مانیتور منحنی برتر 34 اینچ با فناوری نقطه کوانتومی

LC34F791WQIXCI
size ‎34‎

The item is in the cart.

Built-in Speakers

Built-in Speakers

HDMI Input

HDMI Input

HAS(Height Adjustable Stand)

HAS(Height Adjustable Stand)

PBP(Picture By Picture)

PBP(Picture By Picture)

انجام چندکار به بهترین نحو روی یک مانیتور واحد

دیگر نگران دردسرهای داشتن دو مانیتور نباشید — با صفحه نمایش فوق عریض 21:9، می‌توانید عمل چندکارگی را به نحوی واقعاً بی‌نقص و یکپارچه روی یک مانیتور واحد تجربه کنید. برای داشتن حداکثر انعطاف‌پذیری، عملکرد «تصویر کنار تصویر» (PBP) سامسونگ امکان اتصال دو منبع ورودی را با استفاده از HDMI و DP به شما می‌دهد؛ این در حالی است که کیفیت تصویر اصلی نیز حفظ می‌شود. با قابلیت تصویر در تصویر (PIP) می‌توانید اندازه تصویر دوم را تغییر دهید، به طوری که تا 25% از صفحه نمایش را بپوشاند، و آن را در جایگاه دلخواهتان قرار دهید.

 انجام چندکار به بهترین نحو روی یک مانیتور واحد

انحنایی همچون چشمان شما برای تضمین آسایش بصری

صفحه نمایش منحنی 1500R سامسونگ با داشتن عمیق‌ترین انحنا نسبت به سایر محصولات هم‌رده خودش محصولی است حاصل دقت در مهندسی که شباهت انحنای آن با انحنای طبیعی چشمان شما بیشتر از سایر مانیتورها است. در مطالعه‌ای که توسط بخش چشم‌پزشکی بیمارستان دانشگاه ملی سئول انجام گرفت، مشخص شد که منحنی عمیق‌تر در مقایسه با صفحه‌های تخت یا سایر مانیتورهای دارای منحنی کمتر، باعث کاهش خستگی چشم در بینندگان شده است. با فناوری «جلوگیری از لرزش» سامسونگ و حالت «محافظ چشم» که عامل خستگی یعنی تابش نور آبی را کاهش می‌دهد، عملاً نهایت آسایش را در تماشا تجربه خواهید کرد.

انحنایی همچون چشمان شما برای تضمین آسایش بصری

اولترا WQHD برای داشتن جزئیات باورنکردنی از تصویر و نیز فضای کاری وسیع‌تر

ویژگی اولترا WQHD وضوحی برابر 3440x1440 را امکان‌پذیر می‌کند — یعنی 2.5 برابر تراکم پیکسل‌های موجود در Full HD — و تصاویری به تیزی تیغ را نمایش می‌دهد. تراکم پیکسل بالاتر همچنین باعث ایجاد فضای کاری عریض‌تری روی صفحه نمایش می‌شود، بنابراین هنگام وب‌گردی یا مشاهده فایل‌های بزرگ همچون صفحات گسترده، محتوای بیشتری را یکجا در دید خواهید داشت، بدون اینکه نیاز چندانی به حرکت دادن صفحه یا بزرگ‌نمایی آن داشته باشید.

اولترا WQHD برای داشتن جزئیات باورنکردنی از تصویر و نیز فضای کاری وسیع‌تر

رنگ‌های دقیق‌تر و واقعی‌تر با فناوری نقطه کوانتومی

فناوری نقطه کوانتومی که تا 125% از فضای رنگی sRGB را پشتیبانی می‌کند، نه تنها رنگ‌هایی بیش از مانیتورهای معمولی را نمایش می‌دهد، بلکه این رنگ‌ها درخشان‌تر، شفاف‌تر و طبیعی‌تر هستند، بخصوص رنگ‌های قرمز و سبز. و از آنجایی که تک‌تک مانیتورها در کارخانه کالیبره می‌شود، می‌توانید اطمینان خاطر داشته باشید که دقیق‌ترین و واقعیترین تصاویر را مشاهده می‌کنید.

