Gear S2

SM-R7200ZWASEE
Ngjyra whitewhite

The item is in the cart.

Only Bluetooth

Only Bluetooth

Po

NFC

Bluetooth v4.1

Versioni Bluetooth

1.2" (30.2mm)

Madhësia (Ekrani kryesor)

Shikoni më shumë dhe bëni më shumë me Gear S2 më të shpejtë, më elegant dhe ultra-praktik

Shikoni nga afër Gear S2 >

Key visual image
Dizajni

Trup i hollë prej inoksi. Ekran i mrekullueshëm i rrumbullakët. Mbajtëse unike dhe e rrotullueshme për kontrolle të përmirësuara. Shijoni dizajnin e jashtëzakonshëm dhe prakticitetin e pabesueshëm.

Design icon
UX

Një ndërfaqe intuitive dhe e rrumbullakët e bën aksesimin e veçorive themelore edhe më të shpejtë e më të thjeshtë. Zgjidhni nga një shumëllojshmëri sfondesh për orët.

UX icon
S Health

Monitoroni shëndetin tuaj duke matur lëvizjet e përditshme, rrahjet e zemrës dhe oraret e fjetjes. Qëndroni të përditësuar rreth rezultateve me një regjistër të detajuar. Ideale për të apasionuarit pas fitnesit!

S Health icon
Karikim me valë

Mundësia e karikimit me valë nënkupton se mund ta karikoni pajisjen tuaj thjesht duke e vendosur në një stacion karikimi me valë. Për karikim të lehtë, pa kabllo.

Wireless charging icon
  • Po NFC
  • Bluetooth v4.1 Versioni Bluetooth
  • 1.2" (30.2mm) Madhësia (Ekrani kryesor)
  • 1GHz Shpejtësia e CPU
  • 4 GB Madhësia e ROM (GB)
  • Akselerometër, barometër, sensor xhiroskopik, sensor HR, sensor drite Sensorët

Manuali i përdorimit dhe shkarkimet

Si mund të stivoset

Memoria përdoruese e disponueshme është më e vogël se memoria përdoruese totale e aparatit për shkak të pjesës së saj të zënë nga sistemi operativ dhe programet e nevojshme për funksionimin normal të aparatit.
Sasia e memories së disponueshme për konsumatorin mund të ndryshojë në varësi të operatorit celular dhe mund të ndryshojë pas përditësimit të softuerit.