Galaxy S10 (Dual Sim)

SM-G973FZGGSEE

Galaxy S10 (Dual Sim)(SM-G973FZGGSEE) is rated 5.0 out of 5 by 1.
 • y_2021, m_6, d_22, h_19
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.17
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_1
 • loc_sq_AL, sid_SM-G973FZGGSEE, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-sq_al
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 120ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • Ekran pa kufi
 • Shpërndarje pa tel e energjisë
 • Gjurmë gishtash ultrasonik

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Zgjidhni numrin e kartave SIM tuaj

Zgjidhni memorjen tuaj

 • Ekrani Infinity-O
  Ekrani Infinity-O
 • Shenjat e gishtit me ultratinguj
  Shenjat e gishtit me ultratinguj
 • Kamera Ultra e Gjërë
  Kamera Ultra e Gjërë

Ekrani Infinity-O

I rindërtuar krejtësisht për të hequr ndërprerjet nga shikimi juaj. Nuk ka kufizime, nuk ka shpërqëdrime. Prerje e saktë me lazer, siguria në ekran dhe një AMOLED Dinamik që duket mirë e bëjnë Ekranin Infinity-O më novator të Galaxy deri tani.

Ekrani Infinity-O Ekrani Infinity-O

Shenjat e gishtit me ultratinguj

Thjesht prekni xhamin për t’a shkyçur. E kemi zhvendosur sigurinë nga pjesa e pasme e telefonit tek përpara, duke e futur Shenjën e gishtit me ultra tinguj drejtpërdrejt në ekran.

Shenjat e gishtit me ultratinguj Shenjat e gishtit me ultratinguj

Kamera Ultra e Gjërë

Kapni botën më të gjërë. Përdorni Kamerën Ultra të Gjërë për të bërë fotografi të mahnitshme, kinematike me një fushë të shikimit prej 123 gradë.

*Imazhi i rregjistruar me Galaxy S10+ me veprim të simuluar për qëllime të ilustrimit. Veçoria gjithashtu e disponueshme në Galaxy S10.

Kamera Ultra e Gjërë Kamera Ultra e Gjërë

*Imazhi i rregjistruar me Galaxy S10+ me veprim të simuluar për qëllime të ilustrimit. Veçoria gjithashtu e disponueshme në Galaxy S10.

Kamera Inteligjente

Një kamera më e zgjuar për fotografi më të mira. Kamera inteligjente ju ndihmon të regjistroni fotografi të mahnitshme duke sugjeruar kompozime të imazhit dhe duke përmirësuar automatikisht cilësimet e kamerës tuaj sipas pamjes.

*Imazhi i regjistuar me Galaxy S10+ me vendosje të simuluar për qëllime ilustrimi. Veçoria gjithashtu e disponueshme në Galaxy S10.*Saktësia e kamerës inteligjente mund të ndryshojë në varësi të kushteve të rregjistrimit, përfshirë subjekte të shumtë, kushtet e dritës së paktë, të qënit jashtë fokusit ose subjekte që lëvizin.

Kamera Inteligjente Kamera Inteligjente

*Imazhi i regjistuar me Galaxy S10+ me vendosje të simuluar për qëllime ilustrimi. Veçoria gjithashtu e disponueshme në Galaxy S10.*Saktësia e kamerës inteligjente mund të ndryshojë në varësi të kushteve të rregjistrimit, përfshirë subjekte të shumtë, kushtet e dritës së paktë, të qënit jashtë fokusit ose subjekte që lëvizin.

Energjia

Energjia është juaja për t’a ndarë. Wireless PowerShare ju jep mundësinë për të ndarë energjinë tuaj me pajisje të tjera. Karikimi i Shpejtë me Valë 2.0 e sjell telefonin tuaj përsëri në 100% më shpejt.

*Wireless PowerShare e kufizuar në Samsung ose smartfonë të markave të tjera me karikim me WPC Qi wireless. Mund të mos punojë me disa aksesorë, mbulesa ose pajisje të markave të tjera. Mund të ndikojë në marrjen e thirrjeve ose shërbimet e të dhënave, në varësi të mjedisit tuaj të rrjetit. *Bazuar në rezultatet nga testet laboratorike të Samsung, seria Galaxy S10 mund të karikohet deri në 33% më shpejt se Galaxy S9. Shpejtësia reale e karikimit mund të ndryshojë gjithashtu në varësi të modelit, të përdorimit real, kushteve të karikimit dhe faktorëve të tjerë. E disponueshme vetëm me karikuesin me valë Duo Pad, e shitur veç.*Fast Wireless Charging 2.0 i disponueshëm vetëm me pajisje Samsung që lejojnë karikim me valë 10W+, të tillë si blloku i majtë në karikuesin me valë Duo Pad. Karikuesi me valë kërkon lidhje korrenti; ju lutemi përdorni kordonin e përfshirë origjinal të markës Samsung dhe Adaptorin e Udhëtimit. Përdorimi i artikujve të palëve të treta mund të shkaktojë dëmtim ose një ulje në shpejtësinë e karikimit.

