Galaxy Fit SM-R370

SM-R370NZSASEE

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 120ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
 • I lehtë dhe i gjallë për t’ju mbajtur në dijeni
 • Me aq peshë të lehtë sa që nuk do ta dini se është atje
 • I krijuar i fortë për të mbajtur ritmin

Zgjidhni ngjyrën tuaj

 • So lightweight you won†t know it†s there
  Me aq peshë të lehtë sa që nuk do ta dini se është atje
 • I krijuar i fortë për të mbajtur ritmin
  I krijuar i fortë për të mbajtur ritmin
 • Beyond fitness tracking
  Më shumë sesa regjistrim i stërvitjes
 • Regjistroni çdo veprim tuajin me lehtësi
  Regjistroni çdo veprim tuajin me lehtësi

Gjenerata e re e Galaxy Fit

Gjenerata e re e Galaxy Fit Gjenerata e re e Galaxy Fit

I lehtë dhe i gjallë për t’ju mbajtur në dijeni

Merrni atë që ju nevojitet me një shikim. Jo vetëm mund të merrni statistikat e stërvitjes tuaj në një çast, mund t’i shihni ato qartë falë Ekranit të tij AMOLED me ngjyra të plota. Me një kthim të shpejtë të kyçit, të gjitha janë atje me rezolucion të lartë.

I lehtë dhe i gjallë për t’ju mbajtur në dijeni I lehtë dhe i gjallë për t’ju mbajtur në dijeni

Me aq peshë të lehtë sa që nuk do ta dini se është atje

I krijuar për t’ju bërë që të ngriheni dhe të lëvizni shpejt. Falë materialeve të qëndrueshme, me peshë të lehtë të Galaxy Fit, ushtrimet tuaja nuk do të ndjehen të vështira kur doni të përballeni me grupin e ri të sfidave të ditës.

Me aq peshë të lehtë sa që nuk do ta dini se është atje Me aq peshë të lehtë sa që nuk do ta dini se është atje

Me energji për të zgjatur gjatë atyre ushtrimeve të gjata

Vazhdoni regjimin tuaj për edhe më gjatë. Me shumë energji për të zgjatur gjatë ushtrimeve tuaja të përditshme, mund ta përdorni gjatë atyre orëve të gjata për të arritur qëllimet e ushtrimeve tuaja. Dhe më shumë, nuk do të duhet të shqetësoheni për shkarkimin shqetësues të baterisë ndërsa regjistron veprimtarinë tuaj.

* Kohëzgjatja e vërtetë e baterisë ndryshon sipas veçorive dhe aplikacioneve të vogla të përdorura, shpeshtësisë së mesazheve, numrit të herëve të karikuara dhe shumë faktorëve të tjerë.
Me energji për të zgjatur gjatë atyre ushtrimeve të gjata Me energji për të zgjatur gjatë atyre ushtrimeve të gjata

I krijuar i fortë për të mbajtur ritmin

Jepini zemër vetes dhe aq më tepër kur vendosni qëllimet tuaja të stërvitjes. Galaxy Fit është në përputhje me standarde të fortësisë të nivelit ushtarak dhe ka një qëndrueshmëri ndaj ujit prej 5ATM. Mund t’i bëni ushtrimet tuaja jashtë pa u dashur të shqetësoheni për pluhurin ose shiun që mund t’ju pengojë.

I krijuar i fortë për të mbajtur ritmin I krijuar i fortë për të mbajtur ritmin

* Galaxy Fitⓔ ka një vlerësim të qëndrueshmërisë ndaj ujit prej 50 metrash sipas standardit ISO 22810:2010. Nuk është e përshtatshme për zhytje ose veprimtari në ujë me presion të lartë. Nëse pajisja ose duart tuaja janë të lagura, ato duhet të thahen plotësisht përpara prekjes.**Në përputhje me standardin ushtarak të SHBA-së (MIL-STD-810G)

Kontrollon nga afër zemrën tuaj

Gjithçka fillon nga zemra juaj. Galaxy Fit regjistron ritmin e zemrës tuaj edhe kur nuk e keni mendjen atje. Ju dërgon një njoftim për t’u tërhequr vëmendjen, nëse ritmi i zemrës tuaj ngrihet mbi një nivel të paracaktuar ndërsa jeni në pushim.

