/

ST64

SAMSUNG ST64

ST64 زیبایی بیرونی، قدرت داخلی

بازیافت باتری ها به نحوی مسئولانه

 • «دستور اروپا در مورد باتری ها و اکومولاتورها» به این هدف تصویب شده است که تأثیر باتری ها روی محیط زیست به حداقل برسد و عمل بازیابی مواد داخل آنها توسعه یابد. در انگلستان، مقررات مربوط به بازیافت باتری ها و اکومولاتورها (باتری های قابل شارژ) در سال 2009 ارائه شد. هدف از «مقررات باتری های فرسوده» این است که جمع آوری و بازیافت باتری های قابل حمل مصرفی را در انگلستان به طور قابل توجهی افزایش دهد، و همانطور که از 3% در سال 2007 به 25% در سال 2012 افزایش یافته، این میزان به 45% در سال 2016 برسد.

 • علامت باتری روی محصول یا بسته آن نشان دهنده آن است که محصول را نباید با پسماند خانگی عمومی دور بریزید. بلکه مصرف کننده مسئول است باتری های فرسوده خود را به یکی از محل های جمع آوری مربوطه تحویل دهد تا بتوان آنها را بازیافت کرد. جمع آوری جداگانه و بازیافت باتری ها به هنگام دفع به حفظ منابع طبیعی کمک می کند، و همچنین اطمینان حاصل می شود که به نحوی سازگار با سلامت انسان و محیط زیست بازیافت می شوند. فهرست جامعی از مراکز بازیافت باتری را می توانید از آدرس www.recycle-more.co.uk دریافت نمایید

 • کلیه محصولات سامسونگ که تابع «قانون باتری ها» باشند با الزامات حاکم بر باتری ها و اکومولاتورهای انگلستان مطابقت دارد. بنا به قانون ملی، شرکت سامسونگ الکترونیکس ال تی دی (انگلستان) عضوی از یک «طرح نظارت بر قانونمندی تولیدکنندگان باتری های مورد تأیید است. در این برنامه، باتری ها از طرف سامسونگ جمع آوری، بازیافت و دفع می شوند.

بستن لایه پاپ آپ

ویژگی ها

 • ST64 با دارا بودن قابلیت هایی مانند دیافراگم F2.5 و وضوح 16.1 مگاپیکسلی تصاویری با جزییات فوق العاده می گیرد

قابلیت فیلمبرداری اچ دی در دستان شما

قابلیت فیلمبرداری اچ دی در دستان شما
اچ دی 720p، 30 کادر در ثانیه، MJPEG با این دوربین زیبا و در عین حال قدرتمند می توانید از کیفیت فیلم برداری MJPEG اچ دی 720p با 30 کادر در ثانیه بهره ببرید – این واضح تر از دوربین های فیلمبرداری متوسط رایج است. در هر کجا که هستید از سالن کنسرت گرفته تا مهمانی های تولد فیلم های اچ دی بگیرید.

ساده ترین راه برای حرفه ای شدن

ساده ترین راه برای حرفه ای شدن
خودکار هوشمند 2.0 اگر در نور شدید عکس می گیرید و نمی توانید چهره سوژه را ببینید، از حالت نور زمینه استفاده کنید و با هوشمند خودکار 2.0 (فیلم و عکس) تصویر واضح تری داشته باشید. هر بار و همیشه بهترین نتیجه را کسب کنید. فن آوری تشخیص صحنه می تواند تا 16 وضعیت تصویربرداری مختلف را تشخیص داده، مؤلفه های کلیدی ترکیب بندی شما را فوراً تحلیل نموده و سپس تنظیمات بهینه را برای هر وضعیت بطور اختصاصی انجام دهد.

دو روی سکه را نمایش دهید

دو روی سکه را نمایش دهید
تصویر در تصویر یک تصویر می تواند به اندازه هزار کلمه ارزشمند باشد، اما یک عکس همیشه نمی تواند داستان کامل را روایت کند. قابلیت تصویر در تصویر به شما اجازه می دهد تا یک تصویر را در تصویری دیگر وارد کنید بعنوان مثال، تصویر یک گل زیبا به همراه شادی تماشاچیان. شما حتی می توانید اندازه و موقعیت عکس کوچک تر را هر طور که دوست داشتید تنظیم کنید – تا بتوانید تصویر کامل را همانطور که آنرا تجربه کرده اید نمایش دهید.

