24" Gaming Monitor Odyssey I harkuar CRG5

24" Gaming Monitor Odyssey I harkuar CRG5

LC24RG50FQUXEN

 • Zhytuni në kurbë
  1. 1800R Ekran i harkuar
 • Grafikë e patrazuar, e shpejtë
  2. niveli i rifreskimit 144hz
 • Ekskluzivisht për lojtarët
  3. Regjimi Lojës
 • Veprim pa të meta
  4. Freesync

Shpejtësi që flakëron, përfshirje e plotë

.

Shpejtësi që flakëron, përfshirje e plotë Shpejtësi që flakëron, përfshirje e plotë

Kampioni i harkimit

Udhëheqësi në monitorë të harkuar. Samsung ka udhëhequr tregun e monitorëve të harkuar që kur ishte i pari që prezantoi ekranet inovative në botë më 2015. Me teknologjinë që udhëheq industrinë në një linjë të plotë, monitorët e harkuar të Samsung janë vazhdimisht numri një në pjesën e tregut dhe zgjidhjen e konsumatorit.

Kampioni i harkimit Kampioni i harkimit

Zhytuni në kurbë

Kurba e fituesit. Përfshihuni plotësisht në çdo lojë me një ekran të lakuar thellësisht të rrumbullakosur 1800R. Fitoni më shumë pasi fokusimi i mprehtë në ekran ju jep përqendrimin e rritur. Luani më gjatë me më pak lodhje të syve dhe vazhdoni të luani e të luani.

Zhytuni në kurbë Zhytuni në kurbë

Grafikë e patrazuar, e shpejtë

Veprim i patrazuar dhe i shpejtë në çdo moment. Një nivel rifreskimi prej deri në 144Hz ju vendos përpara, edhe në lojërat më kërkuese. Gjeni armikun menjëherë dhe vini re ndryshime të vogla të rëndësishme në çdo skenë. Kjo mund të ndryshohet lehtësisht në 60Hz, 100Hz ose 120Hz.

Grafikë e patrazuar, e shpejtë Grafikë e patrazuar, e shpejtë

Ekskluzivisht për lojtarët

Merrni cilësime ideale për lojën tuaj. Regjimi i lojës rregullon në mënyrë optimale nivelet gama të të zezës, kontrastin, mprehtësinë dhe ngjyrën për çdo zhanër të lojës. Regjimi i vonesës së vogël të informacionit minimizon vonesat ndërmjet pajisjeve tuaja të informacionit dhe ekranit. Pika virtuale e objektivit e vendos shënjestrën në ekran për sulme më precize ndaj armikut.

Ekskluzivisht për lojtarët Ekskluzivisht për lojtarët

Veprim pa të meta

Jo më lojëra me ndërprerje. AMD Radeon FreeSync™ eliminon grisjet e imazhit për lojëra jashtëzakonisht të patrazuara, me veprim të shpejtë. Me një nivel rifreskimi të ekranit të adaptuar në mënyrë dinamike, edhe skenat më komplekse të lojërave janë pa probleme dhe praktikisht pa ndërprerje.

Veprim pa të meta Veprim pa të meta

Sytë e freskët fitojnë më shumë

Luani për edhe më gjatë. Regjimi i ruajtjes së syve minimizon dritën blu aq sa për t’i mbajtur sytë tuaj të çlodhur dhe me rehati kur luani për periudha të gjata. Teknologjia pa dridhje vazhdimisht heq dridhjen lodhëse dhe irrituese të ekranit, kështu që mund të përqendroheni më gjatë me më pak shpërqendrim ose lodhje të syve.

Sytë e freskët fitojnë më shumë Sytë e freskët fitojnë më shumë

Shihni përmes errësirës

Mos u lejoni asnjë vend ku të fshihen. Një nivel i stërmadh i kontrastit 3000:1 ju lejon të shihni objekte ose armiq të rrezikshëm me qartësi më të madhe. Të zezat janë më të thella dhe të bardha janë më të shndritshme me më shumë nivele të nuancave ndërmjet tyre. Edhe kur armiqtë fshihen në errësirë, mund t’i shihni shpejt, përpara sesa të jetë shumë vonë.

Shihni përmes errësirës Shihni përmes errësirës

Specifikimet

 • Harkimi i ekranit 1800R
 • Raporti i pamjes 16:9
 • Ndriçimi (Tipik) 250cd/m2
 • Statika e raportit të kontrastit 3,000:1(Tip)
 • Rezolucioni 1,920 x 1,080
 • Koha e reagimit 4ms (GTG)

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

  {{summary.altText}} {{summary.altText}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.