری ها و اکومولاتورهای انگلستان مطابقت دارد. بنا به قانون ملی، شرکت سامسونگ الکترونیکس ال تی دی (انگلستان) عضوی از یک «طرح نظارت بر قانونمندی تولیدکنندگان باتری های مورد تأیید است. در این برنامه، باتری ها از طرف سامسونگ جمع آوری، بازیافت و دفع می شوند.

بستن لایه پاپ آپ

ویژگی ها

 • سرگرمی و هیجان را از دست ندهید، در همه لحظات حاضر باشید

ویرایش جلوه های ویژه شخصی

ویرایش جلوه های ویژه شخصی
قابلیت منحصر بفرد کادر جادویی به شما اجازه می دهد تا تصاویر پیچیده و جلوه های بصری پوستر مانند برای بیان حس و حال و شخصیت خود خلق کنید. فقط کافی است یکی از الگوهای از پیش تنظیم شده کادر جادویی مانند هنر دیواری، فیلم قدیمی، موج و شکن، ماه کامل، نوار قدیمی، مجله، تعطیلات، تلویزیون کلاسیک و بسیاری دیگر را انتخاب کنید. دوربین را به سمت سوژه دلخواه گرفته، آنرا با الگوی روی صفحه میزان کرده و عکس بگیرید. به همین آسانی. حالا سوژه شما در یک کادر مخصوص با حس و حال و پس زمینه ای منحصر بفرد قرار گرفته است – درست مثل جادو

فیلمبرداری با کیفیت اچ دی دیگر با یک دوربین فوق العاده باریک امکان پذیر شده است.

فیلمبرداری با کیفیت اچ دی دیگر با یک دوربین فوق العاده باریک امکان پذیر شده است.
PL170 ترکیبی است هنرمندانه از یک دوربین عکاسی حرفه ای و یک دوربین فیلمبرداری فوق العاده باریک اچ دی. فیلم هایی با کیفیت 720p اچ دی با 30 کادر در ثانیه بدست خواهید آورد و با فرمت H.264، زمان ضبط 4 برابر بیشتر از فیلم های MJPEG خواهد بود. از قابلیت بزرگ نمایی 5 برابر این دوربین استفاده کرده و به سوژه ها نزدیک شوید.

ساده ترین راه برای حرفه ای شدن

ساده ترین راه برای حرفه ای شدن
با یک عکس حرفه ای هر لحظه را به خاطره ای عالی بدل سازید. چه بخواهید از جمعی دوستانه تصویربرداری کنید یا از بازتاب ماه روی برکه، قابلیت هوشمند خودکار 2.0 (فیلم و عکس) مؤلفه های اصلی ترکیب بندی تصویر شما را فوراً تحلیل و بررسی کرده و سپس تنظیمات لازم را بطور خودکار انجام می دهد تا بهترین تصویر ممکن را با حالتهای متعدد عکس و فیلم بگیرد. و از آنجائیکه زندگی ساکن نیست، قابلیت ردیابی شی دوربین اشیا و سوژه های متحرک را دنبال خواهد کرد.

دوربین شما را می شناسد، و بهترین عکسها را از شما می گیرد

دوربین شما را می شناسد، و بهترین عکسها را از شما می گیرد
برتری های PL170 فقط منحصر به طراحی آن نیست. PL170 با قابلیت تشخیص چهره هوشمند خود هر بار عکسهای ممتاز می گیرد. هر بار و همیشه. دوربین می تواند تا 20 نفر از دوستان و بستگان شما را تشخیص دهد و ابتدا روی آنها فوکوس می کند تا مهمترین سوژه ها همیشه واضح و خوب در عکس ثبت شوند. از آنجایی هم که PL170 هرگز چهره ای را فراموش نمی کند همیشه می توانید عکسها را بر اساس افرادی که در دوربین ثبت کرده اید مشاهده کنید.
دو برابر امکانات با دو نمایشگر ال سی دی

