/

78" UHD 4K Curved Smart TV HUC9990 Series 9

UA78HU9000W

78 UHD 4K Curved Smart TV HUC9990 Series 9 در حس و حال تصویر غرق شوید و خود بخشی از آنچه رخ می دهد باشید

بازیافت باتری ها به نحوی مسئولانه

 • «دستور اروپا در مورد باتری ها و اکومولاتورها» به این هدف تصویب شده است که تأثیر باتری ها روی محیط زیست به حداقل برسد و عمل بازیابی مواد داخل آنها توسعه یابد. در انگلستان، مقررات مربوط به بازیافت باتری ها و اکومولاتورها (باتری های قابل شارژ) در سال 2009 ارائه شد. هدف از «مقررات باتری های فرسوده» این است که جمع آوری و بازیافت باتری های قابل حمل مصرفی را در انگلستان به طور قابل توجهی افزایش دهد، و همانطور که از 3% در سال 2007 به 25% در سال 2012 افزایش یافته، این میزان به 45% در سال 2016 برسد.

 • علامت باتری روی محصول یا بسته آن نشان دهنده آن است که محصول را نباید با پسماند خانگی عمومی دور بریزید. بلکه مصرف کننده مسئول است باتری های فرسوده خود را به یکی از محل های جمع آوری مربوطه تحویل دهد تا بتوان آنها را بازیافت کرد. جمع آوری جداگانه و بازیافت باتری ها به هنگام دفع به حفظ منابع طبیعی کمک می کند، و همچنین اطمینان حاصل می شود که به نحوی سازگار با سلامت انسان و محیط زیست بازیافت می شوند. فهرست جامعی از مراکز بازیافت باتری را می توانید از آدرس www.recycle-more.co.uk دریافت نمایید

 • کلیه محصولات سامسونگ که تابع «قانون باتری ها» باشند با الزامات حاکم بر باتری ها و اکومولاتورهای انگلستان مطابقت دارد. بنا به قانون ملی، شرکت سامسونگ الکترونیکس ال تی دی (انگلستان) عضوی از یک «طرح نظارت بر قانونمندی تولیدکنندگان باتری های مورد تأیید است. در این برنامه، باتری ها از طرف سامسونگ جمع آوری، بازیافت و دفع می شوند.

بستن لایه پاپ آپ

78" UHD 4K Curved Smart TV HUC9990 Series 9

ویژگی ها

 • در حس و حال تصویر غرق شوید و خود بخشی از آنچه رخ می دهد باشید

در حس و حال تصویر غرق شوید و خود بخشی از آنچه رخ می دهد باشید

در حس و حال تصویر غرق شوید و خود بخشی از آنچه رخ می دهد باشید
تلویزیون یو اچ دی خمیده کاملاً متفاوت سامسونگ شما را به دنیای جدید تصاویر فراگیر می برد و این احساس را در شما بر می‌انگیزد که گویی خود درست در میان آنچه اتفاق می‌افتد حضور دارید. صفحه نمایش یو اچ دی در یک زاویه مناسب خمیدگی حاصل کرده است تا بهترین فاصله جهت تماشای تلویزیون در اتاق پذیرایی شما را فراهم آورد. علاوه بر این، صفحه یو اچ دی بواسطه خمیدگی ملایمی که دارد کمک می‌کند تمامی قسمت‌های صفحه نمایش را به صورت یکپارچه و همسان مشاهده نمایید. بهترین کیفیت، عمق و جزئیات تصویر که می توان در یک صفحه نمایش یو اچ دی دید را در تلویزیون یو اچ دی سامسونگ تجربه کنید.

صفحه نمایش خمیده کمک می‌کند عمق تصویر بهتر نمایش داده شود

صفحه نمایش خمیده کمک می‌کند عمق تصویر بهتر نمایش داده شود
همه چیز برای تجربه تماشای تصاویری واقعی‌تر از همیشه آماده است. با کمک قابلیت «بهبود دهنده خودکار عمق تصویر» (Auto Depth Enhancer) سامسونگ، تلویزیون یو اچ دی خمیده با اعمال درجات مختلف بهبود کنتراست بر روی بخش‌های مختلف صفحه نمایش به شما امکان می‌دهد درک بهتری از عمق تصویر داشته باشید و از تماشای تصاویری فراگیرتر و خوشایند‌تر لذت ببرید. تماشای تصاویر در این تلویزیون آن‌چنان لذت بخش است که تا نبینید باور نمی‌کنید.