Energjia Energjia

*Wireless PowerShare e kufizuar në Samsung ose smartfonë të markave të tjera me karikim me WPC Qi wireless. Mund të mos punojë me disa aksesorë, mbulesa ose pajisje të markave të tjera. Mund të ndikojë në marrjen e thirrjeve ose shërbimet e të dhënave, në varësi të mjedisit tuaj të rrjetit. *Bazuar në rezultatet nga testet laboratorike të Samsung, seria Galaxy S10 mund të karikohet deri në 33% më shpejt se Galaxy S9. Shpejtësia reale e karikimit mund të ndryshojë gjithashtu në varësi të modelit, të përdorimit real, kushteve të karikimit dhe faktorëve të tjerë. E disponueshme vetëm me karikuesin me valë Duo Pad, e shitur veç.*Fast Wireless Charging 2.0 i disponueshëm vetëm me pajisje Samsung që lejojnë karikim me valë 10W+, të tillë si blloku i majtë në karikuesin me valë Duo Pad. Karikuesi me valë kërkon lidhje korrenti; ju lutemi përdorni kordonin e përfshirë origjinal të markës Samsung dhe Adaptorin e Udhëtimit. Përdorimi i artikujve të palëve të treta mund të shkaktojë dëmtim ose një ulje në shpejtësinë e karikimit.

Lidhja

Shkarkoni dhe ndani, kudo që ju çon jeta. Wi-Fi inteligjent arrin shpejtësi më të larta me Wi-Fi 6, duke u lidhur qëndrueshëm dhe sigurt edhe në rrjete publike. Dhe ajo kalon automatikisht në LTE për të arritur shpejtësitë e pabesueshme të të dhënave deri në 2.0Gbps.

*Më i shpejtë sesa protokollet e mëparshme Wi-Fi. Mbështetja e Wi-Fi 6 mund të mos jetë e disponueshme në varësi të vendit ose rajonit ku jetoni. *Shpejtësia aktuale mund të ndryshojë në varësi të vendit, transportuesit dhe mjedisit të përdoruesit.

Lidhja Lidhja

*Më i shpejtë sesa protokollet e mëparshme Wi-Fi. Mbështetja e Wi-Fi 6 mund të mos jetë e disponueshme në varësi të vendit ose rajonit ku jetoni. *Shpejtësia aktuale mund të ndryshojë në varësi të vendit, transportuesit dhe mjedisit të përdoruesit.

Optimizuar për lojra

Një ndërrues total i lojës. Kemi krijuar si harduerin dhe softuerin për t’u dhënë lojën me performancë të përmirësuar pa vonesë.

*Imazhi i simuluar për qëllime ilustrimi.© 2019 Epic Games, Inc. Epic Games, Fortnite dhe logot e tyre janë marka tregtare ose marka tregtare të rregjistruara të Epic Games në SHBA (Reg. U.S. Pat & Tm. Off.) dhe gjetkë. Të gjitha të drejtat të rezervuara.

Optimizuar për lojra Optimizuar për lojra

*Imazhi i simuluar për qëllime ilustrimi.© 2019 Epic Games, Inc. Epic Games, Fortnite dhe logot e tyre janë marka tregtare ose marka tregtare të rregjistruara të Epic Games në SHBA (Reg. U.S. Pat & Tm. Off.) dhe gjetkë. Të gjitha të drejtat të rezervuara.

AP dhe RAM i avancuar

Duke punuar vazhdimisht për t'ju mbajtur një hap përpara. Inteligjenca dhe hardueri i përparuar mësojnë sesi e përdorni telefonin tuaj, duke u përshtatur për të zgjatur më shumë dhe për të funksionuar në mënyrë më të efektshme, duke ju dhënë performancë maksimale gjatë gjithë ditës tuaj.

