Rrip (i vogël) për Galaxy Watch, 1.2"

Rrip (i vogël) për Galaxy Watch, 1.2"

ET-YSU81MYEGWW

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Rehati që zgjat

Rripat prej silikoni të Galaxy Watch janë fleksibël dhe mbështillen butësisht rreth kyçit tuaj. Po aq të qëndrueshëm sa janë edhe të rehatshëm, rripat i rezistojnë ujit dhe gërvishtjeve.

*Galaxy Watch shitet veç.

Diçka që i përshtatet pamjes tuaj

Zgjidhni nga një përzgjedhje e rripave të orës që i përshtaten madhësisë së orës tuaj për të personalizuar Galaxy Watch që t’i përshtatet stilit tuaj të jetesës. Do të gjeni një rrip që i përshtatet pamjes që dëshironi të ketë ora juaj.

*Ngjyrat e rripave në dispozicion ndryshojnë sipas madhësisë së orës.

Specifikimet

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.

* Imazh i dy telefonave Galaxy S21 Ultra 5G me kapakun Smart LED View dhe një telefon Galaxy S21+ 5G me kapakun Smart LED View të simuluar për qëllime ilustrimi.

* SmartTags ka rreze Bluetooth prej 120m. Performanca konkrete mund të ndryshojë në varësi të mjedisit ku përdoren.

* Imazh i Karikuesit me Valë në të bardhë dhe i Karikuesit me Valë Duo në të zi të simuluar për qëllime ilustrimi.