Ventilatorë me Filtër alumini që lahet

Ventilatorë me Filtër alumini që lahet

NK24M5070BG/UR

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Zgjidhni kapacitetin tuaj

 • Qëndron ekstra i pastër
  Filtër alumini që lahet
 • Shkëlqen fort
  Dritat LED
 • Kontroll në majë të gishtave
  Ekran Full Touch

Qëndron ekstra i pastër

Filtër alumini që lahet

Një filtër alumini rezistent, që lahet lehtë mbron ventilatorin e daljes dhe zgjat jetëgjatësinë e motorit. Ai kap ajrin dhe pluhurin përpara se të bllokojë motorin ose të pengojë qarkullimin e ajrit. Dhe ka nevojë të pastrohet vetëm çdo 3-4 javë, mjaft lehtë pasi mund të lahet duke u futur lehtësisht në lavastovilje.

Udhëzime instalimi:

Shkëlqen fort

Dritat LED

Dritat e shkëlqyera LED e bëjnë gatimin shumë të lehtë duke ju krijuar mundësinë të shihni se çfarë po gatuani, duke e shpërndarë dritën njëtrajtësisht mbi të gjithë sipërfaqen e gatimit. Dhe dritat LED konsumojnë shumë më pak energji, zgjasin më shumë dhe janë më të lehta dhe më ekonomike për t’u ndërruar. Kështu ato ju kursejnë faturat mujore të energjisë dhe kostot e zëvendësimit të llambave.

Kontroll në majë të gishtave

Ekran Full Touch

Shijoni një kontroll më të thjeshtë me një ekran Full Touch të integruar. Paneli i tij i ndritshëm LCD është i qartë dhe i lehtë për t’u lexuar dhe ka të njëjtin kontroll intuitiv të një ekrani me prekje si të një smartphone, prandaj specifikimet e dëshiruara rregullohen me një prekje të lehtë. Pamja e tij elegante dhe ekskluzive do ta përmirësojë pamjen e kuzhinës suaj.

Specifikimet

 • Nxjerrja maksimale (㎥ / orë) 531 ㎥/h
 • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë B
 • Neto (GjxLxTh) 600 x min619 ~ max1,147 x 500 mm
 • Pesha (neto) 15.0kg

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Mbёshtetje pёr produktin Shih më shumë përmbajtje
Manuali i përdorimit dhe shkarkimet
 • Manuali i përdorimit
  ANGLISHT, KROATISHT, DANISHT, HOLANDISHT, FINLANDISHT, FRËNGJISHT, GJERMANISHT, HUNGARISHT, ITALISHT, KAZAKE, NORVEGJISHT, POLONISHT, RUSISHT, SERBISHT, SLLOVENISHT, SPANJISHT, TURQISHT, UKRAINISHT
Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.