Galaxy Fit-e

Galaxy Fit-e

SM-R375NZWASEE

 • Me aq peshë të lehtë sa që nuk do ta dini se është atje
 • I krijuar i fortë për të mbajtur ritmin
 • Regjstroni çdo veprim tuajin me lehtësi

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :
 • So lightweight you won†t know it†s there
  Me aq peshë të lehtë sa që nuk do ta dini se është atje
 • I krijuar i fortë për të mbajtur ritmin
  I krijuar i fortë për të mbajtur ritmin
 • Keep close while far
  Qëndroni pranë ndërsa jeni larg
 • Regjstroni çdo veprim tuajin me lehtësi
  Regjstroni çdo veprim tuajin me lehtësi

Gjenerata e re e Galaxy Fitⓔ

Gati të shihni në një çast

Mësoni të dhënat tuaja në një moment. Galaxy Fitⓔ paraqet një ekran kompakt dhe të thjeshtëzuar në mënyrë që të mund të shihni të gjithë informacionin tuaj thelbësor qartë kurdoherë që ju nevojitet, me një lëvizje të kyçit të dorës.

Me aq peshë të lehtë sa që nuk do ta dini se është atje

I krijuar për t’ju bërë që të ngriheni dhe të lëvizni shpejt. Falë materialeve të qëndrueshme, me peshë të lehtë të Galaxy Fitⓔ, ushtrimet tuaja nuk do të ndjehen të vështira kur doni të përballeni me grupin e ri të sfidave të ditës.

Me energji për të zgjatur gjatë atyre ushtrimeve të gjata

Vazhdoni mirë rutinën tuaj. Me shumë energji për të zgjatur gjatë gjithë ushtrimeve tuaja të përditshme, mund të regjistroni gjendjen e veprimtarisë dhe të merrni njoftime pa humbur lidhjen me smartfonin tuaj.

*Jeta e vërtetë e baterisë ndryshon sipas veçorive dhe aplikacioneve të vogla të përdorura, shpeshtësisë së mesazheve, numrit të herëve të karikuara dhe shumë faktorëve të tjerë.

I krijuar i fortë për të mbajtur ritmin

Jepini zemër vetes dhe aq më tepër kur vendosni qëllimet tuaja të stërvitjes. Galaxy Fitⓔ është i certifikuar me qëndrueshmëri të nivelit ushtarak dhe qëndrueshmëri ndaj ujit prej 5ATM. Mund t’i bëni ushtrimet tuaja jashtë pa u dashur të shqetësoheni për pluhurin ose shiun që mund t’ju pengojë.

*Galaxy Fitⓔ ka një vlerësim të qëndrueshmërisë ndaj ujit prej 50 metrash sipas standartit ISO 22810:2010. Nuk është e përshtatshme për zhytje ose veprimtari në ujë me presion të lartë. Nëse pajisja ose duart tuaja janë të lagura, ato duhet të thahen plotësisht përpara prekjes.*Në përputhje me standartin ushtarak të SHBA-së (MIL-STD-810G)

Qëndroni pranë ndërsa jeni larg

Me njoftimet e zgjuara të Galaxy Fitⓔ do ta dini se kush po përpiqet të lidhet me ju kur telefoni juaj është i lidhur. Tani nuk keni pse të shqetësoheni për të qenë të lidhur kur vijnë telefonata ose veprimtaritë shfaqen në kalendarin tuaj.

* Disponueshmëria e shërbimeve dhe GUI mund të ndryshojë sipas vendit.

Regjstroni çdo veprim tuajin me lehtësi

Me Regjistrimin automatik të ushtrimeve, Galaxy Fitⓔ automatikisht zbulon tre veprimtari, përfshirë ecjen, vrapimin dhe ushtrimet dinamike. Gjithashtu i dërgon rrahjet e zemrës tuaj tek telefoni juaj kur filloni një veprimtari përmes aplikacionit celular Samsung Health, në mënyrë që të kontrolloni dhe të monitoroni lehtësisht gjendjen tuaj.

*Për të përdorur aplikacionin Samsung Health me Galaxy Fitⓔ kërkohet regjistrimi dhe çiftimi me smartfonin tuaj të përputhshëm

Regjistroni më zgjuar, flini më mirë

Me regjistrimin automatik të fjetjes, Galaxy Fitⓔ analizon mënyrën tuaj të fjetjes përmes tre fazave duke zbuluar lëvizjet e trupit tuaj ndërsa flini. Pastaj me intuitë e organizon informacionin, kështu që mund të kontrolloni gjumin tuaj.

*Për të përdorur aplikacionin Samsung Health me Galaxy Fitⓔ kërkohet regjistrimi dhe çiftimi me smartfonin tuaj të përputhshëm

I përshtatshëm për kudo ku ju çon jeta

Kur dëshironi të ngriheni dhe të lëvizni, gjëja e fundit që ju nevojitet është të rëndoheni nga të dhënat tuaja. Prandaj dizajni i hollë dhe me peshë të lehtë i Galaxy Fitⓔ është kaq minimale sa që mund ta mbani të gjithë ditën pa e ditur fare së është në kyçin e dorës tuaj.

*Modelet e disponueshme mund të ndryshojnë sipas vendit

Specifikimet

 • Versioni Bluetooth Bluetooth v5.0, vetëm LE
 • Madhësia (Ekrani kryesor) 0.74" (18.9mm)
 • Sensorët Matësi i shpejtësisë, Sensor HR
 • Pesha 15 g
 • Kapaciteti standard i baterisë 70 mAh

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

*Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.

*Memoria përdoruese e disponueshme është më e vogël se memoria përdoruese totale e aparatit për shkak të pjesës së saj të zënë nga sistemi operativ dhe programet e nevojshme për funksionimin normal të aparatit.

*Sasia e memories së disponueshme për konsumatorin mund të ndryshojë në varësi të operatorit celular dhe mund të ndryshojë pas përditësimit të softuerit.

*Kohëzgjatja e punës së baterisë në bazë të matjeve laboratorike të kompanisë mund të ndryshojë edhe në varësi të parametrizimit të aparatit, mënyrës së përdorimit dhe kushteve në të cilat aparati funksionon.

*Lidhja Wi-Fi (mode) dhe shpejtësia mund të ndryshojnë në varësi të mjedisit të përdorimit.