/

SAMSUNG WB800F

SAMSUNG WB800F

SAMSUNG WB800F به اشتراک گذاری سریع، راحت و بی دردسر - این ایده اصلی طراحی دوربین هوشمند WB800F سامسونگ است که حال و هوای دوربین های کلاسیک نیز در آن مشهود می باشد. با کمک دکمه میانبر «لینک مستقیم» یا از طریق رابط کاربری لمسی ترکیبی دوربین، عکس های استثنایی خود را به سرعت با خانواده، دوستان یا گوشی هوشمند به اشتراک بگذارید. قدرت زوم 21 برابر، لنز واید (زوایه باز) 23 میلیمتری و فناوری «بهترین چهره» کمک می کنند عکس هایی بینظیر و فیلم هایی فول اچ دی ضبط کنید که ارزش نگه داشتن برای همیشه را دارا می باشند.

بازیافت باتری ها به نحوی مسئولانه

 • «دستور اروپا در مورد باتری ها و اکومولاتورها» به این هدف تصویب شده است که تأثیر باتری ها روی محیط زیست به حداقل برسد و عمل بازیابی مواد داخل آنها توسعه یابد. در انگلستان، مقررات مربوط به بازیافت باتری ها و اکومولاتورها (باتری های قابل شارژ) در سال 2009 ارائه شد. هدف از «مقررات باتری های فرسوده» این است که جمع آوری و بازیافت باتری های قابل حمل مصرفی را در انگلستان به طور قابل توجهی افزایش دهد، و همانطور که از 3% در سال 2007 به 25% در سال 2012 افزایش یافته، این میزان به 45% در سال 2016 برسد.

 • علامت باتری روی محصول یا بسته آن نشان دهنده آن است که محصول را نباید با پسماند خانگی عمومی دور بریزید. بلکه مصرف کننده مسئول است باتری های فرسوده خود را به یکی از محل های جمع آوری مربوطه تحویل دهد تا بتوان آنها را بازیافت کرد. جمع آوری جداگانه و بازیافت باتری ها به هنگام دفع به حفظ منابع طبیعی کمک می کند، و همچنین اطمینان حاصل می شود که به نحوی سازگار با سلامت انسان و محیط زیست بازیافت می شوند. فهرست جامعی از مراکز بازیافت باتری را می توانید از آدرس www.recycle-more.co.uk دریافت نمایید

 • کلیه محصولات سامسونگ که تابع «قانون باتری ها» باشند با الزامات حاکم بر باتری ها و اکومولاتورهای انگلستان مطابقت دارد. بنا به قانون ملی، شرکت سامسونگ الکترونیکس ال تی دی (انگلستان) عضوی از یک «طرح نظارت بر قانونمندی تولیدکنندگان باتری های مورد تأیید است. در این برنامه، باتری ها از طرف سامسونگ جمع آوری، بازیافت و دفع می شوند.

بستن لایه پاپ آپ

ویژگی ها

 • لحظات باارزش را با تمامی جزئیات به تصویر بکشید - و بلافاصله به اشتراک بگذارید

گزینه های متعدد اتصال با لمس تنها یک گزینه

گزینه های متعدد اتصال با لمس تنها یک گزینه
قابلیت اتصال Wi-Fi همراه با لینک مستقیم از قابلیت اتصال Wi-Fi دوربین هوشمند به همراه ویژگی های کاملاً هوشمند آن بهره مند شوید. کلید میانبر اختصاصی لینک مستقیم کمک می کند به سرعت به شبکه های Wi-Fi متصل شوید و به دنبال آن قابلیت هایی نظیر «به اشتراک گذاری خودکار» (AutoShare)، به اشتراک گذاری اجتماعی، سیستم ابری، ایمیل، AllShare Play و پشتیبان گیری خودکار در رایانه این امکان را برای شما فراهم می سازند تا خاطرات تان را با دوستان و اعضای خانواده در سراسر جهان به اشتراک بگذارید. قابلیت هایی از قبیل «اعلان کننده ارتقاء نرم افزار»، برنامه «دوربین هوشمند سامسونگ»، «موبایل لینک» و «نمایاب راه دور» اتصال دوربین به گوشی هوشمند و تبلت را راحت تر کرده است.

