/

ProXpress M4075FX vienspalvis
daugiafunkcinis spausdintuvas (40 ppm)

SL-M4075FX

ProXpress M4075FX vienspalvis daugiafunkcinis spausdintuvas (40 ppm) Dauguma mažųjų įmonių nori, kad jų turimi spausdintuvai spausdintų daug ir pigiai. Taip pat joms reikia, kad spausdintuvai būtų paprasti naudoti ir universalūs – kokybiškai spausdintų tiek įvairius dokumentus, tiek pristatymus.

Atsakingas baterijų perdirbimas

 • Europos Sąjungos direktyva dėl baterijų ir akumuliatorių siekiama sumažinti baterijų poveikį aplinkai ir paskatinti perdirbti jose esančias medžiagas. JK baterijų ir akumuliatorių (įkraunamų baterijų) perdirbimo taisyklės buvo įvestos 2009 m. Baterijų atliekų tvarkymo taisyklėmis siekiama JK reikšmingai padidinti panaudotų nešiojamųjų baterijų surinkimą ir perdirbimą (nuo 3 % 2007 m. iki 25 % 2012 m., o iki 2016 m. – mažiausiai 45 %).

 • Ant produkto arba jo pakuotės esantis baterijos simbolis nurodo, kad produkto negalima išmesti su buitinėmis atliekomis. Vartotojas yra atsakingas už baterijų atliekų išmetimą specialiose surinkimo punktuose, kad baterijas būtų galima perdirbti. Atskiras išmetamų baterijų surinkimas ir perdirbimas padės tausoti gamtinius išteklius ir užtikrins, kad jos perdirbamos saugiai, taip apsaugant žmonių sveikatą ir aplinką. Išsamų baterijų perdirbimo centrų sąrašą rasite adresu www.recycle-more.co.uk

 • Visi „Samsung“ produktai, kuriems taikoma Baterijų direktyva, atitinka JK baterijų ir akumuliatorių reikalavimus. Remiantis vietiniais įstatymais, „SAMSUNG Electronics (UK) Ltd.“ yra patvirtintos baterijų gamintojų atitikties schemos narė. Pagal šią schemą baterijos renkamos, tvarkomos ir išmetamos „Samsung“ vardu.

ProXpress M4075FX vienspalvis
daugiafunkcinis spausdintuvas (40 ppm)

Ypatybės

 • „ProXpress“ M4075 | 3875 | 3375 serijos

Konfigurācija

Konfigurācija

Ātra drukāšana un attēlu apstrāde

Ātra drukāšana un attēlu apstrāde
Robustās ProXpress M4075 | 3875 | 3375 sērijas drukas ātrums sasniedz pat 40 lpp./min., jo to nodrošina Cortex™-A5 kodola procesors un atmiņa līdz 256 MB. Lielais ātrums un veiktspēja ļauj uzņēmumiem paātrināt dokumentu un attēlu apstrādi, uzlabojot efektivitāti. *40 lpp./min. ir pieejamas tikai M4075FR modelim. 38 lpp./min. ir pieejamas tikai M3875FW un M3875FD modelim. 33 lpp./min. ir pieejamas tikai M3375FD modelim. **Izstrādājuma izmēri var atšķirties no piedāvātā attēla.

