Przejdź do treści

Welcome JUN! You have arrived at the new Samsung.com, designed just for you!

Content
Nazwa Miasto Kod pocztowy Ulica Telefon Email ogólny  
3dyta Warszawa 05-092 Jaśminowa 18 +48 (22) 713 84 88 biuro@3dyta.pl
A4 Polska Lublin 20-704 Wojciechowska 20 +48 (81) 533 18 18 biuro@a4polska.pl
ADOS Gdańsk 80-460 Pilotów 3 +48 (58) 340 80 94 ados@ados.gda.pl
Andromeda Nowy Sącz 33-300 Kilińskiego 78A +48 (18) 441 80 10 biuro@andromeda.com.pl
Aramus Kraków 31-548 Aleja Pokoju 3 +48 (12) 292 50 33 biuro@aramus.pl
Arcop Kielce 25-646 1 Maja 191  +48 (41) 341 55 55 biuro@arcop.pl  
AT Serwis Lublin 20-135 Ponikwoda 33  +48 (81) 534 88 72 info@at-serwis.pl  
Biuro Serwis Lublin 20-625 Leonarda 1  +48 (81) 524 21 12 info@biuro-serwis.lublin.pl
Biuromax-Balcer Bydgoszcz 85-027 Jagiellońska 103 +48 (52) 346 13 06 biuromax@biuromax-balcer.pl Autoryzowany serwis
Biurotechnika  Poznań  61-377  Armii Krajowej 51/4 +48 (61) 652 34 80 biurotechnik@wp.pl
Biurpap Łódź 91-341 Brukowa 28 +48 (42) 659 51 85 biurpap@biurpap.pl
Centrum Druku Kraków 30-054 Czarnowiejska 43 +48 (12) 631 38 30 cd@cd2.pl
Coma Systemy Cyfrowe Katowice 40-576 Staffa 32  +48 (32) 202 25 46 coma@coma.com.pl
Copy.net.pl Warszawa 02-761 Cypryjska 70/u2 +48 (22) 880 91 68 serwis@copy.net.pl Autoryzowany serwis
Copyland Warszawa 04-301 Grochowska 106 +48 (22) 612 46 70 copyland@copyland.pl Autoryzowany serwis
Copy-Tech Warszawa 00-422 Wilanowska 16/20 +48 (22) 622 49 28 biuro@copy-tech.pl Autoryzowany serwis
DIP Szczecin  71-061 Al.Boh. Warszawy 83c +48 (91) 484 79 00 dipcopy@inet.pl
DKS Kowale 80-180 Energetyczna 15 +48 (58) 309 03 07 info.gdansk@dks.pl Autoryzowany serwis
Ediko Warszawa 01-106 Nakielska 3 +48 (22) 330 98 00 serwis@ediko.pl Autoryzowany serwis
EO Networks Warszawa 03-301 Jagiellońska 78 +48 (22) 376 69 96 samsung@eo.pl Autoryzowany serwis
eSales Katowice 40-564 Tomasza 11 +48 (32) 205 82 86 serwis@esales.com.pl
Sales Żory 44-240 Al. Niepodległości 3 +48 (32) 475 22 62 marek@esales.com.pl
FaxPol Warszawa 01-029 Dzielna 15 +48 (22) 561 91 91 biuro@faxpol.pl Autoryzowany serwis
Tadan Katowice 40-757 Radomska 15 +48 (32) 609 30 60 tadan@tadan.pl Autoryzowany serwis
KSEROMAX Łódź  90-253 Jana Kilińskiego 24 +48 (42) 633 44 93  kseromax@kseromax.sklep.pl
Firma Zborała Nowy Tomyśl 64-300 Ogrodowa 40 +48 (61) 442 33 74 kontakt@zborala.pl Autoryzowany serwis
Galaxy Systemy Informatyczne Zielona Góra 65-410 Fabryczna 13/1 +48 (68) 454 89 00 galaxy@galaxy.com.pl Autoryzowany serwis
