Galaxy A20e (Dual SIM)

Galaxy A20e (Dual SIM)

SM-A202FZODSEE

 • Ekran Infinity-V 5.8 inç
 • Kamera kryesore 13MP + 5MP
 • Sensori i gjurmëve të gishtave

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Zgjidhni magazinën tuaj

Galaxy A20e

E gjithë pamja në ekranin tuaj

Me një ekran infinity-V 5.8 inç HD+ nga cepi në cep, mund të shihni çdo inç të përmbajtjes tuaj. Është ekrani më i madh se kurrë me raportin 19.5:9, duke ju lejuar që të zhyteni në lojra dhe të shihni edhe më shumë nga shfaqjet tuaja të preferuara.

*Imazhe të simuluara për qëllime ilustrimi.**Infinity Display: një ekran pothuajse pa kornizë, me xham të plotë nga përpara, nga cepi në cep.***Ekrani i matur në mënyrë diagonale si një drejtkëndësh i plotë pa llogaritur cepat e rrumbullakosura.

I lëmuar dhe me një gamë ngjyrash

Galaxy A20e i hollë 8.4mm e nxë dora rehat. Dizajni i lëmuar dhe i hollë paraqet një skaner të shenjës së gishtit në pjesën e pasme dhe harkime të bukura. Zgjidhni një nuancë që i përshtatet stilit tuaj nga e zeza, e bardha, bluja ose korale.

Kamera e dyfishtë për të futur më shumë në të

Kamera e dyfishtë e Galaxy A20e ka një 13MP (F1.9) dhe një Kamera ultra të gjërë 5MP. Me një fushë të shikimit prej 123 gradësh si syri i njeriut, ajo përfshin më shumë në çdo pozë që bëni.

*Imazhe të simuluara për qëllime ilustrimi.

Regjistroni dhe mbani çdo moment

Me një fushë të gjërë të shikimit, Kamera ultra e gjërë ju lejon të regjistroni të gjithë pamjen, duke kaluar automatikisht në modalitetin Poza e gjërë nëse nevojitet. Ditën ose natën, gjithçka që regjistroni do të shfaqet e mprehtë dhe e qartë.

Regjistroni dhe mbani çdo moment

Me një fushë të gjërë të shikimit, Kamera ultra e gjërë ju lejon të regjistroni të gjithë pamjen, duke kaluar automatikisht në modalitetin Poza e gjërë nëse nevojitet. Ditën ose natën, gjithçka që regjistroni do të shfaqet e mprehtë dhe e qartë.

Regjistroni dhe mbani çdo moment

Me një fushë të gjërë të shikimit, Kamera ultra e gjërë ju lejon të regjistroni të gjithë pamjen, duke kaluar automatikisht në modalitetin Poza e gjërë nëse nevojitet. Ditën ose natën, gjithçka që regjistroni do të shfaqet e mprehtë dhe e qartë.

Selfi më të zgjuara

Bëni më shumë me çdo selfi me një kamera të përparme të zgjuar 8MP. Me fokusin e Selfit, është në gjendje të përziejë sfondin dhe të përqëndrohet në veçoritë tuaja. Dhe regjimi Bukuria e zgjuar sigurohet se gjithnjë jeni duke u dukur në më të mirën tuaj.

*Imazhe të simuluara për qëllime ilustrimi.

Shprehni vetveten

Shtoni ngjitëse tek pozat tuaja dhe përdorni filtra të argëtimit. Galaxy A20e ju lejon të shfaqni anën tuaja krijuese.

*Imazhe të simuluara për qëllime ilustrimi.**Disa lëvizje dhe shprehje mund të mos njihen.

Jini në kontroll

Sigurohuni se jeni në kontroll me një bateri 3,000mAh (zakonisht). Është në gjendje të zgjasë gjithë ditën dhe ka Karikimin e shpejtë 15W, duke ju lejuar të karikoni shpejt dhe të vazhdoni punën tuaj.