* Synuar vetëm për qëllime të mirëqenies së përgjithshme dhe stërvitjes.
Kontrollon nga afër zemrën tuaj Kontrollon nga afër zemrën tuaj

Më shumë sesa regjistrim i stërvitjes

Nuk është regjistrues i zakonshëm i stërvitjes. Galaxy Fit ju mban të informuar duke ju lejuar të përgjigjeni në çast me mesazhe të paracaktuara për tekste që merrni. Sinkronizon cilësimet Mos më shqetëso me telefonin tuaj për të penguar ndërprerjet dhe madje sugjeron ekranin e orës roaming* kur hyni në një zonë të re të orës.

* Kjo veçori do të mund të përdoret në të ardhmen.** Ekranet e UI të njoftimit mund të ndryshojnë sipas vendit, meqenëse disa shkronja të gjuhëve nuk mund të përdoren. Veçoria Përgjigja e shpejtë gjithashtu nuk do të jetë e disponueshme në këto vende.
Më shumë sesa regjistrim i stërvitjes Më shumë sesa regjistrim i stërvitjes

Regjistroni çdo veprim tuajin me lehtësi

Galaxy Fit fillon regjistrimin deri në gjashtë veprimtari automatikisht, kështu që mund të përqendroheni vetëm në të qenit të shëndetshëm. Mund të zgjidhni dhe të personalizoni deri në dhjetë veprimtari të preferuara nga më shumë se 90 stërvitje në aplikacionin celular Samsung Health. Dhe më shumë, mund të regjistroni gjithashtu një veprimtari të preferuar për një fillim të shpejtë.

Regjistroni çdo veprim tuajin me lehtësi Regjistroni çdo veprim tuajin me lehtësi

* Për të përdorur aplikacionin Samsung Health me Galaxy Fit kërkohet regjistrimi dhe çiftimi me smartfonin tuaj të përputhshëm

Regjistroni më zgjuar, flini më mirë

Me regjistrimin automatikisht të fjetjes, Galaxy Fit analizon mënyrën tuaj të fjetjes gjatë të katër fazave të gjumit dhe siguron një raport të hollësishëm për t’ju ndihmuar që të kontrolloni pushimin tuaj. Shihni informacion të dobishëm si koha e kaluar gjithsej në gjumë përmes aplikacionit Samsung Health.

Regjistroni më zgjuar, flini më mirë Regjistroni më zgjuar, flini më mirë

* Për të përdorur aplikacionin Samsung Health me Galaxy Fitⓔ kërkohet regjistrimi dhe çiftimi me smartfonin tuaj të përputhshëm.

Kujdeset për qetësinë tuaj shpirtërore

Pakëson stresin. Kontrolloni nivelet tuaja në Galaxy Fit kur mendoni se mund të keni shumë stres dhe ndiqni ushtrimet e udhëzuara të frymëmarrjes që ju ndihmojnë ta pakësoni atë.

* Disponueshmëria mund të ndryshojë sipas vendit ose rajonit.* Synuar vetëm për qëllime të mirëqenies së përgjithshme dhe stërvitjes.

Kujdeset për qetësinë tuaj shpirtërore Kujdeset për qetësinë tuaj shpirtërore

* Disponueshmëria mund të ndryshojë sipas vendit ose rajonit.* Synuar vetëm për qëllime të mirëqenies së përgjithshme dhe stërvitjes.

Specifikimet

 • Versioni Bluetooth Bluetooth v5.0, vetëm LE
 • Madhësia (Ekrani kryesor) 0.95" (24.1mm)
 • Sensorët Matës shpejtësie, Sensor xhiroskopik, Sensor HR
 • Pesha 23 g
 • Kapaciteti standard i baterisë 120 mAh
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 2ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getReviews, 1ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Manuali i përdorimit dhe shkarkimet Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

*Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.

*Kohëzgjatja e punës së baterisë në bazë të matjeve laboratorike të kompanisë mund të ndryshojë edhe në varësi të parametrizimit të aparatit, mënyrës së përdorimit dhe kushteve në të cilat aparati funksionon.