GMP Group Warszawa 03-678 Lisia 17 +48 (22) 510 11 99 office@gmpgroup.pl
HiCopy Gdańsk Gdańsk 80-871 Chwaszczyńska 10 +48 (58) 732 91 83 pk@hicopy.gdansk.pl
Impex Gdańsk 80-871 Chwaszczyńska 10 +48 (58) 520 89 00 sekretariat@impex.com.pl Autoryzowany serwis
JM Data Warszawa 04-667 Trakt Lubelski 233 +48 (22) 673 02 22 biuro@jmdata.pl
Kombit PLUS Poznań 61-612 Migdałowa 60 +48 (61) 821 94 75 biuro@kombit.poznan.pl
Komputronik Biznes Poznań 60-003 Wołczyńska 37 +48 (61) 668 00 00 biuro@komputronik-biznes.pl
Kserkop Kraków 30-019 Racławicka 58 +48 (12) 623 79 88 serwis@kserkop.pl Autoryzowany serwis
Lyreco Warszawa 05-806 Sokołowska 33 +48 (22) 730 70 00 kontakt@lyreco.com
Mad Biuro Poznań Poznań 60-311 Grunwaldzka 54/5 +48 (61) 867 11 91 biuro@madbiuro.pl
Madax Plus Warszawa 04-112 Karczewska 12 +48 (22) 670 20 44 madax@madax.pl
MAK Toruń 87-100 Kozacka 3 +48 (56) 660 09 97 l.iglewski@mak.com.pl
Multikom Bydgoszcz 85-741 Farbyczna 15 +48 (52) 321 35 10 handlowy@multikom.pl
Olprint Wrocław 50-427 Krakowska 82 +48 (71) 344 03 93 serwis@olprint.com.pl Autoryzowany serwis
LOBOS Kraków 31-548 Al. Pokoju 1A +48 (12) 413 25 00 serwis@lobos.pl Autoryzowany serwis
Bikop Gdańsk 80-319 Derdowskiego 7 +48 (58) 340 40 09 bikop@bikop.pl Autoryzowany serwis
Vector Katowice 40-749 Bielska 29 +48 (32) 356 30 00 serwis@vector.katowice.pl Autoryzowany serwis
Partner XXI Warszawa 02-495 Gierdziejewskiego 1 +48 (22) 250 64 00 sales@partner21.pl
ProOffice Wrocław  53-020 Krzycka 92A +48 (71) 785 65 64 sklep@prooffice.com.pl
Qumak Kraków 30-363 Kobierzyńska 2 +48 (12) 254 58 00 jan.gadek@qumak.pl Autoryzowany serwis
S&T Warszawa 02-676 Postępu 21 D +48 (22) 535 95 00 konrad.lucka@snt.pl Autoryzowany serwis
Sietom Gdańsk 80-298 Rakietowa 22 +48 (58) 522 26 00 gdansk@sietom.pl
Sillves Warszawa 03-680 Agatowa 2 +48 (22) 812 66 72 handlowy@sillves.pl
SMK Technologie Informatyczne Warszawa 02-703 Bukowińska 22 7B +48 (22) 10 10 340 sales@smk.pl Autoryzowany serwis
Stan-Mit Serwis Wrocław 53-421 Gajowicka 95 +48 (71) 792 52 44 biuro@stan-mit.com.pl Autoryzowany serwis
Techsource Legionowo 05-120 Piłsudskiego 13 +48 (22) 77 44 777 handlowy@techsource.pl Autoryzowany serwis
Unitech Koszalin 75-950 Lutyków 4-6 +48 (94) 342 06 92 office@uni-tech.pl Autoryzowany serwis
VOL Poznań 60-451 Dąbrowskiego 553 +48 (61) 668 45 00 handlowy@vol.com.pl
Xline Wrocław 54-130 Horbaczewskiego 59 +48 (71) 356 79 71 xline@xline.pl
Zakład Techniki Biurowej MATECH Legnica 59-220 Kawaleryjska 3 +48 (76) 862 05 45 matech@matech.pl