ویژگی افزایش دهنده نسبت تصویر یو اچ دی کیفیت تمامی جنبه‌های تصویر را بهبود می‌بخشد

ویژگی افزایش دهنده نسبت تصویر یو اچ دی کیفیت تمامی جنبه‌های تصویر را بهبود می‌بخشد
به لطف موتور تصویر پرداز یو اچی دی سامسونگ می‌توانید از تماشای محتویات چندرسانه‌ای مختلف با کیفیتی در حد و اندازه تصویر یو اچ دی لذت ببرید، حتی اگر منبع محتوا از نوع یو اچ دی نباشد. فرآیند پردازش ابتکاری سامسونگ کیفیت پخش سریال ها و فیلم های تلویزیونی و همینطور ویدیوهای درخواستی و سایر انواع محتویات چند رسانه ای را بهبود می بخشد. این بدان معناست که این فناوری نه تنها منابع یو اچ دی را با دقت تصویر حیرت انگیز 4 هزار پیکسلی پردازش می کند، بلکه حتی محتویات چند رسانه ای با دقت تصویر پایین را به درجه ای از کیفیت تبدیل می کند که تقریباً مشابه کیفیت فوق بالا (Ultra High Definition) می باشد.

تمامی رنگ ها و سایه ها به شکل طبیعی نمایش می یابند

تمامی رنگ ها و سایه ها به شکل طبیعی نمایش می یابند
تلویزیون یو اچ دی خمیده سامسونگ به لطف قابلیت «رنگ های واقعی» (PurColor) رنگ‌های مختلف را به شکل کاملاً طبیعی آن‌ها به نمایش می‌گذارد. قابلیت «رنگ های واقعی» با نمایش طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و سایه‌ها در نزدیک‌ترین حالت به شکل واقعی آن‌ها خالص‌ترین رنگ ها را پیش چشم شما به نمایش می‌گذارد. با توجه به اینکه این تلویزیون تعدیل رنگ را تا 7 برابر بیشتر از تلویزیون های فول اچ دی انجام می دهد، در نهایت رنگ‌هایی دقیق‌تر خواهید داشت که ارزش نمایش بر روی یک صفحه نمایش یو اچ دی را دارا می باشند. کمی دقیق‌تر به تلویزیون یو اچ دی خمیده خود بنگرید تا خود نیز بعینه مشاهده کنید که تمامی رنگ ها با کیفیتی کاملاً طبیعی و با جزئیات بسیار دقیق و زیبا به نمایش گذاشته می‌شوند.

تصویری با جزئیات دقیق‌تر که برای دقت تصویر یو اچ دی طراحی شده است

تصویری با جزئیات دقیق‌تر که برای دقت تصویر یو اچ دی طراحی شده است
فناوری تعدیل نور یو اچ دی پیشرفته سامسونگ میزان کنتراست و رنگ تصویر را بر روی مقادیر ایده آل جهت تماشای یو اچ دی تنظیم می کند. همچنین دقت تصویر بالاتر یو اچ دی بدین معنا نیز می‌باشد که جهت ارائه تصاویر باکیفیت و جزئیات کامل، تلویزیون به زمان پردازش بیشتری نیاز دارد. به همین دلیل است که فناوری تعدیل نور یو اچ دی سامسونگ طراحی شده است تا تصاویر سیاه و سفید را به بهترین شکل ممکن پردازش کرده و و رنگ هایی هر چه شفاف‌تر ایجاد نمایند.

تماشای روشنایی خیره کننده در تاریک‌ترین صحنه‌ها

تماشای روشنایی خیره کننده در تاریک‌ترین صحنه‌ها
قابلیت «روشنایی پیک» (Peak Illuminator) با تقویت نور پس زمینه ال ای دی در قسمت های روشن صفحه نمایش، میزان روشنایی تصویر را افزایش می دهد. بنابراین وقتی نوری در قسمت‌های تاریک تصویر ظاهر شود، از قبیل نورهای سوسو زنی که چشم انداز شبانه یک شهر را به تصویر می کشند، صحنه جذاب‌تر و دیدنی‌تر از قبل خواهد بود.

دقت تصویر 4 برابر تلویزیون های فول اچ دی

دقت تصویر 4 برابر تلویزیون های فول اچ دی
فناوری تماشای اولترا اچ دی (Ultra HD) بدین معناست که ریزترین و پیچیده ترین جزئیات را واضح تر از همیشه در صفحه مشاهده خواهید کرد. دقت تصویر تلویزیون یو اچ دی سامسونگ چهار برابر تلویزیون های فول اچ دی است و رنگ هایی بسیار دقیق و کاملاً طبیعی را به نمایش می‌گذارد. از کیفیت تصویری لذت ببرید که از چنان شفافیت و جزئیات کاملی برخوردار است که تا به حال تجربه نکرده اید.