دو برابر امکانات با دو نمایشگر ال سی دی

راحت ترین و بدون زحمت ترین شیوه عکاسی، دوربین 2View مدل PL170 سامسونگ به یک نمایشگر 1.5 اینچی در جلو مجهز است تا در همه عکس ها حضور داشته باشید. کادر پرتره خود را از قبل مشاهده کرده و سپس کلیک کنید، بدین ترتیب در همه کادرها حاضر خواهید بود. دوربین را برگردانید تا از تماشای عکس های خود در نمایشگر عریض 3.0 اینچی این دوربین لذت ببرید. قابلیت های جدید این دوربین، امکانات متنوعی برای ثبت لحظاتی که قبلاً تصویربرداری از آنها دشوار بود ایجاد کرده است. حالت مخصوص کودکان دارای گزینه های انیمیشن از پیش نصب شده و قابل دانلود است تا توجه بچه ها را بخود جلب کند. قابلیت عکس پرشی پیش از گرفتن دو عکس سریع به شما اعلان می دهد. تایمر خودکار نیز یک شمارش معکوس بصری می دهد تا همه در عکس های گروهی لبخند بر لب داشته باشند. با فشار دادن سریع دکمه روشن/خاموش نمایشگر بالا می توانید توان مصرفی را بنحو موثر مدیریت کنید. از این به بعد می توانید مشکلاتی مانند کادرهای ناقص و بیرون ماندن از کادر را به تاریخ بسپارید. هیچ کودکی در عکس گریه نخواهد کرد. هیچ دوربین دیگری به این اندازه سرگرم کننده و لذت بخش نیست.
یک دنیای جدید از دوربین های فوق العاده باریک به روی شما گشوده شده است

یک دنیای جدید از دوربین های فوق العاده باریک به روی شما گشوده شده است

چه بخواهید یک منظره طبیعی و یا عکس گروهی دوستان دور میز رستوران را ثبت کنید ، لنز این دوربین امکانات فراوانی در اختیار شما قرار خواهد داد. با لنز بسیار دقیق بسیار عریض 26 میلیمتری و قابلیت بزرگ نمایی نوری 5 برابر دوربین PL170 می توانید میدان دید گسترده ای را در یک چشم بهم زدن پوشش دهید. حالا می توانید بناهای مهم و مناظر زیبا، همه حاضران در مراسم عروسی و بلندترین آسمان خراش ها را با اندازه کامل به تصویر بکشید.
خلق نماهای جدید برای تصاویر شما

خلق نماهای جدید برای تصاویر شما

با لنز هوشمند و گزینه های متنوع رنگی سامسونگ می توانید جلوه های گوناگونی برای عکس ها و فیلم های خود بسازید. جلوه کج کردن و انتقال لنز ظاهر مینیاتوری به تصاویر شما می افزاید و جلوه سایه روشن نیز کنتراست های فوق العاده ای به ترکیب بندی تصاویر شما می بخشد. از جلوه های ویژه جدید می توان به فوکوس نرم برای نرم کردن رنگ ها و افزودن جلوه ای احساسی و جلوه نقطه هف تون برای کارتونی ساختن تصاویر اشاره کرد. جلوه های رنگی نیز ابعاد حسی فوق واضح و گزینه های رنگی متنوعی به تصاویر می افزایند.تمامی اینها به معنی خلاقیت در یک چشم بهم زدن است .
سیستم پرتره عالی

سیستم پرتره عالی

با سیستم پرتره عالی این دوربین می توانید در هر شرایط و در هر لحظه پرتره های زیبا و جذابی بیافرینید.برجسته سازی اشیا

برجسته سازی اشیا

با ویژگی جدید برجسته سازی اشیا PL170 می توانید پس زمینه های تصاویر را مدیریت و تنظیم کنید تا تک تک چهره ها در تصویر برجسته تر شده و در کانون توجه قرار گیرند. عملکرد آن مانند یک دوربین دیجیتال تک لنز بازتابی است که بر پرتره تاکید می کند.
تثبیت دوگانه تصاویر

تثبیت دوگانه تصاویر

لرزشهای بسیار جزیی هم می توانند عکس را خراب کنند. اما با قابلیت تثبیت و لرزش گیری دوگانه عکس PL170 حتی در نور کم، در زوم نزدیک و یا در صورت لرزش دست هم دقیق ترین عکسها را خواهید گرفت.
HDMI