خلق عکس های حیرت آور با کادر جادویی

خلق عکس های حیرت آور با کادر جادویی
کادر جادویی پرتره ای را به یک عکس بسیار قدیمی تبدیل کنید و یا چهره دوست خود را روی یک بیلبورد تبلیغاتی بگذارید. با کادر جادویی می توانید تصاویری بسیار جذاب و پوستر مانند با کیفیت بالا تهیه کنید. فقط کافی است یکی از الگوهای از پیش تنظیم شده پس زمینه مانند هنر دیواری، ماه کامل، مجله یا تعطیلات را انتخاب کنید. دوربین را به سمت سوژه دلخواه گرفته، آنرا با الگوی روی صفحه میزان کرده و عکس بگیرید – سپس آنرا روی دیوار خود آویخته یا به دیگران نشان دهید!

خنده را به چهره ها بیاورید

خنده را به چهره ها بیاورید
چهره فکاهی عکس دوستان و بستگان را خم کنید، بکشید و یا تغییر شکل دهید تا جلوه های فکاهی جالبی بدست آید – با قابلیت چهره فکاهی کافی است کلید 5 جهته را برای بزرگ کردن سرها یا بینی ها، یا ایجاد اعوجاج های خنده دار فشار دهید. هنگامی هم که دوربین را حرکت می دهید، قابلیت ردیابی چهره اطمینان حاصل می کند که چهره های فکاهی همان طور که می خواهید باقی می مانند.

جذاب تر ساختن تصاویر با جلوه های سرگرم کننده

جذاب تر ساختن تصاویر با جلوه های سرگرم کننده
فیلتر هوشمند 2.0 با 13 جلوه لنز و رنگ فیلتر هوشمند 2.0 خلاقیت خود را ارتقا دهید. در حین پخش، جلوه سایه روشن کنتراست های فوق العاده ای به ترکیب بندی ها می بخشد؛ جلوه فیش آی یک تحریف بصری جذاب برای فیلم های شما ایجاد می کند و جلوه مینیاتور ظاهر مینیاتوری و مدل مانند به تصاویر شما می بخشد. فیلترهای رنگی - مانند طرح و مه زدایی - ابعاد حسی، فوق واضح و یا سایر جلوه های هنری به تصاویر شما می افزایند.
عکس هایی واضح تر در تاریکی

عکس هایی واضح تر در تاریکی

لنز با دیافراگم F2.5 از یک شب گشت و گذار در شهر لذت می برید؟ لنز با دیافراگم F2.5 این دوربین می تواند نور بیشتری را جذب کند تا در تاریکی عکس های واضح تری بگیرید. ثبت لحظات در شب با این لنز دارای دیافراگم F2.5 هرگز به این آسانی نبوده است. از منظره غروب خورشید گرفته تا میز شام باشکوه در تلالو نور شمع، لحظات را همانگونه که هستند تجربه کنید و دیگر نگران تیره و تار شدن عکس ها و یا ایجاد مزاحمت برای اطرافیان با نور فلاش دوربین نباشید.
ثبت چشم اندازهای واضح تر و عریض تر

ثبت چشم اندازهای واضح تر و عریض تر

16 مگاپیکسل/زوم 5 برابر/25 میلیمتری دوربین باریک و جذاب ST64 با دقت فوق العاده سنسور 16.1 مگاپیکسل خود، لحظات به یادماندنی را با عکس هایی واضح و سرشار از جزییات جاودانه می سازد. لنز واید 25 میلیمتری آن تضمین می کند که عکس های گروهی خاطره انگیز را به بهترین نحو ممکن و با حضور همه افراد گروه در کادر بگیرید. علاوه بر این اگر از فاصله دور عکس می گیرید، می توانید با زوم نوری 5 برابر این دوربین تا جایی که مایل هستید به صحنه نزدیک شوید بدون اینکه کیفیت تصویر خدشه دار گردد.
نتیجه کار را مشاهده کنید

