/

Samsung WB152F

SAMSUNG WB150F

Samsung WB152F در داخل ساختمان یا در فضای آزاد، خیلی نزدیک و یا از دور – با WB150F/WB150 سامسونگ همیشه آماده ثبت لحظات خاص زندگی درست در مواقعی که پیش می آیند هستید، تا بتوانید آنها را جاودانه سازید. لنز بسیار عریض (اولترا واید) 24 میلیمتری و قدرت زوم نوری 18 برابر به شما اجازه می دهند تا دقیقاً آنچه را که می خواهید در کادر ثبت کنید. وضوح 14.2 مگاپیکسلی سامسونگ نیز می تواند ظریف ترین و ریزترین جزییات را با کیفیت حرفه ای ثبت نماید. عکس گرفتن یا فیلمبرداری با کیفیت اچ دی 720p، با دوربین WB150F/WB150 می توانید خاطرات و لحظات را با وضوح کامل بازآفرینی کنید.

* مشخصات ممکن است بدون اعلام قبلی تغییر یابد

بازیافت باتری ها به نحوی مسئولانه

 • «دستور اروپا در مورد باتری ها و اکومولاتورها» به این هدف تصویب شده است که تأثیر باتری ها روی محیط زیست به حداقل برسد و عمل بازیابی مواد داخل آنها توسعه یابد. در انگلستان، مقررات مربوط به بازیافت باتری ها و اکومولاتورها (باتری های قابل شارژ) در سال 2009 ارائه شد. هدف از «مقررات باتری های فرسوده» این است که جمع آوری و بازیافت باتری های قابل حمل مصرفی را در انگلستان به طور قابل توجهی افزایش دهد، و همانطور که از 3% در سال 2007 به 25% در سال 2012 افزایش یافته، این میزان به 45% در سال 2016 برسد.

 • علامت باتری روی محصول یا بسته آن نشان دهنده آن است که محصول را نباید با پسماند خانگی عمومی دور بریزید. بلکه مصرف کننده مسئول است باتری های فرسوده خود را به یکی از محل های جمع آوری مربوطه تحویل دهد تا بتوان آنها را بازیافت کرد. جمع آوری جداگانه و بازیافت باتری ها به هنگام دفع به حفظ منابع طبیعی کمک می کند، و همچنین اطمینان حاصل می شود که به نحوی سازگار با سلامت انسان و محیط زیست بازیافت می شوند. فهرست جامعی از مراکز بازیافت باتری را می توانید از آدرس www.recycle-more.co.uk دریافت نمایید

 • کلیه محصولات سامسونگ که تابع «قانون باتری ها» باشند با الزامات حاکم بر باتری ها و اکومولاتورهای انگلستان مطابقت دارد. بنا به قانون ملی، شرکت سامسونگ الکترونیکس ال تی دی (انگلستان) عضوی از یک «طرح نظارت بر قانونمندی تولیدکنندگان باتری های مورد تأیید است. در این برنامه، باتری ها از طرف سامسونگ جمع آوری، بازیافت و دفع می شوند.

بستن لایه پاپ آپ

ویژگی ها

 • تخیل خود را با قابلیت زوم 18 برابر و OIS فراتر و واضح تر گسترش دهید و عکس های خود را با دوستان و بستگان اشتراک گذاری نمایید

کنترل کامل

کنترل کامل
حالت کامل دستی (A/S/M) قابلیت کنترل کامل دستی به شما اجازه می دهد تا تسلط کاملی بر همه متغیرها و مؤلفه ها داشته و عکس ها را دقیقاً آنطور که می خواهید بگیرید. تنظیمات اولویت شاتر و اولویت دیافراگم به شما اجازه تمرین کار با سرعت های شاتر مختلف و عمق میدان را می دهند تا بتوانید از سوژه های پر سرعت در نور کم عکس بگیرید. با دوربین های سامسونگ، خلاقیت شما حرف اول را می زند.

