معرفی صفحه نمایش حیرت‌آور Infinity Display

طراحی انقلابی Galaxy S8 و S8+‎ از درون به بیرون شروع می شود. ما به همه قسمت‌های طراحی گوشی از نو فکر کردیم تا از محدودیت‌های صفحه نمایش گوشی هوشمند فراتر رویم. پس هر آنچه که می‌بینید محتوای خالص است، بی هیچ حاشیه‌ای. این بزرگ‌ترین و حیرت‌آورترین صفحه نمایش یک گوشی در این ابعاد است که به راحتی می توان آن را با یک دست نگه داشت.

طراحی

مرزهایی که درنَوردیده شدند

صفحه نمایش Infinity Display یک صفحه نمایش افسانه‌ای سرتاسری است که به کناره‌های گوشی کشیده شده‌ است، تا یک سطح کاملاً روان و یک‌دست بدون هیچ برجستگی یا زاویه اضافه‌ای ایجادکند. شیشه‌ای ناب، دست‌نخورده و یکدست که کل قسمت جلویی گوشی را فرامی‌گیرد و به شکلی یکپارچه به بدنه آلومینیومی گوشی می‌پیوندد، که نتیجه آن قطعه‌ای منحصربه‌فرد با خمیدگی‌های زیبا و طراحی کاملاً متقارن می‌باشد.

بیشتر بدانید
تصویر تپه‌های اسطوخودوس بر روی صفحه نمایش Galaxy S8
Video of constellation in night sky both on the AOD screen of the Galaxy S8 and S+ screens as well as the background and the constellations moving with the phones

دوربین

دوربینی ساخته شده برای تک‌تک لحظه‌ها

با دوربین‌های Galaxy S8 و S8+‎ زندگی را همان‌گونه که اتفاق می‌افتد ثبت کن. دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی و دوربین جلویی 8 مگاپیکسلی آن، بقدری دقیق و سریع هستند که هیچ لحظه‌ای را چه روز باشد و چه شب از دست نمی‌دهید.

بیشتر بدانید
Background image of the crowd at a concert
Galaxy S8 in a horizontal position with a portion of the background image on screen
سنسور 12 مگاپیکسلی با فن‌آوری Dual Pixel

امنیت

امنیتی خطا ناپذیر

با داشتن اسکنر عنبیه (IRIS Scanner) بر روی Galaxy S8 و S8+‎، هیچ چشم کنجکاوی نمی‌تواند مشکلی برای شما ایجاد کند. هیچ دو عنبیه‌ای طرح و الگوی مشابه‌ای ندارند، حتی عنبیه‌های شما، و کپی کردن آن‌ها تقریباً غیرممکن است. این به این معنی است که با اسکنر عنبیه، تلفن شما و محتویات آن فقط جلوی چشمان شما باز می‌شوند. پس تشخیص از روی چهره، وقتی که لازم است به سرعت قفل گوشی خود را باز کنید، گزینه سریع و آسانی است.

* عنبیه، بخش رنگی حلقه مانند چشم شما است

بیشتر بدانید
Image of mountains covered in snow
Hand wearing glove holding up Galaxy S8 for iris scanning

عملکرد

سریع‌تر، حتی زیر باران

شما هیچ وقت دست از استفاده گوشی برنمی‌دارید. به همین دلیل است که Galaxy S8 و S8+‎ به اولین پردازنده 10 نانومتری جهان مجهز شده‌اند. این پردازنده سریع و قدرتمند، کارآیی باتری را افزایش می‌دهد. همچنین می‌توانید ظرفیت ذخیره را افزایش دهید و در باران و گرد و غبار با استاندارد IP68 از گوشی خود لذت ببرید.

بیشتر بدانید
تصویر ماشینی که با سرعت در خیابانی بارانی حرکت می کند
تصویر یک ماشین آبی رنگ که بر روی صفحه نمایش Galaxy S8 با سرعت حرکت می کند
Galaxy S8 در حالت افقی

هوشمندی

به Bixby سلام کنید

BixBy نحوه تعامل شما با گوشی‌تان را عوض می‌کند. او یک دستیار شخصی است که حرف‌ها، نوشته‌ها و لمس‌های شما را درک می‌کند، پس شما هرگز به یک روش ارتباطی محدود نیستید. او همچنین روش جستجوی شما را کاملاً تغییر می‌دهد. بطوری که حتی لازم نیست بپرسید، فقط با باز کردن دوربین خود آنچه را که می‌خواهید به Bixby نشان دهید. از این راحت‌تر امکان‌پذیر نیست.

