رفتن به محتوا

رفتن به راهنمای دسترس پذیری

­­مانیتورتکمیلی، قلمرویی گسترده‌تر
تا چند سال پیش، کامپیوترهای شخصی (PC) تنها گزینه‌ی کاربران برای استفاده از امکانات مختلف نرم‌افزاری کامپیوتر و گشت‌و‌گذار در اینترنت به شمار می‌رفت. اولین انتخاب طرفداران حرفه‌ای بازی‌های کامپیوتری هم معمولا PC بود. اما پیش‌رفت فناوری در سال‌های گذشته به سمتی رفته که لپ‌تاپ به‌عنوان جایگزین در سبد انتخاب کاربران قرار بگیرد. لپ‌تاپ‌ها به‌خاطر قیمت مناسب و نرم‌افزارهای قدرتمندشان خیلی زود جای خود را بین کاربران اداری و خانگی باز کردند، تا جایی که در حال حاضر بیش‌تر افراد لپ‌تاپ را به PCترجیح می‌دهند.
لپ‌تاپ‌ها با این که دارای مزایای زیادی هستند، صفحه‌نمایش کوچکی دارند که این مساله، کار کردن طولانی با آن‌ها را دشوار می‌کند. از طرفی بازی‌کننده‌های حرفه‌ای بازی‌های رایانه‌ای هم که به صفحه‌نمایش بزرگ عادت داشتند، در صفحه‌ی کوچک لپ‌تاپ چندان احساس راحتی نمی‌کنند و به‌علاوه، دیدن فیلم نیز در مانیتورهای کوچک لذت چندانی ندارد.
راه‌حل خیلی از کاربران برای کنار آمدن با این مشکل و دستیابی به صفحه‌نمایش بزرگ‌تر و زیاد نشدن وزن لوازم، استفاده از مانیتور تکمیلی و اتصال هم‌زمان آن به لپ‌تاپ است؛ راه‌حلی که بدون زیاد کردن وزن مجموعه‌ی لپ‌تاپ، تمامی قابلیت‌های پیش‌رفته و متنوع آن را با بیش‌ترین کیفیت در صفحه‌نمایش دوم ارایه می‌دهد. به این ترتیب با اتصال صفحه‌نمایش جانبی به لپ‌تاپ می‌توان خیلی راحت از امکانات سخت‌افزاری و گرافیکی پیش‌رفته‌ی لپ‌تاپ بهره گرفت.
ابعاد بهینه‌ی این صفحه‌نمایش‌ها ـ برای این که بتوان بهترین خروجی را از لپ‌تاپ گرفت ـ ابعادی بیش از 20 اینچ است، چرا که در چنین ابعادی، وضوح پنل صفحه‌نمایش به 1080×1920 پیکسل (یاFull HD ) ارتقا پیدا می‌کند که افزایش بسیار چشم‌گیری است و موجب بهبود فراوان برخی از کاربری‌ها مانند نمایش فیلم می‌شود. برای اتصال لپ‌تاپ به صفحه‌نمایش، علاوه بر پورت معمول VGA که در بیش‌تر لپ‌تاپ‌ها دیده می‌شود، می‌توان از اتصال پیش‌رفته‌تر HDMI استفاده کرد که ضمن انتقال هم‌زمان صوت و تصویر، وضوح بسیار بالاتری را نیز به همراه دارد.
سامسونگ در این رده، سه سری مانیتور 310 ، 360 و 560 را به بازار ایران معرفی کرده است. این سه سری با بهره گرفتن از تازه‌ترین فناوری سامسونگ، بهترین تجربه‌ی تصویری و ساده‌ترین کاربری را برای مصرف‌کننده به ارمغان می‌آورند.
در صورتی که به‌طور خاص به دنبال انتخاب مانیتور تکمیلی هستید، به‌دلیل فناوری پیش‌رفته و ابعاد مناسب، می‌توان مانیتور 22 اینچی S22A310X plus سامسونگ را پیشنهاد کرد که با فناوری نور پس‌زمینه LED و وضوح بالای صفحه‌نمایش، گزینه‌ی ایده‌آلی برای کاربران است. نسبت کنتراست دینامیک این نمایشگر رقم فوق‌العاده‌ی 5000000:1 است که رنگ‌های مشکی را در تیره‌‌ترین حالت و دیگر رنگ‌های روشن را در بیش‌ترین وضوح و کیفیت به نمایش می‌گذارد. صرفه‌جویی خودکار انرژی از قابلیت‌های دیگر این مدل است که در سه حالت 25 درصد، 50 درصد و کاملا خاموش، میزان روشنایی و نور صفحه‌نمایش را طبق نیازهای کاربران تنظیم می‌کند. مدل S22A310X Plus با فناوری جدید Magic Angel زاویه‌ی دید گسترده‌ای را فارغ از مکان فعلی کاربران ارایه می‌کند و باعث می‌شود که در هر زاویه‌ی‌ دل‌خواه، تصویری با کیفیت و با رنگ‌های زنده و شفاف نمایش داده شود.

شما به سایت سامسونگ آمریکا هدایت می شوید.

OK

close