LH49DCJPLGC/EN

49" Ekran professional LFD, seria DCJ

Performancë e besueshme 16/7 Lexim i thjeshtë i përmbajtjes dhe programimi me MagicInfo Lite Lidhje e gjithanshme
Madhësi 49"

Amplifikoni mesazhet e biznesit

Seria DCJ kombinon rezolucionin FHD, shkëlqimin 300nit dhe besueshmërinë 16/7 për të rritur përfshirjen dhe për të dhënë informacion në kohë me prezantim me të lartë të përmbajtjes.

Amplifikoni mesazhet e biznesit

Vendosni dhe shpërndani me lehtësi

Vendosni dhe shfaqni me rehati përmbajtje duke përdorur portën e përfshirë USB. Thjesht futni një pajisje USB dhe ekrani do të shfaqë me rehati përmbajtjen pa nevojën e planifikimit.

Vendosni dhe shpërndani me lehtësi

Thjeshtëzoni planifikimin e përmbajtjes

Përdorni Menaxherin e Planifikimit Vendor për të shfaqur pa probleme përmbajtje nga kujtesa e brendshme dhe/ose një pajisje USB. Për rehatinë e shtuar, konfiguroni cilësimet e shfaqjes dhe krijoni plane drejtpërdrejt përmes ekranit me një telekomandë.

Thjeshtëzoni planifikimin e përmbajtjes

Shumëfishoni preferencat e lidhjes

Me një ndërfaqe të gjithanshme, përfshirë USB, DVI, HDMI, RS-232C dhe RJ45, lidhni lehtësisht dhe përdorni një sferë të gjërë pajisjesh me ekranin.

Shumëfishoni preferencat e lidhjes
Specifikimi
 • Ekrani
  • Madhësia diagonale 49"
  • Lloji i panelit LED Direkt, 60Hz
  • Rezolucioni 1920x1080
  • Pjerrësia në piksel (HxV) 186.42(H) x 559.26(V) um
  • Ndriçimi (Tipik) 300
  • Shkalla e kontrastit 3000:1
  • Këndi i shikimit (H/V) 178/178
  • Koha e reagimit 8ms
  • Gama e ngjyrave 72%
  • Veshja e xhamit 2%
  • Frekuenca e skanimit H 30 ~ 81kHZ
  • Frekuenca maksimale e pikselëve 148.5MHz
  • Frekuenca e skanimit V 48 ~ 75HZ
  • Raport i kontrastit dinamik MEGA DCR
 • Lidhja
  • HDMI In 2
  • DP In N/A
  • DVI In Lloji i Portës1
  • Tuner In Jo
  • USB 1
  • Component In Po
  • Kompozit Hyrës Po
  • RGB hyrës DVI-I
  • IR In Jo
  • HDBaseT In Jo
  • Audio hyrëse Po
  • Audio dalëse Spina Mini Stereo
  • Video dalëse Jo
  • Energjia dalëse Jo
  • RS232 In Po
  • RS232 Out Jo
  • RJ45 In Po
  • RJ45 Out Jo
  • WiFi Jo
  • 3G Dongle N/A
  • Bluetooth Jo
 • Ushqyesi
  • Furnizimi me energji AC 100 - 240 V~ (+/- 10 %), 50/60 Hz
  • Konsumi i energjisë (Regjimi joaktiv) N/A
  • Konsumi i energjisë (Regjimi aktiv) 121
  • Konsumi i energjisë (Regjimi i fjetjes) < 0.5W
 • Përmasat
  • Përmasat e setit (GjxLxTh) 1118.8 x 74.2 x 650.0 mm
  • Përmasat e paketës (GjxLxTh) 1236 x 750 x 161 mm
 • Pesha
  • Pesha e setit 10.1 kg
  • Pesha e paketimit 13.70 kg
 • Kushtet e punës
  • Temperatura 0℃~ 40℃
  • Lagështia 10% ~ 80%, pa kondensim
 • Specifikimi mekanik
  • Kllapë montimi VESA 200 x 200 mm
  • Gjerësia e kornizës T(17.4), B(18.5), LR(21.5)
  • Materiali i kornizës Me shkëlqim
 • Veçori të përgjithshme
  • Foleja për memorien e jashtme N/A
 • Veçori opsionale
  • Montimi WMN4070SE
  • Mbajtësja Jo
 • Lexuesi i brendshëm (MagicInfo)
  • Mbështetja MagicInfo Daisychain Videowall Jo
 • Eco
  • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë A+
 • Certifikimi dhe përputhshmëria
  • EMC FCC (SHBA) Pjesa 15, Nënpjesa B Kategoria A, KE (Europa): EN55022:2006+A1:2007,EN55024:1998+A1:2001+A2:2003, VCCI (Japonia): VCCI V-3 /2010.04 Kategoria A, KCC/EK (Korea): Akordues: KN13 / KN20, Pa Akordues: KN22 / KN24 , BSMI (Taivani): CNS13438 (ITE EMI) Kategoria A /CNS13439 (AV EMI) / CNS14409 (AV EMS) / CNS14972 (Dixhital), C-Tick (Australia): AS/NZS CISPR22:2009, CCC (Kina): GB9254-2008,GB17625.1-2012, GOST (Rusia/CIS): GOST R 51317 Seria, GOST 22505-97, EN55022:2006+A1:2007, EN55024:1998+A1:2001+A2:
  • Siguria CB (Europa): IEC60950-1/EN60950-1, CCC (Kina): GB4943.1-2011, PSB (Singapori): PSB+IEC60950-1,IRAM (Argjentina): IRAM+IEC60950-1, SASO (Arabia Saudite): SASO+IEC60950-1, BIS (India): IEC60950-1 / IS13252, NOM (Meksika): Akordues: NOM-001-SCFI-1993, Pa Akordues: NOM-019-SCFI-1998, KC (Korea): K 60950-1, EAC (Rusia): EAC+IEC60950-1, INMETRO (Brazili): INMETRO+IEC60950-1, BSMI (Taivani): BSMI+IEC60950-1, RCM (Australia): IEC60950-1/AS/NZS 60950-1, CSA (Kanadaja): cUL, UL(SHBA): cUL6095

Mbështetje teknike