/

SAMSUNG WB30F

SAMSUNG WB30F

SAMSUNG WB30F گول ظاهر ساده اش را نخورید! دوربین هوشمند WB30F سامسونگ تمامی ویژگی ها و کارایی های یک دوربین با اندازه کامل را در یک بسته کامپکت و شیک تا حدیکه در کف دست شما جا می گیرد، متمرکز می سازد. با زوم 10 برابر و یک لنز واید (زوایه باز) 24 میلیمتری، تصاویری با کیفیت حرفه ای و فیلم های اچ دی خلق نمایید. و با کمک قابلیت اتصال Wi-Fi بهبود یافته، لحظات خاص زندگی خود را در یک چشم به هم زدن به اشتراک بگذارید.

بازیافت باتری ها به نحوی مسئولانه

 • «دستور اروپا در مورد باتری ها و اکومولاتورها» به این هدف تصویب شده است که تأثیر باتری ها روی محیط زیست به حداقل برسد و عمل بازیابی مواد داخل آنها توسعه یابد. در انگلستان، مقررات مربوط به بازیافت باتری ها و اکومولاتورها (باتری های قابل شارژ) در سال 2009 ارائه شد. هدف از «مقررات باتری های فرسوده» این است که جمع آوری و بازیافت باتری های قابل حمل مصرفی را در انگلستان به طور قابل توجهی افزایش دهد، و همانطور که از 3% در سال 2007 به 25% در سال 2012 افزایش یافته، این میزان به 45% در سال 2016 برسد.

 • علامت باتری روی محصول یا بسته آن نشان دهنده آن است که محصول را نباید با پسماند خانگی عمومی دور بریزید. بلکه مصرف کننده مسئول است باتری های فرسوده خود را به یکی از محل های جمع آوری مربوطه تحویل دهد تا بتوان آنها را بازیافت کرد. جمع آوری جداگانه و بازیافت باتری ها به هنگام دفع به حفظ منابع طبیعی کمک می کند، و همچنین اطمینان حاصل می شود که به نحوی سازگار با سلامت انسان و محیط زیست بازیافت می شوند. فهرست جامعی از مراکز بازیافت باتری را می توانید از آدرس www.recycle-more.co.uk دریافت نمایید

 • کلیه محصولات سامسونگ که تابع «قانون باتری ها» باشند با الزامات حاکم بر باتری ها و اکومولاتورهای انگلستان مطابقت دارد. بنا به قانون ملی، شرکت سامسونگ الکترونیکس ال تی دی (انگلستان) عضوی از یک «طرح نظارت بر قانونمندی تولیدکنندگان باتری های مورد تأیید است. در این برنامه، باتری ها از طرف سامسونگ جمع آوری، بازیافت و دفع می شوند.

بستن لایه پاپ آپ

ویژگی ها

 • دوربین هوشمند باریک و جمع و جور که از لحاظ سبک و کارایی حرف های زیادی برای گفتن دارد

به اشتراک گذاری و ذخیره فوری و راحت

به اشتراک گذاری و ذخیره فوری و راحت
قابلیت اتصال Wi-Fi از قابلیت اتصال Wi-Fi دوربین هوشمند به همراه ویژگی های کاملاً هوشمند آن بهره مند شوید. شما می توانید به سرعت به شبکه های Wi-Fi متصل شوید و به دنبال آن قابلیت هایی نظیر «به اشتراک گذاری خودکار»، به اشتراک گذاری اجتماعی، فضای ابری، ایمیل، AllShare Play و پشتیبان گیری خودکار در رایانه این امکان را برای شما فراهم می سازند تا خاطرات تان را با دوستان و اعضای خانواده در سراسر جهان به اشتراک بگذارید. قابلیت هایی از قبیل «اعلان کننده ارتقاء نرم افزار»، برنامه «دوربین هوشمند سامسونگ»، «موبایل لینک» و «نمایاب راه دور» اتصال دوربین به گوشی هوشمند و تبلت را راحت تر کرده است.

به عکس های خود هیجان ببخشید

به عکس های خود هیجان ببخشید
قابلیت عکس متحرک با قابلیت عکس متحرک می توانید زمان را در اطراف یک سوژه در حال حرکت ثابت کنید تا تصاویر فوق العاده ای خلق گردند. دوستی را در حال رقصیدن به تصویر بکشید در حالی که بقیه در اطراف او مانند مجسمه ثابت شده اند – درست مثل فیلم های پرفروش هالیوودی. کافی است فیلم بگیرید و بعد جایی را که می خواهید متحرک باقی بماند انتخاب کنید. تصویر اطراف آن ناحیه ثابت خواهد شد - واقعاً تا این حد ساده است.

