49'' FHD x 2 Monitor biznesi i harkuar CJ89

49'' FHD x 2 Monitor biznesi i harkuar CJ89

LC49J890DKUXEN

 • Super ultra i gjërë
  Super ultra i gjërë
 • 2 priza USB të Tipit C
  USB të Tipit C
 • Altoparlantë stereo 7W
  Altoparlantë stereo 7W
 • Kurba ergonomike
  Kurba ergonomike

Super ultra i gjërë

Monitori super ultra i gjërë CJ89 49” i Samsung ju jep një pamje si asnjë tjetër. Me ekranin e tij të harkuar inovativ me raportin e aspektit 32:9 të barasvlefshëm me dy ekrane 27”, do të gëzoni shikimin përfshirës, kryerjen e shumë detyrave në të njëjtën kohë pa mundim dhe thjesht një përvojë të lojës që do t’u heqë mendjen.

Super ultra i gjërë Super ultra i gjërë

Shikimi pa mundim

Monitori super ultra i gjërë CJ89 49” i Samsung ju jep një pamje si asnjë tjetër. Me panelin e tij të harkuar inovativ me raportin e aspektit 32:9 që siguron të njëjtën hapësirë pune horizontale si dy ekranë 27”, do të gëzoni shikimin përfshirës, kryerjen e shumë detyrave në të njëjtën kohë pa mundim dhe thjesht një përvojë të lojës që do t’u heqë mendjen.

Shikimi pa mundim Shikimi pa mundim

Imazh pas imazhi

Funksioni ‘Imazh pas imazhi’ shfaq në të njëjtën kohë informacion nga dy pajisje në rezolucionin origjinal të tyre. Thjesht lidhni një kompjuter të dytë, një kompjuter portativ ose një pajisje celulare për të ndarë ekranin dhe për të kryer shumë detyra në të njëjtën kohë me lehtësi.

Imazh pas imazhi Imazh pas imazhi

Çelësi i përfshirë KVM

Çelësi i përfshirë KVM ju lejon të kontrolloni dy pajisje të lidhura me monitorin me thjesht një tastierë dhe mouse. Ndryshoni në çast komandimin ndërmjet pajisjeve me butonin me një prekje të vendosur në mënyrë të përshtatshme në pjesën e poshtme të panelit të monitorit.

2 priza USB të Tipit C

Dy prizat USB të Tipit C që transmetojnë energji si dhe të dhëna ju lejojnë të karikoni pajisjet drejtpërdrejt nga monitori. Lidhni çdo kompjuter të përputhshëm ose pajisje celulare të përshtatshme me një nga prizat e USB të Tipit C për të pasqyruar ekranin e tij në monitor dhe karikoni baterinë e tij me vetëm një kabëll të vetëm.

2 priza USB të Tipit C 2 priza USB të Tipit C

* Priza 1 dhe 2 USB të Tipit C lejojnë karikimit deri në përkatësisht 95W dhe 15W.

Priza të shumta USB

Përveç dy prizave USB të Tipit C, priza të shumta USB 3.0 sigurojnë mjaft opsione për lidhjen e të gjitha pajisjeve tuaja periferike pa nevojën e një platforme të veçantë të vendosjes.

Priza të shumta USB Priza të shumta USB

Lojë më e patrazuar

Niveli i shpejtë i rifreskimit 144hz

Niveli i shpejtë i rifreskimit të ekranit 144Hz siguron skenë pa të meta, të patrazuar dhe mund të rregullohet në 60Hz/120Hz për rendiment të optimizuar të monitorit.

Lojë më e patrazuar Lojë më e patrazuar

Altoparlantë stereo 7W

Altoparlantët stereo të brendshëm 7W ofrojnë një skenë të fuqishme të tingullit që ju të gëzoni të gjithë muzikën, filmat dhe lojrat tuaja me tingull të pasur, të qartë, duke ju kursyer gjithashtu hapësirë në tryezën tuaj.

Altoparlantë stereo 7W Altoparlantë stereo 7W

Kurba ergonomike

Modeluar sipas kurbaturës së natyrshme të syrit të njeriut, ekrani i harkuar 1800R u lejon syve tuaj të mbajnë një largësi konstante të fokusit nga ekrani. Me më pak nevojë për ndryshime të fokusimit, kurba ergonomike siguron një përvojë më të rehatshme të shikimit krahasuar me monitorët me ekran të rrafshët.

Kurba ergonomike Kurba ergonomike

Rehati e syve

Regjimi i ruajtjes së syve pakëson emetimet e dritës blu që shkaktojnë lodhje dhe teknologjia Pa dridhje ndalon dridhjen shpërqëndruese të ekranit, duke ju lejuar të punoni ose luani për më gjatë me më pak lodhje të syve.

Rehati e syve Rehati e syve

Specifikimet

 • Harkimi i ekranit 1800R
 • Raporti i pamjes 32:9
 • Ndriçimi (Tipik) 300cd/m2
 • Statika e raportit të kontrastit 3000:1(Tip),2400:1(Min)
 • Rezolucioni 3,840 x 1,080
 • Koha e reagimit 5(GTG)

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.