اتاق شما محل زندگی، تفکر و استراحت شماست. در نتیجه باید کولری برای آن انتخاب کنید که به بهترین وجه تمام نیازهای شما را برآورده سازد. با وجود کنترل آسان و قابلیت های متنوع، دیگر نمی خواهید از اتاق بیرون بروید. خود را در محیط اتاقی غرق کنید که درست همانطور که می خواهید خنک شده است. با کولر گازی پنجره ای جدید سامسونگ هیچ چیز دور از دسترس نیست.

نصب و نگهداری آسان


ابعاد کوچک و وزن کم این کولر، نصب و نگهداری آنرا در مقایسه با دیگر محصولات آسان تر ساخته است؛ 4 سانتی متر عرض کمتر، 4.5 سانتی متر طول کمترو 12 کیلوگرم سبک تر.

کمپرسور قوی "UTR"


سرمایش قوی و سریع با UTR.

بازدهی بالا


انتخابی عالی برای بالاترین عملکرد کیفیت.خنک کنندگی قوی


مصرف کنندگان حتی در دماهای خیلی بالا می توانند روی عملکرد کولر گازی خود حساب کنند تا هوای خنک را خیلی سریع به آنها برساند و بتوانند در منزل و دفتر کار خود از هوای خنک لذت ببرند.

گواهی عملکرد و اطمینان پذیری


گواهی مذکور از سوی مرکز مهندسی انرژی محیط زیست (CEEE)، دانشگاه مریلند، آمریکا اعطا شده است. نتایج آزمایشات عملکرد و اطمینان پذیری نشان داده است که عملکرد یاتاقان های کمپرسور ™UTR Plus شرکت سامسونگ و عمر مفید کاری آنها %80 الی %100 بهتر از کمپرسورهای رفت و برگشتی موجود در بازار است.نمایشگر لوکس


طراحی جدید نمایشگر این دستگاه دمای اتاق و سرعت فن را نشان می دهد و دکمه های لمسی نرم آن برای کار بسیار مناسب هستند.

روزی لذت بخش با حالت Good’sleep


لذت بخش نبود اگرساعت خواب های عمیق تان
82% بیشتر باشد؟ لذت بخش نبود اگر ضمن خواب دمای بهینه پوست بدن تان حفظ شود؟ و لذت بخش نبود اگر می توانستید %30 در مصرف انرژی روزانه خود صرفه جوئی کنید ؟ بر پایه مطالعات و تحقیقات موشکافانه ای که در طی چندین سال انجام شده است، حالت Good’sleep شرکت سامسونگ می تواند زندگی شما را به نحو معجزه آمیزی تغییر دهد، و هر سه ایده آل بالا را عملی سازد.

کیفیت بهتر هوا با "3M Filtrete"


فیلتر بدون قاب و بدون نیاز به نگهدارنده جدید شامل کانالهای جریان کوچک که با فن آوری سازه های میکرو ساخته شده اند از نوآوری های 3M است. بازدهی 3M Filtrete در جذب گرد و غبار در مقایسه با فیلترهای عادی %16 بالاتر است و افت فشار ایجاد شده نیز بهبود یافته است.

سری UTR


خنک گنندگی عالی و کمترین مصرف انرژی با سری UTR شرکت SAMSUNG.

کمپرسور با بازدهی بالا


EER:
5 الی 10 درصد بیشتر از کمپرسورهای رفت و برگشتی

سامسونگ اینک با کمپرسور ™UTR Plus خود ، بازدهی بالا، قدرت بیشتر و مصرف کمتر را به شما عرضه می کند.

صفحه مشبک با طراحی جدید


سامسونگ از طراحی جدید صفحه مشبک و دریچه خروجی هوا در سری UTR خود استفاده کرده است. دریچه های مشبک طلایی برای سری UTR Diamond و نقره ای برای سری Platinum، این محصولات را بسیار زیباتر ساخته است.

انتشار هوا در 4 جهت


این کولر گازی پنجره ای هوای تازه را در 4 جهت می دمد. ابعاد این کولر کوچک است ولی می تواند هوا را به تمام گوشه های اتاق برساند.

رطوبت زدائی

این کولر گازی پنجره ای رطوبت و نم را که دو عامل بر هم زننده آسایش افراد در تابستان هستند از میان بر میدارد و هوای اتاق شما را مطبوع و تازه می سازد.