قابلیت نرخ وضوح حرکات تصویر (Clear Motion Rate) تاری تصاویر متحرک را به حداقل می رساند

قابلیت نرخ وضوح حرکات تصویر (Clear Motion Rate) تاری تصاویر متحرک را به حداقل می رساند
به لطف فناوری «نرخ وضوح حرکات تصویر» (CMR) سامسونگ حتی صحنه های پرتحرک نیز با وضوح و شفافیت کامل به نمایش گذاشته می شوند. هر چه مقدار CMR بالاتر باشد، تصویر شفاف تر و میزان تارشدگی صحنه های متحرک نیز کمتر خواهد بود، در نتیجه می توانید فیلم های اکشن، انواع ورزش های پرتحرک و سرگرمی هایی از این دست را با بهترین کیفیت ممکن تماشا کنید. ترکیبی از فناوری های مختلف شامل نرخ بازیبای پانل بهبود یافته، سرعت بالای پردازنده تصویر و فناوری نور پس زمینه کارایی این فناوری را امکان پذیر می سازند. این بدان معناست که کیفیت تصویری که تماشا می کند قطعاً بهتر از قبل خواهد بود.

طراحی خمیده دلنشین که تجربه یو اچ دی را بهبود می بخشد

طراحی خمیده دلنشین که تجربه یو اچ دی را بهبود می بخشد
بواسطه طراحی خمیده آئرو (Aero Curve) سامسونگ می توانید تصاویری را به تماشا بنشینید که جالب توجه تر و خوشایندتر از همیشه می باشند. پایه آئرو کیفیت تماشای صفحه نمایش را بهبود می بخشد و تصور می کنید که گویی تصاویر شناور می باشند و در نتیجه کیفیت سرگرمی شما را یک گام به جلو می برد. این صفحه نمایش خمیده را به وسایل صوتی تصویری خود بیفزایید تا لذت تماشای کاملاً متفاوتی را تجربه کنید. چنس طبیعی مواد به‌کاررفته به همراه طراحی با جزئیات ویژه ظاهری بی نظیر به تلویزیونی شما می‌دهند که از داشتن آن به خود می‌بالید و بلندگوی داخلی و دور از چشم آن صدای فوق‌العاده از تلویزیون پخش می‌کند که شایسته صفحه نمایش یو اچ دی می‌باشد.

پیشرفته ترین روش برای کنترل تلویزیون هوشمند

پیشرفته ترین روش برای کنترل تلویزیون هوشمند
تلویزیون یو اچ دی خمیده سامسونگ با سیستم تشخیص فرمان صوتی کاملاً متفاوت و توانایی تشخیص حرکات یک تجربه سرگرمی کاملاً راحت و بی‌دردسر برای شما فراهم می‌آورد. با کمک قابلیت «کنترل حرکتی» می‌توانید برای جهت‌یابی سریع در صفحه با اشارات دست خود مکان نما را از طریق قابلیت کنترل هوشمند سامسونگ بر روی صفحه نمایش کنترل نمایید. و یا برای جابجایی بین پانل های «اسمارت هاب» از صفحه لمسی راه دور یا صرفاً حرکات انگشتان* استفاده کنید. و یا حتی می‌توانید با بیان فرمان‌های چند کلمه‌ای از قابلیت تعامل صوتی* برای جستجوی اطلاعات آب و هوا، ورزش و بازارهای سهام* استفاده کنید. * میزان کارایی کنترل حرکتی بسته به میزان روشنایی محیط اطراف متفاوت می‌باشد. * تعامل صوتی به تمامی زبان‌ها، لهجه‌ها و در تمامی مناطق موجود نمی‌باشد. * کارایی تعامل صوتی پس به زبان، تلفظ، صدا و میزان سروصدای محیط متفاوت می‌باشد. * تعامل صوتی با امکان جستجو برای تغییرات آب و هوا، ورزش بازارهای سهام ممکن است در برخی مناطق در دسترس نباشد.