Ērta mobilā drukāšana, kas optimāli pielāgota mainīgai uzņēmējdarbības videi

Ērta mobilā drukāšana, kas optimāli pielāgota mainīgai uzņēmējdarbības videi
Samsung MobilePrint lietojumprogramma palīdz darbiniekiem drukāt no mobilajām ierīcēm, izmantojot bezvadu savienojumu. Šīs darbības veikšanai nav nepieciešama jauna draivera instalēšana vai tīkla iestatījumu konfigurēšana. Biroja darbinieki var vienkārši lejupielādēt MobilePrint lietojumprogrammu no Google® Play store (Android™) un Apple Store® (iOS®). Pēc lietojumprogrammas lejupielādes mobilā ierīce automātiski atrod tuvākos saderīgos Samsung printerus. ProXpress M4075 | 3875 | 3375 sērija spēj apstrādāt gandrīz jebkura veida failus, tostarp teksta dokumentus, attēlus un tīmekļa lapas. Lietotāji var arī piekļūt printeriem no Google konta, izmantojot Google Cloud Print™4. Var drukāt, sūtīt pa faksu vai kopīgot e-pasta ziņojumus, fotoattēlus, PDF failus un SNS ziņojumus, piemēram, Facebook® un Twitter® publikācijas. Google Cloud Print4 darbojas viedtālruņos, planšetdatoros, piezīmjdatoros, personālajos datoros un citās ierīcēs ar tīmekļa savienojumu.

Vairāk tonera opciju, vairāk iespēju samazināt izmaksas

Vairāk tonera opciju, vairāk iespēju samazināt izmaksas
ProXpress M4075 | 3875 | 3375 sērija piedāvā dažādas tonera kasetņu opcijas, sākot no standarta produkcijas tonera kasetnēm, kuras produkcija parasti ir 3000 standarta lappuses, un beidzot ar īpaši ražīgām kasetnēm, kuru produkcija ir 15000 standarta lappuses, kas jebkuram uzņēmumam ļauj samazināt izmaksas par vienu lappusi. Atsevišķai tonera sistēmas ir attēlveidošanas ierīce un tonera kasetne, kas tiek pārdotas atsevišķi, ļaujot aizstāt jebkuru daļu pēc nepieciešamības. Šī atsevišķo toneru sistēma ir laba izvēle uzņēmumiem ar zemu drukāšanas apjomu, kuri domā par izmaksām. *Tonera kasetne ar 10000 lappušu ražīgumu ir pieejama tikai M3875 un M4075 sērijai. Tonera kasetne ar 15000 lappušu ražīgumu ir pieejama tikai M4075FR modelim. **Izstrādājuma izmēri var atšķirties no piedāvātā attēla.

Vienkārša un droša drukāšana

Vienkārša un droša drukāšana
ProXpress M4075 | 3875 | 3375 sērija gādā par vienkāršu un drošu drukāšanu, izmantojot iebūvētu ciparu papildtastatūru, kas ļauj lietotājiem aizsargāt personīgus vai konfidenciālus dokumentus. Kad šis līdzeklis ir ieslēgts, lietotājiem pirms drukāšanas ir jāievada parole.

Augstākas kvalitātes druka

Augstākas kvalitātes druka
ReCP tehnoloģija uzlabo izdrukāto dokumentu lasāmību, uzlabojot šauras līnijas un nodrošinot asumu negatīva teksta malām. Asumu mazam tekstam, ko parasti nevar ieskenēt pilnībā, veido malu izšķirtspējas uzlabojums. ProXpress M4075 | 3875 | 3375 sērija nodrošina skaidras, stabilas izdrukas ar efektīvu izdrukas izšķirtspēju līdz 1200 x 1200 dpi.

Uzlabota resursu taupīšana, izmantojot drukas lietojuma centrālo vadību

Uzlabota resursu taupīšana, izmantojot drukas lietojuma centrālo vadību
Drukas lietojuma centrālā vadība, kas tiek aktivizēta ar SyncThru™ Admin Job Accounting līdzekli, ļauj vadītājiem piešķirt lietotājiem konkrētus printerus. Lietotājiem var arī piešķirt normas lappušu vai kopiju skaitam ar katru printeri.

Vienkārša printera pārvaldība

Vienkārša printera pārvaldība
Vienkāršā printera pārvaldība palīdz uzņēmumiem attāli pārvaldīt iestatījumus, piemēram, One Touch Eco pogas funkcijas, kā arī kopēšanas, skenēšanas un faksa iestatījumus. Izmantojot vienkāršo printera pārvaldību, var pārraudzīt un pārvaldīt vairākas ierīces. Uzņēmumi var arī pārraudzīt printera statusu, piemēram, kļūdu ziņojumus, tostarp brīdinājumus par papīra trūkumu, tukšu toneri un iesprūdušu papīru.