خلق تصاویر شفاف و با کیفیت در شرایط نور کم

خلق تصاویر شفاف و با کیفیت در شرایط نور کم
سنسور BSI CMOS 16 مگاپیکسل و تصویربرداری در شرایط نور کم یک پارتی باشکوه ساحلی هنگام غروب، یک کلوب رقص با رقص نور - فرصت های با ارزش عکسبرداری همیشه از بهترین شرایط روشنایی برخوردار نمی باشند. با کمک سنسور CMOS BSI (با قابلیت روشن سازی پس زمینه) 16 مگاپیکسلی که در مقایسه با سنسورهای معمولی به نور کمتری نیاز دارد، تصاویری با نور مناسب را حتی در شرایط با روشنایی کم ضبط کنید. و از قابلیت «تصویربرداری در شرایط نور کم» برای انتخاب خودکار بهترین تنظیمات و ادغام چهار عکس متوالی در یک عکس برای خلق یک عکس شفاف استفاده کنید.

دوربینی هوشمند با طراحی هوشمند

دوربینی هوشمند با طراحی هوشمند
طراحی کلاسیک به سبک مدرن ظاهر کاملاً زیبای این دوربین هوشمند، یاد و خاطره دوربین های حرفه ای کلاسیک را در عصر دیجیتال زنده می کند. با دارا بودن یک بدنه استوانه ای شکل، طراحی این دوربین قابلیت های دریافتی و حسی مدرن را با زیبایی کلاسیک فراتر از زمان در هم می آمیزد. حتی دکمه غیرمزاحم «لینک مستقیم» (DIRECT LINK) نیز از طراحی براق برخوردار است. لنز واید (زوایه باز) پرقدرت دوربین نیز لبخند را بر لبان سوژه های شما می نشاند و فلاش جالب آن همه را متحیر و ذوق زده خواهد کرد.

بلافاصله به تصویری که لحظه مناسب را در خود دارد برگردید

بلافاصله به تصویری که لحظه مناسب را در خود دارد برگردید
بهترین چهره آن را از دست دادید؟ با کمک قابلیت «بهترین چهره» دیگر هیچ وقت آن را از دست نخواهید داد. با استفاده از این قابلیت پس از اینکه عکس گرفتید، برای جایگزینی چهره های با چهره های مناسب قبلی به عکس های قبل بازگردید. از این قابلیت برای باز کردن چشم ها، جایگزینی لبخند یا پیدا کردن یک حالت چهره مناسب استفاده کنید. با ترکیب قابلیت های «عکسبرداری قطاری سریع با زمینه روشن» و «تشخیص چهره» می توانید بر روی چهره ای که به نظر مناسب نمی رسد ضربه بزنید و با ضربه زدن مجدد آن را با حالات چهره ای که قبلاً در عکس های دیگرتان ضبط کرده اید، جایگزین نمایید. این در واقع یک قابلیت جادویی است.
کنترل کامل، هم اکنون با سهولت بیشتر

کنترل کامل، هم اکنون با سهولت بیشتر

صفحه لمسی ترکیبی یک رابط کاربری با مزایایی دوچندان ارائه می دهد. رابط کاربری لمسی ترکیبی پیشرفته دو گزینه ارائه می نماید: استفاده از کلید 5-جهته برای انتقال سریع مکان نما به بالا، پایین، چپ و راست صفحه به منظور راه یابی سریعتر به منو و انتخاب گزینه های مورد نظر بر روی صفحه نمایش hVGA 3 اینچی (75 میلیمتری). و یا اینکه وقتی قصد وارد کردن متون را دارید - برای مثال آدرس های ایمیل حین به اشتراک گذاری عکس ها - به راحتی می توانید نویسه ها را بر روی صفحه لمسی وارد کنید، بسیار شبیه به آنچه در یک گوشی هوشمند انجام می دهید. کنترل های راه یابی و به اشتراک گذاری عکس ها هرگز تا این اندازه راحت نبوده اند. پانل هوشمند کاربرپسند این دوربین تمامی کنترل های مهم را به راحتی در اختیار شما قرار می دهد.