نتیجه کار را مشاهده کنید

پانورامای زنده با قابلیت پانورامای زنده می توانید تمام قله های یک رشته کوه و یا آسمان خراش های یک منظره عالی شهری را ثبت کنید تا تصاویر پانورامای حیرت آور 180 درجه خلق کنید. علاوه بر این می توانید پیش از گرفتن عکس، تصویر نهایی را روی ال سی دی خود مشاهده کنید. کافی است دکمه شاتر را نگه داشته و دوربین را در برابر منظره حرکت دهید و نتیجه کار را پیش از گرفتن عکس ببینید.
ال سی دی 230K

ال سی دی 230K

ال سی دی هوشمند 2.7 اینچی با رقم قابل توجه 230K پیکسل، رنگ و کنتراست تصاویر را با کیفیت بالاتری بازآفرینی می کند تا تصاویری زیباتر و واضح تر داشته باشید. همچنین ال سی دی هوشمند آن می تواند میزان روشنایی محیطی را بطور خودکار تشخیص دهد - روشنایی ال سی دی را بر اساس آن برای بهینه سازی مشاهده تصاویر تنظیم می کند، تا بتوانید صحنه را بخوبی روی صفحه مشاهده کرده و ثبت کنید.
پرتره هوشمند

پرتره هوشمند

قابلیت پرتره هوشمند در کشف زوایای مختلف کمک کرده و به شما اجازه می دهد تا بهترین زاویه را انتخاب کنید. از یک دوست تصویری عریض بگیرید تا دوربین علاوه بر آن دو زاویه و ترکیب بندی خوب دیگر نیز با همان کلیک برای شما بگیرد. هر سه عکس را نگه داشته یا فقط بهترین عکس را نگه دارید – ST64 به شما حق انتخاب می دهد.
تشخیص هوشمند چهره + ردیابی چهره

تشخیص هوشمند چهره + ردیابی چهره

قابلیت شناسایی هوشمند چهره می تواند تا 20 چهره ای که معرفی کرده اید (یا بیشترین عکس را از آنها گرفته اید) را شناسایی کرده و فوکوس و نوردهی آنها را تنظیم کند تا عزیزان شما در جمع بهتر دیده شوند. قابلیت ردیابی چهره نیز اطمینان حاصل می کند که تنظیمات بهینه برای چهره ها در حرکت برقرار باشد تا دوستان و نزدیکان شما همیشه در فوکوس باشند.
Sound Alive

Sound Alive

Sound Alive – فن آوری پیشرفته کاهش صدای زوم سامسونگ – به حذف صدای حرکت مکانیکی عملکرد زوم در حین عکسبرداری یا فیلمبرداری کمک می کند. هنگام فیلمبرداری با کیفیت اچ دی هر چقدر که مایل بودید به جلو و عقب زوم کنید و کماکان از کیفیت عالی و واضح صدا در پخش لذت ببرید.
سیستم پرتره عالی

سیستم پرتره عالی

با سیستم پرتره عالی می توانید به آسانی پرتره های بدون نقص تهیه کنید. قابلیت تشخیص چهره بطور خودکار تنظیمات را انجام می دهد تا فوکوس و نور ایده آل باشد. قابلیت ثبت زیبایی و حذف قرمزی چشم نیز به جزییات می پردازند – روتوش کردن پوست، و حذف اشکالات از روی صورت و قرمزی چشم.
آلبوم هوشمند

آلبوم هوشمند

قابلیت آلبوم هوشمند عکسهای شما را بطور خودکار بر اساس نوع، تاریخ، رنگ و هفته – حتی بر اساس چهره - گروه بندی می کند تا بتوانید عکس دلخواه خود را براحتی پیدا کنید. می خواهید سریعاً به عکس مورد نظر بروید؟ اجازه دهید آلبوم هوشمند چهره ها را جستجو کند، یا از گزینه منوی پخش استفاده کرده و همزمان تا 16 عکس را مشاهده کنید.