Papildu drukāšanas iespējas profesionāliem dokumentiem

Papildu drukāšanas iespējas profesionāliem dokumentiem
Printeru universālā tekne atbalsta materiāla svaru līdz 220 g/m2 (grami uz kvadrātmetru), kas piedāvā vairāk drukāšanas iespēju profesionāliem dokumentiem. Daudzas uzlīmes, kartītes un aploksnes var izdrukāt, vienkārši izmantojot daudzfunkcionālo tekni. Šī spēja būtiski samazina laiku, kas nepieciešams atsevišķai lapu padevei.

“4 vienā” — daudzfunkcionāla un iebūvēta divpusējā drukāšana

“4 vienā” — daudzfunkcionāla un iebūvēta divpusējā drukāšana
“4 vienā” daudzfunkcionālās (druka, kopēšana, skenēšana un faksa sūtīšana) iespējas un iebūvētā divpusējā drukāšana piedāvā daudzpusību un ērtības, kas nepieciešamas uzņēmumiem, lai saglabātu konkurētspēju.

Uzņēmuma līmeņa dokumentu drošība

Uzņēmuma līmeņa dokumentu drošība
Uzņēmumi veido un drukā daudzus oficiālus dokumentus, tostarp konfidenciālu informāciju, tāpēc drukas darbiem ir nepieciešams augsts drošības līmenis. ProXpress M4075 | 3875 | 3375 sērija piedāvā lielisku lietotāja vadību, dokumentu un tīkla piekļuvi ar Samsung SyncThru™ Admin uzņēmuma drošības līmenī.

Easy Eco draiveris

Easy Eco draiveris
Easy Eco draivera programmatūra 2012. gadā saņēma Buyers Laboratory (BLI) balvu par izciliem sasniegumiem inovāciju jomā. Tā ļauj lietotājiem ietaupīt 20% no tonera. Programmatūra samazina arī enerģijas patēriņu. Lietotājiem ir pieejama attēlu noņemšanas opcija, tos pārvēršot no bitkartes par skici un noņemot tekstu, lai ietaupītu toneri ar tonera taupīšanas režīma palīdzību.
One Touch Eco poga

One Touch Eco poga

Uzņēmumi var samazināt tonera un papīra patēriņu, izmantojot One-Touch Eco pogu. One Touch Eco poga automātiski aktivizē 2 lapu drukāšanu (divas lapas vienā pusē) un divpusējo drukāšanu (drukāšanu uz abām pusēm). Lietotāji var arī izvēlēties tukšo lapu izlaišanas opciju tonera taupīšanas režīmā. Šos ekonomiskos iestatījumus var pielāgot, izmantojot Easy Printer Manager.

TECHN. SPECIFIKACIJOS

Matmuo SL-M4075FX/SEE

Bendra

 • Funkcijos
  Standartinė

  Spausdinimas, nuskaitymas, kopijavimas, faksogramų siuntimas

  Pasirinktinė

  Ekologinio taupymo mygtukas, „Secure Print“

 • Procesorius

  1 GHz

 • Valdymo skydelis

  4,3 colio spalvotas LCD jutiklinis ekranas

 • Atmintis
  Standartinė

  1 GB

  Didžiausia

  1 GB

 • Standusis diskas

  4 GB vidinis standusis diskas

 • Sąsaja
  Standartinė

  „Ethernet“ 10 / 100 / 1000 „Base TX “/ didelės spartos sąsaja USB 2.0 / „Direct USB“ (priekinėje dalyje) / „Host USB“ (1 jungtis užpakalinėje dalyje)

