Kapak Alcatara për Galaxy S9

Kapak Alcatara për Galaxy S9

EF-XG960AMEGWW

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Luks në dorën tuaj

Shtojini elegancë Galaxy S9 me kapakun prej Alcantara. Prodhuar me një material të ngjashëm me kamoshin që shpesh gjendet në makinat sportive, ai i jep telefonit tuaj një ndjesi pompoze në dorë.

Elegancë që zgjat

Jo vetëm luksoze, por Alcantara është rezistente edhe ndaj njollave. Prandaj, edhe kur ndodh e papritura, telefoni juaj është i mbrojtur.

I mbrojtur nga goditjet

Mbështilleni telefonin tuaj Galaxy S9 me një shtresë të butë që ndihmon mbrojtjen e tij ndaj goditjeve të jashtme. Si pjesa e brendshme ashtu edhe ajo e jashtme e kapakut janë me material Alcantara, prandaj telefoni juaj rrethohet me luks.

Specifikimet

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.

* Imazh i dy telefonave Galaxy S21 Ultra 5G me kapakun Smart LED View dhe një telefon Galaxy S21+ 5G me kapakun Smart LED View të simuluar për qëllime ilustrimi.

* SmartTags ka rreze Bluetooth prej 120m. Performanca konkrete mund të ndryshojë në varësi të mjedisit ku përdoren.

* Imazh i Karikuesit me Valë në të bardhë dhe i Karikuesit me Valë Duo në të zi të simuluar për qëllime ilustrimi.