Galaxy A51 (Dual Sim)

Galaxy A51 (Dual Sim)

SM-A515FZWVEUF

 • Shikoni pamjen e plotë në ekranin Infinity-O
 • Projektuar për një nivel të rafinuar stili dhe komoditeti
 • Quad Cam ju lejon të shkrepni me më shumë perspektivë

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Zgjidhni magazinën tuaj

 • Shikoni pamjen e plotë në ekranin Infinity-O
  Infinity O-display
 • Projektuar për një nivel të rafinuar stili dhe komoditeti
  Dizajni i pajisjes
 • Quad Cam ju lejon të shkrepni me më shumë perspektivë
  Kamera e pasme
Blu prizmi

Novacion i vërtetë për këdo

SHIHNI Galaxy A51 NË 360°

Galaxy A51 Blu prizmi
E zezë prizmi

Novacion i vërtetë për këdo

SHIHNI Galaxy A51 NË 360°

Galaxy A51 E zezë prizmi
E bardhë prizmi

Novacion i vërtetë për këdo

SHIHNI Galaxy A51 NË 360°

Galaxy A51 E bardhë prizmi

Ekran i madh. Çmim i ulët

Ekrani Infinity-O i A51 optimizon simetrinë vizuale. Tani mund të luani lojëra, shikoni filma, lundroni dhe të kryeni shumë detyra njëkohësisht pa ndërprerje në një ekran të gjerë 6,5”— gjithçka e mundësuar nga teknologjia Super AMOLED. Përfitoni një përvojë në smartfon që minimizon kornizën dhe maksimizon çdo inç të hapësirës së ekranit.

*Imazhe të simuluara për qëllime ilustruese.**Infinity Display: një ekran nga cepi në cep, pothuajse pa kornizë, me xham të plotë frontal.***Matur diagonalisht, madhësia e ekranit është 6,5" si drejtkëndësh i plotë dhe 6,3" duke marrë parasysh këndet e rrumbullakosura. Zona reale e shikueshme është më pak për shkak të këndeve të rrumbullakëta dhe prerjes së kamerës.

Projektuar për një nivel të rafinuar stili dhe komoditeti

Modeli ritmik i temës së dizajnit të A51 vjen në nuanca pastelash të lehta dhe elegante duke përfshirë E zezë Prism Crush, E bardhë, Blu dhe Rozë. Një finiturë me shkëlqim premium i shton detajet e përkryera të stilit trupit të vet elegant dhe të hollë, duke gërshetuar stilin me një komoditet praktik.

*Disponueshmëria e ngjyrave mund të variojë sipas vendit ose operatorit.

Kamera e katërfishtë e mrekullueshme për të regjistruar më shumë

Përfitoni rezolucion ultra të lartë me një kamerë kryesore 48 MP për fotografi të qarta si kristali ditën dhe natën. Një Ultra Wide Cam 123° 12 MP kap më shumë nga pamja. Zgjidhni Macro Cam 5 MP të përmirësuar për shkrepje të rafinuara nga afër dhe sigurohuni që subjekti të dallohet gjithmonë me efektet e shumta Live Focus të Depth Camera 5MP.

*Disponueshmëria e ngjyrave mund të variojë sipas vendit ose operatorit.

*Disponueshmëria e ngjyrave mund të variojë sipas vendit ose operatorit.