ساده ترین روش برای عکاسی به سبک حرفه ای ها

ساده ترین روش برای عکاسی به سبک حرفه ای ها
«حالت هوشمند» دیگر لازم نیست به عکاسان حرفه ای با آن دوربین های بزرگشان حسادت کنید، دوربین سامسونگ خود را بردارید و عکس های بینظیر بگیرید. «حالت هوشمند» را با یک ضربه سریع فعال کنید تا حالت های مختلف خاصی بر روی دستگاه شما تنظیم گردند. رگه های زیبای نور در شب هنگام در یک تقاطع شلوغ و پر از چراغ های عقب قرمز رنگ خودروها را به تصویر بکشید یا اینکه صحنه های پرسرعت را با کمک قابلیت قابلیت عکسبرداری ورزشی (Sports Capture) به تصویر بکشید. اجازه دهید قابلیت رنگ و نور واقعی (Rich Tone) عکس های بی نهایت واقعی با رنگ هایی که گویی از صفحه بیرون می زنند، برای شما ضبط نماید. کافی است حالت مدنظر خود را انتخاب کنید تا عکسبرداری به بهترین شکل انجام شود.
برای خلق عکس هایی عالی عقب تر بروید و میدان دید واید را امتحان کنید

برای خلق عکس هایی عالی عقب تر بروید و میدان دید واید را امتحان کنید

لنز 23 میلیمتری با قدرت زوم 21 برابر با این ویژگی های واید، می توانید تمام زوایا را به تصویر بکشید. این دوربین با دارا بودن لنز واید (زوایه باز) 23 میلیمتری مناسب برای به تصویر کشیدن سوژه های عریض از قبیل ردیف های منظم املاک سلطنتی در تودور در انگلیس یا آبشار خروشانی با پهنای مایلی نیز مناظر پانوراما را ضبط می کند - حتی وقتی مناظر آنقدر عریض هستند که با چشم غیرمسلح نیز قادر به دیدن منظره به طور کامل نیستید. علاوه بر این، این دوربین به زوم اپتیکال 21 برابر نیز مجهز است که این امکان را برای شما به وجود می آورد تا از فواصل دورتر نیز تصاویر نمای نزدیک (کلوزآپ) خلق کنید، در نتیجه می توانید حرکات انگشت یک سنتور زن در بالای یک برج ساعت یا جزئیات رنگارنگ پرندگان زیبا در یک پارک حیات وحش را با وضوح تمام به تصویر بکشید.
فیلمبرداری فول اچ دی

فیلمبرداری فول اچ دی

با کمک قابلیت «فوکوس خودکار پیوسته»، فیلم های فول اچ دی 1920x1080 با رنگ های کاملاً طبیعی و جزئیات فوق شفاف ضبط کنید. فرمت H.264 دوربین این امکان را برای شما میسر می سازد تا در مقایسه با فرمت ویدیویی MJPEG فیلم طولانی تری ضبط نمایید. دوربین را به تلویزیون اچ دی وصل کنید و با آرامش تمام در منزل خود از تماشای فیلم اچ دی که ضبط کرده اید لذت ببرید.
کنترل کامل دستی

کنترل کامل دستی

قابلیت کنترل کامل دستی (A/S/M) به شما اجازه می دهد تا تسلط کاملی بر تمامی جنبه های تصویربرداری داشته باشید. تنظیمات اولویت دیافراگم و اولویت شاتر به شما اجازه تمرین کار با سرعت های شاتر و عمق های میدان مختلف را می دهند تا بتوانید به عنوان مثال از سوژه های پر سرعت در نور کم به خوبی عکس بگیرید. با دوربین های سامسونگ می توانید دقیقاً همان عکسی را بگیرید که مدنظر داشتید.
قابلیت «عکس متحرک»

قابلیت «عکس متحرک»

قابلیت «عکس متحرک» زمان را در اطراف یک سوژه در حال حرکت ثابت کرده و تصاویر فوق العاده ای خلق می نماید. دوستی را در حال رقصیدن به تصویر بکشید - سپس با کمک این قابلیت طوری نشان دهید که بقیه در اطراف او مانند مجسمه ثابت شده اند. کافی است فیلم بگیرید و بعد جایی را که می خواهید متحرک باقی بماند انتخاب کنید. تصویر اطراف آن ناحیه ثابت خواهد شد - واقعاً تا این حد ساده است.
HDMI

