Galaxy Tab S2 9.7 Wi-Fi (2016)

Galaxy Tab S2 9.7 Wi-Fi (2016)

SM-T813

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy Tab S2 9.7 Wi-Fi (2016) (SM-T813)

Procesori
 • Shpejtësia e CPU 1.8GHz, 1.4GHz
 • Lloji i CPU Osmojezgreni
Ekrani
 • Madhësia (Ekrani kryesor) 9.7" (245.8mm)
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 2048 x 1536 (QXGA)
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) Super AMOLED
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16M
 • Suporti S Pen Ne
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucioni CMOS 8.0 MP
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Da
 • Kamera e përparme - Rezolucioni CMOS 2.1 MP
 • Kamera kryesore - Blici Ne
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos FHD (1920 x 1080) @30fps
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 3 GB
 • Madhësia e ROM (GB) 32 GB
 • Memoria e disponueshme (GB)* 23.9 GB
 • Mbështetja për memorien e jashtme MikroSD (do 128GB)
Rrjeti/bartësi
 • Infra Samo Wi-Fi
Lidhja
 • ANT+ Da
 • Versioni USB USB 2.0
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS, Glonass
 • Fisha e kufjeve 3,5mm Stereo
 • MHL Ne
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80 MIMO
 • Wi-Fi Direkt Da
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v4.1
 • NFC Ne
 • Profilet Bluetooth A2DP, AVRCP, DI, HID, HOGP, HSP, OPP, PAN
 • PC Sync. Smart Switch (PC verzija)
OS
Android
Informacion i përgjithshëm
 • Ngjyra BLACK / GOLD / WHITE
 • Faktori i formës Tablet
Sensorët
Akselometar, Senzor otiska prstiju, Žiroskop, Geo magnetski senzor, Senzor prostora, RGB senzor svetla
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh, mm) 237.3 x 169.0 x 5.6
 • Pesha (g) 378
Bateri
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë) Do sati: 8
 • Koha e luajtjes së videos (orë) Do sati: 12
 • Kapaciteti standard i baterisë (mAh) 5870
 • E çmontueshme Ne
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Do sati: 103
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, FLV, MKV, WEBM
 • Rezolucioni i luajtjes së videos UHD 4K (3840 x 2160) @30fps
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Shërbimet dhe aplikacionet
 • S-Voice Ne
 • Mobile TV Ne

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Telefono

045 620 202

Nga e Hëna deri te Premten : Nga 09:00 deri 17:00

* Për çdo pyetje në lidhje me printerin vizitoni faqen e internetit të "HP" .

Mbështetja në person

Vendodhja e Serviseve

Kërkoni Servisin më të afërt Samsung pranë jush