پیشرفته ترین روش برای کنترل تلویزیون هوشمند

پیشرفته ترین روش برای کنترل تلویزیون هوشمند
"تلویزیون یو اچ دی خمیده سامسونگ با سیستم تشخیص فرمان صوتی کاملاً متفاوت و توانایی تشخیص حرکات یک تجربه سرگرمی کاملاً راحت و بی‌دردسر برای شما فراهم می‌آورد. با کمک قابلیت «کنترل حرکتی» می‌توانید برای جهت‌یابی سریع در صفحه با اشارات دست خود مکان نما را از طریق قابلیت کنترل هوشمند سامسونگ بر روی صفحه نمایش کنترل نمایید. و یا برای جابجایی بین پانل های «اسمارت هاب» از صفحه لمسی راه دور یا صرفاً حرکات انگشتان/دست ها* استفاده کنید. و درصورتی‌که قصد تماشای یک فیلم را دارید، کافی است بر روی دکمه «جستجو» در صفحه کلیک کنید و نام فیلم را بیان نمایید.* به همین راحتی. * میزان کارایی کنترل حرکتی بسته به میزان روشنایی محیط اطراف متفاوت می‌باشد. * کنترل صوتی به تمامی زبان‌ها، لهجه‌ها و در تمامی مناطق موجود نمی‌باشد. * کارایی کنترل صوتی پس به زبان، تلفظ، صدا و میزان سروصدای محیط متفاوت می‌باشد."

پیشرفته ترین روش برای کنترل تلویزیون هوشمند

پیشرفته ترین روش برای کنترل تلویزیون هوشمند
"تلویزیون یو اچ دی خمیده سامسونگ با سیستم تشخیص فرمان صوتی کاملاً متفاوت و توانایی تشخیص حرکات یک تجربه سرگرمی کاملاً راحت و بی‌دردسر برای شما فراهم می‌آورد. با کمک قابلیت «کنترل حرکتی» می‌توانید برای جهت‌یابی سریع در صفحه با اشارات دست خود مکان نما را از طریق قابلیت کنترل هوشمند سامسونگ بر روی صفحه نمایش کنترل نمایید. و یا برای جابجایی بین پانل های «اسمارت هاب» از صفحه لمسی راه دور یا صرفاً حرکات انگشتان/دست ها* استفاده کنید. حتی می‌توانید از قابلیت تعامل صوتی* جهت پخش محتوا، تغییر کانال، تنظیم درجه صدا، باز کردن برنامه‌ها و سایر موارد نیز استفاده کنید. * میزان کارایی کنترل حرکتی بسته به میزان روشنایی محیط اطراف متفاوت می‌باشد. * کنترل صوتی به تمامی زبان‌ها، لهجه‌ها و در تمامی مناطق موجود نمی‌باشد. * کارایی کنترل صوتی پس به زبان، تلفظ، صدا و میزان سروصدای محیط متفاوت می‌باشد."

پشتیبانی از بروزرسانی های آتی

پشتیبانی از بروزرسانی های آتی
"فناوری تلویزیونی دائماً در حال پیشرفت است و تلویزیون یو اچ دی سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نیست. با استفاده از «کیت تکامل یو اچ دی» (UHD Evolution Kit) بدون اینکه نیاز به خرید یک تلویزیون جدید داشته باشید، قادر خواهید بود تلویزیون یو اچ دی سامسونگ خود را به روزرسانی کنید تا با استانداردهای یو اچ دی آینده مطابقت داشته باشد. با کمک قابلیت «پشتیبانی از بروزرسانی های آتی» (Future Ready) می‌توانید تلویزیون خود را با استانداردهای یو اچ دی آتی مطابقت دهید. * کیت تکامل یو اچ دی به صورت جداگانه به فروش می رود. * این ویژگی براساس قابلیت اتصال یو اچ دی، استانداردهای پخش و معیارهای استاندارد سازی بلوری فعلی طراحی شده است."

کارایی بهتر با یک پردازنده چهار هسته ای مضاعف قدرتمند

کارایی بهتر با یک پردازنده چهار هسته ای مضاعف قدرتمند
با کمک یک پردازنده چهار هسته‌ای مضاعف قدرتمند، یک تلویزیون هوشمند با عملکردی کامل تر و روانتر را تجربه کنید. این پردازنده که سرعت آن تا دو برابر بیشتر از پردازنده چهار هسته ای معمولی است، امکان جابه‌جایی سریع‌تر و راحت‌تر بین گزینه‌های مختلف به منظور انجام سریع‌تر چندین کار به صورت هم‌زمان جهت گشت و گذار در وب، جابه‌جایی بین محتویات مختلف و سایر موارد را فراهم می‌سازد.