در زمینه روشنایی، این دوربین واقعاً می درخشد

در زمینه روشنایی، این دوربین واقعاً می درخشد
ال سی دی 3.0 اینچی hVGA این دوربین مجهز به یک ال سی دی 3.0 اینچی hVGA است تا رنگ و کنتراست تصاویر با کیفیت بالاتری بازآفرینی شده و تصاویری زیباتر و واضح تر داشته باشید. همچنین ال سی دی hVGA آن می تواند میزان روشنایی محیطی را بطور خودکار تشخیص داده و روشنایی ال سی دی را بر اساس آن برای بهینه سازی مشاهده تصاویر تنظیم کند. با دوربین WB150F/WB150 دیگر لازم نیست به تنظیمات فکر کنید، به همین خاطر انتخابی است عالی.

فیلم های خود را بسازید

فیلم های خود را بسازید
فیلمبرداری اچ دی 720p، H.264 دوربین WB150F/WB150 ترکیبی است هنرمندانه از یک دوربین عکاسی حرفه ای و یک دوربین فیلمبرداری کامپکت اچ دی. با این دوربین می توانید از کیفیت فیلم اچ دی720p با 30 کادر در ثانیه و زمان ضبط 4 برابر بیشتر از فیلم های MJPEG بهره مند شوید. از زوم 18 برابر این دوربین استفاده کرده و به سوژه ها نزدیک شوید. قابلیت (صدای زنده)SoundAlive، با فن آوری ویژه کاهش صدای زوم می تواند صدایی عالی و واضح برای شما ضبط کند.

ساده ترین راه برای حرفه ای شدن

ساده ترین راه برای حرفه ای شدن
سرویس خودکار هوشمند 2.0 قابلیت هوشمند خودکار 2.0 لحظات گذرا را بشکلی کاملاً حرفه ای برای شما جاودان می سازد. شما چه بخواهید از دوستان در یک مهمانی عکس بگیرید یا از بازتاب مهتاب روی آب، قابلیت هوشمند خودکار 2.0 (عکس و فیلم) مؤلفه های اصلی را در ترکیب بندی کادر شما تشخیص داده و 16 حالت عکس و 4 حالت فیلم خود را برای گرفتن بهترین تصویر بطور خودکار تنظیم می نماید. و از آنجائیکه زندگی ساکن نیست، قابلیت ردیابی شی دوربین, اشیا و سوژه های متحرک را دنبال خواهد کرد.
تخیل خود را فراتر و واضح تر توسعه دهید

تخیل خود را فراتر و واضح تر توسعه دهید

قابلیت زوم نوری 18 برابر، OIS قله های پر موج و شکن و برفی یک رشته کوه - همه آنها را با چشمان خود می بینید، دوربین جدید WB150F/WB150 سامسونگ نیز همه آنها را می بیند. با قابلیت زوم نوری 18 برابر می تواند جزییات را خیلی نزدیک تر سازد تا بتوانید شروع پرواز یک عقاب طلایی را ثبت کنید. مناظر باز و گسترده و یا عکس های نمای نزدیک (کلوزآپ های) دارای جزییات بسیار، با دوربین جدید WB150F/WB150 می توانید دقیقاً آنچه را که می خواهید به تصویر بکشید. البته نباید فراموش کنیم که تصویر باید عاری از لرزش باشد. و اینجاست که OIS (لرزش گیر نوری) دوربین WB150F/WB150 توانایی های خود را نشان می دهد. لرزش تصاویر در همان لحظه ای که آنها را ضبط می کنید حذف می شود. بنابراین اگر دست شما لرزید هیچ اهمیتی ندارد، عکس های شما عاری از هرگونه لرزش خواهند بود.
دید جدید

دید جدید

قابلیت لنز واید 24 میلیمتری صحنه هر طور که باشد، چه یک منظره طبیعی و یا عکس گروهی دوستان دور میز رستوران، لنز این دوربین امکانات فراوانی در اختیار شما قرار خواهد داد. با لنز بسیار دقیق 24 میلیمتری واید دوربین WB150F/WB150 می توانید میدان دید گسترده ای را در یک چشم بهم زدن پوشش دهید. حالا می توانید بناهای مهم و مناظر زیبا، همه حاضران در مراسم عروسی و بلندترین آسمان خراش ها را با اندازه کامل به تصویر بکشید. دیگر برای بستن کادر لازم نیست عقب عقب بروید.
قابلیت اشتراک گذاری و ذخیره سازی آسان و فوری