HDMI

برای وصل کردن مستقیم PL170 به تلویزیون، کامپیوتر یا پخش کننده دی وی دی فقط به یک کابل HDMI نیاز دارید. گرفتن فیلم های حرفه ای با PL170 به همان راحتی نشان دادن فیلم های خود به دیگران است

مشخصات فنی

EC-PL170ZHPPIR ابعاد

حسگر تصویر

 • نوع حسگر

  CCD 1/2.3″ (تقریباً 7.76 میلیمتر)

 • پیکسل موثر

  تقریباً 16.1 مگاپیکسل

 • مجموع پیکسل

  تقریباً 16.4 مگاپیکسل

لنز

 • طول کانونی

  لنز زوم 5X Samsung f = 4.7 ~ 23.5 میلیمتر (معادل فیلم 35 میلیمتری: 26~130 میلیمتر)

 • مقدار F

  (F3.3(W) ~ F5.9(T

 • بزرگنمایی دیجیتال

  حالت عکس: 1.0X ~ 5.0X
  حالت پخش: 1.0X ~ 14.4X (بسته به اندازه تصویر)

نمایش مشخصات بیشترگسترش دادن

تثبیت تصویر

 • حالت

  IS دوگانه (OIS + DIS)

نمایشگر

 • ویژگی‌ها

  نمایشگر اصلی: 3.0 اینچ (7.6 سانتیمتر) QVGA (230K)
  نمایشگر جلو: ال سی دی 61K TFT 1.5 اینچ (3.8 سانتیمتر)

 • نوع

  ال سی دی TFT

فوکوس

 • نوع

  TTL فوکوس خودکار (AF چندگانه، AF مرکزی، AF تشخیص چهره، AF ردیابی اشیا، AF تشخیص هوشمند چهره)

 • Range

  عادی: 80 سانتیمتر ~ بینهایت، 150 سانتیمتر ~ بینهایت (تله)
  ماکرو: 5 سانتیمتر ~ 80 سانتیمتر (واید)، 100 سانتیمتر ~ 150 سانتیمتر (تله)
  ماکرو خودکار: 5 سانتیمتر ~ بینهایت (واید)، 100 سانتیمتر ~ بینهایت (تله)

سرعت شاتر

 • سرعت شاتر

  خودکار: 1/8 ~ 1/2000 ثانیه، برنامه: 1 ~ 1/2000 ثانیه،
  شب: 8 ~ 1/2000 ثانیه، آتش بازی: 2 ثانیه

نوردهی

 • کنترل

  برنامه AE

 • سیستم اندازه‌گیری

  چند نقطه ای، تک نقطه ای، مرکزی، تشخیص چهره AE

 • جبران

  ±2EV (فواصل 3EV/1)

 • برابری ISO

  خودکار، 80، 100، 200، 400، 800، 1600، 3200, 400, 800, 1600, 3200

فلاش

 • حالت

  خودکار، خودکار با کاهش قرمزی چشم، فلاش پرکننده، سینک آهسته، فلاش خاموش، تصحیح قرمزی چشم

 • Range

  واید: 0.2 متر ~ 3.5 متر، تله: 0.5 متر ~ 2.0 متر (ISO AUTO)

 • زمان شارژ

  تقریباً 4 ثانیه

شفافیت

 • شفافیت

  نرم+، نرم، عادی، واضح، واضح+

توازن سفیدی

 • حالت

  خودکار، نور روز، ابری، فلورسنت_H، فلورسنت_L، تنگستن، سفارشی

کلیپ ویدئوی

 • جلوه‌ها

  - فیلم > جلوه: [• فیلتر هوشمند 2.0: جلوه رنگ 1، جلوه رنگ 2، جلوه رنگ 3، جلوه رنگ 4،
  نقطه هف تون، مینیاتور، سایه روشن، طرح، فیش آی، مه زدایی، کلاسیک، قدیمی، نگاتیو، RGB سفارشی]
  - عکس > جلوه: [• فیلتر هوشمند 2.0: مینیاتور، سایه روشن، فوکوس نرم، فیلم قدیمی1، فیلم قدیمی 2، نقطه هف تون، طرح،
  فیش آی، مه زدایی، کلاسیک، قدیمی، نگاتیو، RGB سفارشی
  • تنظیم تصویر: وضوح، کنتراست، اشباع

