VCJG07UH Eco Jungle Vacuum 3ℓ

VCJG07UH Eco Jungle Vacuum 3ℓ

VC07UHNJGBB/OL

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Filtri Cyclone (Opsional)

Filtri Cyclone është shumë më praktik për t’u kontrolluar për sasinë e pluhurit të grumbulluar, duke ju dhënë juve mundësinë të zbrazni pluhurin e grumbulluar direkt nga doreza kur e shikoni të përshtatshme.

Filtri Cyclone (Opsional) Filtri Cyclone (Opsional)

Doreza e re 3 në 1

Furça për vendet e ngushta + Furça për tapiceri + Furça për heqjen e pluhurit, janë të integruara në një të vetme. Aksesorët që mbahen në dorezë mundësojnë kontrollin e lehtë, prandaj ju mund të pastroni kudo pa e ndryshuar furçën.

Doreza e re 3 në 1 Doreza e re 3 në 1

Kthejeni kohën e pastrimit në një kohë pa zhurmë

Imagjinoni sikur të jeni në gjendje të dëgjoni muzikë ndërsa pastroni me fshesë, ose pastroni katin përdhes ndërsa fëmijët flenë të qetë në katin e sipërm. Struktura e përshtatur për zhurmë të ulët dhe furça Silencio Plus ndihmojnë në kufizimin e zhurmës në vetëm 75 decibelë, më e qetë se një bisedë normale në telefon! Ju gjithashtu nuk do të dëgjoni zhurmat irrituese me frekuencë të lartë që mund të shkaktohen nga kalimi i ajrit përmes një fshese tradicionale me korrent.

Kthejeni kohën e pastrimit në një kohë pa zhurmë Kthejeni kohën e pastrimit në një kohë pa zhurmë

Pamje e sofistikuar, përdorim i lehtë

Fshesa jonë e re me cilindër ka një dizajn premium në tre zgjedhje ngjyrash: E kuqe flakë, Blu kozmike dhe E zezë eboni. Cilëndo ngjyrë të zgjidhni, një panel kontrolli qendror me finiturë metalike e fërkuar ju lejon të ndizni fshesën ose të mbështillni brenda kordonin e energjisë me një të prekur të këmbës.

Pamje e sofistikuar, përdorim i lehtë Pamje e sofistikuar, përdorim i lehtë

Specifikimet

  • Kapaciteti i pluhurit 3 ℓ
  • Fuqia maks. e konsumit 750 W
  • Përmasat e setit (GjxLxTh) 297x246x419 mm
  • Pesha e setit 4.8 kg

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.