/

MT12 TMF with Water Dispenser, 582 L

RT81BAEW

MT12 TMF with Water Dispenser, 582 L The MT12 brings inventive and convenient features to your kitchen with new energy-efficient cooling technology. The Digital Inverter Compressor adjusts the temperature of the fridge based on how you use it to keep the fridge at a consistent cool temperature, lowering energy consumption. Place meat, fruits and veggies in the convenient CoolSelect Turbo compartment to keep them at their optimal temperature for the freshest taste. The MT12 makes saving energy and keeping food fresh easier than ever.

بازیافت باتری ها به نحوی مسئولانه

 • «دستور اروپا در مورد باتری ها و اکومولاتورها» به این هدف تصویب شده است که تأثیر باتری ها روی محیط زیست به حداقل برسد و عمل بازیابی مواد داخل آنها توسعه یابد. در انگلستان، مقررات مربوط به بازیافت باتری ها و اکومولاتورها (باتری های قابل شارژ) در سال 2009 ارائه شد. هدف از «مقررات باتری های فرسوده» این است که جمع آوری و بازیافت باتری های قابل حمل مصرفی را در انگلستان به طور قابل توجهی افزایش دهد، و همانطور که از 3% در سال 2007 به 25% در سال 2012 افزایش یافته، این میزان به 45% در سال 2016 برسد.

 • علامت باتری روی محصول یا بسته آن نشان دهنده آن است که محصول را نباید با پسماند خانگی عمومی دور بریزید. بلکه مصرف کننده مسئول است باتری های فرسوده خود را به یکی از محل های جمع آوری مربوطه تحویل دهد تا بتوان آنها را بازیافت کرد. جمع آوری جداگانه و بازیافت باتری ها به هنگام دفع به حفظ منابع طبیعی کمک می کند، و همچنین اطمینان حاصل می شود که به نحوی سازگار با سلامت انسان و محیط زیست بازیافت می شوند. فهرست جامعی از مراکز بازیافت باتری را می توانید از آدرس www.recycle-more.co.uk دریافت نمایید

 • کلیه محصولات سامسونگ که تابع «قانون باتری ها» باشند با الزامات حاکم بر باتری ها و اکومولاتورهای انگلستان مطابقت دارد. بنا به قانون ملی، شرکت سامسونگ الکترونیکس ال تی دی (انگلستان) عضوی از یک «طرح نظارت بر قانونمندی تولیدکنندگان باتری های مورد تأیید است. در این برنامه، باتری ها از طرف سامسونگ جمع آوری، بازیافت و دفع می شوند.

بستن لایه پاپ آپ

MT12 TMF with Water Dispenser, 582 L

ویژگی ها

 • زیبا، باریک و کم مصرف
یخچالی با بازده انرژی بالاتر از مدل های مشابه

یخچالی با بازده انرژی بالاتر از مدل های مشابه

کمپرسور اینورتر دیجیتالی سامسونگ کمک می کند ضمن نگهداری مواد غذایی - از محیط زیست نیز محافظت کنید. کمپرسور اینورتر دیجیتالی با تنظیم گزینه‌ها براساس درجات رطوبت و الگوی مصرف شما شرایط خنک سازی و سرمایش یکنواخت در یخچال برقرار می‌کند و بدین ترتیب در مقایسه با کمپرسور‌های معمولی تا 20% در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کند. کمپرسور اینورتر دیجیتالی نه ‌تنها کمک کرده است که یخچال MT12 از رتبه انرژی A برخوردار باشد، بلکه فرسایش کمتر و در نهایت طول عمر و قابلیت اطمینان بالاتر یخچال را نیز به همراه خواهد داشت.
یک محفظه، سه تنظیم بهینه

یک محفظه، سه تنظیم بهینه

یخچال MT12 به یک محفظه «انتخاب درجه سرمای توربو» (Coolselect Turbo) مجهز است که تفاوت بین مواد غذایی مختلف را بخوبی تشخیص می‌دهد - این محفظه شرایط سرمایی از پیش تعیین شده بهینه برای انواع مواد شامل گوشت، سبزیجات و میوه‌جات پیشنهاد می‌دهد. از «حالت تازه» برای تگری کردن آب میوه هایی مانند آب انگور در دمای 3 درجه سانتی‌گراد استفاده کنید یا با انتخاب «حالت فریز ملایم» (5- درجه سانتی‌گراد) بدون نگرانی از سوختگی ناشی از انجماد (freezer burn) فیله‌های آبدار گوشت را فریز کرده و نگهداری کنید. و درصورتی‌که همه مواد مورد نیاز را در فریزر جاسازی کرده‌اید، دمای محفظه را بر روی «حالت فریز» (12- درجه سانتی‌گراد) تنظیم نمایید تا سبزیجاتی مانند کلم برکلی و اسفناج را تا زمان استفاده مجدد در شرایط سالم نگه دارید.

سنسورهایی مجزا به منظور تضمین شرایط دمایی ایده‌آل

سنسورهایی مجزا به منظور تضمین شرایط دمایی ایده‌آل
فرقی نمی‌کند چه بخواهید بسته‌های گوشت را در فریزر و یا سبزیجات را در یخچال نگهدارید، در هر صورت سیستم سنسورهای دوگانه سامسونگ از سوختگی ناشی از انجماد مواد غذایی جلوگیری می کند و سبزیجاتی مثل کاهو نیز در مدت زمان کوتاهی فاسد و خراب نخواهند شد. سنسورهای جداگانه موجود در یخچال و فریزر تنظیمات دما و رطوبت را به طور مجزا پایش کرده و بهینه می سازند تا شرایط خنک کنندگی و سرمایشی ایده آل فراهم گردد - در نتیجه مواد غذایی در شرایط دمایی مناسب برای مدت زمان بیشتری حفظ می‌شوند.