رنگ‌های دقیق‌تر و واقعی‌تر با فناوری نقطه کوانتومی

تجربه بصری گیرا و بی‌نظیر

این مانیتور منحنی فوق عریض 34 اینچی تجربه‌ای گیرا از تماشای نمایشگر عریض را برایتان به وجود می‌آورد که هیچ مانیتور دیگری به پایش نمی‌رسد. صفحه نمایش 1500R با داشتن عمیق‌ترین منحنی در بین سایر محصولات هم‌رده‌اش، میدان دید شما را همچون پرده‌های سینمایی iMax در بر می‌گیرد، و کمک می‌کند تا نهایت زیبایی سینمایی فیلم‌ها را تجربه کنید و در هنگام بازی نیز شما را درست در مرکز هیجانات بازی قرار می‌دهد.

تجربه بصری گیرا و بی‌نظیر

برترین نسبت کنتراست در رده خود یعنی 3000:1 و کمترین میزان برون‌رفت نور

فناوری پیشرفته پانل چیدمان عمودی (VA) سامسونگ میزان هدررفت نور را در کل صفحه نمایش — درست تا خود گوشه‌ها — به حداقل می‌رساند و برترین نسبت کنتراست در رده خود یعنی 3000:1 را ایجاد می‌کند که حاصل آن رنگ‌های مشکی عمیق است. و به خاطر اینکه مقادیر نور گاما و تعادل نور سفید 6500K در کارخانه تنظیم شده است، می‌توانید از وجود رنگ‌های واقعی، اطمینان خاطر داشته باشید، از سیاه گرفته تا سفید.

برترین نسبت کنتراست در رده خود یعنی 3000:1 و کمترین میزان برون‌رفت نور

بازی بی‌نقص

این مانیتور منحنی برتر که به ویژگی‌های خاصی برای مشتاق‌ترین گیم‌بازان مجهز شده است، مفتخر به داشتن سرعت تازه‌سازی صفحه 100 هرتزی، سرعت پاسخگویی 4 میلی‌ثانیه‌ای و AMD Freesync است که به ترتیب برای کاهش پرش تصویر تا جای ممکن، جلوگیری از تاری در صحنه‌های اکشن، و بازی نرم و روان ساخته شده‌اند. علاوه بر این، «حالت بازی» به شما امکان می‌دهد میزان روشنایی صفحه و نسبت‌های کنتراست را در یک آن بهینه‌سازی کنید و بتوانید دشمنان‌تان را در همه نوع بازی سریعتر تشخیص دهید.

بازی بی‌نقص

طراحی پیچیده بی‌همتا

این صفحه نمایش منحنی فوق عریض 34 اینچی که حاصل تلاش بی‌وقفه در تلفیق ظاهر و کارایی بوده است، از سه طرف بدون قاب است، و همین باعث شده که به ظاهر شیک آن و لذت تماشا بیافزاید. کیس پشتی سفید و براق آن که هم در جهت عمودی و هم افقی انحنا یافته از شیاری برخوردار است که کابل‌ها را مرتب و منظم نگه می‌دارد. و پانل ضد انعکاس آن روی پایه‌ای کاربردی با قابلیت تنظیم ارتفاع و حرکت در در دو جهت قرار گرفته است که امکان تنظیم دقیق جای آن را برای داشتن آسایش بیشتر در تماشا فراهم می‌سازد.

طراحی پیچیده بی‌همتا

بلندگوهای داخلی و درگاه‌های متعدد برای برآوردن تمامی نیازهای شما در زمینه سرگرمی

با دو بلندگوی 7 واتی که در داخل نمایشگر تعبیه شده است، می‌توانید از تماشای فیلم‌ها، بازی‌ها و محتواهای آنلاین لذت ببرید، بدون اینکه لازم باشد میز کارتان را با بلندگوهای جانبی یا کابل‌های اضافی اشغال کنید. همچنین دو درگاه HDMI، DP و دو USB رابط اتصال چندگانه‌ای را با عملکرد بالا در اختیارتان می‌گذارد و می‌توانید رایانه‌های دیگر، کنسول‌های بازی، مانیتورهای دیگر و سایر دستگاه‌ها را با سهولت به هم متصل نمایید.

بلندگوهای داخلی و درگاه‌های متعدد برای برآوردن تمامی نیازهای شما در زمینه سرگرمی
  • ‎3440 x 1440 وضوح
  • 21:9 Aspect Ratio
  • 1500R Screen Curvature
  • ‎300 cd/m2 روشنایی (عادی)
  • 3000:1 Contrast Ratio Static
  • ‎4 ms زمان پاسخ

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد