ویژگی ها

بزرگ ولی جمع و جور

ما تمام موانع رو پشت سر گذاشتیم و آن را از قبل بهتر ساختیم. صفحه نمایش بزرگتر و درخشان تری برای شما تهیه کردیم که به تمامی چیزهایی که می‏بینید، زندگی می‏بخشد. اشخاص و برنامه هایی که به آن ها اهمیت بیشتری می‏دهید روی لبه صفحه نمایش قرار می‏گیرند تا سریع تر به آن ها دسترسی داشته باشید. و همه اینها به طور خارق العاده‏ای در دست شما جای می‏گیرند.

بیشتر بدانید
تصویری که +Galaxy S6 edge را از پشت و رو نشان می دهد.

Quad HD Super AMOLED
UHQ Audio
4GB RAM

ما برای گوش های شما احترام زیادی قایلیم. با در نظر گرفتن اهمیت موسیقی، شما از کیفیتی که تا به حال آن را تجربه نکرده‏اید متعجب خواهید شد. ما همچنین قابلیت های پخش ویدیو را ارتقا بخشیدیم. ویدیوهای شما به اندازه کافی برای به اشتراک گذاری در جهان جذاب خواهند بود.

بیشتر بدانید
عکسی که +Samsung Galaxy S6 edge و هدفون Level On Wireless Pro را نمایش می‏دهد

شارژکردن

وقتی چیزهای بسیاری برای تماشا کردن، گفتن و انجام دادن وجود دارد، نمی توان با تمام شدن باتری آن ها را در معرض ریسک قرار داد، ما در +Galaxy S6 edge عمر باتری مورد نیاز شما را تعبیه کردیم و همچنین با سرعت شارژ بسیار بالا، بدون مزاحمت سیم گوشی خود را شارژ کنید.

بیشتر بدانید
عکسی که سرعت شارژ سریع +Galaxy S6edge را نمایش می دهد.

لوازم جانبی

شما به مهمانی، کوهنوردی یا پروازهای طولانی می روید. بر اساس موقعیت به کاور، شارژر، هدفون و یا بلندگو نیاز دارید. ما کلکسیونی از لوازم جانبی برای شما تدارک دیدیم که جوابگوی تمام نیازهای شما می باشد.

بیشتر بدانید
عکسی که کاور Clear View را نمایش می‏دهد.