/

RR6000H 1 Door with Digital Inverter Technology, 350 L

RR19WEBB

RR6000H 1 Door with Digital Inverter Technology, 350 L یخچال فریزر دوقلوی مدل 12 سامسونگ طراحی مدرن را با راندمان بالای انرژی ادغام کرده است تا آشپزخانه و قبض برق شما را بهتر سازد.

بازیافت باتری ها به نحوی مسئولانه

 • «دستور اروپا در مورد باتری ها و اکومولاتورها» به این هدف تصویب شده است که تأثیر باتری ها روی محیط زیست به حداقل برسد و عمل بازیابی مواد داخل آنها توسعه یابد. در انگلستان، مقررات مربوط به بازیافت باتری ها و اکومولاتورها (باتری های قابل شارژ) در سال 2009 ارائه شد. هدف از «مقررات باتری های فرسوده» این است که جمع آوری و بازیافت باتری های قابل حمل مصرفی را در انگلستان به طور قابل توجهی افزایش دهد، و همانطور که از 3% در سال 2007 به 25% در سال 2012 افزایش یافته، این میزان به 45% در سال 2016 برسد.

 • علامت باتری روی محصول یا بسته آن نشان دهنده آن است که محصول را نباید با پسماند خانگی عمومی دور بریزید. بلکه مصرف کننده مسئول است باتری های فرسوده خود را به یکی از محل های جمع آوری مربوطه تحویل دهد تا بتوان آنها را بازیافت کرد. جمع آوری جداگانه و بازیافت باتری ها به هنگام دفع به حفظ منابع طبیعی کمک می کند، و همچنین اطمینان حاصل می شود که به نحوی سازگار با سلامت انسان و محیط زیست بازیافت می شوند. فهرست جامعی از مراکز بازیافت باتری را می توانید از آدرس www.recycle-more.co.uk دریافت نمایید

 • کلیه محصولات سامسونگ که تابع «قانون باتری ها» باشند با الزامات حاکم بر باتری ها و اکومولاتورهای انگلستان مطابقت دارد. بنا به قانون ملی، شرکت سامسونگ الکترونیکس ال تی دی (انگلستان) عضوی از یک «طرح نظارت بر قانونمندی تولیدکنندگان باتری های مورد تأیید است. در این برنامه، باتری ها از طرف سامسونگ جمع آوری، بازیافت و دفع می شوند.

بستن لایه پاپ آپ

RR6000H 1 Door with Digital Inverter Technology, 350 L

ویژگی ها

 • نمای زیبا، درون سبز

یخچالی با راندمان بالای مصرف انرژی، پیشگام گروه خود

 
دستگاه جدید 1 درب یخچال 1 درب فریزر بلند سامسونگ با در نظر گرفتن رده بندی A++ مصرف انرژی EU هم در حفاظت از محیط و هم در نگهداری از مواد غذایی و نوشیدنی های شما کوشاست. سیستم سنسورهای هوشمند آن از مجموعه ای از سنسورهای بیرونی و داخلی بهره می گیرد تا میزان رطوبت و دما را بهینه ساخته و از مصرف انرژی بکاهد. کمپرسور مجهز به اینورتور دیجیتالی آن نیز در مقایسه با کمپرسورهای رایج انرژی کمتری مصرف می کند چون که بر اساس الگوی مصرف شما تنظیماتی را انجام می دهد. صرفه جویی در مصرف انرژی به معنی صرفه جویی در هزینه قبض های برق نیز هست.

کنترل تنظیمات با ظرافت و سلیقه

 
دو نمایشگر ال ای دی آبی که بر ظرافت و زیبایی درب ها و جذابیت دستگاه می افزایند، مجموعه متنوعی از کنترل ها را نیز در اختیار شما می گذارند. تنظیمات دما را تغییر داده یا حالت خنک کردن سریع را فعال کنید تا مواد غذایی تازه خریداری شده را با سرعت خنک سازید. شما همچنین می توانید با قابلیت های تعطیلات و اقتصادی نیز در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. حتی یک قابلیت قفل کودک نیز وجود دارد که کودکان کنجکاو را از تغییر دادن تنظیمات شما باز می دارد.

به گردش درآوردن هوا در همه جا

 
با قابلیت جریان هوای چندگانه می توانید مطمئن باشید که تمام خوراکی ها و مواد غذایی قرار داده شده در هر قفسه و در هر محفظه به یکسان خنک خواهند شد. منافذ تهویه ای که در نقاط صحیح قرار داده شده اند هوای خنک را در کلیه قسمت های داخلی یخچال و فریزر به گردش در می آورند تا دمایی ثابت و یکنواخت در آنها برقرار شده و تازگی مواد غذایی برای مدت طولانی تری حفظ گردد. همچنین بوزدای تعبیه شده داخلی بوهای قوی مانند چیلی تند دیشب را از بین می برد.

منعطف و زیبا

 
یک ویژگی مبدعانه که دستگاه های جدید 1 درب یخچال 1 درب فریزر بلند را از مدل های ساید بای ساید عادی متمایز می سازد، آزادی عمل شما در قرار دادن یخچال در هر طرف فریزر مستقل می باشد. درب های هر دو قابل معکوس شدن هستند بنابراین می توانید آنها را به دلخواه طوری تنظیم کنید که به چپ یا راست باز شوند. با این قابلیت ویژه سازی می توانید مطمئن باشید که درب های یخچال و فریزر به یک ورودی باز نمی شوند و یا به کابینت ها برخورد نمی کنند.
 

تازگی بدون برفک را به آشپزخانه خود هدیه دهید

دیگر لازم نیست در طول مراحل یخ زدایی (دیفراست) عادی تمام محتویات یخچال یا فریزر را خالی کنید، چون اصلاً دیگر نیازی به یخ زدایی عادی وجود ندارد. ویژگی بدون برفک True No Frost سامسونگ یکنواختی سرمایش و خنکی را تضمین می کند تا از برفک زدن و انباشته شدن یخ جلوگیری گردد. حال می توانید تازگی و ارزش تغذیه ای تمام مواد غذایی خود را حفظ کرده و وقت بیشتری برای انجام کارهای مختلف و تفریحات و سرگرمی داشته باشید. علاوه بر این، قابلیت بدون برفک True No Frost دمایی یکنواخت ایجاد می کند لذا نیاز به انرژی را کاهش داده و باعث افزایش طول عمر سیستم خنک کننده می شود.

راهی تازه تر برای نگهداری میوه و سبزیجات

 
بسیار پیش می آید که برخی میوه ها را به اشتباه جزو سبزیجات به حساب می آوریم و بالعکس، اما جعبه بزرگ کنترل رطوبت می داند که این دو گروه غذایی نیازهای رطوبتی متفاوتی دارند. فقط با باز کردن یا بستن میله کنترل می توانید میزان رطوبت بهینه را برای نخودفرنگی یا گلابی های خود تنظیم کرده و تازگی و طراوت آنها را برای مدت طولانی تری حفظ نمایید. این جعبه آنقدر بزرگ هست که بتوانید طالبی و یا کدوهای بزرگ را نیز در آن قرار دهید.
 

شیوه ای ممتاز برای صرفه جویی در مصرف انرژی

چراغ های ال ای دی برج روشنایی زیبا قسمت های داخلی دستگاه را غرق در نور خواهند ساخت تا بتوانید تمام مواد غذایی را به راحتی ببینید. بدین ترتیب می توانید چیزهای مختلف را آسان تر پیدا کنید، در نتیجه مدت زمانی که درب یخچال را برای جستجوی یک خوراکی دلخواه در گوشه ها و زوایای دور باز می گذارید کاهش خواهد یافت. طراحی چراغ ها بگونه ایست که در فضا صرفه جویی می کنند لذا جای بیشتری برای نگهداری مواد غذایی خواهید داشت. علاوه بر این، چراغ های مذکور گرمایی منتشر نمی کنند و مصرف انرژی آنها از چراغ های عادی کمتر است. هر دوی این عوامل باعث کاهش رقم قبض برق شما می شوند.
 

