27'' FHD Monitor biznesi SH65

27'' FHD Monitor biznesi SH65

LS27H650FDUXEN

Ngjyra të qëndrueshme në çdo kënd të shikimit

Teknologjia e panelit PLS

Seria SH650 është përshtatja pikërisht e duhur për çdo mjedis profesional të punës, me panelin e tij PLS të klasit të lartë, ku tekstet duken të gjalla dhe imazhet të pastra si kristali, pa ndryshim të ngjyrave, nga cilido kënd që shihen.

Ngjyra të qëndrueshme në çdo kënd të shikimit Ngjyra të qëndrueshme në çdo kënd të shikimit

Rehati afatgjatë e syve

Regjimi i ruajtjes së syve

Regjimi ynë i ruajtjes së syve zvogëlon emetimet e dritës blu, të cilat dihet se shkaktojnë dëmtim në retinë dhe, nga ana tjetër, ju ndihmon të minimizoni lodhjen e syve kur punoni me orë të gjata, duke ruajtur kështu rendimentin tuaj. Më tej, teknologjia jonë Pa dridhje ju ofron një përvojë të rehatshme shikimi.

Rehati afatgjatë e syve Rehati afatgjatë e syve

Kursyes i zgjuar i kostos

Seria SH650 vjen me regjime të avancuara të kursimit të energjisë, përfshirë Kursimin ekologjik SMART, që rregullon automatikisht shkëlqimin e ekranit mbështetur në ngjyrat e shfaqura dhe funksioni i konsumit zero vat që pakëson konsumin e energjisë në pothuajse asnjë kur ekrani është fikur.

Kursyes i zgjuar i kostos Kursyes i zgjuar i kostos

I krijuar për t’u përshtatur me hapësirën tuaj

Dizajn ergonomik

Ai rrotullohet, anohet, kthehet dhe është me lartësi të rregullueshme, i gatshëm për të përmbushur nevojat e çdo skenari përdorimi. Mund të përdoret VESA, mund të instalohet në një mur ose krahë të veçantë me lehtësi. Ndërtimi i tij elegant, por i qëndrueshëm, i shoqëruar me dizajn të pastër mbrapa, shkrihet në mënyrë të përkryer me çdo zyrë apo hapësirë personale.

I krijuar për t’u përshtatur me hapësirën tuaj I krijuar për t’u përshtatur me hapësirën tuaj

Lidhje të shumta

SH650 siguron lidhje të shumta me prizat D-sub, DP, HDMI dhe USB në pjesën e pasme të monitorit, gati për t’u lidhur me cilatdo pajisje që ekipi juaj ose klienti juaj zgjedh të lidhë për rezultate më të mira të biznesit.

Lidhje të shumta Lidhje të shumta

Prodhuar me materiale të ndërgjegjshme ndaj mjedisit

Seria SH650 është ndërtuar me materiale të ndryshme miqësore ndaj mjedisit, materiale pa PVC që përmbajnë plastikë të ricikluar me paketimin e aksesorëve të tij të prodhuar pjesërisht nga mbetje të kallamit të sheqerit. Cilësitë e tij të mjedisit të qëndrueshëm i dhanë çertifikimet TCO 7.0 dhe Energy Star.

Prodhuar me materiale të ndërgjegjshme ndaj mjedisit Prodhuar me materiale të ndërgjegjshme ndaj mjedisit

Specifikimet

  • Rezolucioni 1,920 x 1,080
  • Raporti i pamjes 16:9
  • Ndriçimi (Tipik) 250cd/m2
  • Statika e raportit të kontrastit 1000:1(Tip),700:1(Min)
  • Këndi i shikimit (H/V) 178°/178°
  • Koha e reagimit 5(GTG)

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.