Paketa e Baterisë me Valë

Paketa e Baterisë me Valë

EB-U1200CSEGWW

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Jeta e vërtetë me valë

Merrni lehtësinë e karikimit me valë kur udhëtoni. Paketa e re e Baterisë me Valë ju lejon të karikoni me valë Galaxy S10e, S10, S10+ ose Galaxy Watch Active tuaj, kështu që të mos ju duhet të shqetësoheni edhe kur nuk ka asnjë prizë aty afër.

Jeta e vërtetë me valë Jeta e vërtetë me valë

*Kufizuar për smartfonë Samsung apo të markave të tjera me karikim me valë WPC Qi dhe për pajisje që mund të vishen si Galaxy Watch Active, Gear Sport, Gear S3, Galaxy Watch dhe Galaxy Buds.

Përsëri plot, shpejt

Paketa e re e Baterisë me Valë fuqizon telefonin tuaj shpejt me aftësitë e saj të Karikimit të Shpejtë me Valë, pavarësisht nëse telefoni juaj është i vendosur në prizë ose duke u karikuar me valë. Dhe mund të karikojë dy telefona menjëherë, kështu që edhe nëse jeni duke karikuar Galaxy S10e, S10 ose S10+ tuaj, mund të ndihmoni një mik.

Përsëri plot, shpejt Përsëri plot, shpejt

Shpejtësia reale e karikimit mund të ndryshojë gjithashtu në varësi të përdorimit real, kushteve të karikimit dhe faktorëve të tjerë. Karikimi i Shpejtë me Valë i disponueshëm vetëm kur karikoni një pajisje. Nëse karikoni dy pajisje në të njëjtën kohë, do të jetë me shpejtësitë normale të karikimit.

E përputhshme me pajisjet Qi

Merrni gjithashtu edhe pajisjet tuaja të tjera, duke e ditur se mund të rikarikoni bateritë e tyre pa asnjë problem. Paketa e re e Baterisë me Valë është krijuar për të qënë e përputhshme me Qi, kështu që përsa kohë që telefoni juaj është gjithashtu i përputhshëm, mund t’a vendosni atë poshtë për t’a rikarikuar.

E përputhshme me pajisjet Qi E përputhshme me pajisjet Qi

*Kufizuar për smartfonë Samsung apo të markave të tjera me karikim me valë WPC Qi si Galaxy S9, S9+, S8, S8+, S8 Active, S7, S7 Edge, S7 Active, S6, S6 Edge, S6 Active, S6 Edge+, Note9, Note8, Note FE dhe Note5.

Specifikimet

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Manuali i përdorimit dhe shkarkimet Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.

* Imazh i dy telefonave Galaxy S21 Ultra 5G me kapakun Smart LED View dhe një telefon Galaxy S21+ 5G me kapakun Smart LED View të simuluar për qëllime ilustrimi.

* SmartTags ka rreze Bluetooth prej 120m. Performanca konkrete mund të ndryshojë në varësi të mjedisit ku përdoren.

* Imazh i Karikuesit me Valë në të bardhë dhe i Karikuesit me Valë Duo në të zi të simuluar për qëllime ilustrimi.