27" FHD Monitor Profesional R65

27" FHD Monitor Profesional R65

LS27R650FDUXEN

Zgjidhni madhësinë tuaj

 • IPS
  IPS
 • Regjimi Eye saver
  Regjimi Eye saver
 • Eco Saving
  Eco Saving

Më pak kornizë, fokus i plotë

Korniza minimale sjell përqendrim maksimal. Ekrani praktikisht pa kornizë ju tregon figurën e plotë dhe duket pothuajse pa boshllëqe kur përdoret në një konfigurim me monitor të dyfishtë. Shihni më shumë në të njëjtën kohë pa shpërqendrime në rrugën tuaj dhe kaloni nëpër seksione më të mëdha të listës suaj të detyrave gjatë kohës para ekranit.

Më pak kornizë, fokus i plotë Më pak kornizë, fokus i plotë

Ngjyra të vërteta rreth e rrotull

Tani, i gjithë ekipi mund ta shohë në mënyrë perfekte. Paneli IPS ruan gjallërinë dhe qartësinë e ngjyrave në çdo pëllëmbë të ekranit. Punoni në mënyrë komode në ekranin e gjerë që rrit produktivitetin dhe mund të shohin tone dhe nuanca të sakta nga 178˚ përreth, pa hije ngjyrash.

Ngjyra të vërteta rreth e rrotull Ngjyra të vërteta rreth e rrotull

Lidhje e plotë

Kaq shumë mënyra për t’u lidhur. Një formacion i plotë për portat ju sjell lidhjen e plotë që ju nevojitet në mjedisin e sotëm të punës. Lidhni të gjitha pajisjet tuaja si, laptopët, desktopët dhe tabletët dhe lidhni shpërndarësin tuaj USB me portën USB 3.0 për akses më të lehtë në pajisjet e vogla elektronike ose personale.

Lidhje e plotë Lidhje e plotë

Sytë e freskët arrijnë më shumë

Sytë e mbrojtur qëndrojnë të përqendruar gjatë gjithë turnit. Teknologjia e përparuar e komoditetit të syve redukton lodhjen e syve për përqendrim të rritur dhe produktivitet më të madh. Teknologjia Flicker Free heq vazhdimisht dridhjen lodhëse dhe irrituese të ekranit, ndërkohë që Eye Saver Mode minimizon dritën blu që emetohet nga ekrani.

Sytë e freskët arrijnë më shumë Sytë e freskët arrijnë më shumë

Përshtatur për përdorimin tuaj

Dizajn superior për maksimumin e gjithanshmërisë së përditshme. Monitori me lartësi të rregullueshme kthehet, anon dhe rrotullohet që ju të shihni punën tuaj në çdo drejtim që dëshironi. Dizajni elegant dhe i pastër i shton stil enterierit të zyrës suaj dhe është i pajtueshëm me kllapë VESA për instalim të lehtë.

Përshtatur për përdorimin tuaj Përshtatur për përdorimin tuaj

Ekran për kursimin e energjisë

Teknologjia Smart Eco Saving arrin ulje të konsumit të energjisë deri në 10% ndërsa ruan ende cilësinë e figurës. Ai rregullon shkëlqimin e seksioneve të zeza të ekranit ndërsa rregullon njëkohësisht vlerat e RGB, kështu që ekrani duket po aq i ndritshëm sa e mbani mend.

Ekran për kursimin e energjisë Ekran për kursimin e energjisë

Specifikimet

 • Raporti i pamjes 16:9
 • Ndriçimi (Tipik) 250 cd/㎡
 • Rezolucioni 1,920 x 1,080

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.