با راه‌اندازی سریعتر تلویزیون، زودتر پا به دنیای سرگرمی بگذارید

با راه‌اندازی سریعتر تلویزیون، زودتر پا به دنیای سرگرمی بگذارید
"اکنون می‌توانید سریع‌تر از همیشه به محتوای چند رسانه‌ای مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. قابلیت «روشن شدن سریع» (Instant On) بدین معناست که تلویزیون هوشمند سامسونگ در کمتر از 2 ثانیه روشن می شود. این زمان بسیار سریع‌تر از مدت زمان روشن شدن تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ در سال 2013 می‌باشد، بنابراین کمتر از همیشه منتظر خواهید ماند و بیشتر از همیشه تلویزیون تماشا خواهید کرد. به مجموع تعداد ثانیه‌های بیندیشید که بدین ترتیب صرفه‌جویی می‌کنید. دیگر نیازی نیست تا زمان روشن شدن تلویزیون وقت خود را هدر دید. * شکل کنترل راه دور واقعی ممکن‌است با تصویر نشان داده شده متفاوت باشد."

امکان انجام هم‌زمان چندین کار به نحو مطلوب با کمک صفحه نمایش مالتی لینک (چهار صفحه ای)

امکان انجام هم‌زمان چندین کار به نحو مطلوب با کمک صفحه نمایش مالتی لینک (چهار صفحه ای)
"صفحه نمایش مالتی لینک سامسونگ با فراهم آوردن امکان مشاهده هم‌زمان چندین صفحه در صفحه نمایش تلویزیون تجربه سرگرمی شما را به سطحی کاملاً متفاوت ارتقاء می‌بخشد. قابلیت «صفحه نمایش مالتی لینک (چهار صفحه ای)» این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که به طور هم‌زمان چهار صفحه‌ای مختلف را بر روی صفحه نمایش یو اچ دی خود داشته باشید. این بدان معناست که شما می‌توانید در یکی از صفحات تلویزیون تماشا کنید درحالی‌که در یک صفحه دیگر به جستجو در میان محتویات تلویزیون می‌پردازید و در دو صفحه دیگر نیز می‌توانید کلیپ‌های ویدیویی در سایت‌هایی مانند YouTube را تماشا کرده و درعین‌حال به جستجوی موارد دیگری نیز جهت تماشا بپردازید. شور و شوق تماشای چهار تلویزیون یو اچ دی در تنها یک دستگاه را تجربه کنید. * قابلیت صفحه نمایش مالتی لینک ممکن است براساس منطقه‌ یا قلمروی جغرافیایی متفاوت باشد. * قابلیت‌های موجود ممکن است بر اساس مشخصات مدل تلویزیون متفاوت باشند."

امکان انجام هم‌زمان چندین کار به نحو مطلوب با کمک صفحه نمایش چند-لینکی (دو صفحه ای)

امکان انجام هم‌زمان چندین کار به نحو مطلوب با کمک صفحه نمایش چند-لینکی (دو صفحه ای)
"صفحه نمایش مالتی لینک سامسونگ با فراهم آوردن امکان مشاهده هم‌زمان چندین صفحه در صفحه نمایش تلویزیون تجربه سرگرمی شما را به سطحی کاملاً متفاوت ارتقاء می‌بخشد. شما می‌توانید به طور هم‌زمان به جستجوی اطلاعات در اینترنت در رابطه با سریال تلویزیونی که در حال حاضر تماشا می‌کنید بپردازید و یا اینکه کلیپ‌های ویدئویی توصیه شده در رابطه با سریال که در حال حاضر پخش می‌شود را مشاهده نمایید. * قابلیت صفحه نمایش مالتی لینک ممکن است براساس منطقه‌ یا قلمروی جغرافیایی متفاوت باشد. * قابلیت‌های موجود ممکن است بر اساس مشخصات مدل تلویزیون متفاوت باشند."

برنامه «نمایش هوشمند» (Smart View) به روزرسانی شده ارتباط بین دستگاه‌های تلویزیون، دستگاه ها و محتویات چندرسانه‌ای شما را برقرار می‌سازد