 • ویرایش

  - فیلم > ویرایش: [مکث در ضبط، عکسبرداری، ویرایش زمانی]
  - عکس > ویرایش: [• ویرایش تصویر: تغییر اندازه، دوران، برش
  • فیلتر هوشمند 2.0: مینیاتور، سایه روشن، فوکوس نرم، فیلم قدیمی1، فیلم قدیمی 2، نقطه هف تون، طرح،
  فیش آی، مه زدایی، کلاسیک، قدیمی، نگاتیو، RGB سفارشی

 • ضبط

  با یا بدون صدا - Sound Alive روشن / Sound Alive خاموش / بیصدا ('Sound Alive روشن' گزینه پیش فرض می باشد)
  حداکثر زمان ضبط: 20 دقیقه
  اندازه: 1280x720 (30 کادر در ثانیه/15 کادر در ثانیه) کیفیت بالا، 1280x720 (30 کادر در ثانیه/15 کادر در ثانیه) کیفیت استاندارد،
  640x480 (15/30 کادر در ثانیه)، 320x240 (15/30 کادر در ثانیه)
  زوم: نوری 5 برابر

تصویر ثابت

 • حالت

  • دکمه گردان حالت: خودکار هوشمند، خودکار، برنامه، IS دوگانه، ثبت زیبایی، شب، منظره، فیلم هوشمند
  * ال سی دی جلو (کلید میانبر) - عکسبرداری آسان از خود
  * حالت جلو
  : عادی، عکسبرداری از خود، حالت کودک، عکس پرشی
  * ضربه تنظیم حالت جلو
  : لبخند روشن/خاموش، لبخند کودک روشن/خاموش، صدای کودک، نمایشی در نمایشگر جلو
  * خودکار هوشمند
  : پرتره، پرتره شب، پرتره با نور زمینه، شب، نور زمینه، منظره، سفید،
  سبز طبیعی، آسمان آبی، غروب، ماکرو، ماکرو متن، ماکرو رنگ، سه پایه، اکشن، آتش بازی
  *صحنه
  : کادر جادویی، برجسته سازی اشیا، منظره، متن، غروب، طلوع، نور زمینه، ساحل و برف
  •درایو
  : تکی، پیوسته، AEB، ثبت حرکت
  • تایمر خودکار
  : تایمر خودکار: 2 ثانیه، 10 ثانیه، دو برابر (10 ثانیه، 2 ثانیه)
  (در صورت انتخاب تایمر خودکار، ال سی دی جلو روشن خواهد شد)

نمایش تصویر

 • نمایش تصویر

  • تصویر تکی، نمایه تصاویر، آلبوم هوشمند، نمایش اسلاید پیشرفته، فیلم
  • گروه بندی آلبوم هوشمند: نوع، تاریخ، رنگ، هفته، چهره
  (برای مرتب کردن عکس ها بر اساس چهره نیاز به کارت حافظه خارجی است)

ضبط صدا

 • ضبط صدا

  ضبط صدا (حداکثر 10 ساعت)
  یادداشت صوتی در عکس (حداکثر 10 ثانیه)

Date Imprinting

 • Date Imprinting

  تاریخ و زمان، تاریخ، خاموش (به انتخاب کاربر)

ذخیره

 • رسانه

  حافظه داخلی: تقریباً 27 مگابایت TBD
  حافظه خارجی (اختیاری): کارت Micro SD (تا 2 گیگابایت تضمینی)
  Micro SDHC (تا 8 گیگابایت تضمینی)

 • فرمت فایل

  عکس: JPEG (DCF), EXIF 2.21, DPOF 1.1, PictBridge 1.0
  فیلم: H.264 (MPEG4.AVC)
  صدا: AAC

 • اندازه تصویر

  16M : 4608 x 3456, 14M P : 4608 x 3072,
  12M W : 4608 x 2592, 10M : 3648 x 2736,
  5M : 2592 x 1944, 3M :1984 X1488,
  2M W : 1920 x1080, 1M : 1024 x 768