HDMI

تنها یک کابل HDMI تمام آن چیزی است که برای وصل کردن مستقیم دوربین عکاسی/دوربین فیلمبرداری خود به تلویزیون، رایانه یا پخش کننده دی وی دی نیاز دارید. دوربین عکاسی/دوربین فیلمبرداری، ضبط ویدیوهای با کیفیت حرفه ای به همان راحتی به اشتراک گذاری آنها امکان پذیر می باشد.
قابلیت «به اشتراک گذاری خوکار»

قابلیت «به اشتراک گذاری خوکار»

عکس هایی که با تلفن همراه خود می گیرید را در همان لحظه از طریق اتصال Wi-Fi ارسال نمایید - تا هم از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده باشید و هم عکس های با کیفیت منحصر به فردتان را با افرادی که مایلید به اشتراک بگذارید. یک بار «به اشتراک گذاری خودکار» (AutoShare) را تنظیم کنید تا دوربین ترجیحات شما را به عنوان پیشفرض ذخیره نماید. قابلیت «به اشتراک گذاری خودکار» همچنین با کمک ویژگی گوشی هوشمند (Smart Phone) تصاویر شما را برچسب های مکان یابی GPS می زند.
برنامه دوربین هوشمند سامسونگ

برنامه دوربین هوشمند سامسونگ

برنامه «دوربین هوشمند سامسونگ» (Samsung SMART CAMERA App) را دانلود کنید، برنامه ای که شامل قابلیت های «نمایاب راه دور»، «به اشتراک گذاری خودکار» و MobileLink - می باشد و در نتیجه نیازی نیست این برنامه ها را یک به یک دانلود کنید. بجای اینکه برنامه ها را یک به یک در گوشی هوشمند خود راه اندازی کنید، می توانید هر سه برنامه را با هم به یک باره و تنها یا یک لمس انگشت باز کنید.
MobileLink

MobileLink

اکنون با استفاده از قابلیت «MobileLink سامسونگ» می توانید یک عکس یا آلبوم را انتخاب و به یک گوشی هوشمند Android، iPhone یا تبلت ارسال نمایید. نیازی نیست عکس را به صورت پیام های متنی یا ایمیل ارسال نمایید. با کمک MobileLink می توانید آلبوم را در گوشی خود کنترل و مدیریت کنید و تغییرات در دوربین شما نیز ذخیره می شوند.
نمایاب راه دور

نمایاب راه دور

دوربین خود را با استفاده از گوشی هوشمند خود به عنوان نمایاب (viewfinder) کنترل نمایید. نمایاب راه دور امکان انجام مواردی از قبیل پیش نمایش عکس ها، تعدیل تنظیمات دوربین، بزرگنمایی و کوچک نمایی و کادر بندی هر صحنه را - همه و همه به طور بیسیم از طریق گوشی خود - برای شما فراهم می آورد. این قابلیت در برخی گوشی های هوشمند موجود است.
سیستم ابری

سیستم ابری

با استفاده از سیستم ابری دیگر شبیه استفاده از کارت حافظه، حجم ذخیره سازی شما تمام نمی شود یا عکس های با ارزش خود را حتی حین مسافرت نیز از دست نخواهید داد. عکس ها را به طور بیسیم بر روی سرویس های سیستم ابری مانند Microsoft Skydrive یا سرویس های ارائه دهندگان سیستم ابری محلی ذخیره کنید، سپس هر وقت تمایل داشتید آنها را بر روی گوشی هوشمند یا تبلت خود ببینید یا بعداً در رایانه خود دانلود نمایید.
اشتراک گذاری اجتماعی و ارسال با ایمیل

اشتراک گذاری اجتماعی و ارسال با ایمیل

عکس ها و ویدیوهای جالب خود را می توانید بلافاصله ایمیل کنید یا به شبکه های اجتماعی مورد علاقه خود ارسال نمایید. هر جا که به یک اتصال Wi-Fi دسترسی دارید، عکس ها را انتخاب کرده و بارگذاری کنید و برچسب ها و نظرات را به آنها اضافه نمایید. عکس ها و ویدیوهایتان را با دنبال کنندگان بلاگر خود به اشتراک بگذارید یا به Facebook، Picasa یا YouTube - و سایر شبکه های اجتماعی - ارسال نمایید.
قابلیت «سامسونگ لینک»