مشخصات فنی

EC-ST64ZZDPSIR ابعاد

حسگر تصویر

 • نوع حسگر

  CCD

 • پیکسل موثر

  تقریباً 14.2 مگاپیکسل

 • مجموع پیکسل

  تقریباً 14.6 مگاپیکسل

لنز

 • طول کانونی

  لنز f = 4.5~22.5 میلیمتر (معادل فیلم 35 میلیمتری: 25~125 میلیمتر)

 • F No.

  (F2.5(W)~F6.3(T

 • زوم اپتیکال

  5 برابر

 • بزرگنمایی دیجیتال

  حالت عکس: 1 - 5 برابر، حالت پخش: 1 - 14.4 برابر (بسته به اندازه تصویر)

نمایش مشخصات بیشترگسترش دادن

تثبیت تصویر

 • حالت

  DIS (لرزش گیر دیجیتالی تصویر)

نمایشگر

 • نوع

  ال سی دی TFT

 • اندازه

  2.7 اینچ (6.9 سانتیمتر)

 • ویژگی‌ها

  2.7 اینچ (6.9 سانتیمتر) QVGA (نقطه 230K)

منظره‌یاب

 • نوع

  خیر

فوکوس

 • نوع

  TTL فوکوس خودکار (AF چندگانه، AF مرکزی، AF تشخیص چهره، AF ردیابی اشیا، AF تشخیص هوشمند چهره)

 • Range

  • ماکرو خودکار: 5 سانتیمتر~بینهایت (واید)، 100 سانتیمتر~بینهایت (تله
  • ماکرو: 5 سانتیمتر~80 سانتیمتر (واید)، 100 سانتیمتر~150 سانتیمتر (تله)
  • عادی: 80 سانتیمتر~بینهایت (واید)، 150 سانتیمتر~بینهایت (تله)

سرعت شاتر

 • سرعت شاتر

  • شب: 8~1/2000 ثانیه
  • برنامه: 1~1/2000 ثانیه
  • خودکار هوشمند: 8/1 - 1/2000 ثانیه،

نوردهی

 • کنترل

  برنامه AE

 • سیستم اندازه‌گیری

  چند نقطه ای، تک نقطه ای، مرکزی، تشخیص چهره AE

 • جبران

  ±2EV (فواصل 1/3EV)

 • برابری ISO

  خودکار، 80، 100، 200، 400، 800، 1600

فلاش

 • حالت

  خودکار، خودکار با کاهش قرمزی چشم، فلاش پر کننده، سینک آهسته، فلاش خاموش، تصحیح قرمزی چشم

 • Range

  • تله: 1 متر~2 متر
  • واید: 0.2 متر~3.5 متر (ISO AUTO)

 • زمان شارژ

  تقریباً 4 ثانیه

توازن سفیدی

 • حالت

  خودکار، نور روز، ابری، فلورسنت_H، فلورسنت_L، تنگستن، سفارشی

تصویر ثابت

 • حالت

  حالت ▶: خودکار هوشمند، برنامه، صحنه، OIS، تصویر در تصویر، پانورامای زنده * خودکار هوشمند: پرتره، پرتره شب، پرتره نور زمینه، شب، نور زمینه، منظره، سفید، سبز طبیعی، آسمان آبی، غروب، ماکرو، ماکرو متن، ماکرو رنگ، سه پایه، اکشن، آتش بازی * صحنه: چهره فکاهی، پرتره هوشمند، کادر جادویی، ثبت زیبایی، شب، منظره، متن، غروب، طلوع، نور زمینه، ساحل و برف

نمایش تصویر

 • نمایش تصویر

  تصویر تکی، نمایه تصاویر، نمایش اسلاید پیشرفته، فیلم، آلبوم هوشمند * نمایش اسلاید: نمایش اسلاید با جلوه و موسیقی * طبقه بندی آلبوم هوشمند: نوع، تاریخ، رنگ، هفته، چهره