برنامه «نمایش هوشمند» (Smart View) به روزرسانی شده ارتباط بین دستگاه‌های تلویزیون، دستگاه ها و محتویات چندرسانه‌ای شما را برقرار می‌سازد
"برنامه «نمایش هوشمند» نسخه 2.0 سامسونگ که جدیدترین نسخه برنامه می‌باشد مشاهده و پخش تمامی محتویات به روش دلخواه را برای شما آسان‌تر می‌کند. با استفاده از شبکه خانگی خود می‌توانید برنامه‌ای که به طور زنده از تلویزیون پخش می‌شود را در گوشی هوشمند یا تبلت خود نیز پخش کنید و از تلفن‌ همراه خود به عنوان کنترل از راه دور تلویزیون استفاده نمایید. و یا این که می‌توانید از طریق پانل چندرسانه‌ای اسمارت هاب از طریق گوشی هوشمند یا رایانه خود به محتویات موجود در تلویزیون هوشمند خود دسترسی پیدا کرده و از تماشای آن‌ها لذت ببرید. کار با این برنامه بسیار راحت است، بنابراین با خیال راحت به تفریح و سرگرمی خود برسید. *یکی از الزامات نصب برنامه این است که تلویزیون و گوشی تلفن همراه شما از یک شبکه مشترک (AP) استفاده نمایند *قابلیت‌های تحت پشتیبانی ممکن است بر اساس سیستم عامل و گوشی‌های همراه مورد استفاده متفاوت باشند "

محتویات چندرسانه‌ای تلفن همراه خود را به‌راحتی و به سرعت بر روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون تماشا کنید

محتویات چندرسانه‌ای تلفن همراه خود را به‌راحتی و به سرعت بر روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون تماشا کنید
"تلویزیون هوشمند جدید سامسونگ این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا محتویات چندرسانه‌ای موجود در تلفن همراه خود را به سرعت و به راحتی بر روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون تماشا کنید. فناوری پیشرفته معکوس کردن صفحه نمایش سامسونگ پردازش محتوا را راحت کرده است، بنحویکه دیگر نیازی به تغییر منبع تلویزیون نخواهید داشت. کافی است پانل اعلانات در تلفن همراه خود را باز کنید و سپس آیکون «معکوس کردن صفحه نمایش» و در نهایت «تلویزیون» را انتخاب نمایید. این تمام کاری است لازم است برای لذت بردن از برنامه‌ها، بازی‌ها و سایر محتویات چندرسانه‌ای بر روی یک تلویزیون صفحه بزرگ انجام دهید. *قابلیت «معکوس کردن صفحه نمایش» در سوریه موجود نمی‌باشد"

صفحه لمسی و کنترل حرکتی آسان برای تلویزیون شما

صفحه لمسی و کنترل حرکتی آسان برای تلویزیون شما
با کمک قابلیت «کنترل هوشمند» سامسونگ استفاده از تلویزیون به روشی ساده تر ممکن می گردد با استفاده از صفحه لمسی می توانید بیت پانل های اسمارت هاب جابه‌جا شده و در میان صفحات وب پیمایش کنید و قادر خواهید بود با اشاره به کنترل راه دور، از قابلیت «کنترل حرکتی» برای جابجا کردن مکان نما در صفحه به منظور جابه‌جایی بین گزینه‌ها و وارد کردن متون استفاده کنید. علاوه بر این کلیدهای کنترل ویدیوی بسیار مفید و کارآمد نیز کمک می‌کنند فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و سایر محتویات چند رسانه‌ای که دانلود کرده‌اید یا طبق درخواست شما پخش می‌شوند، را به راحتی تماشا کنید.

بدون نیاز به کنسول در صفحه تلویزیون خود بازی کنید

بدون نیاز به کنسول در صفحه تلویزیون خود بازی کنید
"برای انجام بازی‌های محیطی و جذاب بر روی صفحه نمایش تلویزیون خود از این پس دیگر نیازی به کنسول بازی ندارید. اکنون می‌توانید جدیدترین بازی‌های هیجان‌انگیز را در تلویزیون هوشمند سامسونگ خود انجام دهید. با استفاده از پانل بازی‌های اسمارت هاب جدید که بازی‌ها را در دسته‌های مختلفی از قبیل مسابقات، ورزش‌ها، اکشن و بازی‌های خانوادگی گروه بندی می‌کند به گشت و گذار در میان بازی‌ها بپردازید. حتی می‌توانید از کنترل هوشمند سامسونگ یا یک تلفن همراه سازگار با عنوان دسته کنترل بازی استفاده کنید. با کمک پانل بازی‌ها اوقات بیشتری را در کنار خانواده خود به تفریح و سرگرمی بپردازید. * پانل بازی‌ها در کشورهای ایالات متحده آمریکا، کره، استرالیا، انگلیس، فرانسه، آلمان، ایتالیا و اسپانیا در دسترس می‌باشد."