قاب های جالب برای عکس های شما

قاب های جالب برای عکس های شما
قابلیت کادر جادویی یک عکس پرتره را به عکس بسیار قدیمی تبدیل کنید و یا چهره خود را روی ماه قرار دهید – 12 الگوی پس زمینه کادر جادویی قابلیت های سرگرم کننده ای برای عکسبرداری در اختیار شما قرار می دهند. حتی می توانید تصاویر خود را در یک تلویزیون متعلق به سال های 1950 و یا در یک فیلم قرار دهید. امکانات سرگرم کننده متعددی در اختیار شماست – بخصوص وقتی که تصاویر حاصله با کیفیت پوستر را با دیگران به اشتراک می گذارید!

لذت بیشتر، خلاقیت افزون تر

لذت بیشتر، خلاقیت افزون تر
فیلتر هوشمند با لنز فیلتر هوشمند سامسونگ و افکت های رنگی که بر روی صفحه نمایش قابل اعمال هستند، خلاقیت خود را افزایش دهید! قابلیت فیلتر کارتون (Cartoon filter) کاری می کند که عکس شبیه به صحنه انیمیشن به نظر برسد، در حالیکه با قابلیت کراس فیلتر (Cross Filter) طوری منبع نوری را تغییر دهید که گویی نور از چندین نقطه می آید. همچنین قابلیت های دیگری نظیر عکسبرداری در حالت زوم (Zooming Shot)، رنگ آمیزی با جوهر (Ink Painting)، نقاط سایه رنگ (Half-tone Dot) و امثال آنها را نیز برای بروز خلاقیت های خود در اختیار خواهید داشت!
زوم 10 برابر و کیفیت عکس معرکه در یک بسته باریک و جمع و جور

زوم 10 برابر و کیفیت عکس معرکه در یک بسته باریک و جمع و جور

طراحی باریک و جمع و جور طراحی منحصر به فرد سامسونگ بهترین کارایی را ارائه می دهد که آماده است هر جا اتفاقی جالب رخ دهد آن را به تصویر می کشد. با کمک زوم قدرتمند 10 برابر، تمامی جزئیات را از نزدیک ببینید. و با کمک یک لنز اولترا واید (زوایه باز) 24 میلیمتری با کیفیت حرفه ای، عکس هایی با رنگ های زیبا و خیره کننده و با شفافیت کریستال خلق کنید و فیلم هایی با کیفیت اچ دی ضبط نمایید.

آنچه می خواهید به تصویر بکشید را با دقت ببینید

آنچه می خواهید به تصویر بکشید را با دقت ببینید
پانورامای زنده با کمک قابلیت «پانورامای زنده» می توانید پیشروی به ظاهر بی پایان یک قایق زیبا که از میان یک قصر ونیزی با شکوه به آرامی پیش می رود را در یک عکس پانورامای 180 درجه حیرت انگیز به تصویر بکشید. و می توانید قبل از اینکه عکس را بگیرید، پیش نمایش آن را در صفحه ال سی دی دوربین تماشا کنید. کافی است دکمه شاتر را نگه دارید، صحنه را با حرکت انگشت تا رسیدن به منظره دلخواه جابجا کنید و قبل از اقدام به عکسبرداری پیش نمایشی از عکس واقعی ببینید.
برای خلق عکس هایی عالی عقب تر بروید و میدان دید واید را امتحان کنید

برای خلق عکس هایی عالی عقب تر بروید و میدان دید واید را امتحان کنید

لنز 24 میلیمتری اولترا واید با زوم 10 برابر با این ویژگی های واید، می توانید تمام زوایا را به تصویر بکشید. این دوربین با دارا بودن لنز واید (زوایه باز) 24 میلیمتری مناسب برای به تصویر کشیدن سوژه های عریض از قبیل ردیف های منظم املاک سلطنتی در تودور در انگلیس یا آبشار خروشانی با پهنای مایلی نیز مناظر پانوراما را ضبط می کند - حتی وقتی مناظر آنقدر عریض هستند که با چشم غیرمسلح نیز قادر به دیدن منظره به طور کامل نیستید. علاوه بر این، این دوربین به زوم اپتیکال 10 برابر نیز مجهز است که این امکان را برای شما به وجود می آورد تا از فواصل دورتر نیز تصاویر نمای نزدیک (کلوزآپ) خلق کنید، در نتیجه می توانید حرکات انگشت یک سنتور زن در بالای یک برج ساعت یا جزئیات رنگارنگ پرندگان زیبا در یک پارک حیات وحش را با وضوح تمام به تصویر بکشید.
تصویر برداری خودکار هوشمند