*Vlera e zakonshme analizuar në kushte laboratorike të palëve të treta. Vlera e zakonshme është vlera e parashikuar mesatare duke marë parasysh devijimin në kapacitetin e baterisë mes mostrave të baterive të analizuara sipas standartit IEC 61960. Kapaciteti i vlerësuar (minimumi) është 2,920mAh. Kohëzgjatja reale e baterisë mund të ndryshojë në varësi të mjedisit të rrjetit, formës së përdorimit dhe faktorëve të tjerë.

Krijuar për t’u përqëndruar

One UI ju ndihmon të fokusoheni në atë që ka vërtet vlerë për ju. Hardueri dhe softueri punojnë së bashku, dhe përmbajtjen dhe veçoritë i keni në majën e gishtave, ndaj mund t’i hapni më shpejt. Përdorni Regjimin e Natës për një përvojë më të rehatshme në errësirë dhe me anë të pamjeve të qarta dhe intuitive përdorimi i telefonit tuaj është bërë i natyrshëm

*Përdorimi dhe disponueshmëria e veçorive të One UI dhe e aplikacioneve mund të ndryshojë, në varësi të pajisjes dhe OS (sistemit operativ).

Specifikimet

 • Procesori 1,6 GHz, 1,35 GHz
 • Pesha (g) 141
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Deri në 61

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Mbёshtetje pёr produktin Shih më shumë përmbajtje
Manuali i përdorimit dhe shkarkimet
 • Manuali i përdorimit (Android 11)
  SHQIP
 • Manuali i përdorimit (Android 11)
  ANGLISHT
 • Udhëzuesi i sigurisë
  ANGLISHT, SHQIP, BULLGARISHT, KROATISHT, ÇEKISHT, DANISHT, HOLANDISHT, ESTONISHT, FINLANDISHT, FRËNGJISHT, GJERMANISHT, GREQISHT, HUNGARISHT, ITALISHT, LETONISHT, LITUANISHT, MAQEDONISHT, NORVEGJISHT, POLONISHT, PORTUGALISHT, RUMANISHT, SLLOVAKISHT, SLLOVENISHT, SPANJISHT, SUEDISHT
 • Manuali i përdorimit (Android 10)
  SHQIP
Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

* Rrjeti: Rrjeti i mbështetur nga pajisja mund të ndryshojnë në varësi të rajonit ose ofruesit të shërbimit.

* Bateria: Jetëgjatësia aktuale e baterisë ndryshon sipas mjedisit të rrjetit, veçorive dhe aplikacioneve të përdorura, frekuencës së telefonatave dhe mesazheve, numri i herëve të karikimit dhe shumë faktorë të tjerë.

* Memoria e disponueshme përdoruese: Memoria aktuale përdoruese do të ndryshojë në varësi të operatorit dhe mund të ndryshojë pasi të kryhen përmirësimet e softuerit.

*Mbulimi i rrjetit: Rrjeti i mbështetur nga kjo pajisje mund të ndryshojë në varësi të rajonit ose ofruesit të shërbimit.

*Vlera tipike e testuar nën kushtet e laboratorit të palës së tretë. Vlera tipike është vlera mesatare e vlerësuar duke marrë parasysh devijimin në kapacitetin e baterive në mesin e mostrave të baterive të testuara sipas standardit IEC 61960. Kapaciteti i vlerësuar (minimumi) është 2,920 mAh. Jeta aktuale e baterisë mund të ndryshojë në varësi të mjedisit të rrjetit, modeleve të përdorimit dhe faktorëve të tjerë.

*Matur diagonalisht, madhësia e ekranit është 148.2mm (5.8") si drejtkëndësh i plotë dhe 144.2mm (5.7") duke llogaritur këndet e rrumbullakosura. Zona e ekranit me të vërtetë e dukshme është më pak për shkak të këndeve të rrumbullakosura dhe hapjes së kamerës.