بیشتر بدانید
تصویر کسی که کفش ورزشی پوشیده و یک پایش را بالا گرفته
تصویر کسی که کفش ورزشی پوشیده و یک پایش را بالا گرفته بر روی صفحه نمایش Galaxy S8 همراه با پیام‌هایی از یک کاربر به Bixby که از آن می خواهد همین کفش‌های ورزشی را آنلاین جستجو کند

Phone+‎

گوشی‌ای که مرزها را درمی‌نَوردَد

گوشی‌های Galaxy S8 و S8+‎ طوری طراحی شده‌اند که بیش از یک گوشی هوشمند باشند. آنها طراحی شده‌اند تا نحوه ثبت و نگاه شما را به زندگی چه بصورت واقعیت مجازی باشد و چه نمای 360 درجه‌ای عوض کنند. آنها طراحی شده‌اند تا در حال حرکت پرداخت‌های خود را انجام دهید و به کارهای خود برسید. موانع دنیای خود را با Galaxy S8 و S8+‎ پشت سر بگذارید.

بیشتر بدانید
نمای جلویی Gear 360 (2017)
Gear 360
Galaxy S8 و Galaxy S8+‎ در کنار هم
Galaxy S8 | S8+
نمای جلویی GearVR و کنترل کننده
Gear VR

Smart Switch

به‌راحتی با حفظ خاطراتتان، گوشی خود را عوض کنید

از عکس‌ها و ویدئوهای‌تان گرفته تا شماره‌های تماس و موزیک‌ها، Smart Switch به شما امکان می‌دهد jh به راحتی خاطراتتان را از روی گوشی قدیمی‌تان به Galaxy S8 و S8+‎ منتقل کنید. حالا که می‌دانید همه خاطراتتان با شما می‌مانند، می‌توانید بر روی ایجاد خاطرات جدید با Galaxy S8 و S8+‎ تمرکز کنید.

* خدمات در دسترس ممکن است بسته به گوشی متفاوت باشد. مبدل USB داخل جعبه موجود است.

گوشی هوشمند قدیمی که کنار Galaxy S8 است و اپلیکیشن سوییچ هوشمند بر روی هر دو صفحه نمایش باز است

قابلیت استفاده

فن‌آوری برای همه

گوشی‌های Galaxy S8 و S8+‎ تولید شده‌اند تا برای همگان قابل استفاده باشند. مجموعه‌ای از راهکارهای فنی که در مورد آن‌ها به خوبی فکر شده است سبب می‌شود که همگان براحتی بتوانند از قابلیت‌های پیشرفته Galaxy S8 و S8+‎ بهره کامل را ببرند.

نمای جلوی Galaxy S8 و S8+‎ که ویژگی‌های قابل استفاده بودن را نشان می دهد.

لوازم جانبی

استایل و قدرت

گوشی‌های Galaxy S8 و S8+‎ خود را به مجموعه لوازم جانبی منتخب، مطابق با استایل و سَبک و سیاق مورد علاقتون مجهز کنید تا خوش بدرخشید.

بیشتر بدانید
Galaxy S8 در حال شارژ با شارژر بی سیم قابل تبدیل شارژر بی‌سیم قابل تبدیل
ویدئویی که در آن شارژر بی‌سیم قابل تبدیل بلند(ایستاده) می‌شود، سپس Galaxy S8 به روی آن قرار می‌گیرد و شارژ بی‌سیم شروع می‌شود.
جهت پیش‌خرید یکی از فروشندگان رسمی ما را انتخاب کنید
* انتخاب عامل پیش‌فروش بر عهده خریدار می باشد و سامسونگ هیچ مسئولیتی در قبال فروش، نحوه ارسال، تغییر و تاخیر در تحویل کالا نخواهد داشت.