تصویر برداری خودکار هوشمند

قابلیت «تصویر برداری خودکار هوشمند» (فیلم و عکس) به سرعت عناصر اصلی ترکیب بندی سوژه را تحلیل و بررسی می کند و سپس با انتخاب از میان حالت های مختلف فیلم و عکس، تنظیمات مناسب را به طور خودکار اعمال می کند تا تصاویری فوق العاده خلق نماید.
قابلیت «ترکیب عکس های مجزا»

قابلیت «ترکیب عکس های مجزا»

با کمک قابلیت «ترکیب عکس های مجزا» می توانید تا حداکثر سه عکس مختلف را در هم ادغام کرده و یک تصویر نهایی هنری ایجاد نمایید - با ترکیب یک عکس پرتره خود با تصویر یک اسب زیبا، از خود یک شمایل افسانه ای با سر انسان و تنه اسب بسازید. اجازه دهید تخیلات تان بال و پر بگیرند و از سرگرمی لذت ببرید.
ZNR (صدای زنده)

ZNR (صدای زنده)

ویدویی با شفافیت کریستال شایسته صدایی با کیفیت کریستال است. فیلم اچ دی با کمک قابلیت «کاهش صدای نویز» (ZNR) صداها را هنگام ضبط اچ دی بطور خودکار تنظیم و بهینه می سازد و حتی صدای نویز عملکرد زوم را نیز حذف می کند. گوش های شما از شما ممنون خواهند بود.
صفحه نمایش ال سی دی 3 اینچی (75 میلیمتری)

صفحه نمایش ال سی دی 3 اینچی (75 میلیمتری)

صفحه نمایش ال سی دی 3 اینچی (75 میلیمتری) واقع در پشت دوربین ابزاری عالی و با روشنایی مناسب برای دیدن عکس ها فراهم می سازد. این صفحه نمایش واید و شفاف تصاویر را بازتولید می کند، در نتیجه آنها -حتی در زیر نور مستقیم خورشید - کاملاً واقعی و طبیعی به نظر می رسند.
قابلیت «به اشتراک گذاری خوکار»

قابلیت «به اشتراک گذاری خوکار»

عکس هایی که با تلفن همراه خود می گیرید را در همان لحظه از طریق اتصال Wi-Fi ارسال نمایید - تا هم از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده باشید و هم عکس های با کیفیت منحصر به فردتان را با افرادی که مایلید به اشتراک بگذارید. یک بار «به اشتراک گذاری خودکار» (AutoShare) را تنظیم کنید تا دوربین ترجیحات شما را به عنوان پیشفرض ذخیره نماید. قابلیت «به اشتراک گذاری خودکار» همچنین با کمک ویژگی گوشی هوشمند (Smart Phone) تصاویر شما را برچسب های مکان یابی GPS می زند.
برنامه دوربین هوشمند سامسونگ

برنامه دوربین هوشمند سامسونگ

برنامه «دوربین هوشمند سامسونگ» (Samsung SMART CAMERA App) را دانلود کنید، برنامه ای که شامل قابلیت های «نمایاب راه دور»، «به اشتراک گذاری خودکار» و MobileLink - می باشد و در نتیجه نیازی نیست این برنامه ها را یک به یک دانلود کنید. بجای اینکه برنامه ها را یک به یک در گوشی هوشمند خود راه اندازی کنید، می توانید هر سه برنامه را با هم به یک باره و تنها یا یک لمس انگشت باز کنید.
قابلیت «سامسونگ لینک»

قابلیت «سامسونگ لینک»

اکنون با استفاده از قابلیت «MobileLink سامسونگ» می توانید یک عکس یا آلبوم را انتخاب و به یک گوشی هوشمند Android، iPhone یا تبلت ارسال نمایید. نیازی نیست عکس را به صورت پیام های متنی یا ایمیل ارسال نمایید. با کمک MobileLink می توانید آلبوم را در گوشی خود کنترل و مدیریت کنید و تغییرات در دوربین شما نیز ذخیره می شوند.
نمایاب راه دور

نمایاب راه دور

دوربین خود را با استفاده از گوشی هوشمند خود به عنوان نمایاب (viewfinder) کنترل نمایید. نمایاب راه دور امکان انجام مواردی از قبیل پیش نمایش عکس ها، تعدیل تنظیمات دوربین، بزرگنمایی و کوچک نمایی و کادر بندی هر صحنه را - همه و همه به طور بیسیم از طریق گوشی خود - برای شما فراهم می آورد. این قابلیت در برخی گوشی های هوشمند موجود است.
سیستم ابری

سیستم ابری

با استفاده از سیستم ابری دیگر شبیه استفاده از کارت حافظه، حجم ذخیره سازی شما تمام نمی شود یا عکس های با ارزش خود را حتی حین مسافرت نیز از دست نخواهید داد. عکس ها را به طور بیسیم بر روی سرویس های سیستم ابری مانند Microsoft Skydrive یا سرویس های ارائه دهندگان سیستم ابری محلی ذخیره کنید، سپس هر وقت تمایل داشتید آنها را بر روی گوشی هوشمند یا تبلت خود ببینید یا بعداً در رایانه خود دانلود نمایید.
اشتراک گذاری اجتماعی و ارسال با ایمیل

اشتراک گذاری اجتماعی و ارسال با ایمیل

عکس ها و ویدیوهای جالب خود را می توانید بلافاصله ایمیل کنید یا به شبکه های اجتماعی مورد علاقه خود ارسال نمایید. هر جا که به یک اتصال Wi-Fi دسترسی دارید، عکس ها را انتخاب کرده و بارگذاری کنید و برچسب ها و نظرات را به آنها اضافه نمایید. عکس ها و ویدیوهایتان را با دنبال کنندگان بلاگر خود به اشتراک بگذارید یا به Facebook، Picasa یا YouTube - و سایر شبکه های اجتماعی - ارسال نمایید.
قابلیت «سامسونگ لینک»

قابلیت «سامسونگ لینک»

قابلیت «سامسونگ لینک پلی» (Samsung Link Play) این امکان را برای شما فراهم می آورد تا همه دستگاه هایی که «سامسونگ لینک» پشتیبانی می کند را به یکدیگر متصل نمایید. برای به اشتراک گذاری تمامی تصاویر با دوستان یا اعضای خانواده خود می توانید عکس ها را به طور بیسیم بر روی گوشی های مجاور پخش کنید یا اینکه جهت مدیریت آسان تر آنها را به سیستم ذخیره اینترنتی (Web Storage) بارگذاری نمایید. از راحتی به اشتراک گذاری با «سامسونگ لینک» لذت ببرید!
پشتیبان گیری خودکار

پشتیبان گیری خودکار

عکس ها و فیلم ها را به طور بیسیم به رایانه یا سیستم Mac خود انتقال دهید. کافی است گزینه «پشتیبان گیری خودکار» (AutoBackup) را انتخاب کنید، بقیه مراحل خود به خود انجام می شود. همه عکس ها و ویدیوهای شما به طور بیسیم انتقال داده شده و با رعایت نکات امنیتی در رایانه تان ذخیره می شوند. اکنون می توانید با علم به اینکه یک نسخه از عکس ها را در رایانه خود دارید، در صورت نیاز عکس ها را از دوربین پاک کنید.
قابلیت اخطار دهنده ارتقاء نرم افزار

قابلیت اخطار دهنده ارتقاء نرم افزار

وقتی یک بروزرسانی سفت افزاری برای دوربین هوشمند سامسونگ موجود باشد و شما به یک شبکه Wi-Fi متصل شوید، یک پنجره اطلاع رسانی بر روی صفحه دوربین نمایش داده خواهد شد. برای انجام ارتقاء دوربین خود را به رایانه وصل کنید تا امکان دسترسی و استفاده سریع جدیدترین قابلیت ها را داشته باشید.

مشخصات فنی

EC-WB30FZDPBIR ابعاد

حسگر تصویر

 • نوع حسگر

  CCD 1/2.33 اینچ (حدود 7.76 میلیمتر)

 • پیکسل موثر

  تقریباً 16.2 مگاپیکسل

 • مجموع پیکسل

  تقریباً 16.4 مگاپیکسل

لنز

 • طول کانونی

  لنز سامسونگ با زوم 10 برابر و فاصله کانونی 4.3 ~ و قطر 43 میلیمتر (فیلم 35 میلیمتری معادل: 240 ~ 24 میلیمتری)

 • F No.

  3.1 (W) ~ 6.3 (T)

 • زوم اپتیکال

  زوم اپتیکال 10 برابر

 • بزرگنمایی دیجیتال

  حالت تصویر ثابت: 1 برابر تا 5 برابر (اپتیکال × دیجیتال: 50 برابر)، زوم هوشمند 2 برابر (اپتیکال × هوشمند: 20 برابر)

نمایش مشخصات بیشترگسترش دادن

تثبیت تصویر

 • حالت

  لرزشگیر تصویر اپتیکال

نمایشگر

 • نوع

  نوع: TFT ال سی دی

 • اندازه

  اندازه: 75 میلیمتری (3 اینچی)، 230 هزار نقطه

منظره‌یاب

 • نوع

  موجود نیست

فوکوس

 • نوع

  TTL فوکوس خودکار (فوکوس خودکار مرکزی، فوکوس خودکار چندگانه، فوکوس خودکار ردیابی، فوکوس خودکار تشخیص چهره)، فوکوس خودکار پیوسته ویدیو

 • Range

  معمولی: 80 سانتیمتر تا بی نهایت (واید)، 250 سانتیمتر تا بی نهایت (تله) ماکرو: 5 سانتیمتر تا 80 سانتیمتر (واید)، 130 سانتیمتر تا 250 سانتیمتر (تله) ماکروی خودکار: 5 سانتیمتر تا بی نهایت (واید)، 130 سانتیمتر تا بی نهایت (تله)

سرعت شاتر

 • سرعت شاتر

  تصویر برداری خودکار هوشمند: 1/8 تا 1/2000 ثانیه، برنامه: 1 تا 1/2000 ثانیه، شب: 16 تا 1/2000 ثانیه، آتش بازی: 2 ثانیه.

نوردهی

 • کنترل

  برنامه نوردهی خودکار

 • سیستم اندازه‌گیری

  چندگانه، وزن مرکزی، نقطه ای، نوردهی خودکار تشخیص چهره

 • جبران

  ±2 مقدار نوردهی (فواصل 1/3 مقدار نوردهی)

 • برابری ISO

  خودکار، 80، 100، 200، 400، 800، 1600، 3200

فلاش

 • حالت

  خودکار، خودکار و کاهش قرمزی چشم، فلاش پرکننده، همگام سازی آهسته، فلاش خاموش، تصحیح قرمزی چشم

 • Range

  واید: 0.2 متر تا 3.3 متر (ISO خودکار)، تله: 0.5 متر تا 1.6 متر (ISO خودکار)

 • زمان شارژ

  تقریباً 4 ثانیه

توازن سفیدی

 • حالت

  توزان سفیدی خودکار، نور روز، ابری، فلورسنت H، فلورسنت L، تنگستن، سفارشی

تصویر ثابت

 • حالت

  حالت: خودکار هوشمند، برنامه، صحنه، فیلتر عکس، ترکیب عکس های مجزا، عکس متحرک، نمای نزدیک، کادر جادویی، پانورامای زنده، عکس زیبا، عکاسی در شب
  * صحنه: منظره، نوشته، غروب، طلوع، نور پس زمینه، ساحل و برف
  * تصویر برداری خودکار هوشمند: پرتره، پرتره شب، شب، پرتره نور پس زمینه، نور پس زمینه، منظره، سفید، ماکرو، متن ماکرو، سه پایه، اکشن، رنگ ماکرو، سبز طبیعی، آسمان آبی، آسمان غروب، آتش بازی، شمع، نورافکن، نورافکن (ماکرو)، نورافکن (پرتره)
  * پیوسته: تکی، پیوسته، ثبت حرکات، AEB
  * فیلتر عکس: مینیاتور / سایه روشن / رنگ و روغن / کارتون / کراس فیلتر / طراحی / فوکوس ملایم / چشم ماهی / فیلم قدیمی / نقطه چین سایه رنگ / کلاسیک / قدیمی / عکسبرداری در حالت زوم
  * تایمر خودکار: خاموش، 10 ثانیه، 2 ثانیه، دوبرابر (10 ثانیه، 2 ثانیه

نمایش تصویر

 • نمایش تصویر

  تصویر تکی، نمایه تصاویر، نمایش اسلاید پیشرفته، کلیپ فیلم

ضبط صدا

 • ضبط صدا

  موجود نیست

Date Imprinting

 • Date Imprinting

  تاریخ و زمان، تاریخ، خاموش (قابل انتخاب توسط کاربر)