قابلیت اشتراک گذاری و ذخیره سازی آسان و فوری

قابلیت اتصال Wi-Fi با قابلیت اتصال Wi-Fi این دستگاه می توانید در بیرون و یا در سفر تمام لحظات خاص و هیجان انگیز را به اشتراک بگذارید. عکس های خود را در Facebook™، Picasa™، Photobucket™ آپلود کرده و یا مستقیماً از خود دوربین ایمیل کنید. شما حتی می توانید فیلم های خود را در YouTube آپلود کرده و منتظر ابراز احساسات بینندگان باشید. با دوربینWB150F می توانید عکس های خود را در سرویس ذخیره سازی ابری آپلود کنید تا دیگر هرگز نگران از دست دادن عکس های خود در بیرون از منزل و یا از دست دادن فرصت عکاسی به دلیل محدودیت اندازه حافظه نباشید. قابلیت پیوند تلویزیون نیز به شما اجازه می دهد تا عکس های خود را روی صفحه بزرگ تلویزیون نمایش دهید. شما حتی می توانید با قابلیت پشتیبان گیری خودکار و فقط با یک کلیک تصاویر را در کامپیوتر خود ذخیره نمایید. نیازی نیست دنبال سیم و کابل بگردید، کار به همین سادگی انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اتصال Wi-Fi اینجا را کلیک کنید. * فقط برای دوربین WB150F موجود می باشد
نتیجه کار را مشاهده کنید

نتیجه کار را مشاهده کنید

قابلیت پانورامای زنده با قابلیت پانورامای زنده می توانید تمام قله های یک رشته کوه و یا آسمان خراش های یک منظره عالی شهری را ثبت کنید تا تصاویر پانورامای حیرت آور 180 درجه خلق کنید. علاوه بر این می توانید پیش از گرفتن عکس، تصویر نهایی را روی ال سی دی خود مشاهده کنید. کافی است دکمه شاتر را نگه داشته و دوربین را در برابر منظره حرکت دهید و نتیجه کار را پیش از گرفتن عکس ببینید.
دو روی سکه را نمایش دهید

دو روی سکه را نمایش دهید

PIP (عکس و فیلم) قابلیت ثبت تصویر در تصویر به شما اجازه می دهد تا یک تصویر یا فیلم را در تصویری دیگر وارد کنید، و روایت کامل و باشکوهی را برای نشان دادن به دیگران بسازید. از یک دوست در حال برخورد به هدف توپ بولینگ عکس بگیرید، بعد آنرا با عکسی از دوستان که امتیاز بدست آمده را تشویق می کنند ترکیب کنید.
ترکیب عکس ها، خلق آثار جذاب با عکس تقسیمی

ترکیب عکس ها، خلق آثار جذاب با عکس تقسیمی

با قابلیت عکس تقسیمی می توانید تا سه تصویر مختلف را با هم ادغام کرده و یک اثر هنری جذاب بسازید – با ترکیب کردن عکسی از خود با یک اسب، تصویری افسانه ای بسازید. بگذارید تخیل تان به پرواز درآید و از نتایج سرگرم کننده کار لذت ببرید.
لذت بیشتر، خلاقیت افزون تر فیلتر هوشمند 3.0

لذت بیشتر، خلاقیت افزون تر فیلتر هوشمند 3.0

سرگرمی و خلاقیت بیشتر با فیلتر هوشمند 3.0 – درست از خود نمایشگر! فیلتر کارتون ظاهری انیمیشنی به هر عکس می بخشد و منابع نور با فیلتر تقاطعی بمانند ستاره ها به نظر می رسند، گویی که چندین نقطه نورانی دارند. نقاشی جوهری، نقطه های نورانی با شدت نور نیم پرده و راه های بسیار دیگری نیز هستند که شیوه های متنوعی برای بیان خلاقیت شخصی در اختیار شما قرار می دهند.

مشخصات فنی

EC-WB150FBPRIL ابعاد

حسگر تصویر

 • نوع حسگر

  1/2.3″ (تقریباً 7.76 میلیمتر) CCD

 • پیکسل موثر

  تقریباً 14.2 مگاپیکسل

 • مجموع پیکسل

  تقریباً 16.4 مگاپیکسل

لنز

 • طول کانونی

  لنز زوم 18 برابر Schneider-KREUZNACH
  f = 4.0 ~ 72 میلیمتر (معادل فیلم 35 میلیمتری: 24 ~ 432 میلیمتر)

 • F No.

  3.2 (W) ~ 5.8 (T)

 • زوم اپتیکال

  حالت عکس: 1.0 برابر ~ 5.0 برابر

نمایش مشخصات بیشترگسترش دادن

تثبیت تصویر

 • حالت

  لرزش گیر نوری تصاویر

نمایشگر

 • نوع

  ال سی دی TFT

 • ویژگی‌ها

  3.0 اینچ، 460K نقطه

فوکوس

 • نوع

  TTL فوکوس خودکار (AF مرکزی، AF چندگانه، AF ردیابی، AF تشخیص چهره، AF تشخیص هوشمند چهره، AF انتخابی)

 • Range

  عادی: 80 سانتیمتر ~ بینهایت (واید)، 350 سانتیمتر ~ بینهایت (تله) ماکرو: 5 سانتیمتر ~ 80 سانتیمتر (واید)، 180 سانتیمتر ~ 350 سانتیمتر (تله) ماکرو خودکار: 5 سانتیمتر ~ بینهایت (واید)، 180 سانتیمتر ~ بینهایت (تله)
  دستی: 5 سانتیمتر ~ بینهایت (واید)، 180 سانتیمتر ~ بینهایت (تله)

سرعت شاتر

 • سرعت شاتر

  سرویس خودکار هوشمند: 1/8 ~ 1/2000 ثانیه، برنامه: 1 ~ 1/2000 ثانیه، شب: 8 ~ 1/2000 ثانیه، دستی: 16 ~ 1/2000 ثانیه

نوردهی

 • کنترل

  برنامه AE، اولویت دیافراگم AE، اولویت شاتر AE، نوردهی دستی

 • سیستم اندازه‌گیری

  چند نقطه ای، تک نقطه ای، مرکزی، تشخیص چهره AE

 • جبران

  ±2EV (فواصل 1/3EV)

 • برابری ISO

  خودکار، 80، 100، 200، 400، 800، 1600، 3200

فلاش

 • حالت

  خودکار، خودکار با کاهش قرمزی چشم، فلاش پر کننده، سینک آهسته، فلاش خاموش، تصحیح قرمزی چشم

 • Range

  واید: 0.3 متر ~ 3.38 متر (ISO AUTO)، تله: 0.5 متر ~ 1.51 متر (ISO AUTO)

 • زمان شارژ

  تقریباً 4 ثانیه

توازن سفیدی

 • حالت

  WB خودکار، نور روز، ابری، فلورسنت_H، فلورسنت_L، تنگستن، سفارشی(دستی)، K

تصویر ثابت

 • حالت

  * حالت (دکمه گردان): 1)سرویس هوشمند خودکار 2) برنامه 3) A/S/M 4) صحنه 5) مجیک پلاس 6) Wi-Fi 7) مجموعه * فیلم * صحنه: ثبت زیبایی، شب، منظره، متن، غروب، طلوع، نور زمینه، ساحل و برف * مجیک: پانورامای زنده، کادر جادویی، عکس تقسیمی، تصویر در تصویر (عکس/فیلم)، قلم موی هنری، فیلتر عکس، فیلتر فیلم، ویرایشگر عکس * سرویس هوشمند خودکار: پرتره، پرتره شب، شب، پرتره با نور زمینه، نور زمینه، منظره، سفید، ماکرو، ماکرو متن، سه پایه، اکشن، ماکرو رنگ، سبز طبیعی، آسمان آبی، آسمان غروب، آتش بازی * درایو: تکی، پیوسته، AEB، ثبت حرکت * تایمر خودکار: خاموش، 2 ثانیه، 10 ثانیه، دو برابر (10 ثانیه، 2 ثانیه)

نمایش تصویر

 • نمایش تصویر

  تصویر تکی، نمایه تصاویر، نمایش اسلاید پیشرفته، فیلم، آلبوم هوشمند

Date Imprinting

 • Date Imprinting

  تاریخ و زمان، تاریخ، خاموش (به انتخاب کاربر)

کلیپ ویدئوی

 • ضبط

  * فیلم هوشمند: منظره، آسمان آبی، سبز طبیعی، غروب *اندازه فیلم:
  1280×720 (30 کادر در ثانیه، 15 کادر در ثانیه)، 640x480 (30 کادر در ثانیه، 15 کادر در ثانیه)، 320x240 (30 کادر در ثانیه، 15 کادر در ثانیه) *
  زوم نوری 18 برابر (حداکثر زمان ضبط: 20 دقیقه) * ضبط صدا: Sound Alive روشن/Sound Alive خاموش/بیصدا

 • جلوه‌ها

  * فیلتر هوشمند: مینیاتور، سایه روشن، نقطه های نورانی با شدت نور نیم پرده، طرح، فیش آی، کلاسیک، قدیمی، جلوه رنگ 1، جلوه رنگ 2، جلوه رنگ 3، جلوه رنگ 4

 • ویرایش

  مکث در ضبط و پخش، عکسبرداری، ویرایش زمانی

ذخیره

 • رسانه

  حافظه داخلی: 18 مگابایت حافظه خارجی:
  SDSC (تا 2 گیگابایت تضمینی)،
  SDHC (تا 32 گیگابایت تضمینی)،
  SDXC(تا 64 گیگابایت تضمینی)

 • فرمت فایل

  * عکس: JPEG (DCF), EXIF 2.21, DPOF 1.1, PictBridge 1.0 *فیلم: MP4 (تصویر: MPEG4، AVC/H.264، صدا: AAC)

 • اندازه تصویر

  14M: 4320x3240 پیکسل, 12M P : 4320x2880, 10M W : 4320x2432, 10M : 3648x2736, 8M (1:1) : 2832x2832, 5M : 2592x1944, 3M : 1984x1488, 2M W : 1920x1080, 1M : 1024x768

واسط

 • ارتباط خروجی دیجیتال

  USB 2.0

 • صدا

  میکروفون: بلندگوی داخلی مونو: مونو

 • خروجی ویدئو

  AV: NTSC، PAL (به انتخاب کاربر)

 • ورودی جریان مستقیم

  5 ولت

برق

 • منبع تغذیه
  نوع

  باتری شارژی: SLB-10A
  نوع رابط: میکرو USB(5 پین)

مشخصات فيزيکی

 • ابعاد
  ابعاد (عرض×ارتفاع×طول)

  106.5×59.9×23.4(32.2) میلیمتر

 • وزن

  188.2 گرم (بدون باتری و کارت حافظه)

 • دمای کاری

  0 ~ 40 درجه سانتیگراد

 • رطوبت کاری

  5 ~ 85%

نرم‌افزار و سیستم‌عامل رایانه

 • نرم‌افزار رایانه‌ای همراه دستگاه

  Intelli-studio، سرویس پشتیبان گیری خودکار در کامپیوتر (سی دی)

 • سیستم‌عامل سازگار

  Windows XP SP2 / Vista / 7

الزامات کلی سیستم

 • برای مک‌اینتاش

  ntel Mac یا جدیدتر
  Mac OS 10.4 یا بالاتر
  حداقل 256 مگابایت RAM
  110 مگابایت فضای خالی روی دیسک سخت
  درگاه USB
  درایو سی دی CD-ROM

 • برای ویندوز

  کامپیوتر با پردازنده بهتر از
  Intel Core 2 Duo 1.66 GHz /
  AMD Athlon X2 Dual-Core 2.2 GHz یا بالاتر
  حداقل 512 مگابایت RAM (بالای 1 گیگابایت پیشنهاد می شود)
  Windows XP SP2/ Vista/ 7
  250 مگابایت فضای خالی روی دیسک سخت (بالای 1 گیگابایت پیشنهاد می شود)
  درگاه USB 2.0
  درایو سی دی CD-ROM
  nVIDIA Geforce 7600GT یا جدیدتر/ سری Ati X1600 یا جدیدتر
  نمایشگر 1024×768 پیکسل، رنگی 16 بیتی
  (نمایشگر 1280x1024، رنگ 32 بیتی پیشنهاد می شود)
  Microsoft DirectX 9.0c یا جدیدتر

Wireless

 • Wireless

  * اتصال Wi-Fi
  - پیوند همراه، نمایاب راه دور، اشتراک گذاری اجتماعی، ایمیل، اسکای درایو، پشتیبان گیری خودکار، پیوند تلویزیون
  - ارتقای ثابت افزار، Shot-To-Link، AllShare Play، Family Story

 • NEWEST
 • MOST HELPFUL
 • HIGHEST RATING
 • LOWEST RATING