LH24OMEPWBC/EN

24" Në natyrë seria OME

Madhësi 24"

Përdorni imazheri të përkryer në shkallë kompakte

Sinjalistika kompakte për ambiente gjysmë të jashtme u ofron pronarëve të bizneseve një qasje dinamike për t’u transmetuar klientëve një mesazh koherent dhe joshës për blerje si ekran reklamimi për dyqanet e pakicës, agjencitë imobiliare dhe vendndodhje të tjera.

Leverage powerful imagery on a compact scale

Ofroni mesazhe promocionale me gjallëri dhe vizibilitet të shkëlqyer

Tërhiqni më shumë vizitorë në biznesin tuaj të shitjes me pakicë, duke ofruar me efikasitet mesazhe promocionale me gjallëri dhe vizibilitet të shkëlqyer. Sinjalistika OM24E SMART përmban ndriçim të lartë 1500-nit dhe raport kontrasti 4000:1 për vizibilitet të jashtëzakonshëm në mjedise me ndriçime të ndryshme. Edhe klientët që mbajnë veshur syze dielli të polarizuara mund t’i shikojnë mesazhet me qartësi dhe ndriçim të jashtëzakonshëm, pa efektin e eliminimit të ekranit që ndodh zakonisht me ekranet LCD.

Deliver promotional messaging vividly with excellent visibility

Mbështetuni në rezistencën e fortë 24 orëshe në mjedise të ndryshme të jashtme

Prezantoni mesazhe të biznesit 24 orë në ditë edhe kur ekrani ekspozohet direkt dhe indirekt ndaj dritës së diellit për funksionim të sigurt 24 orë në ditë. Sinjalistika OM24E SMART është projektuar mekanikisht dhe u është nënshtruar testimeve të brendshme për rezistencën e nxehtësisë me një panel që mund të rezistojë në temperatura 110°C (230 °F). * 110°C (230°F) nënkupton temperaturën që sipërfaqja e panelit, jo vetë ekrani, mund të durojë në dritë direkte të diellit.

Rely on strong 24 / 7 durability in various outdoor environments

Menaxhoni sinjalistikën dixhitale me valë, praktikisht kudo, në çdo kohë në një pajisje celulare me aplikim të lehtë për t’u përdorur

Thjeshtoni kontrollin e përmbajtjes dhe përmirësoni efikasitetin duke përdorur aplikacionin për celular MagicInfo S3 në pajisjen tuaj celulare për të krijuar*, redaktuar dhe transmetuar përmbajtje. Lidhuni me valë për të krijuar me lehtësi përmbajtje duke përdorur shabllone, ngarkoni dhe luani materiale nga një pajisje celulare, redaktoni me shpejtësi përmbajtje dhe përdorni të gatshme navigimin në listat e leximit për të zgjedhur dhe nisur leximin e përmbajtjes. Zgjeroni më tej lidhjen duke përdorur Wi-Fi të integruar, që ofron kontroll dhe ndarje me kompjuter, tabletë dhe smartfonë. * Krijimi i përmbajtjes aplikohet vetëm për tabletët.

Manage digital signage wirelessly, virtually anywhere, anytime on a mobile device with an easy-to-use application

Menaxhoni me konveniencë dhe thjeshtësi një seri të pasur përmbajtjeje me platformën e përparuar të menaxhimit të përmbajtjes

Transmetoni një shumëllojshmëri përmbajtjesh të pasura me lexuesin e medias të integruar të OM24E dhe menaxhimin e thjeshtuar përmes 3rd Generation Samsung SMART Signage Platform (SSSP). Platforma e integruar All-in-One, 3rd Generation SSSP, eliminon nevojën për një kompjuter të dytë apo lexues media për të kanalizuar funksionimin e sinjalistikës dixhitale dhe për të përmirësuar koston totale të zotërimit (TCO). MagicInfo S3 e re, një zgjidhje e menaxhimit të përmbajtjes e integruar në 3rd Generation SSSP ju jep mundësinë të krijoni, transmetoni dhe menaxhoni përmbajtje më lehtë se versioni i mëparshëm me UI dhe UX të përmirësuar. MagicInfo S3 përdor 3rd Generation SSSP, një platformë të hapur që ofron pajtueshmëri me një shumëllojshmëri softuerësh nga palë të treta për fleksibilitet dhe lehtësi përdorimi me aplikacione të tjera.