منجمد تازه

تردی و نرمی استیک ها و گوشت مرغ را درست مانند روزی که آنها را خریده بودید حفظ می کند. جعبه منجمد تازه به شما اجازه می دهد تا گوشت ها را با سرعت زیاد منجمد کنید تا تازگی، طعم و مواد مغذی آنها حفظ شود. شما همچنین می توانید از محفظه برای خنک کردن نوشیدنی ها تنها در 30 دقیقه استفاده کنید – درست به موقع برای یک مهمانی بدون مقدمه.
 

2 جعبه بزرگ

با دو جعبه بزرگ می توانید براحتی مواد غذایی خود را سامان دهی کرده و از گنجایش بیشتری در مقایسه با یخچال های عادی بهره مند شوید. اقلام درشت مانند بوقلمون را در یکی از آنها گذاشته و دیگری را با اقلام کوچکتر مانند سیب، گلابی و طالبی پر کنید. برای پر کردن و دسترسی یافتن به مواد غذایی خود کافی است جعبه های بزرگ را بیرون بکشید.
 

محافظ (محافظ قفسه های بزرگ داخل درب و محافظ انجماد خفیف درب)

کار محافظ قفسه های بزرگ داخل درب فقط نگهداری مواد غذایی نیست. اینجا سردترین نقطه یخچال برای خنک کردن سریع نوشیدنی هاست. دمای محافظ انجماد خفیف درب فریزر نیز در حد بهینه حفظ می شود تا از سفت شدن بستنی و یا تشکیل کریستال های یخ جلوگیری گردد.
 

یخساز دوگانه

شما چه بخواهید یک مهمانی بزرگ بگیرید و یا در یک روز گرم از نوشیدن یک لیوان لیموناد خنک لذت ببرید به یخ نیاز خواهید داشت، کافی است از امکانات یخساز Twist بهره بگیرید. یکی از دو کلید گردان را در جهت حرکت عقربه های ساعت بچرخانید تا قطعات یخ در ظرف مخصوص که بطور ویژه روشن و نورانی شده است بریزند، این ظرف را می توانید برای دسترسی آسان بیرون بکشید.
 

قفسه بازشونده آسان

از دسترسی سریع و آسان به خوراکی های دلخواه تان لذت ببرید. هویج خرد شده، ماست و سایر مواد غذایی کوچک را در قفسه بازشونده آسان قرار دهید. این قسمت یک درب بازشونده آسان دارد که باعث می شود مواد غذایی گرد شکل مانند پرتقال ها در هنگام باز کردن درب از قفسه بیرون نغلتند.

مشخصات فنی

RR3582ATCBC/HC ابعاد

ظرفیت

 • خالص
  مجموع

  350

مشخصات فيزيکی

 • ابعاد
  خالص (عرض×ارتفاع×طول)

  595x1800x689میلیمتر

  ارتفاع محفظه با لولا

  1800میلیمتر

  ارتفاع محفظه بدون لولا

  1800میلیمتر

  طول خالص با دسته درب

  689میلیمتر

 • ظرفیت بارگذاری
  20/40/40Hفوت

  27/54/72

 • وزن
  خالص

  72کیلوگرم

  ناخالص

  81کیلوگرم

نمایش مشخصات بیشترگسترش دادن

ویژگی‌های خنک‌کنندگی

 • ضدبرفک

  بله

ویژگی‌های یخچال

 • قفسه‌ها
  تعداد قفسه‌ها

  6عدد

  مواد قفسه‌ها

  شیشه

  تعداد کشوی سبزی و میوه

  2عدد

 • پاکت درب
  تعداد پاکت درب

  5عدد

ویژگی‌های بیرونی

 • نمایشگر و کنترل

  ال ای دی دیجیتال آبی

 • دسته

  دستگیره آسان

 • NEWEST
 • MOST HELPFUL
 • HIGHEST RATING
 • LOWEST RATING