ضبط صدا

 • ضبط صدا

  خیر

Date Imprinting

 • Date Imprinting

  خاموش، تاریخ، تاریخ و زمان

کلیپ ویدئوی

 • ضبط

  * زوم نوری 5 برابر فعال (حداکثر زمان ضبط: 20 دقیقه) ▶ حالت: فیلم هوشمند، فیلم * فیلم هوشمند: منظره، آسمان آبی، سبز طبیعی، غروب ▶ اندازه: 1280x720HQ (30 کادر در ثانیه، 15 کادر در ثانیه) - هر فایل: حداکثر 4 گیگابایت 640x480 (30 کادر در ثانیه، 15 کادر در ثانیه) 320x240 (30 کادر در ثانیه، 15 کادر در ثانیه) * به دلیل صدای حاصل از کارکرد زوم نوری، کاربر می تواند به انتخاب خود صدا را ضبط کرده یا ضبط نکند. (ضبط صدا قابل انتخاب: Sound Alive روشن/Sound Alive خاموش/بیصدا)

 • جلوه‌ها

  ▶ فیلتر هوشمند 2.0: جلوه رنگ 1، جلوه رنگ 2، جلوه رنگ 3، جلوه رنگ 4، مینیاتور، سایه روشن، فیش آی، مه زدایی، کلاسیک، قدیمی، نگاتیو

 • ویرایش

  مکث در ضبط و پخش، عکسبرداری

ذخیره

 • رسانه

  • حافظه خارجی: کارت Micro SD (تا 2 گیگابایت تضمینی)/Micro SDHC (تا 8 گیگابایت تضمینی)

 • فرمت فایل

  DCF, EXIF 2.21, DPOF 1.1, PictBridge 1.0

 • اندازه تصویر

  16M : 4608x3456, 14M P : 4608x3072, 12M W : 4608x2592, 10M : 3648x2736, 5M : 2592x1944, 3M :1984x1488, 2M W : 1920x1080, 1M : 1024x768

واسط

 • ارتباط خروجی دیجیتال

  USB 2.0

 • صدا

  • بلندگوی داخلی: مونو
  • میکروفون: مونو

 • خروجی ویدئو

  AV: NTSC، PAL (به انتخاب کاربر)

 • ورودی جریان مستقیم

  5.0 ولت

 • Cradle

  خیر

برق

 • منبع تغذیه
  نوع

  • باتری شارژی: BP70A (740 شارژر: آداپتور برق متناوب، کابل میکرو
  • میلی آمپر ساعت، حداقل 700 میلی آمپر ساعت) رو USB
  • نوع رابط: میکرو USB

مشخصات فيزيکی

 • ابعاد
  ابعاد (عرض×ارتفاع×طول)

  (90.05x52.6x16.9(19.5میلیمتر

 • وزن

  101 گرم (بدون باتری)

 • دمای کاری

  0 - 40°C

 • رطوبت کاری

  5 - 85%

نرم‌افزار و سیستم‌عامل رایانه

 • نرم‌افزار رایانه‌ای همراه دستگاه

  intelli-studio

 • سیستم‌عامل سازگار

  Windows XP SP2/Vista/7

الزامات کلی سیستم

 • برای مک‌اینتاش

  Power Mac G3 یا جدیدتر، Mac OS 10.4 یا جدیدتر، 256 مگابایت RAM (حداقل) (512 مگابایت یا بیشتر توصیه می شود)، 110 مگابایت فضای خالی روی دیسک سخت (حداقل)، درگاه USB، درایو CD-ROM

 • برای ویندوز

  کامپیوتر با پردازنده بهتر از Intel Pentium III 500MHz (Intel Pentium 800MHz یا بالاتر توصیه می شود) Windows XP/Vista/7، 256 مگابایت RAM (حداقل) (512 مگابایت یا بیشتر توصیه می شود) 250 مگابایت فضای خالی روی دیسک سخت (1 گیگابایت یا بیشتر توصیه می شود)، درگاه USB، درایو CD-ROM، نمایشگر سازگار 1024 x 768p/رنگی 16 بیتی (رنگی 24 بیتی توصیه می شود)، Microsoft Direct X 9.0c یا جدیدتر

پشتیبانیآخرین به روز رسانی ها

 • NEWEST
 • MOST HELPFUL
 • HIGHEST RATING
 • LOWEST RATING