34'' WQHD Monitor i sheshtë SJ55W

34'' WQHD Monitor i sheshtë SJ55W

LS34J550WQUXEN

 • Kryerje e shumë detyrave në të njëjtën kohë pa mundim
  Ekran ultra i gjerë 21:9
 • Cilësia e imazhit WQHD
  UTLRA WQHD(3440x1440)
 • PBP/PIP
  PBP / PIP

Me performancë të gjithanshme

Monitori WQHD ultra i gjerë

Me performancë të gjithanshme Me performancë të gjithanshme

Kryerje e shumë detyrave në të njëjtën kohë pa mundim

Me ekranin e tij ultra të gjerë 34" dhe rezolucionin WQHD 21:9, SJ55W siguron të gjithë hapësirën e punës që ju nevojitet për të kryer shumë detyra në të njëjtën kohë me rehati në një ekran të vetëm. Dhe pavarësisht nëse jeni duke punuar në dokumente, duke luajtur lojëra ose duke parë filma, do të gëzoni të gjithë përmbajtjen tuaj me cilësi të mahnitshme të detajuar WQHD.

Kryerje e shumë detyrave në të njëjtën kohë pa mundim Kryerje e shumë detyrave në të njëjtën kohë pa mundim

Cilësia e imazhit WQHD

Me një rezolucion ekrani prej 3440x1440 pikselësh (afërsisht 2.4 herë dendësia e Full HD) SJ55W jep imazhe mjaft të mprehta. Dhe me më shumë pikselë që shfaqin përmbajtjen, mund të shihni më shumë faqe në internet dhe dokumente menjëherë pa kaluar ose zmadhuar.

Cilësia e imazhit WQHD Cilësia e imazhit WQHD

PBP/PIP

Funksioni Picture-by-Picture (Imazh nga imazhi) (PBP) shfaq informacion nga dy burime krah për krahu në rezolucionin origjinal të tyre. Dhe për kryerjen e shumë detyrave në të njëjtën kohë optimale, Picture-by-Picture (Imazh nga imazhi) (PBP) ju lejon të ricaktoni madhësinë e burimit të dytë deri në 25% të ekranit dhe ta poziciononi atë kudo.

Elegant dhe praktik

Paneli i hollë, mbajtëse elegante Y dhe korniza metalike të SJ55W sjellin cilësi dhe elegancë në vendin e punës ose në shtëpi. Me një mbajtëse të përputhshme me VESA për pozicionimin me saktësi dhe priza DP e HDMI që ofrojnë opsione të shumta të lidhshmërisë, SJ55W është aq praktik sa është elegant.

Elegant dhe praktik Elegant dhe praktik

Lojë më e patrazuar

AMD Radeon FreeSync sinkronizon nivelin e rifreskimit të kartës së grafikëve dhe të monitorit tuaj për të pakësuar grisjen e imazhit dhe ngecjen. Dhe një Regjim i vonesës së paktë të informacionit minimizon vonesën ndërmjet mausit, tastierës ose pultit të informacionit dhe reagimit të ekranit për një përvojë të lojës pa mundim dhe të patrazuar.

Lojë më e patrazuar Lojë më e patrazuar

Specifikimet

 • Raporti i pamjes 21:9
 • Rezolucioni 3,440 x 1,440
 • Ndriçimi (Tipik) 300cd/m2
 • Statika e raportit të kontrastit 3000:1(Tip),2000:1(Min)
 • Koha e reagimit 4(GTG)
 • Këndi i shikimit (H/V) 178°/178°

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.