/

کولر گازی مرکزی CACTROPICAL-HP با نگهداری آسان، 7/1 کیلووات

NS0244CREA

کولر گازی مرکزی CACTROPICAL-HP با نگهداری آسان، 7/1 کیلووات کولر گازی کاستی 4 طرفه جدید S را به شما معرفی می کنیم: مفهوم واقعی خنک کنندگی و آسایش را تجربه کنید. کولر گازی های کاستی 4 طرفه جدید S سامسونگ برای هماهنگی بهتر با فضای داخلی شما در طرح های مختلف ارائه می شوند. این دستگاه ها با ادغام پیشرفته ترین فن آوری ها، آسایش بهینه و نمای ظاهری زیبا را برای شما به ارمغان می آورند.

بازیافت باتری ها به نحوی مسئولانه

 • «دستور اروپا در مورد باتری ها و اکومولاتورها» به این هدف تصویب شده است که تأثیر باتری ها روی محیط زیست به حداقل برسد و عمل بازیابی مواد داخل آنها توسعه یابد. در انگلستان، مقررات مربوط به بازیافت باتری ها و اکومولاتورها (باتری های قابل شارژ) در سال 2009 ارائه شد. هدف از «مقررات باتری های فرسوده» این است که جمع آوری و بازیافت باتری های قابل حمل مصرفی را در انگلستان به طور قابل توجهی افزایش دهد، و همانطور که از 3% در سال 2007 به 25% در سال 2012 افزایش یافته، این میزان به 45% در سال 2016 برسد.

 • علامت باتری روی محصول یا بسته آن نشان دهنده آن است که محصول را نباید با پسماند خانگی عمومی دور بریزید. بلکه مصرف کننده مسئول است باتری های فرسوده خود را به یکی از محل های جمع آوری مربوطه تحویل دهد تا بتوان آنها را بازیافت کرد. جمع آوری جداگانه و بازیافت باتری ها به هنگام دفع به حفظ منابع طبیعی کمک می کند، و همچنین اطمینان حاصل می شود که به نحوی سازگار با سلامت انسان و محیط زیست بازیافت می شوند. فهرست جامعی از مراکز بازیافت باتری را می توانید از آدرس www.recycle-more.co.uk دریافت نمایید

 • کلیه محصولات سامسونگ که تابع «قانون باتری ها» باشند با الزامات حاکم بر باتری ها و اکومولاتورهای انگلستان مطابقت دارد. بنا به قانون ملی، شرکت سامسونگ الکترونیکس ال تی دی (انگلستان) عضوی از یک «طرح نظارت بر قانونمندی تولیدکنندگان باتری های مورد تأیید است. در این برنامه، باتری ها از طرف سامسونگ جمع آوری، بازیافت و دفع می شوند.

بستن لایه پاپ آپ

کولر گازی مرکزی CACTROPICAL-HP با نگهداری آسان، 7/1 کیلووات

ویژگی ها

 • هوشمند و زیبا

کلاس جهانی راندمان عالی مصرف انرژی

کلاس جهانی راندمان عالی مصرف انرژی
آسایش کامل را با کولر گازی های کاستی 4 طرفه جدید S تجربه کنید! ضریب عملکرد (COP) متوسط خنک کنندگی و گرم کنندگی کولر گازی کاستی 4 طرفه جدید S سامسونگ در مقایسه با محصولات مشابه به میزان قابل توجه 4.8 برابر بهبود یافته و در برترین رده بندی جهانی راندمان مصرف انرژی قرار می گیرند. کمپرسورهای بسیار پربازده ما دست یافتن به کیفیت عملکرد عالی در خنک کنندگی و گرم کنندگی را ممکن ساخته اند. بدون نگرانی از بابت هزینه های مالی از هوای تازه و پاکیزه لذت ببرید!

سبک وزن ترین در جهان

سبک وزن ترین در جهان
کولر گازی کاستی 4 طرفه جدید S سامسونگ اینک سبک تر شده است و تنها 17 کیلوگرم وزن دارد. این سبک ترین واحد داخلی موجود در این صنعت است که حدود 35 درصد از محصولات رایج سبک تر می باشد. سامسونگ اولین شرکتی بود که برای ارائه واحدهای داخلی سبک از ABS در بدنه دستگاه ها استفاده نمود. طراحی باریک بدنه این دستگاه ها کارهای نگهداری را تسریع بخشیده است و به دلیل سبک وزن ترین بودن در جهان، نصب آنها نیز بسیار آسان تر می باشد.

طراحی داخلی

طراحی داخلی
کولر گازی کاستی 4 طرفه جدید S از دو پانل با طرح های مختلف پشتیبانی می کند. شما می توانید بسته به نمای داخلی ساختمان و یا سلیقه شخصی خود یکی از طرح های مشبک و کلاسیک را انتخاب کنید. علاوه بر این، طراحی ساده نمای این دستگاه با گوشه های گرد آن ظاهری مرتب به فضای داخلی زیبای شما می بخشد. کولر گازی های کاستی 4 طرفه جدید S با نمای ظاهری فضای داخلی شما هماهنگ می شوند!

جریان هوای پیرامونی

جریان هوای پیرامونی
کولر گازی کاستی 4 طرفه جدید S می تواند تمام قسمت های اتاق شما را خنک کند. طراحی جدید و عملی پره ها باعث به حداقل رسیدن نقاط کور در گوشه های پانل شده و تقریباً تمام 360 درجه اطراف واحد داخلی را پوشش می دهد.

MDS (سنسور تشخیص حرکت)

MDS (سنسور تشخیص حرکت)
MDS می تواند حرکت افراد در محیط را تشخیص دهد تا دستگاه فقط زمانی کار کند که افراد در آنجا حضور دارند. این قابلیت در انرژی صرفه جویی خواهد کرد چون عملکرد دستگاه را در زمانی که کسی در محیط نیست متوقف ساخته و مصرف بیهوده انرژی را به حداقل می رساند.

روبات تمیزکننده فیلتر

روبات تمیزکننده فیلتر
روبات تمیزکننده فیلتر بطور خودکار فیلتر را در دوره های منظم تمیز می کند. فیلتر دستگاه شما با این قابلیت همیشه تمیز خواهد بود، اتلاف بی دلیل انرژی به حداقل کاهش یافته و هوای شما تا سرحد امکان تازه و پرطراوت خواهد بود.

S-Plasma ion

هوای داخل ساختمان را با S-Plasma ion سامسونگ ضدعفونی کنید! هوای پیش فیلتر شده اینک با سیستم S-Plasma ion که آلاینده های موجود در هوا را حذف می کند، باکتری ها را بطور کامل از بین برده، با حذف عوامل حساسیت زای موجود در هوا زمینه بروز حساسیت را از بین می برد و حتی رادیکال های OH را خنثی می کند، از همیشه سالم تر خواهد شد. این سیستم اختیاری را می توان براحتی با قرار دادن کیت S-Plasma ion در واحد داخلی نصب کرد.

کنترل تکی پره ها

کنترل تکی پره ها
با استفاده از کنترل از راه دور جدید می توانید زوایای بازشدگی 4 پره را تک تک روی زاویه ای یکسان یا متفاوت در محدوده 32 تا 65 درجه تنظیم نمایید تا بازده خنک کنندگی افزایش یابد.
جریان قوی هوا

جریان قوی هوا

پره های عریض واحد داخلی می توانند هوای خنک یا گرم را در مسافت بیشتری تا 5.2 متر به جریان درآورند تا خنک کنندگی و گرم کنندگی با بازدهی بیشتری در کل اتاق برقرار گردد.
نصب آسان

نصب آسان

کلیه قسمت های گوشه پانل قابل جدا شدن است: این امر تنظیم ارتفاع را ساده تر ساخته و نصب و تراز کردن را بسیار آسان تر و سریع تر می سازد.
ورود هوای تازه

ورود هوای تازه

با نصب کولر گازی کاستی 4 طرفه جدید S سامسونگ، هوای تازه می تواند وارد دستگاه شود تا بتوانید از هوایی تازه تر و بهتر در اتاق خود لذت ببرید.

مشخصات فنی

NS0244CREA ابعاد

عملکرد

 • Capacity (Cooling)

  - ظرفیت > سرمایش : [7.03] - ظرفیت > سرمایش : [24000]

 • Capacity (Heating)

  - ظرفیت > گرمایش: [-]
  - ظرفیت > گرمایش: [-]

 • فن
  میزان هوادهی

  20.51 مترمکعب در دقیقه

 • سطح صدا
  High (H)

  46

مشخصات الکتریکی

 • Power Input

  2600

 • منبع تغذیه
  Φ/V/Hz

  1¢ / 220 ~ 240 ولت / 50 هرتز

 • Running Current

  12

نمایش مشخصات بیشترگسترش دادن

مشخصات فيزيکی

 • ابعاد
  ابعاد خالص (عرض×ارتفاع×طول)

  840x840x218

  Gross Dimension (WxHxD)

  925x925x280

 • پانل
  نام مدل

  P4SMA

  وزن خالص

  7

  Gross Weight

  10

  ابعاد خالص (عرض×ارتفاع×طول)

  950 x 35 x 950

  Gross Dimension (WxHxD)

  1042 x 103 x 1042

 • وزن
  Gross Weight

  30

  وزن خالص

  24

اطلاعات فنی

 • نوع ماده مبرد

  R22

فشار استاتیک خارجی

 • فشار استاتیک خارجی

  موجود نیست

 • NEWEST
 • MOST HELPFUL
 • HIGHEST RATING
 • LOWEST RATING