قابلیت «سامسونگ لینک»

قابلیت «سامسونگ لینک پلی» (Samsung Link Play) این امکان را برای شما فراهم می آورد تا همه دستگاه هایی که «سامسونگ لینک» پشتیبانی می کند را به یکدیگر متصل نمایید. برای به اشتراک گذاری تمامی تصاویر با دوستان یا اعضای خانواده خود می توانید عکس ها را به طور بیسیم بر روی گوشی های مجاور پخش کنید یا اینکه جهت مدیریت آسان تر آنها را به سیستم ذخیره اینترنتی (Web Storage) بارگذاری نمایید. از راحتی به اشتراک گذاری با «سامسونگ لینک» لذت ببرید!
پشتیبان گیری خودکار

پشتیبان گیری خودکار

عکس ها و فیلم ها را به طور بیسیم به رایانه یا سیستم Mac خود انتقال دهید. کافی است گزینه «پشتیبان گیری خودکار» (AutoBackup) را انتخاب کنید، بقیه مراحل خود به خود انجام می شود. همه عکس ها و ویدیوهای شما به طور بیسیم انتقال داده شده و با رعایت نکات امنیتی در رایانه تان ذخیره می شوند. اکنون می توانید با علم به اینکه یک نسخه از عکس ها را در رایانه خود دارید، در صورت نیاز عکس ها را از دوربین پاک کنید.
قابلیت اخطار دهنده ارتقاء نرم افزار

قابلیت اخطار دهنده ارتقاء نرم افزار

وقتی یک بروزرسانی سفت افزاری برای دوربین هوشمند سامسونگ موجود باشد و شما به یک شبکه Wi-Fi متصل شوید، یک پنجره اطلاع رسانی بر روی صفحه دوربین نمایش داده خواهد شد. برای انجام ارتقاء دوربین خود را به رایانه وصل کنید تا امکان دسترسی و استفاده سریع جدیدترین قابلیت ها را داشته باشید.

مشخصات فنی

EC-WB800FDPBIR ابعاد

حسگر تصویر

 • نوع حسگر

  BSI CMOS 1/2.3 اینچ (حدود 7.76 میلیمتر)

 • پیکسل موثر

  تقریباً 16.3 مگاپیکسل

 • مجموع پیکسل

  تقریباً 17.0 مگاپیکسل

لنز

 • طول کانونی

  لنز سامسونگ با قدرت زوم 21 برابر و فاصله کانونی 4.1 ~ و قطر 86.1 میلیمتر (فیلم 35 میلیمتری معادل: 23 ~ 483 میلیمتری)

 • F No.

  2.8 (W) ~ 5.9 (T)

 • زوم اپتیکال

  زوم اپتیکال 21 برابر

 • بزرگنمایی دیجیتال

  حالت تصویر ثابت: 1 برابر تا 5 برابر

نمایش مشخصات بیشترگسترش دادن

تثبیت تصویر

 • حالت

  لرزشگیر تصویر اپتیکال

نمایشگر

 • نوع

  ال سی دی TFT (لمسی نوع -C)

 • اندازه

  75 میلیمتری (3 اینچی)، 460 هزار نقطه

منظره‌یاب

 • نوع

  موجود نیست

فوکوس

 • نوع

  TTL فوکوس خودکار (فوکوس خودکار مرکزی، فوکوس خودکار چندگانه، فوکوس خودکار ردیابی، فوکوس خودکار تشخیص چهره، فوکوس خودکار لمسی)، فوکوس دستی

 • Range

  معمولی: 80 سانتیمتر تا بی نهایت (واید)، 350 سانتیمتر تا بی نهایت (تله) ماکرو: 5 سانتیمتر تا 80 سانتیمتر (واید)، 180 سانتیمتر تا 350 سانتیمتر (تله) ماکروی خودکار: 5 سانتیمتر تا بی نهایت (واید)، 180 سانتیمتر تا بی نهایت (تله) دستی: 5 سانتیمتر تا بی نهایت (واید)، 180 سانتیمتر تا بی نهایت (تله)

سرعت شاتر

 • سرعت شاتر

  تصویر برداری خودکار هوشمند: 1/8 تا 1/2000 ثانیه، برنامه: 1 تا 1/2000 ثانیه، دستی: 16 تا 1/2000 ثانیه.