  Pasirinktinė

  IEEE 1284B paralelinė jungtis

 • Energijos sąnaudos

  700 W (aktyviuoju režimu) / 15 W (parengties) / 3,5 W (išjungimo)

 • Triukšmo lygis

  Iki 57 dBA (spausdinimas), iki 58 dBA (kopijavimas), iki 26 dBA (parengties būsena)

 • Matmenys (plotis x skersmuo x aukštis)

  469 x 444,3 x 482,1 mm (18,5 x 17,5 x 19 colių)

 • Svoris

  17,33 kg (38,21 svaro)

 • Didžiausias per mėnesį apdorojamų puslapių skaičius

  Iki 100000 puslapių

Spausdinimas

 • Greitis
  Greitis (vienspalvio spausdinimo)

  Iki 40 p./min. A4 formatu (42 p./min. laiško formatu)

 • Pirmosios kopijos spausdinimo laikas
  Pirmosios kopijos spausdinimo trukmė (vienspalvio spausdinimo)

  Iki 6,5 sek. (esant parengties režimui)

 • Skiriamoji geba

  Iki 1200 x 1200 dpi efektyvumo išvestis

 • Emuliacija

  SPL / „PostScript3“ / PCL6 / PCL5e / „IBM ProPrinter“ / EPSON / PDF

 • Spausdinimas ant abiejų lapo pusių

  Integruotas

 • Operacinė sistema

  „Windows 8“ / „7“ / „Vista“ /„XP“ / „2000R2“ / „2008“ / „2003“, „Mac OS X 10,5 - 10,8“, įvairios „Linux“ / „Unix“

 • Tiesioginis spausdinimo palaikymas

  Tiesiogiai iš USB

 • Spausdinimo funkcijos

  Automatinis, dvipusis, saugusis

RODYTI DAUGIAU SPECIFIKACIJŲIšplėsti

Kopijavimas

 • Greitis
  Greitis (vienspalvio spausdinimo)

  Iki 40 p./min. A4 formatu (42 p./min. - laiško formatu)

 • Pirmosios kopijos spausdinimo laikas
  Pirmosios kopijos spausdinimo trukmė (vienspalvis)

  iki 10 sekundžių

 • Skiriamoji geba

  Iki 600 x 600 dpi efektyvumo išvestis

 • Sumažinimo / padidinimo intervalas

  Apie 25 - 400% (Platen), apie 25 - 400% (ADF)

 • Daug kopijų

  1 - 99 lapus

 • Dvipusis kopijavimas

  Integruotas

 • Kopijavimo funkcijos

  ID kopija / 2 arba 4 lapai ant vieno / sulyginimo kopija / automatinė kopija

Nuskaitymas

 • Greitis
  Greitis (vienspalvio spausdinimo)

  24 ipm

 • Suderinamumas

  TWAIN standartas, WIA standartas

 • Metodas

  „Color CIS“

 • Skyra (optinė)

  Iki 1200 x 1200 dpi

 • Skyra (sustiprinta)

  Iki 4800 x 4800 dpi

 • Skenavimo paskirties vietos

  klientą (AK), el. p. dėžutę, FTP, SMB, USB, „Cloud“

Faksas

 • Suderinamumas

  ITU-T G3, ECM

 • Modemo sparta

  33,6 Kbps

 • Skiriamoji geba

  Standartinė: 203 x 98 dpi / „Fine“, „Photo“: 203 x 196 dpi „Super Fine“: 300 x 300 dpi / „Color“: 200 x 200 dpi

 • Atmintis

  50 MB

 • Automatinis rinkimas

  Greitasis rinkimas: 200 vietų

 • Fakso funkcija

  Numerio rinkimas pakėlus ragelį / automatinis perrinkimas / automatinis sumažinimas / siuntimas keliems gavėjams / atidėtasis siuntimas / fakso perdavimas (el. paštas / faks.), transliavimas į iki 208 vietų