با کمک «حالت فوتبال» تمامی هیجان یک مسابقه بزرگ را تجربه کنید

با کمک «حالت فوتبال» تمامی هیجان یک مسابقه بزرگ را تجربه کنید
"«حالت فوتبال» (Soccer Mode) رنگ سبز چمن زمین بازی همراه تمامی سایر رنگ های موجود در استادیوم را شفافیت و وضوح کامل به تصویر می‌کشاند. یک افکت صوتی «مالتی ساراند» پرقدرت نیز کمک می‌کند در حس و حال هیجان بازی و صدای استادیوم غرق شوید. به محض این که «حالت فوتبال‌» را فعال نمایید، تلویزیون به طور خودکار تمامی محتویاتی که پخش می‌شوند را ضبط می‌کند*. و هرگاه تغییری در صدا ایجاد شود به‌عنوان مثال همهمه تشویق تماشاگران یا تغییر در نتیجه بازی، برنامه به‌طور خودکار لحظات خاص را ضبط می‌کند تا بعداً تماشا کنید. برای این که اوج لذت و از تماشای فوتبال در منزل داشته باشید، می‌توانید حین مشاهده بازی‌های زنده به تماشای بازی‌های ضبط شده نیز بپردازید. *عملکرد PVR و به اشتراک گذاری SNS تنها در مدل DTV هوشمند موجود می باشند *جهت استفاده از HDD می بایست PVR را فعال نمایید"

مشخصات فنی

Series

 • Series

  9

Display

 • Screen Size

  78"

 • وضوح

  3,840 x 2,160

 • Ultra Clear Panel

  دارد

 • Screen Curvature

  4,200R

نمایش مشخصات بیشترگسترش دادن

Video

 • Picture Engine

  چهار صفحه ای

 • Clear Motion Rate

  1200

 • نسبت کنتراست پویا

  مگا کنتراست

 • Micro Dimming

  تنظیم نقطه ای نور بسیار دقیق

 • Precision Black (Local Dimming)

  دارد

 • Wide Color Enhancer (Plus)

  دارد

 • Wide Color Gamut

  موجود نیست

 • Color Accuracy

  دارد

 • Auto Depth Enhancer

  دارد

 • Film Mode

  دارد

 • Natural Mode Support

  دارد

Audio

 • Dolby MS10 / MS110

  MS11

 • DTS Studio Sound / DNSe+

  DNSE+

 • DTS Premium Sound / DTS Premium Sound 5.1

  سیستم صدای DTS پریمیوم 5.1

 • 3D Sound

  دارد

 • Auto Volume Leveler

  دارد

 • Sound Output (RMS)

  70 وات (جلو 20 وات (10 وات+10 وات)، جلو میانی (10 وات+10 وات)، ووفر (15 وات+15وات)

 • Speaker Type

  فایرینگ جلو + ویوگاید جدید

 • Woofer

  دارد

 • HD Audio

  دارد

 • TV SoundConnect

  دارد

Smart TV

 • Smart Hub

  دارد

 • Samsung SMART TV

  دارد

 • On TV

  خیر

 • Movies & TV Shows

  خیر

 • Multimedia

  دارد

 • Apps

  دارد

 • News On

  خیر

 • Games

  خیر

 • My Space

  موجود نیست

 • Social

  خیر

 • Fitness

  خیر

 • Kids

  موجود نیست

 • Multi-Screen (Dual / Quad Screen)

  دو هسته ای

 • Skype™ on Samsung TV

  دارد

 • Web Browser

  دارد

 • AllShare Control

  دارد

 • Search

  دارد

Smart Interaction

 • Voice Interaction

  خیر

 • Voice Control

  دارد

 • Face recognition

  دارد

 • Motion control

  دارد

Convergence

 • Contents Streaming

  دارد

 • Screen Mirroring

  دارد

 • Samsung SMART View

  دارد

 • Smart Home

  خیر

 • Wake On LAN

  خیر

 • WiDi

  خیر

 • WiFi Direct

  دارد

Tuner/Broadcasting

 • DTV Tuner

  DVB-T/C

 • Analog Tuner

  دارد

 • MHP / MHEG / HbbTV / ACAP / GINGA / OHTV

  خیر

Connectivity

 • HDMI

  4

 • USB

  3

 • Component In (Y/Pb/Pr)

  1

 • Composite In (AV)

  2 (1 استفاده مشترک برای کامپوننت Y)

 • Ethernet (LAN)

  دارد

 • Headphone

  خیر

 • Audio Out (Mini Jack)

  دارد

 • Digital Audio Out (Optical)

  1

 • PC In (D-sub)

  موجود نیست

 • PC/DVI Audio In (Mini Jack)

  موجود نیست

 • RF In (Terrestrial / Cable input)

