LH65QBHRTBC/EN

65" Ekran interaktiv të gjitiha me një prekje, seria QB65H-TR

Funksion i përmirësuar i prekjes Bashkëpunim më i madh me MagicIWB S5 i inkorporuar Rezolucion UHD i qartë dhe i gjallë
Madhësi 65"

Rigjallëroni bashkëpunimin produktiv

QBH-TR e-boards ofrojnë një arenë të gjithanshme, të gjitha-në-një për bashkëpunim të përmirësuar. Teknologjia e përparuar e prekjes, zgjidhja intuitive MagicIWB S5 dhe cilësia e imazhit UHD bashkohen për të rritur rendimentin dhe bashkëpunimin duke lehtësuar angazhimin, ndërveprimin efikas.

Rigjallëroni bashkëpunimin produktiv

Përmirëso kontaktin, rrit aftësitë

Shfrytësoni funksionalitetin e rritur të prekjes për një përvojë shkrimi dixhital të rrjedhshëm dhe të gjithanshme. Deri në katër përdorues mund të shkruajnë njëkohësisht duke përdorur stilolapsin e dhënë ose praktikisht pothuajse çdo mjet tjetër.

Përmirëso kontaktin, rrit aftësitë

Ngritja e cilësisë së bashkëpunimit

Zgjidhja e përfshirë MagicIWB S5 lehtëson menaxhimin dhe organizimin e diskutimit me një ndërfaqe intuitive për përdorimin e shpejtë të funksioneve bashkëpunuese thelbësore si pasqyrimi i ekranit dhe ruajtja e shënimeve në kohë reale.

Ngritja e cilësisë së bashkëpunimit

Kalo nga njëri burim tek tjetri pa ndërprerje

Nëpërmjet funksionit të Ekranit të Punës, përdoruesit mund të kalojnë shpejt midis ekraneve të shumta, siç janë shfletuesi i bardhë, shfletuesi i internetit dhe burimet e lidhura të hyrjes, me vetëm disa prekje.

Kalo nga njëri burim tek tjetri pa ndërprerje

Marrja dhe kontrollimi i përmbajtjes në distancë

Tërhiq dhe ndrysho përmbajtjen në kompjuterët portativë në distancë drejtpërdrejt nga ekrani qëndror duke përdorur funksionalitetin e prekjes. Sistemi i fuqishëm Knox siguron lidhjen Remote Workspace për të mbrojtur nga rrjedhja e informacionit dhe ndërhyrja.

Marrja dhe kontrollimi i përmbajtjes në distancë

Lidhu me komoditet

Secili e-board ofron një gamë të gjërë lidhjesh, duke përfshirë portat HDMI, DVI-D, DP dhe USB, ku përdoruesit mund të vendosin, shpërndajnë dhe ripërpunojnë përmbajtjen drejtpërdrejt nga pajisjet e tyre personale.

Lidhu me komoditet

Përmirëso prezantimin vizual

Sillni në jetë ide bashkëpunimi përmes cilësisë së përparuar të fotografisë në UHD. Përmes rezolucionit ultra të lartë, sigurohuni se të gjitha shënimet dhe përmbajtja e prezantuar të jenë të qarta dhe të lexueshme për secilin pjesëmarrës.

Përmirëso prezantimin vizual

Ruaj organizimin me stil

Drejtoni një bashkëpunim më të organizuar me një dizajn të lëmuar dhe të sofistikuar. Mbajtësi i penës anësor magnetik dhe portat e lidhjes ballore mbajnë funksionet e nevojshme afër, pa rrëmujë.

Ruaj organizimin me stil
Specifikimi
 • Ekrani
  • Madhësia diagonale 65"
  • Lloji i panelit LED Skaj, 60Hz
  • Rezolucioni 3840x2160
  • Pjerrësia në piksel (HxV) 0.105 x 0.315 (mm)
  • Ndriçimi (Tipik) 250
  • Shkalla e kontrastit 4700:1
  • Këndi i shikimit (H/V) 178/178
  • Koha e reagimit 8ms(Lloj.)
  • Gama e ngjyrave 72%
  • Veshja e xhamit Panel 2.3% / Xham i Prekjes 15%
  • Frekuenca e skanimit H 30~81kHz
  • Frekuenca maksimale e pikselëve 594Mhz
  • Frekuenca e skanimit V 48~75Hz
  • Raport i kontrastit dinamik Mega
 • Lidhja
  • HDMI In 3
  • DP In Po
  • DVI In 1 (DVI-D)
  • Tuner In N/A
  • USB 3
  • Component In N/A
  • Kompozit Hyrës N/A
  • RGB hyrës N/A
  • IR In Po
  • HDBaseT In Jo
  • Audio hyrëse Po
  • Audio dalëse Spina Mini Stereo
  • Video dalëse N/A
  • Energjia dalëse N/A
  • RS232 In Po
  • RS232 Out Po
  • RJ45 In Po
  • RJ45 Out Jo
  • WiFi Po
  • 3G Dongle Jo
  • Bluetooth Jo
 • Ushqyesi
  • Furnizimi me energji AC 100~240V 50/60Hz
  • Konsumi i energjisë (Regjimi joaktiv) -
  • Konsumi i energjisë (Regjimi aktiv) 165
  • Konsumi i energjisë (Regjimi i fjetjes) 0.5 W
 • Përmasat
  • Përmasat e setit (GjxLxTh) 1514.7 x 58.2 x 882.4 mm
  • Përmasat e paketës (GjxLxTh) 1619 x 1001 x 231 mm
 • Pesha
  • Pesha e setit 39.2 kg
  • Pesha e paketimit 48 kg
 • Kushtet e punës
  • Temperatura 0℃~ 40℃
  • Lagështia 10~80%
 • Specifikimi mekanik
  • Kllapë montimi VESA 400 x 400 mm
  • Gjerësia e kornizës T(30.5), B(46.4),LR(30.5)
  • Materiali i kornizës Pa-Shkëlqim
 • Veçori të përgjithshme
  • Foleja për memorien e jashtme N/A
 • Veçori opsionale
  • Montimi WMN6575SE
  • Mbajtësja Jo
 • Lexuesi i brendshëm (MagicInfo)
  • Mbështetja MagicInfo Daisychain Videowall N/A
 • Eco
  • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë A+
 • Certifikimi dhe përputhshmëria
  • EMC "FCC (SHBA) Pjesa 15, Nënpjesa B Kategoria A
  • Siguria "CB (Europa): IEC60950-1/EN60950-1

**Disa funksione të Samsung Smart TV mund të mos jenë të disponueshme nëse nuk pranoni në mënyrë të qartë për mbledhjen dhe përdorimin e informacionit tuaj personal.

Mbështetje teknike