طراحی 360 درجه
نمای آراسته کابینت پشت تلویزیون با طرحی خوش‌فرم. این است تلویزیون«طراحی 360 درجه‌ای در تلویزیون SUHDسامسونگ از زاویه راست از جلو»
«طراحی 360 درجه‌ای در تلویزیون SUHDسامسونگ از زاویه پشت»
«طراحی 360 درجه‌ای در تلویزیون SUHDسامسونگ از زاویه چپ از پشت»
تلفزيون سامسونج SUHDTV بتصميم 360 درجة، مشهد من الزاوية الخلفية اليسرى

اکثر تلویزیون‌ها طوری ساخته می‌شوند که فقط ازمقابل به آنها نگاه شود. ولی ما تلویزیون SUHD سامسونگ را به گونه‌ای طراحی کردیم که از هر جهت که به آن نگاه کنید تأثیرگذار باشد. سرتاسر آن دارای طراحی آراسته‌ای است. طراحی یکپارچه و شیک آن به همراه خطوط صاف و منظم در سرتاسر حتی در نمای کابینت پشت نمایشگر نقش بسته است –. نه تنها هیچ پیچی در دید نیست، بلکه ساختار غنی و طبیعی صیقلی آن شمه‌ای از زیبایی را به تلویزیون می‌افزاید که زبان از بیان آن قاصر است.

تلویزیون بدون قاب SUHD سامسونگ با آمیخته شدن به نمایی باریک اما زیبا، مکملی عالی برای محیط اطراف است، حتی اگر درست در وسط اتاق قرار داده شود.

کلیه مشخصات و توصیفات مندرج در این متن ممکن است با مشخصات و توصیفات واقعی محصول تفاوت داشته باشد.

کلیه عملکردها، ویژگی‌ها، مشخصات، رابط کاربری گرافیکی و سایر اطلاعات در مورد محصولی که در این سند ارائه شد بدون اطلاعیه قبلی یا تعهدی نسبت به اعلام آن قابل تغییر می‌باشد، از جمله مزایا، طراحی، قیمت، اجزاء، عملکرد، موجودیت و قابلیت‌های محصول. محتواهای داخل صفحه متشکل از تصاویر شبیه‌سازی‌شده است و صرفاً جهت نمایش می‌باشد. اطلاعات دقیق پیرامون طراحی بدون قاب