/

MT12 TMF with Water Dispenser, 552 L

RT77BAEW

MT12 TMF with Water Dispenser, 552 L Now available for your own kitchen, the top freezer refrigerator is unsurpassed in food freshness with the cutting edge technology and state of the art design you've come to expect from Samsung. The Samsung Cool Select Turbo is specifically designed to meet your needs, so keep your food fresh longer and enjoy well organized living.

بازیافت باتری ها به نحوی مسئولانه

 • «دستور اروپا در مورد باتری ها و اکومولاتورها» به این هدف تصویب شده است که تأثیر باتری ها روی محیط زیست به حداقل برسد و عمل بازیابی مواد داخل آنها توسعه یابد. در انگلستان، مقررات مربوط به بازیافت باتری ها و اکومولاتورها (باتری های قابل شارژ) در سال 2009 ارائه شد. هدف از «مقررات باتری های فرسوده» این است که جمع آوری و بازیافت باتری های قابل حمل مصرفی را در انگلستان به طور قابل توجهی افزایش دهد، و همانطور که از 3% در سال 2007 به 25% در سال 2012 افزایش یافته، این میزان به 45% در سال 2016 برسد.

 • علامت باتری روی محصول یا بسته آن نشان دهنده آن است که محصول را نباید با پسماند خانگی عمومی دور بریزید. بلکه مصرف کننده مسئول است باتری های فرسوده خود را به یکی از محل های جمع آوری مربوطه تحویل دهد تا بتوان آنها را بازیافت کرد. جمع آوری جداگانه و بازیافت باتری ها به هنگام دفع به حفظ منابع طبیعی کمک می کند، و همچنین اطمینان حاصل می شود که به نحوی سازگار با سلامت انسان و محیط زیست بازیافت می شوند. فهرست جامعی از مراکز بازیافت باتری را می توانید از آدرس www.recycle-more.co.uk دریافت نمایید

 • کلیه محصولات سامسونگ که تابع «قانون باتری ها» باشند با الزامات حاکم بر باتری ها و اکومولاتورهای انگلستان مطابقت دارد. بنا به قانون ملی، شرکت سامسونگ الکترونیکس ال تی دی (انگلستان) عضوی از یک «طرح نظارت بر قانونمندی تولیدکنندگان باتری های مورد تأیید است. در این برنامه، باتری ها از طرف سامسونگ جمع آوری، بازیافت و دفع می شوند.

بستن لایه پاپ آپ

MT12 TMF with Water Dispenser, 552 L

ویژگی ها

 • فضایی که خود ایجاد می کنید را تصویر نمایید

انتقال طراوت با لمس یک دکمه.

انتقال طراوت با لمس یک دکمه.
محفظه جدید و ابتکاری «انتخاب درجه سرمای توربو» (Coolselect Turbo) سامسونگ فریزری را در داخل یخچال جا داده است که فضای ذخیره سازی آن قابل تنظیم بوده و تمام نیازهای شما در امر نگهداری مواد غذایی و حفظ طراوت و تازگی آنها را تنها با یک دکمه برآورده می سازد. این دستگاه با سه تنظیم پویا – حالت فریز (12- درجه سانتیگراد)، حالت فریز ملایم (5- درجه سانتیگراد) و حالت تازه (3 درجه سانتیگراد) مواد غذایی شما را برای مدت طولانی تر تازه نگه می دارد.

تضمین ترد ماندن مواد غذایی.

تضمین ترد ماندن مواد غذایی.
سیستم انحصاری موسوم به «محفظه همیشه سرد» (Coolever Zone) سامسونگ محیطی عالی و ترد-نگهدارنده از لحاظ شرایط دما و رطوبت فراهم می سازد و برای این کار از درزگیرهای کاملاً محکم و بدون فاصله استفاده می کند تا هیچ فاصله و شکافی وجود نداشته باشد، این تکنولوژی خنک کننده بجای اینکه هوای سرد را مستقیماً در دستگاه بدمد، آن را در شرایط سرد نگه می دارد، زیرا ممکن است سبزیجات در صورت قرارگیری در معرض درجه وزش باد سرد خراب شوند. دمای «محفظه همیشه سرد» نه تنها همیشه در شرایط بهینه نگه داشته می شود، بلکه میزان رطوبت نیز با باز کردن خودکار درزگیرها در مواردی که رطوبت افزایش می یابد، کنترل می گردد.

یخ فوری تنها با چرخش یک دکمه.

یخ فوری تنها با چرخش یک دکمه.
دوران بیرون آوردن یخ از سینی های یخساز به پایان رسیده است. تهیه مکعب های یخ با یخساز چرخشی سامسونگ آسان تر از همیشه شده است. فقط کافی است یک دکمه را بچرخانید و هر قدر یخ می خواهید دریافت کنید. همینطور است، تکنولوژی های تامین آسایش بیشتر با کمک رویکردهای جدید و ابتکاری سامسونگ.

بوگیر کارآمد.

بوگیر کارآمد.
یخچال های سامسونگ مجهز به یک بوگیر هستند که ذرات تولید کننده بو را با یک فیلتر قوی از بین می برد. بوهای ناخوشایند به نحو کارآمدی تجزیه و از بین برده می شوند تا باز کردن در یخچال آزار دهنده و یا خجالت آور نباشد. طراحی و مهندسی کلیه یخچال های سامسونگ به گونه ایست که اجازه می دهد بوی تازه و رایحه دلنشین مواد غذایی دلخواه تان همیشه باقی بماند.
قابلیت جریان چندگانه

قابلیت جریان چندگانه

هوای خنک کننده از طریق چندین دریچه در هر قفسه جریان می یابد و دما را ثابت و یکنواخت نگه می دارد.
قفسه های ساخته شده از شیشه آبدیده

قفسه های ساخته شده از شیشه آبدیده

با این قفسه های شفاف می توانید بخوبی مواد غذایی موجود در یخچال را مشاهده کنید، این قفسه ها با استفاده از مواد مخصوص مستحکم جدید قادرند تا 150 کیلوگرم بار را تحمل کنند.

مشخصات فنی

ظرفیت

 • خالص
  مجموع

  552 لیتر

  فریزر

  153 لیتر

  دمای یخچال

  399 لیتر

 • ناخالص
  مجموع

  570 لیتر

  فریزر

  168 لیتر

  دمای یخچال

  402

مشخصات فيزيکی

 • ابعاد
  خالص (عرض×ارتفاع×طول)

  836 میلیمتر

  ارتفاع محفظه با لولا

  1,788 میلیمتر

  ارتفاع محفظه بدون لولا

  1,762 میلیمتر

  طول خالص با دسته درب

  777 میلیمتر

  طول خالص بدون دسته درب

  741 میلیمتر

  طول خالص بدون درب

  627 میلیمتر

  ناخالص (عرض×ارتفاع×طول)

  896 × 1,916 × 776 میلیمتر

 • ظرفیت بارگذاری
  20/40/40Hفوت

  18 / 39 / 39

 • وزن
  خالص

  95 کیلوگرم

  ناخالص

  105 کیلوگرم

پشتیبانیآخرین به روز رسانی ها

 • NEWEST
 • MOST HELPFUL
 • HIGHEST RATING
 • LOWEST RATING