نوردهی

 • کنترل

  نوردهی خودکار برنامه، نوردهی خودکار اولویت دریچه دیافراگم، نوردهی خودکار اولویت شاتر، نوردهی دستی

 • سیستم اندازه‌گیری

  چندگانه، وزن مرکزی، نقطه ای، نوردهی خودکار تشخیص چهره

 • جبران

  ±2 مقدار نوردهی (فواصل 1/3 مقدار نوردهی)

 • برابری ISO

  خودکار، 100، 200، 400، 800، 1600، 3200

فلاش

 • حالت

  خودکار، خودکار و کاهش قرمزی چشم، فلاش پرکننده، همگام سازی آهسته، فلاش خاموش، تصحیح قرمزی چشم

 • Range

  واید: 0.3 متر تا 3.38 متر (ISO خودکار)، تله: 0.5 متر تا 1.51 متر (ISO خودکار)

 • زمان شارژ

  تقریباً 4 ثانیه

توازن سفیدی

 • حالت

  توزان سفیدی خودکار، نور روز، ابری، فلورسنت H، فلورسنت L، تنگستن، سفارشی، K

تصویر ثابت

 • حالت

  * حالت (دکمه گردان): 1) تصویر برداری خودکار 2) برنامه 3) A/S/M 4) هوشمند 5) مجیک پلاس 6) بهترین چهره 7) تنظیمات 8) Wi-Fi
  * تصویربرداری خودکار: پرتره، پرتره شب، شب، پرتره نور پس زمینه، نور پس زمینه، منظره، سفید، ماکرو، متن ماکرو، سه پایه، اکشن، رنگ ماکرو، سبز طبیعی، آسمان آبی، غروب، آتش بازی، نور کم، نورافکن، نورافکن ماکرو، نورافکن پرتره،
  * هوشمند: ، چهره زیبا، منظره، ثبت حرکات اکشن، پانوراما، آبشار، سیلوئت، غروب، آتش بازی، ردگیری نور، تصویربرداری در شرایط نور کم، رنگ و نور واقعی، عکسبرداری پیوسته، ماکرو
  *مجیک پلاس: کادر جادویی من، ترکیب عکس های مجزا، عکس متحرک، فیلتر عکس، فیلتر فیلم، ویرایشگر عکسbr/>* Wi-Fi: موبایل لینک، نمایاب راه دور، SNS و فضای ابری، ایمیل، پشتیبان گیری خودکار، AllShare Play، اعلان کننده ارتقاء نرم افزار، به اشتراک گذاری خودکار
  * درایو: تکی، پیوسته (8 فریم در ثانیه، 3 فریم در ثانیه)، BKT (نوردهی خودکار)
  * تایمر خودکار: خاموش، 2 ثانیه، 10 ثانیه.

نمایش تصویر

 • نمایش تصویر

  تصویر تکی، نمایه تصاویر، نمایش اسلاید پیشرفته، کلیپ فیلم، آلبوم هوشمند

ضبط صدا

 • ضبط صدا

  موجود نیست

Date Imprinting

 • Date Imprinting

  تاریخ و زمان، تاریخ، خاموش (قابل انتخاب توسط کاربر)

کلیپ ویدئوی

 • ضبط

  * فیلم هوشمند: منظره، آسمان آبی، سبز طبیعی، غروب *حجم فیلم: 1920x1080 (30 فریم در ثانیه)، 1280×720 (30 فریم در ثانیه)، 640×480 (30 فریم در ثانیه)، ، 320×240 (30 فریم در ثانیه)، 240 وب * زوم اپتیکال 18 برابر (حداکثر زمان ضبط : 20 دقیقه) * تصویر برداری خودکار: قابلیت «صدای زنده» روشن/خاموش/بیصدا * تصویر برداری دوگانه (فیلم 1080p@30pfs و عکس 2 مگاپیکسل)