AP dhe RAM i avancuar AP dhe RAM i avancuar

Inteligjenca e nivelit tjetër

AI i dobishëm e bën jetën tuaj të përditshme të zhvillohet rrjedhshëm. Rutinat e Bixby-t sugjerojnë aplikacionet e përdorura shpesh dhe detyrat bazuar në kohën ose vendndodhjen tuaj për të krijuar një përvojë të natyrshme të zgjuar — vetëm për ju.

Inteligjenca e nivelit tjetër Inteligjenca e nivelit tjetër

Aksesorët

Galaxy S10 është vetëm fillimi. Bëjeni tuajin me pajisjet që i përshtaten lehtësisht, mbrojtje elegante që qëndron jashtë, dhe karikuesit që ju lejojnë karikimin pa u lidhur.

*Ngjyrat e produktit mund të varen nga vendi, rajoni dhe operatori.

Aksesorët Aksesorët

*Ngjyrat e produktit mund të varen nga vendi, rajoni dhe operatori.

Specifikimet

Galaxy S10 (Dual Sim)(SM-G973FZGGSEE) is rated 5.0 out of 5 by 1.
 • y_2021, m_6, d_22, h_19
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.17
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_1
 • loc_sq_AL, sid_SM-G973FZGGSEE, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-sq_al
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 2ms
 • REVIEWS, PRODUCT
Rated 5 out of 5 by from S10 ylllllll Madhesia e ekranit te S10 aq sa duhet, kamera fantastike, dizajni shume fin... edhe bateria zgjat, por po te zgjaste me shume akoma me mire.
Date published: 2021-06-10
 • y_2021, m_6, d_22, h_19
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.17
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_1
 • loc_sq_AL, sid_SM-G973FZGGSEE, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-sq_al
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getReviews, 5ms
 • REVIEWS, PRODUCT

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.

Memoria përdoruese e disponueshme është më e vogël se memoria përdoruese totale e aparatit për shkak të pjesës së saj të zënë nga sistemi operativ dhe programet e nevojshme për funksionimin normal të aparatit.

Sasia e memories së disponueshme për konsumatorin mund të ndryshojë në varësi të operatorit celular dhe mund të ndryshojë pas përditësimit të softuerit.

Kohëzgjatja e punës së baterisë në bazë të matjeve laboratorike të kompanisë mund të ndryshojë edhe në varësi të parametrizimit të aparatit, mënyrës së përdorimit dhe kushteve në të cilat aparati funksionon.

*Të gjitha specifikimet dhe përshkrimet e dhëna këtu mund të jetë të ndryshme nga specifikimet aktuale dhe përshkrimet për produktin. Samsung rezervon të drejtën për të bërë ndryshime në këtë dokument dhe në produktin e përshkruar këtu, në çdo moment, dhe Samsung nuk ka asnjë detyrim për të dhënë njoftim rreth këtij ndryshimi. Të gjitha informacionet rreth funksioneve, veçorive, specifikimeve, ndërfaqes së përdorimit dhe informacion tjetër rreth produkteve të dhëna në këtë dokument duke përfshirë, por pa u kufizuar me, përfitimet, dizajnin, çmimet, komponentët, performancën, disponueshmërinë dhe kapacitetet e produktit janë subjekte të ndryshimeve pa dhënë njoftim ose pa asnjë detyrim. Përmbajtjet brenda ekranit janë imazhe të stimuluara dhe janë vetëm për qëllime demonstrimi.

*Bateria - Vlera tipike e testuar nën kushtet e laboratorit të palës së tretë. Vlera tipike është vlera mesatare e vlerësuar duke marrë parasysh devijimin në kapacitetin e baterive në mesin e mostrave të baterive të testuara sipas standardit IEC 61960. Kapaciteti i vlerësuar (minimumi) është 3300mAh. Jeta aktuale e baterisë mund të ndryshojë në varësi të mjedisit të rrjetit, modeleve të përdorimit dhe faktorëve të tjerë.

*Mbulimi i rrjetit: Rrjeti i mbështetur nga kjo pajisje mund të ndryshojë në varësi të rajonit ose ofruesit të shërbimit.

*Lidhja Wi-Fi dhe shpejtësia mund të ndryshojnë në varësi të mjedisit të përdorimit.

*Matur diagonalisht, madhësia e ekranit është 155.1mm (6.1") si drejtkëndësh i plotë dhe 151.7 mm (6.0") duke llogaritur këndet e rrumbullakosura. Zona e ekranit me të vërtetë e dukshme është më pak për shkak të këndeve të rrumbullakosura dhe hapjes së kamerës.