  1/1 (استفاده مشترک برای کامپوننت Y)/0

 • Ex-Link ( RS-232C )

  خیر

 • IR Out

  دارد

 • CI Slot

  خیر

 • Scart

  خیر

 • MHL 3

  موجود نیست

 • MHL

  دارد

 • Dongle Ready (3G / LTE)

  خیر

 • InstaPort S (HDMI quick switch)

  موجود نیست

 • Wireless LAN Adapter Support

  موجود نیست

 • Wireless LAN Built-in

  802.11ac

 • Anynet+ ‎(HDMI-CEC)‎

  دارد

طرح

 • طرح

  T-شکل خمیده

 • Bezel Type

  VNB

 • Slim Type

  باریک لبه دار

 • Front Color

  مشکی

 • Light Effect (Deco)

  دارد

 • نوع ایستاده

  T-شکل خمیده

 • Swivel (Left/Right)

  خیر

 • Camera Type

  موجود نیست

Additional Feature

 • Samsung 3D

  دارد

 • 3D Converter

  دارد

 • Instant On

  دارد

 • Camera Built-in

  دارد

 • N-KIT

  موجود نیست

 • Quad Core+

  دارد

 • Accessibility

  زوم

 • Digital Clean View

  دارد

 • One Connect (Jack)

  دارد

 • Auto Channel Search

  دارد

 • Auto Power Off

  دارد

 • Clock&On/Off Timer

  دارد

 • Sleep Timer

  دارد

 • BD Wise Plus

  دارد

 • Caption (Subtitle)

  دارد

 • ConnectShare™ (USB 2.0)

  فیلم

 • AC/DC TV

  موجود نیست

 • Screen Capture

  موجود نیست

 • Sound Capture

  موجود نیست

 • Embeded POP

  دارد

 • EPG

  دارد

 • Extended PVR

  دارد

 • Game Mode

  دارد

 • History

  دارد

 • Multiroom Compatible

  خیر

 • OSD Language

  زبان های محلی

 • Picture-In-Picture

  دارد

 • USB HID Support

  دارد

 • Smart Evolution Support

  دارد

 • Teletext (TTX)

  دارد

 • Time Shift

  دارد

 • Triple Protector

  خیر

 • GUI

  Golden Bridge

Eco Feature

 • Eco Mark

  180??

 • Eco Label

  0.5??

 • Eco Sensor

  دارد

 • رده بازده انرژی

  N/A

 • مقدار جیوه

  0.00 mg

 • وجود سرب

  Yes

برق

 • منبع تغذیه

  AC100-240V 50/60Hz

 • Power Consumption ‎(Max)‎

  395.00 W

 • ‎مصرف برق (حالت آماده‌به‌کار)

  0.5?? W

 • Power Consumption (Energy Saving Mode)

  180?? W

 • Power Consumption (Typical)

  N/A W

 • نسبت اوج درخشندگی

  N/A %

 • Yearly Power Consumption (EU standard)

  N/A kWh

ابعاد

 • Package Size (WxHxD)

  1903.0 x 1179.0 x 437.0 mm

 • Set Size with Stand (WxHxD)

  1754.2 x 1069.9 x 370.5 mm

 • Set Size without Stand (WxHxD)

  1754.2 x 1023.3 x 144.6 mm

Weight

 • وزن بسته‌بندی

  68.50 kg

 • Set Weight with Stand

  52.50 kg

 • Set Weight without Stand

  45.90 kg

لوازم جانبی

 • 3D Active Glasses (Included)

  SSG-5100GB x 4

 • Remote Controller Model

  TM1490A

 • Batteries (for Remote Control)

  دارد

 • Samsung Smart Control (Included)

  دارد

 • Electric Stand Support

  موجود نیست

 • Electric Wall Mount Support

  موجود نیست

 • Ultra Slim Wall Mount Support

  خیر

 • Mini Wall Mount Support

  خیر

 • Vesa Wall Mount Support

  دارد

 • Floor Stand Support

  خیر

 • TV Camera (Included)

  موجود نیست

 • IR Extender Cable (Included)

  دارد

 • Network Speaker (Included)

  موجود نیست

 • Wireless Keyboard (Included)

  خیر

 • Wireless LAN Adaptor (Included)

  خیر

 • User Manual

  دارد

 • E-Manual

  دارد

 • ANT-Cable

  خیر

 • Power Cable

  دارد

 • Slim Gender Cable

  دارد

 • NEWEST
 • MOST HELPFUL
 • HIGHEST RATING
 • LOWEST RATING