close Samsung videoClose Video

Typ

Produkt

Zdroje (zobrazujú sa položky 1 – 8 zo 13)

Brožúry Nyní můžete tisknout i barevně

Barevné laserové multifunkční tiskárny Samsung, které dokážou skenovat, kopírovat, faxovat i tisknout stiskem jediného tlačítka, optimalizují efektivitu práce a zvýší vaši produktivitu.

Prevziať súbor PDF

Brožúry Objavte naše najnovšie veľkoformátové displeje

Rad veľkoformátových displejov Samsung na rok 2012 predstavuje kombináciu elegantného dizajnu a vynikajúcej kvality obrazu pre úplne dokonalý zážitok zo sledovania. Tieto najnovšie veľkoformátové displeje vytvárajú doteraz najjasnejší a najostrejší obraz a skvele fungujú aj v podmienkach slabšieho osvetlenia.

Prevziať súbor PDF

Brožúry Sláva monitoru SyncMaster Cloud Display

Samsung SyncMaster Cloud Display je úchvatný a tenký monitor, ktorý umožňuje používateľom zažiť ďalšiu úroveň technológií s inovačnou virtualizáciou desktopov a zabezpečenou technológiou cloud computing.

Prevziať súbor PDF

Brožúry Živé barvy a obdivuhodná rychlost

Samsung CLP-775ND je barevnou laserovou tiskárnou, která produkuje ostré, živé dokumenty neuvěřitelnou rychlostí. Jedná se o vysoce výkonnou tiskárnu, která do vašeho podnikání přináší kvalitu a spolehlivost bez ohledu na vaše konkrétní požadavky.

Prevziať súbor PDF

Brožúry Přizpůsobivé pro každý podnik

Tiskárna Samsung CLP-680DW na pracoviště přináší vynikající kvalitu tisku a konzistentní výkon při skutečně úžasných rychlostech. Tato tiskárna se přizpůsobí požadavkům všech podniků, kterým poskytuje efektivitu a vynikající kvalitu.

Prevziať súbor PDF

Brožúry Centralizované tiskové řešení

Tato multifunkční zařízení nabízejí řadu výkonných a pohodlných funkcí, které se budou hodit do jakéhokoli prostředí a pomohou vám dosáhnout všech požadovaných cílů a zároveň snížit provozní náklady.

Prevziať súbor PDF

Brožúry Vynikající tisk s menšími náklady

Nejmodernější řada tiskáren od společnosti Samsung jsou schopny zprostředkovat profesionální výsledky a zaručit výrazné úspory v oblasti spotřebního materiálu. Ať jsou požadavky na tisk vaší organizace jakékoli, společnost Samsung dokáže nabídnout celou řadu různých efektivních zařízení.

Prevziať súbor PDF

Brožúry Maximalizujte potenciál firemnými monitormi

Rad firemných monitorov Samsung Business Monitor SC radikálne zlepšil pracovnú výkonnosť a efektívnosť. Tieto monitory boli navrhnuté tak, aby zlepšili skúsenosť zákazníka a zároveň boli ekologické.

Prevziať súbor PDF
Zobraziť viac (5)