Popieriaus tvarkymas

 • Įvesties talpa
  Kasetė

  250 lapų standartinė kasetė

  Daugiafunkcis dėklas

  50 lapų universalusis dėklas

  Kitos parinktys

  520 lapų antros kasetės padavimo dėklas

  Didžiausia

  820 lapas

 • Laikmenos tipas
  Kasetė

  „Plain“ (paprastas) / „Thin“ (plonas) / „Thick“ (storas) / „Recycled“ (perdirbtas) / „Bond“ (raštai) / „Cardstock“ (kortelės) / „Archive“ (archyvas)

  Daugiafunkcis dėklas

  „Plain“ (paprastas) / „Thin“ (plonas) / „Cotton“ (medvilnė) / „Recycled“ (perdirbtas) / „Archive“ (archyvas) / „Coloured“ (spalvotas) / „Pre-Printed“ (išspausdintas) / „Label“ (lipdukas) / „Bond“ (raštai) / „Thicker“ (storesnis) / „Envelope“ (vokas) / „Cardstock“ (kortelės) / „Transparency“ (skaidrės) / „Thick“ (storas)

  Kitos parinktys

  „Plain“ (paprastas) / „Thin“ (plonas) / „Thick“ (storas) / „Recycled“ (perdirbtas) / „Bond“ (raštai) / „Cardstock“ (kortelės) / „Archive“ (archyvas)

 • Laikmenos dydis
  Kasetė

  A4 / A5 / A6 / ISO B5 / JIS B5 / „Executive“ / „Letter“ / „Oficio“ / „Folio“ / „Legal“ / „Statement“ / „Custom“

  Daugiafunkcis dėklas

  A4 / A5 / A6 / ISO B5 / JIS B5 / „Statement“ / „Letter“ / „Oficio“ / „Folio“ / „Legal“ / „Envelope“ ( Nr. 10 / „Monarch“ / DL / C5 / C6 / Nr. 9) „Postcard“ / „Index card“ / „Executive“ / „Custom“

  Kitos parinktys

  A4 / A5 / A6 / ISO B5 / JIS B5 / „Executive“ / „Letter“ / „Oficio“ / „Folio“ / „Legal“ / „Statement“ / „Custom“

 • Laikmenos svoris
  Kasetė

  60 - 163 g/m² (16 - 43 svarų)

  Daugiafunkcis dėklas

  60 - 220 g/m² (16 - 58 svarų)

  Kitos parinktys

  60 - 163 g/m² (16 - 43 svarų)

 • Išvesties talpa

  150 lapų gerąja puse žemyn, 1 lapas gerąja puse aukštyn

 • adf
  Tipas

  RADF

  Dokumento talpa

  50 lapų

  Dokumento dydis

  „A4“ / „Letter“ / „Oficio“ / „Folio“ / „Legal“

Eksploatacinės medžiagos

 • Dažai
  Juodi

  Standartinė išeiga: vidutinė dažomųjų miltelių kasetės - 3000 standartinių puslapių. Didelė išeiga: vidutinė dažomųjų miltelių kasetės - 5000 standartinių puslapių. Itin didelė išeiga: vidutinė dažomųjų miltelių kasetės - 10000 standartinių puslapių. Nepaprastai didelė išeiga: vidutinė dažomųjų miltelių kasetės - 15000 standartinių puslapių (derinys: 3000 puslapių skirti dažų milteliai spausdintuvui paleisti). Nurodyta išeiga pagal ISO / IEC 19752.

 • Vaizdų spausdinimo modulis / būgnas
  Juodi

  Vidutinė išeiga - 30000 standartinių puslapių

Parinktys

 • Parinktys

  520 lapų kasetės dėklas / IEEE 1284B paralelinė jungtis

Sprendimas

 • Įrenginių valdymas

  Taip

 • Išvesties valdymas

  Taip

 • Mobilumas

  Taip

 • NEWEST
 • MOST HELPFUL
 • HIGHEST RATING
 • LOWEST RATING