Conveniently and simply manage a rich array of content with an advanced content management platform

Shfaqni përmbajtje me ndriçim optimal dhe efikasitet në kosto

Optimizoni kontrollin e ndriçimit duke reduktuar njëkohësisht shpenzimet operacionale dhe konsumin e energjisë me një sensor automatik ndriçimi. Ju mund të personalizoni ndriçimin maksimal dhe minimal brenda një game prej 200-nit deri 1500-nit për të plotësuar çdo mjedis dhe për të kontrolluar shpenzimet, duke zgjatur njëkohësisht jetëgjatësinë e monitorit.

Display content with optimal brightness and cost-efficiency
Specifikimi
 • Ekrani
  • Madhësia diagonale 23.8"
  • Lloji i panelit S-VA
  • Rezolucioni 1920 x 1080 (16:9)
  • Pjerrësia në piksel (HxV) 273.9 x 273.9 mm
  • Madhësia e ekranit aktiv (HxV) 525.888 x 295.812 mm
  • Shkalla e kontrastit 4,000:1
  • Këndi i shikimit (H/V) 178/178
  • Koha e reagimit 8 ms
  • Ngjyra e ekranit 8 bit - 16.7M
  • Gama e ngjyrave 72 %
  • Frekuenca e skanimit H 67.5KHz
  • Frekuenca maksimale e pikselëve 148.5Mhz
  • Frekuenca e skanimit V 60Hz
  • Ndriçimi 1,500nit
  • Raport i kontrastit dinamik 100,000:1
 • Lidhja
  • RGB hyrës Analog D-SUB
  • Audio hyrëse Stereo Mini Jack
  • Audio dalëse Stereo Mini Jack
  • Video hyrëse HDMI
 • Ushqyesi
  • Furnizimi me energji AC 100 - 240 V~ (+/- 10 %), 50/60 Hz
 • Përmasat
  • Përmasat e setit (GjxLxTh) 549.2 x 319.1 x 58.0 mm
  • Përmasat e paketës (GjxLxTh) 651.0 × 390.0 × 139.0 mm
 • Pesha
  • Pesha e setit 3.5 kg
  • Pesha e paketimit 4.8 kg
 • Specifikimi mekanik
  • Kllapë montimi VESA 100 x 100 mm
  • Gjerësia e kornizës 10.5 mm
 • Kushtet e punës
  • Temperatura 0~50 ℃
  • Lagështia 10~80 %
 • Veçori të përgjithshme
  • Special Plug and Play, MagicInfo S3, Built in Speakers, Lamp Error Detection, Anti Image Retention, Temperature Sensor, RS232C/RJ45 MDC, PIP/PBP, Auto Source Switching & Recovery, Portrait Installation Support, Button Lock, Smart Scheduling, WiFi Embedded, Sunglasses Viewable
  • Altoparlanti Mono
 • Lexuesi i brendshëm (MagicInfo)
  • Mbështetja MagicInfo Da
 • Certifikimi dhe pajtueshmëria
  • EMC FCC (USA) : Part 15, Subpart B Class A, CE (Europe) : EN55022, EN55024, VCCI (Japan) : V-3 (CISPR22), KCC (Korea) : KN22, KN24, BSMI (Taiwan) : CNS13438 (CISPR22), C-Tick (Australia) : AS/NZS3548 (CISPR22), CCC (China) : GB9254-2008, GB17625.1-201
  • Siguria UL (USA) : UL 60950-1, CSA (Canada) : CSA C22.2 No. 60950-1, TUV (Germany) : EN60950-1, NEMKO (Norway) : EN60950-1, KC (Korea) : K60950-1, CCC (China) : GB4943.1-2011, PSB (Singapore) : IEC60950-1, GOST (Russia) : IEC60950-1, EN55022, SIQ (Slovenia) : IEC60950-1, EN55022, PCBC (Poland) : IEC60590-1, EN55022, NOM (Mexico) : NOM-019-SCFI-1998, IRAM (Argentina) : IEC60950-1, SASO (Saudi Arabia) : IEC60950-1
 • Aksesor
  • Përfshirë Eksterni senzor za setlinu, Vodić za brzo podešavanje, Vodič za regulatory, Garancijski list, D-Sub cable, Kabl za napajanje, Daljinski upravljač, Baterije

**Disa funksione të Samsung Smart TV mund të mos jenë të disponueshme nëse nuk pranoni në mënyrë të qartë për mbledhjen dhe përdorimin e informacionit tuaj personal.

Mbështetje teknike