کلیپ ویدئوی

 • ضبط

  * فیلم هوشمند: منظره، آسمان آبی، سبز طبیعی، غروب
  *حجم فیلم: 1280×720، 640×480، 320×240، 240 وب
  * نرخ فریم: 30 فریم در ثانیه
  * قابلیت صدای زنده: قابلیت «صدای زنده» روشن/خاموش/بیصدا
  * ویرایش ویدیو (داخلی): مکث حین ضبط
  * زمان: خاموش، 10 ثانیه

 • جلوه‌ها

  *فیلتر هوشمند: مینیاتور، سایه روشن، نقطه چین سایه رنگ، طراحی، چشم ماهی، کلاسیک، قدیمی، افکت جدول رنگ 1، افکت جدول رنگ 2، افکت جدول رنگ 3، افکت جدول رنگ 4

 • ویرایش

  عکسبرداری تصاویر ثابت / تصحیح زمانی

ذخیره

 • رسانه

  *حافظه داخلی: تقریباً 9.5 مگابایت، *حافظه خارجی: میکرو SD (حداکثر تا 2 گیگابایت تضمینی)، میکرو SDHC (حداکثر تا 32 گیگابایت تضمینی)، میکرو SDXC (حداکثر تا 64گیگابایت تضمینی)

 • فرمت فایل

  *تصویر ثابت(عکس): JPEG (DCF)، EXIF 2.21، GIF

 • اندازه تصویر

  16 مگابایت: 3,456 × 4,608 / 14 مگاپیکسل: 4,608 x 3,072 / 12 مگابایت W: 2,592 × 4,608 10 مگابایت: 2,736 × 3,648 5 مگابایت: 1,944 × 2,592 3 مگابایت: 1,984 x 1,488 / 2 مگابایت W: 1080 × 1920 1 مگابایت: 768 × 1,024

واسط

 • ارتباط خروجی دیجیتال

  USB2.0

 • صدا

  میکروفون: مونو
  اسپیکر داخلی: مونو

 • خروجی ویدئو

  AV: NTSC، PAL (قابل انتخاب توسط کاربر)

 • ورودی جریان مستقیم

  5 ولت

 • Cradle

  موجود نیست

برق

 • منبع تغذیه
  نوع

  باتری قابل شارژ: BP70A آمپر با رابط از نوع: میکرو USB (5 پین)

مشخصات فيزيکی

 • ابعاد
  ابعاد (عرض×ارتفاع×طول)

  98.0 x 57.9 x 16.5 میلیمتر

 • وزن

  131 گرم (بدون باتری و کارت حافظه)

 • دمای کاری

  40~0 درجه سانتیگراد

 • رطوبت کاری

  85 - 5 درصد

نرم‌افزار و سیستم‌عامل رایانه

 • نرم‌افزار رایانه‌ای همراه دستگاه

  i-Launcher

 • سیستم‌عامل سازگار

  Windows XP SP2 / Vista / 7 / 8

الزامات کلی سیستم

 • برای مک‌اینتاش

  Power Mac G3 یا جدیدتر Mac OS 10.5 یا بالاتر حداقل 256 مگابایت RAM حداقل 110 مگابایت حافظه خالی در دیسک سخت پورت USB درایو CD-ROM

 • برای ویندوز

  رایانه با پردازنده بالاتر ازIntel Core 2 Duo 1.66 گیگاهرتز، AMD Athlon X2 Dual-Core 2.2 گیگاهرتز یا بالاتر، حداقل 512 مگابایتRAM (بیش از 1 گیگابایت توصیه می شود)، Windows XP SP2 / Vista / 7 / 8 250 مگابایت حافظه خالی در دیسک سخت (بیش از 1 گیگابایت توصیه می شود))، پورت USB 2.0، درایو CD-ROM، nVIDIA Geforce 7600GT یا جدیدتر / ATI سری X1600 یا جدیدتر، صفحه نمایش سازگار رنگی 16 بیت (1024×768 پیکسل، صفحه نمایش سازگار 32-بیت (1280x1024 پیکسل، صفحه نمایش رنگی 32-بیت توصیه می شود)Microsoft DirectX 9.0c یا بالاتر

Wireless

 • Wireless

  موبایل لینک، نمایاب راه دور، پشتیبان گیری خودکار، ایمیل، SNS و فضای ابری، AllShare Play، به اشتراک گذاری خودکار، Wi-Fi مستقیم، اعلان کننده ارتقاء نرم افزار

 • NEWEST
 • MOST HELPFUL
 • HIGHEST RATING
 • LOWEST RATING