 • جلوه‌ها

  *فیلتر هوشمند: مینیاتور، سایه روشن، طراحی، چشم ماهی، کلاسیک، قدیمی، افکت جدول رنگ 1، افکت جدول رنگ 2، افکت جدول رنگ 3، افکت جدول رنگ 4

 • ویرایش

  مکث حین فیلمبرداری و پخش، ضبط عکس ثابت، تصحیح زمانی

ذخیره

 • رسانه

  حافظه داخلی: تقریباً 9.5 مگابایت حافظه خارجی: SDSC (تا حداکثر 2 گیگابایت ضمانت می شود)، SDHC (تا حداکثر 32 گیگابایت ضمانت می شود)، SDXC (تا حداکثر 64 گیگابایت ضمانت می شود)

 • فرمت فایل

  * تصویر ثابت: JPEG (DCF)، EXIF 2.21 *کلیپ فیلم: MP4 (ویدیو: MPEG4، AVC/H.264، صدا: AAC)

 • اندازه تصویر

  16 مگابایت: 4608x3456 14 مگابایت : 4608x3072
  10 مگابایت: 3648x2736، 12 مگابایت : 4608 × 2592
  5 مگابایت: 2592x1944، 3 مگابایت : 1984x1488،
  2 مگابایت W: 1920 ×1080، 1 مگابایت: 1024x768 8 مگابایت: 2832x2832

واسط

 • ارتباط خروجی دیجیتال

  USB 2.0

 • صدا

  میکروفون: مونو اسپیکر داخلی: مونو

 • خروجی ویدئو

  AV: NTSC، PAL (قابل انتخاب توسط کاربر)

 • ورودی جریان مستقیم

  5 ولت

 • Cradle

  موجود نیست

برق

 • منبع تغذیه
  نوع

  باتری قابل شارژ: SLB-10 آمپر با رابط از نوع: میکرو USB (5 پین)

مشخصات فيزيکی

 • ابعاد
  ابعاد (عرض×ارتفاع×طول)

  110.6×65×21.5 میلیمتر

 • وزن

  218 گرم (بدون باتری و کارت حافظه)

 • دمای کاری

  40~0 درجه سانتیگراد

 • رطوبت کاری

  85 - 5 درصد

نرم‌افزار و سیستم‌عامل رایانه

 • نرم‌افزار رایانه‌ای همراه دستگاه

  i-Launcher

 • سیستم‌عامل سازگار

  Windows XP SP2 / Vista / 7 / 8

الزامات کلی سیستم

 • برای مک‌اینتاش

  Power Mac G3 یا جدیدتر Mac OS 10.5 یا بالاتر حداقل 256 مگابایت RAM حداقل 110 مگابایت حافظه خالی در دیسک سخت پورت USB درایو CD-ROM

 • برای ویندوز

  رایانه با پردازنده بالاتر ازIntel Core 2 Duo 1.66 گیگاهرتز، AMD Athlon X2 Dual-Core 2.2 گیگاهرتز یا بالاتر، حداقل 512 مگابایتRAM (بیش از 1 گیگابایت توصیه می شود)، Windows XP SP2 / Vista / 7 / 8 250 مگابایت حافظه خالی در دیسک سخت (بیش از 1 گیگابایت توصیه می شود))، پورت USB 2.0، درایو CD-ROM، nVIDIA Geforce 7600GT یا جدیدتر / ATI سری X1600 یا جدیدتر، صفحه نمایش سازگار رنگی 16 بیت (1024×768 پیکسل، صفحه نمایش سازگار 32-بیت (1280x1024 پیکسل، صفحه نمایش رنگی 32-بیت توصیه می شود)Microsoft DirectX 9.0c یا بالاتر

Wireless

 • Wireless

  موبایل لینک، نمایاب راه دور، پشتیبان گیری خودکار، ایمیل، SNS و فضای ابری، AllShare Play، به اشتراک گذاری خودکار، Wi-Fi مستقیم، اعلان کننده ارتقاء نرم افزار

 • NEWEST
 • MOST HELPFUL
 • HIGHEST RATING
 • LOWEST RATING