یک آبسردکن باریک با ظرافتی مدرن

یک آبسردکن باریک با ظرافتی مدرن
راحتی و کارایی بالای یک آب سرد کن خارجی را تجربه کنید که به واسطه ظاهر خوشایند آن به هیچ وجه از زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شما کم نمی شود. این آبسردکن باریک که فاقد هر گونه بیرون زدگی از سطح یخچال است به نحوی طراحی شده است که نمای ظاهری شیک و براق یخچال حفظ گردد. جذابیت این آبسردکن زیبا به اندازه‌ای است که همواره اشتیاق شما را برای نوشیدن یک لیوان آب خنک برمی‌انگیزد.

طراحی ساده‌تر جداره های داخلی افزایش ظرفیت را به همراه دارند

طراحی ساده‌تر جداره های داخلی افزایش ظرفیت را به همراه دارند
در رابطه با به حداکثر رساندن ظرفیت یخچال MT12، هیچ جزئیاتی نادیده گرفته نشده و حتی سیستم کانال‌کشی نیز مورد توجه قرار گرفته است. کانال ها و مجاری باریک و غیر برجسته به همراه قفسه هایی که به جای برجستگی‌ها درون شیارها قرار گرفته‌اند، فضای بیشتری برای نگهداری مواد غذایی در اختیار قرار می‌دهند. این موارد بهبود یافته نه تنها فضای داخلی بیشترین نسبت یخچال‌های معمولی در اختیار قرار می‌دهند، بلکه بواسطه طراحی ساده جداره های داخلی، سبکی شیک و خوشایند را عرضه می دارند.

روشنایی ال ای دی زیبا، پرنور و کم مصرف

روشنایی ال ای دی زیبا، پرنور و کم مصرف
با سیستم روشنایی ال ای دی، تفاوت ایجاد شده در یخچال - و در قبض برق - خود را احساس خواهید کرد. این لامپ‌های ال ای دی که با ظرافت تمام بر روی سطوح داخلی قرار داده شده‌اند با درجه ای از روشنایی که ملایم تر از همیشه است گوشه گوشه دستگاه را روشن کرده و در مقایسه با لامپ‌های معمولی تا 75 درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنند. علاوه بر این، سیستم روشنایی ال ای دی گرمای کمتری در مقایسه با لامپ‌های معمولی ایجاد می‌کند و در نتیجه نیاز نیست یخچال برای جبران این گرمای تولید شده بیشتر و بیشتر کار کند.
نمایشگر دیجیتال

نمایشگر دیجیتال

نمایشگر لمسی خارجی این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا بدون نیاز به باز کردن درب دستگاه حالت‌های سرمایشی مورد نظر خود را تنظیم نمایید. تنظیمات دمایی مدنظر خود را به راحتی تمام و با فشار تنها یک دکمه اعمال نمایید. طراحی مدرن این نمایشگر که به همان اندازه‌ خود یخچال شیک و زیباست، به بهترین شکل ممکن با آشپزخانه های امروزی جور درمی‌آید.
قفسه ای با طراحی جدید

قفسه ای با طراحی جدید

وقتی پای زیبایی به میان می‌آید، فضاهای داخلی اهمیت دوچندان پیدا می‌کنند. آنچه طراحی داخلی زیبا و بی‌نقص و روکش استیل ضدزنگ خارجی یخچال فریزر MT12 را کاملتر می سازد، قفسه های نقره ای فلزکاری شده آن می باشند. فرقی نمی‌کند یخچال شما از مواد غذایی پر شده باشد یا هنوز جا داشته باشد، در هر صورت آنچه چشم‌ها را خیره می‌کند طراحی جدید قفسه‌های آن خواهد بود.
حفاظ قابل تنظیم

حفاظ قابل تنظیم

قفسه های دارای حفاظ قابل تنظیم امکان نگهداری و جاسازی قابل انعطاف مواد در درب های هر دو قسمت یخچال و فریزر را فراهم می سازند. این حفاظ ها را می‌توان به بالا و پایین حرکت داد و مواد با اندازه‌های مختلف را در هر دو محفظه جاسازی کرد. بطری‌های نوشیدنی و سایر اشیاء بلند را به صورت ایستاده جاسازی کنید و در کنار آن فضای کافی نیز برای نگهداری مواد مانند دوغ یا بستنی یخی های دراز در اختیار داشته باشید.

مشخصات فنی

ظرفیت

 • خالص
  مجموع

  582 لیتر

  فریزر

  153 لیتر

  دمای یخچال

  429 لیتر

 • ناخالص
  مجموع

  599 لیتر

  فریزر

  168 لیتر

  دمای یخچال

  431 لیتر

مشخصات فيزيکی

 • ابعاد
  خالص (عرض×ارتفاع×طول)

  1,853 میلیمتر

  ارتفاع محفظه با لولا

  836 میلیمتر

  ارتفاع محفظه بدون لولا

  1,827 میلیمتر

  طول خالص با دسته درب

  777 میلیمتر

  طول خالص بدون دسته درب

  741 میلیمتر

  طول خالص بدون درب

  627 میلیمتر

  ناخالص (عرض×ارتفاع×طول)

  896 × 1,981 × 776 میلیمتر

 • ظرفیت بارگذاری
  20/40/40Hفوت

  18 / 39 / 39

 • وزن
  خالص

  95 کیلوگرم

  ناخالص

  105 کیلوگرم

پشتیبانیآخرین به روز رسانی ها

 • NEWEST
 • MOST HELPFUL
 • HIGHEST RATING
 • LOWEST RATING