واسط

 • ارتباط خروجی دیجیتال

  USB 2.0

 • صدا

  میکروفون: مونو
  بلندگوی داخلی: مونو

 • خروجی ویدئو

  AV: NTSC، PAL (به انتخاب کاربر) SCC-AV20
  HDMI 1.4 : NTSC، PAL (به انتخاب کاربر)

 • ورودی جریان مستقیم

  4.2 ولت 20 پین

برق

 • منبع تغذیه
  نوع

  باتری شارژی: BP70A
  آداپتور: SAC-48, CB20U05A
  نوع رابط: 20 پین

مشخصات فيزيکی

 • ابعاد
  ابعاد (عرض×ارتفاع×طول)

  95.3x57.3x19.0

 • وزن

  113.2گرم

 • دمای کاری

  0 ~ 40 درجه سانتیگراد

 • رطوبت کاری

  5 ~ 85%

نرم افزار

 • برنامه

  Intelli Studio

ويژگی‌های خاص

 • ويژگی‌های خاص

  • 16 مگاپیکسل
  • لنز 26 میلیمتری باریک با زوم نوری 5 برابر
  • نمایشگر اصلی 3.0 اینچی (230K)، نمایشگر جلو 1.5 اینچی (61K)
  • لرزش گیر دوگانه تصاویر: IS نوری + IS دیجیتال
  • نمایشگر جلو: عکسبرداری از خود (عکس و فیلم)، حالت کودک (عکس و فیلم)، عکس پرشی، عکسبرداری آسان از خود (عکس)،
  برجسته سازی پرتره (عکس)
  (کاربر می تواند فایل فلش حالت کودک را با دانلود فایل جدید از وب سایت سامسونگ یا ایجاد با استفاده از Intelli Studio تغییر دهد)
  • تایمر خودکار (ال سی دی جلو روشن: 2 ثانیه، 10 ثانیه، دو برابر (10 ثانیه، 2 ثانیه)
  • تشخیص هوشمند چهره
  (ثبت دستی 8 نفر و خودکار 20 نفر / ستاره من: 8 نفر که بطور دستی ثبت شده اند)
  - AF تشخیص چهره، فهرست چهره ها، ستاره من (ثبت دستی)، آلبوم هوشمند (چهره)
  • هوشمند خودکار، فیلم هوشمند
  • آلبوم هوشمند (گروه بندی آلبوم هوشمند: نوع، تاریخ، رنگ، هفته، چهره)
  • سیستم پرتره عالی (تشخیص چهره، ثبت لبخند، تشخیص پلک زدن، تشخیص هوشمند چهره، ثبت زیبایی، پرتره از خود - ال سی دی جلو)
  • ثبت زیبایی (1،2،3 مرحله)
  • AF ردیابی اشیا
  • فیلمبرداری وضوح بالا: - دقت 720p در 30 کادر در ثانیه / فایل فیلم H.264
  • HDMI CEC
  • نمایش اسلاید چندگانه

الزامات کلی سیستم

 • برای ویندوز

  Intel Pentium 4, 3.2GHz یا جدیدتر/ AMD Athlin 64FX, 2.6GHz یا جدیدتر
  حداقل بالای 512 مگابایت RAM (1 گیگابایت توصیه می شود)
  Windows XP / VISTA / 7
  250 مگابایت (بالای 1 گیگابایت توصیه می شود)
  درایو سی دی CD-ROM
  USB 2.0
  Microsoft 9.0c یا جدیدتر
  نمایشگر رنگی با دقت بیش از 1024×768 پیکسل، 16 بیتی یا بالاتر (1280×1024 پیکسل رنگی 32 بیتی پیشنهاد می شود)
  کارت ویدیویی با حافظه بیش از 64 مگابایت (nVIDIA Geforce 7600GT یا جدیدتر / سری ATI x1600 یا جدیدتر)

 • برای مک‌اینتاش

  Power Mac G3 یا جدیدتر
  Mac OS 10.4 یا بالاتر
  حداقل 256 مگابایت RAM
  110 مگابایت فضای خالی روی دیسک سخت
  درگاه USBM
  درایو سی دی CD-ROM

پشتیبانیآخرین به روز رسانی ها

 • NEWEST
 • MOST HELPFUL
 • HIGHEST RATING
 • LOWEST RATING